Welkom bij Morningstar.nl! Bekijk de veranderingen en ontdek hoe onze nieuwe functionaliteiten u kunnen helpen bij uw beleggingsbeslissingen.

Fondscategorie Prestaties: Totaal geannualiseerd Rendement

Een lijst van alle Morningstar Categorieën met de gemiddelde rendementen voor alle fondsen in die categorieën over 3 maanden, 1 jaar, 3 jaar, 5 jaar en sinds 1 januari (YTD). De Morningstar Categorie wordt als benchmark gebruikt in bijvoorbeeld de Morningstar Fonds Rapporten. Klik op een van de categorieën om een overzicht te krijgen van de verschillende fondsen die onder deze categorie vallen.×
Morningstar
Categorie
YTD Return%3 Month Return %1 Year Return %3 Year Anlsd %5 Year Anlsd %3Yr Std DevDate
Aandelen Sector Technologie28,732,7522,7715,1116,5116,0821-10-2019
Aandelen Sector Private Equity29,184,2415,3813,8811,6311,8521-10-2019
Aandelen VS Large-Cap Groei25,15-1,0213,7713,8414,3513,6721-10-2019
Aandelen Rusland28,66-1,1720,4912,3410,9617,5121-10-2019
Grondstoffen - Edele Metalen26,778,4232,7611,904,4513,9521-10-2019
Aandelen VS Flex-Cap22,59-0,3610,6111,0412,1314,6121-10-2019
Aandelen VS Large-Cap Gemengd22,940,4011,4010,8712,1413,0321-10-2019
Aandelen BRIC19,17-1,4320,1410,6810,1512,7921-10-2019
Aandelen VK Small-Cap17,355,405,3810,178,4914,2621-10-2019
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Groei22,23-0,5512,9910,0810,8712,0321-10-2019
Aandelen Zwitserland Small/Mid-Cap24,571,1411,6710,0214,5712,3821-10-2019
Aandelen Frankrijk Large-Cap22,571,4412,309,539,4412,5821-10-2019
Aandelen Thailand14,23-4,148,459,377,4012,5121-10-2019
Aandelen Sector Nutsbedrijven23,404,4323,829,368,9011,3721-10-2019
Aandelen VS Small-Cap20,67-0,185,929,3011,1217,9321-10-2019
Aandelen Zwitserland Large-Cap23,441,0516,718,989,239,7821-10-2019
Aandelen Brazilië21,86-6,4826,498,975,5627,2421-10-2019
Aandelen Nederland27,462,0313,668,9113,7513,3721-10-2019
Aandelen Emerging Europa21,92-1,3717,808,785,8413,6421-10-2019
Aandelen VK Mid-Cap24,788,5213,228,707,5914,7921-10-2019
Aandelen Sector Financiële Dienstverlening19,67-0,8710,058,597,8715,2921-10-2019
Aandelen Sector Consumenten21,780,2915,198,449,4312,4321-10-2019
Aandelen Sector Onroerend Goed - Europa Indirect22,888,5213,798,439,2811,7021-10-2019
Aandelen Sector Water26,173,3917,458,409,6011,4321-10-2019
Aandelen VS Mid-Cap24,511,1510,988,3411,3215,5021-10-2019
Aandelen Zweden Small/Mid-Cap21,47-0,2016,378,3014,1612,7221-10-2019
Aandelen Taiwan Large-Cap22,346,7421,118,2510,2913,6321-10-2019
Aandelen Sector Industriële Materialen21,500,8710,418,218,8414,5321-10-2019
Aandelen Sector Ecologie23,301,6714,117,918,8512,4421-10-2019
Aandelen VS Large-Cap Waarde18,891,127,897,8810,1313,6421-10-2019
Aandelen Greater China18,63-0,2317,157,829,8815,6421-10-2019
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Gemengd19,210,469,887,758,8011,1321-10-2019
Aandelen Wereldwijd Small-Cap18,68-0,236,487,349,8713,0121-10-2019
Aandelen Europa Mid-Cap21,001,698,047,309,3612,6521-10-2019
Aandelen Europa Large-Cap Groei22,170,7312,137,178,3511,3721-10-2019
Aandelen Italië19,111,8210,657,164,9116,2521-10-2019
Aandelen Europa excl. VK Large-Cap20,963,2012,167,117,8511,5921-10-2019
Target Date 2046+18,312,0010,227,047,919,8721-10-2019
