Database Fondsen

Meer informatie nodig? Klik hier voor een gedetailleerd overzicht. (PDF)

Deze tool stelt u in staat om de Nederlandse database van fondsen te raadplegen.
  • Kies een Morningstar Categorie uit de eerste lijst om fondsen te selecteren met een vergelijkbare beleggingsstrategie.
  • Kies een fondsgroep uit de lijst met Fondsgroepen om fondsen van deze aanbieder te zien.
  • Voer een woord of meerdere woorden in het textveld in om fondsen te zien die deze woord(en) in hun naam hebben.
  • Selecteer een universum uit Alle Fondsen om een bepaald type fonds te zoeken.
  • Klik op Ga Bekijken om de fondsen te zien die aan de criteria voldoen.
  • Klik op een kolomheading om de gegevens te sorteren.
  • Klik op Rendement, Portefeuille of Kosten & Details om meer gegevens te zien.
  • Beweeg met uw muis over de kolommen om meer details te zien.
×

Overzicht
Korte Termijn
Lange Termijn
Portefeuille
Kosten & Details
 FondsnaamMorningstar
Risico
(Rel. t.o.v. Categorie)
3 Jr
Std Dev
YTD
Rend.
%
1 Jr
Rend.
%
3 Jr
Geann.
%
5 Jr
Geann.
%
10 Jr
Geann.
%
BlackRock Global Funds - World Mining Fund D2 SGD Hedged--62,0233,41---
FundShare Mahler India Fund--56,9399,77---
Pictet-Russia Index R USDBovengemiddeld26,9255,0018,22-2,46--
Pictet-Russia Index R EURBovengemiddeld26,9055,0018,10-2,46--
Pictet-Russian Equities P dy GBPBovengemiddeld27,0654,9421,05-1,22-2,50-
Pictet-Russian Equities P dy USDBovengemiddeld27,0654,9320,92-1,21-2,50-
Pictet-Russian Equities PUSDBovengemiddeld27,0554,9120,92-1,22-2,50-
Pictet-Russian Equities P EURBovengemiddeld27,0254,9020,80-1,22-2,50-
Prosperity CMS Russian Prosperity Fund S--54,6516,07---
Pictet-Russian Equities R USDBovengemiddeld27,0654,5720,07-1,91-3,18-
Pictet-Russian Equities R EURBovengemiddeld27,0154,5419,94-1,91-3,18-
Pictet-Russia Index P EURBovengemiddeld26,8354,4218,57-2,13--
Prosperity CMS Russian Prosperity Fund A EUR--54,3811,68---
Atlantis China Fund IncHoog25,6553,2589,5120,025,6416,80
SEB Russia Fund CGemiddeld25,8451,7516,93-5,34-4,29-
SEB Russia Fund C USDGemiddeld25,4450,2816,67-5,59--
Parvest Equity Russia Privilege-Capitalisation--49,6323,24---
Parvest Equity Russia Privilege-Distribution--49,6223,19---
Parvest Equity Russia Classic-CapitalisationBenedengemiddeld23,8549,2122,200,890,11-
Parvest Equity Russia Classic-DistributionBenedengemiddeld23,8549,2022,200,900,11-
Aantal resultaten
19909
1-20 van 19909eerste | vorige | volgende | laatste
Bekijken:
Fondskoersen worden iedere werkdag indien mogelijk voor 12 uur 's nachts ververst met de laatst bekende en ons toegezonden koersen. Rendementen zijn totaalrendementen waarbij dividenden worden herbelegd.