Database Fondsen

Meer informatie nodig? Klik hier voor een gedetailleerd overzicht. (PDF)

Deze tool stelt u in staat om de Nederlandse database van fondsen te raadplegen.
  • Kies een Morningstar Categorie uit de eerste lijst om fondsen te selecteren met een vergelijkbare beleggingsstrategie.
  • Kies een fondsgroep uit de lijst met Fondsgroepen om fondsen van deze aanbieder te zien.
  • Voer een woord of meerdere woorden in het textveld in om fondsen te zien die deze woord(en) in hun naam hebben.
  • Selecteer een universum uit Alle Fondsen om een bepaald type fonds te zoeken.
  • Klik op Ga Bekijken om de fondsen te zien die aan de criteria voldoen.
  • Klik op een kolomheading om de gegevens te sorteren.
  • Klik op Rendement, Portefeuille of Kosten & Details om meer gegevens te zien.
  • Beweeg met uw muis over de kolommen om meer details te zien.
×

Overzicht
Korte Termijn
Lange Termijn
Portefeuille
Kosten & Details
 FondsnaamMorningstar
Risico
(Rel. t.o.v. Categorie)
3 Jr
Std Dev
YTD
Rend.
%
1 Jr
Rend.
%
3 Jr
Geann.
%
5 Jr
Geann.
%
10 Jr
Geann.
%
Atlantis China Fund IncHoog25,6586,85119,7731,0711,4719,37
FundShare Mahler India Fund--63,6399,62---
Investec All China Equity Fund S--57,06139,71---
Investec All China Equity Fund I--56,42137,16---
Pictet-Russian Equities P dy GBPBovengemiddeld27,0655,174,501,04-0,71-
Pictet-Russian Equities P dy USDBovengemiddeld27,0655,174,521,05-0,52-
Pictet-Russian Equities P EURBovengemiddeld27,0255,174,531,05-0,87-
Pictet-Russian Equities PUSDBovengemiddeld27,0555,164,511,05-0,52-
Pictet-Russia Index R EURBovengemiddeld26,9054,831,94-0,33--
Pictet-Russia Index R USDBovengemiddeld26,9254,791,91-0,33--
Pictet-Russian Equities R USDBovengemiddeld27,0654,753,770,34-1,21-
Pictet-Russian Equities R EURBovengemiddeld27,0154,753,780,35-1,56-
Pictet-Russia Index P EURBovengemiddeld26,8354,232,31-0,01--
BlackRock Global Funds - World Mining Fund D2 SGD Hedged--54,0224,21---
UBS (Lux) Equity Fund - Greater China (USD) (CHF hedged) P-acc-18,8153,7565,9429,76--
JB EF China Evolution-USD A--53,1695,07---
JB EF China Evolution-USD B--53,1495,05---
Prosperity CMS Russian Prosperity Fund S--53,080,42---
Prosperity CMS Russian Prosperity Fund A EUR--52,78-3,39---
UBS (Lux) Equity Fund - China Opportunity (USD) (USD) Q-accBenedengemiddeld15,2352,1079,4736,0915,4910,46
Aantal resultaten
20103
1-20 van 20103eerste | vorige | volgende | laatste
Bekijken:
Fondskoersen worden iedere werkdag indien mogelijk voor 12 uur 's nachts ververst met de laatst bekende en ons toegezonden koersen. Rendementen zijn totaalrendementen waarbij dividenden worden herbelegd.