Aandelen Sector Onroerend Goed - Azië Indirect17,87-1,9022,207,048,3310,3421-10-2019
Aandelen Sector Infrastructuur21,352,8518,636,997,8510,6121-10-2019
Aandelen Singapore9,89-4,1212,146,924,5512,8321-10-2019
Aandelen Europa Small-Cap16,080,633,016,8810,4213,4021-10-2019
Aandelen Eurozone Small-Cap13,072,841,466,839,8813,7421-10-2019
Aandelen Japan Small/Mid-Cap14,993,84-0,726,7713,4713,5021-10-2019
Aandelen Wereldwijd Dividend17,741,1610,396,737,8610,2321-10-2019
Aandelen Pacific excl. Japan17,12-4,3314,856,726,5910,8221-10-2019
Aandelen China16,10-1,1514,956,718,6016,5521-10-2019
Aandelen Eurozone Mid-Cap18,84-0,646,166,678,4013,0921-10-2019
Aandelen Sector Onroerend Goed - Wereldwijd Indirect24,765,3621,056,678,6411,0921-10-2019
Aandelen China - A Shares30,471,3326,996,6414,3018,5021-10-2019
Target Date 2041-204517,061,749,506,627,549,4121-10-2019
Mixfondsen GBP Offensief16,782,099,286,606,3810,4421-10-2019
Aandelen VK Flex-Cap18,844,689,106,585,6913,7421-10-2019
Aandelen Sector Onroerend Goed - Eurozone Indirect16,495,825,636,5311,5810,6501-10-2019
Aandelen Afrika & Midden-Oosten8,75-5,619,236,481,0711,3121-10-2019
Aandelen Wereldwijd Flex Cap17,480,137,836,458,0212,3321-10-2019
Aandelen Finland17,023,248,776,4310,4412,1821-10-2019
Aandelen Azië-Pacific excl. Japan13,97-1,0713,216,367,6412,1221-10-2019
Aandelen Sector Farmacie & Gezondheid11,30-1,892,286,348,2413,3321-10-2019
Aandelen Eurozone Large-Cap19,162,149,496,287,0412,1521-10-2019
Target Date 2036-204017,141,889,556,237,028,6621-10-2019
Aandelen Emerging Europa excl. Rusland8,86-2,098,096,034,1412,0621-10-2019
Mixfondsen Greater China13,94-0,8414,536,00-10,5821-10-2019
Aandelen VK Large-Cap17,433,229,945,974,9211,9321-10-2019
Aandelen Azië excl. Japan14,33-0,8814,995,937,6912,6421-10-2019
Target Date 2031-203514,671,478,315,926,778,0921-10-2019
Aandelen Noorwegen8,08-3,28-8,195,896,6414,3321-10-2019
Aandelen Europa Large-Cap Gemengd18,971,669,865,886,1710,9821-10-2019
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Waarde15,231,105,285,877,5311,5821-10-2019
Mixfondsen GBP Gematigd Offensief15,873,059,335,845,229,4621-10-2019
Aandelen Azië-Pacific excl. Japan Dividend14,52-1,2213,645,766,7610,4421-10-2019
Aandelen Sector Alternatieve Energie23,311,1518,315,755,0515,1621-10-2019
Aandelen Japan Flex-Cap15,584,851,765,7410,6012,9821-10-2019
Aandelen Spanje11,78-1,836,365,654,8812,5021-10-2019
Aandelen Europa excl. VK Small/Mid-Cap15,59-0,413,975,4810,0312,7321-10-2019
Aandelen Noord-Europa15,860,898,955,367,9011,2621-10-2019
Aandelen Azië-Pacific incl. Japan14,820,899,445,358,0211,0421-10-2019
Aandelen Japan Large-Cap15,935,194,115,309,9811,3621-10-2019
Obligaties GBP High Yield13,965,808,105,262,937,8821-10-2019
Aandelen Sector Agricultuur14,95-2,233,735,205,0011,7821-10-2019
Obligaties Wereldwijd High Yield - GBP Hedged14,205,708,125,152,088,2121-10-2019
Aandelen Europa Dividend16,122,548,375,095,6910,8521-10-2019
Aandelen Noord-Europa Small/Mid-Cap15,81-0,264,985,0211,2412,9921-10-2019
Aandelen Eurozone Flex-Cap15,622,547,264,987,3312,6221-10-2019
Aandelen Emerging Markets13,15-1,7312,914,915,6111,6321-10-2019
Aandelen VK Income16,114,478,024,894,5112,5521-10-2019
Aandelen Duitsland Large-Cap18,152,755,944,887,0313,7621-10-2019
Aandelen Duitsland Small/Mid-Cap14,531,762,314,877,4213,2321-10-2019
Obligaties GBP Bedrijven13,435,3711,134,853,087,7221-10-2019
Onroerend Goed - VK Direct4,614,252,524,851,677,1821-10-2019
Aandelen Islamitisch Wereldwijd14,310,026,104,836,2910,7221-10-2019
Aandelen Europa Large-Cap Waarde15,462,685,864,835,1511,9821-10-2019
Aandelen Sector Onroerend Goed - Noord-Amerika Indirect28,307,0324,164,798,7715,4621-10-2019
Aandelen Hong Kong7,96-6,428,944,797,3114,0821-10-2019
Mixfondsen GBP Neutraal13,894,008,474,783,578,3621-10-2019
Aandelen Australië & Nieuw Zeeland21,590,3612,964,775,4711,9921-10-2019
Target Date 2026-203014,071,578,744,735,486,8321-10-2019
Mixfondsen EUR Offensief11,410,174,604,725,799,0121-10-2019
Mixfondsen EUR Offensief - Wereldwijd13,870,046,164,705,518,8021-10-2019
Obligaties Europa High Yield-0,14-0,773,054,595,844,6827-04-2018
Mixfondsen USD Offensief15,280,179,284,557,079,4221-10-2019
Aandelen Europa Flex-Cap15,670,665,294,436,7912,0321-10-2019
Mixfondsen GBP Flexibel13,613,517,734,353,389,1521-10-2019
Obligaties GBP Gediversifieerd12,355,3710,524,262,657,8021-10-2019
Aandelen Sector Biotechnologie11,13-6,61-5,994,265,0720,4021-10-2019
Mixfondsen GBP Defensief12,345,179,184,242,596,8521-10-2019
Obligaties Wereldwijd - ILS14,641,2213,274,237,096,9621-10-2019
Mixfondsen USD Neutraal13,951,1610,374,126,577,5221-10-2019
Aandelen Sector Communicatie19,131,2911,203,996,2811,9121-10-2019
Obligaties Wereldwijd Flexibel - GBP Hedged11,675,078,473,901,217,3021-10-2019
Aandelen Vietnam7,290,291,053,908,7813,0321-10-2019
Obligaties GBP Overheid12,765,9912,763,853,068,9021-10-2019
Mixfondsen GBP Gematigd Defensief12,234,228,323,852,507,1621-10-2019
Obligaties Wereldwijd High Yield13,042,019,963,826,636,4121-10-2019
Obligaties EUR - Langlopend17,402,6320,663,756,339,0621-10-2019
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - GBP Hedged13,585,9011,533,711,346,7121-10-2019
Aandelen Denemarken12,82-1,904,843,7011,2211,2821-10-2019
Obligaties USD High Yield12,982,079,143,706,416,8821-10-2019
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets Bedrijven13,711,8313,973,647,006,2021-10-2019
Aandelen India5,661,3217,073,577,9716,7121-10-2019
Mixfondsen SEK Offensief12,28-0,296,473,555,708,2321-10-2019
Aandelen Latijns-Amerika12,61-6,519,573,472,8419,4521-10-2019
Mixfondsen USD Flexibel13,541,099,393,436,148,5221-10-2019
Obligaties EUR High Yield8,010,894,323,393,963,3521-10-2019
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - USD Hedged13,742,5514,623,256,716,2721-10-2019
Mixfondsen Azië13,060,5412,773,235,658,1221-10-2019
Obligaties GBP Inflatiegerelateerd12,473,4911,533,184,599,9121-10-2019
Mixfondsen Emerging Markets11,39-1,2310,513,123,938,2521-10-2019
Obligaties USD Bedrijven14,583,0515,832,926,166,4221-10-2019
Mixfondsen NOK Offensief11,23-1,951,752,885,749,8821-10-2019
Obligaties Wereldwijd Bedrijven12,482,5912,982,835,174,8021-10-2019
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, GBP Hedged11,753,475,392,830,659,6521-10-2019
Target Date 2021-20259,330,635,422,823,134,6821-10-2019
Mixfondsen EUR Neutraal - Wereldwijd9,740,225,002,773,535,7521-10-2019
Mixfondsen CHF Offensief13,300,218,652,754,127,7821-10-2019
Obligaties Azië12,391,9314,182,756,126,0421-10-2019
Obligaties Wereldwijd - GBP Hedged10,455,159,302,720,606,6921-10-2019
Obligaties Wereldwijd Flexibel - USD Hedged10,831,5110,782,705,896,4021-10-2019
Mixfondsen EUR Flexibel - Wereldwijd9,610,023,762,703,237,0721-10-2019
Obligaties Azië High Yield12,631,3813,032,697,946,5721-10-2019
Mixfondsen USD Defensief11,081,4710,112,635,366,3521-10-2019
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets 13,220,6113,452,635,926,4821-10-2019
Mixfondsen EUR Flexibel9,050,323,812,592,957,4621-10-2019
Obligaties USD Flexibel10,841,8110,432,575,806,2121-10-2019
Aandelen ASEAN9,35-3,7510,812,552,909,8421-10-2019
Obligaties Wereldwijd High Yield - EUR Hedged8,250,754,072,512,573,7421-10-2019
Target Date 2016-20206,810,935,232,443,033,5521-10-2019
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - GBP Hedged9,884,348,022,360,566,5621-10-2019
Mixfondsen EUR Neutraal8,900,454,092,323,116,3821-10-2019
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, USD Hedged11,090,307,952,196,087,3021-10-2019
Obligaties Wereldwijd Flexibel8,750,878,022,174,755,4721-10-2019
Obligaties Azië - Lokale Valuta8,960,8614,362,074,405,3921-10-2019
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets - Lokale Valuta11,83-0,2114,232,062,437,7421-10-2019
Obligaties RMB5,88-0,788,512,054,375,6521-10-2019
Obligaties RMB High Yield10,641,7412,072,02-6,1121-10-2019
Mixfondsen CHF Neutraal11,890,509,392,014,186,2321-10-2019
Obligaties Wereldwijd - USD Hedged9,571,7411,471,965,426,4621-10-2019
Obligaties Europa6,791,247,351,942,502,7121-10-2019
Obligaties DKK3,02-0,253,411,892,162,0621-10-2019
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd8,63-0,454,741,884,995,8721-10-2019
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets Bedrijven - EUR Gericht8,240,497,281,832,313,8521-10-2019
Obligaties EUR Bedrijven5,850,174,981,762,192,3121-10-2019
Mixfondsen SEK Neutraal6,47-0,644,111,693,036,6921-10-2019
Aandelen Emerging Markets Small/Mid-Cap11,81-1,4212,941,654,2511,3721-10-2019
Obligaties USD Gediversifieerd 10,752,3912,961,655,066,2721-10-2019
Geldmarkt GBP - Kortlopend5,114,693,341,63-1,366,7821-10-2019
Obligaties GBP Gediversifieerd - Kortlopend5,904,734,141,62-1,146,6621-10-2019
Mixfondsen EUR Defensief6,470,304,231,612,013,3121-10-2019
Grondstoffen - Softs11,291,6211,211,61-4,6124,8624-11-2016
Geldmarkt GBP5,034,673,241,57-1,396,7821-10-2019
Obligaties DKK2,00-0,292,341,481,751,6821-10-2019
Mixfondsen EUR Defensief - Wereldwijd6,680,214,061,392,073,4221-10-2019
Target Date 2011-20154,170,493,121,340,684,5621-10-2019
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - EUR Hedged7,991,107,451,321,753,1221-10-2019
Aandelen Sector Grondstoffen11,16-3,63-1,061,320,9016,5921-10-2019
Obligaties EUR Flexibel5,470,724,341,271,272,5821-10-2019
Obligaties EUR Overheid5,860,727,531,251,973,2721-10-2019
Mixfondsen SEK Flexibel7,23-0,703,651,242,548,1621-10-2019
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd8,110,658,841,171,824,9521-10-2019
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets - EUR Gericht8,54-0,597,561,152,205,7021-10-2019
Obligaties Wereldwijd High Yield - CHF Hedged9,900,667,511,153,625,5921-10-2019
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - USD Hedged8,790,769,671,135,846,9921-10-2019
Obligaties EUR Gediversifieerd5,080,515,431,091,792,4321-10-2019
Obligaties Wereldwijd8,611,6910,001,093,264,4221-10-2019
Obligaties Wereldwijd Flexibel - EUR Hedged5,320,063,851,091,472,9721-10-2019
Obligaties Emerging Europa8,061,5210,111,062,064,9821-10-2019
Converteerbare Obligaties - Europa5,51-0,501,191,042,504,5921-10-2019
Aandelen Azië excl. Japan Small/Mid-Cap10,03-1,9211,830,964,3412,4321-10-2019
Obligaties Wereldwijd - USD Gericht9,281,459,540,914,325,7021-10-2019
Aandelen Frontier Markets6,59-3,725,180,900,969,1221-10-2019
Obligaties USD Gediversifieerd - Kortlopend5,751,186,500,903,946,3621-10-2019
Obligaties EUR Inflatiegerelateerd4,480,204,440,881,573,5221-10-2019
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, EUR Hedged6,26-0,972,040,871,955,1321-10-2019
Obligaties NOK High Yield1,42-4,90-4,090,79-2,226,6021-10-2019
Aandelen Afrika5,69-0,713,150,76-4,2511,9321-10-2019
Obligaties Wereldwijd - EUR Gericht4,650,474,620,681,482,3421-10-2019
Obligaties USD Overheid7,802,0710,780,623,606,9221-10-2019
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - CHF Hedged10,201,1411,750,603,825,9521-10-2019
Geldmarkt USD - Kortlopend4,171,155,250,593,646,3921-10-2019
Obligaties EUR Bedrijven - Kortlopend2,520,061,580,500,660,9421-10-2019
Geldmarkt USD4,361,175,370,503,546,3421-10-2019
Mixfondsen CHF Defensief8,880,488,030,462,725,4721-10-2019
Mixfondsen NOK Neutraal8,37-3,520,180,441,638,1421-10-2019
Obligaties Wereldwijd - EUR Hedged4,530,324,960,400,882,7021-10-2019
Obligaties HKD5,780,837,560,394,126,2521-10-2019
Onroerend Goed - Europa Direct1,430,011,160,370,403,7921-10-2019
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, CHF Hedged8,12-0,895,800,313,626,6621-10-2019
Obligaties Wereldwijd Flexibel - CHF Hedged7,11-0,187,720,082,175,4621-10-2019
Obligaties EUR Gediversifieerd - Kortlopend1,16-0,080,91-0,040,181,0221-10-2019
Aandelen Canada19,500,837,53-0,05-0,3712,9721-10-2019
Obligaties EUR Overheid - Kortlopend1,01-0,131,32-0,080,031,4221-10-2019
Obligaties Wereldwijd - CHF Gericht7,430,538,28-0,152,175,7421-10-2019
Obligaties Euro Zeer Kortlopend0,21-0,05-0,02-0,19-0,060,4521-10-2019
Geldmarkt EUR-0,17-0,09-0,26-0,30-0,170,1421-10-2019
Obligaties USD Inflatiegerelateerd8,841,0710,09-0,313,136,9721-10-2019
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - EUR Hedged3,86-0,603,68-0,321,103,3221-10-2019
Obligaties RMB - Onshore2,40-1,325,77-0,413,036,1521-10-2019
Obligaties Wereldwijd - CHF Hedged7,080,579,58-0,412,735,8921-10-2019
Geldmarkt EUR - Kortlopend-0,36-0,12-0,44-0,42-0,300,0521-10-2019
Onroerend Goed - Wereldwijd Direct2,350,711,86-0,45-0,574,5021-10-2019
Obligaties CHF4,94-0,297,24-0,512,406,0621-10-2019
Aandelen EMEA-3,38-8,211,10-0,903,3914,0827-04-2018
Grondstoffen - Energie12,73-4,63-23,58-1,02-11,3823,2201-10-2019
Aandelen Frankrijk Small/Mid-Cap10,77-0,23-6,37-1,032,7814,2721-10-2019
Grondstoffen - Vee-12,971,13-11,82-1,05-3,6118,8224-11-2016
Mixfondsen SEK Defensief0,89-1,300,88-1,11-0,455,4321-10-2019
Geldmarkt CHF1,820,013,32-1,351,085,0221-10-2019
Aandelen Sector Edelmetalen30,56-2,9030,96-1,586,9622,4721-10-2019
Obligaties CHF - Kortlopend1,54-0,453,22-1,581,165,1721-10-2019
Obligaties Wereldwijd - NOK Hedged4,05-4,430,34-1,66-0,765,9021-10-2019
Obligaties JPY6,16-0,2511,09-1,694,268,1421-10-2019
Grondstoffen - Breed5,43-0,12-4,70-1,72-6,7210,4021-10-2019
Obligaties SEK Gediversifieerd-2,85-1,40-1,61-1,92-1,885,7221-10-2019
Obligaties NOK - Kortlopend-0,13-4,84-4,63-2,00-2,005,5921-10-2019
Obligaties NOK-0,43-4,97-4,36-2,41-1,965,3521-10-2019
Obligaties SEK-2,82-1,84-0,12-2,54-1,615,4321-10-2019
Aandelen België9,224,65-0,82-2,854,6512,0516-10-2019
Aandelen Indonesië1,64-7,3613,15-3,250,2215,5721-10-2019
Aandelen Korea-4,27-1,55-6,08-3,41-0,5615,8121-10-2019
Onroerend Goed - Overig Direct5,574,675,77-3,76-3,3716,9621-10-2019
Aandelen Sector Energie4,83-4,71-13,64-4,20-5,8717,8221-10-2019
Obligaties CAD-4,36-1,99-6,42-5,21-1,086,8027-04-2018
Grondstoffen - Agrarisch Breed-4,99-2,21-9,37-8,77-8,1811,9021-10-2019
Aandelen Turkije1,05-5,530,98-12,12-9,0031,8321-10-2019
Aandelen Islamitisch - Overig-------
Aandelen Overig-------
Aandelen Sector Onroerend Goed - Overig Indirect-------
Alt - Diversified Arbitrage-------
Alt - Event Driven-------
Alt - Fund of Funds - Aandelen-------
Alt - Fund of Funds - Multistrategie-------
Alt - Long Short Aandelen - VK-------
Alt - Long Short Aandelen - VS-------
Alt - Long/Short Aandelen - Emerging Markets-------
Alt - Long/Short Aandelen - Europa-------
Alt - Long/Short Aandelen - Overig-------
Alt - Long/Short Aandelen - Wereldwijd-------
Alt - Long/Short Obligaties Bedrijven-------
Alt - Macro Wereldwijd-------
Alt - Marktneutraal - Aandelen-------
Alt - Multistrategie-------
Alt - Overig-------
Alt - Relative Value Arbitrage-------
Alt - Systematic Futures-------
Alt - Valuta-------
Alt - Volatiliteit-------
Converteerbare Obligaties - Overig-------
Converteerbare Obligaties - Overig Hedged-------
Distressed Securities-------
Diversified Arbitrage-------
Equity Market Neutral-------
Europe Long/Short Equity-------
Event Driven-------
Fund of Funds - Macro/Systematic-------
Fund of Funds - Equity-------
Fund of Funds - Multistrategy-------
Fund of Funds - Relative Value-------
Garantiefondsen-------
Geldmarkt Overig-------
Global Long/Short Equity-------
Grondstoffen - Granen-5,05-2,391,30---19-09-2019
Grondstoffen - Industriële & Brede Metalen-2,17-1,01---11,3819-09-2019
Kapitaal Beschermd-------
Long/Short Debt-------
Long-Only Debt -------
Long-Only Equity -------
Long-Only Other -------
Mixfondsen Overig-------
Multistrategy-------
Obligaties EUR Achtergesteld-------
Obligaties Overig-------
Obligaties Overig Inflatiegerelateerd-------
Obligaties Vaste Looptijd-------
Overig-------
Systematic Futures-------
Trading - Leveraged/Inverse Aandelen-------
Trading - Leveraged/Inverse Grondstoffen-------

Rendementen van fondsen binnen de Morningstar categorieën. Voor elke Morningstar categorie wordt het rendement over 3 maanden, YTD, 1 jaar, 3 jaar en 5 jaar gegeven. Daarnaast wordt ook de standaardafwijking (standard deviation) over drie jaar vermeld.

De rendementen zijn in Euro (EUR)

Bevestiging bezoeker


Onze website maakt gebruik van cookies en andere technologieën om een op u afgestemde ervaring te kunnen leveren, en te begrijpen hoe u en andere bezoekers onze website gebruiken. Zie 'cookie opties' voor verdere details.

  • Andere Morningstar websites
© Copyright 2018 Morningstar, Inc. Alle rechten voorbehouden.      Gebruiksvoorwaardenen      Privacybeleid.    Cookie toestemming