Fondscategorie Prestaties: Totaal geannualiseerd Rendement

Een lijst van alle Morningstar Categorieën met de gemiddelde rendementen voor alle fondsen in die categorieën over 3 maanden, 1 jaar, 3 jaar, 5 jaar en sinds 1 januari (YTD). De Morningstar Categorie wordt als benchmark gebruikt in bijvoorbeeld de Morningstar Fonds Rapporten. Klik op een van de categorieën om een overzicht te krijgen van de verschillende fondsen die onder deze categorie vallen.×
Morningstar
Categorie
YTD Return%3 Month Return %1 Year Return %3 Year Anlsd %5 Year Anlsd %3Yr Std DevDate
Grondstoffen - Edele Metalen23,0111,4034,5821,419,4216,1514-08-2020
Aandelen Sector Technologie18,8416,8037,1619,8717,6219,9014-08-2020
Aandelen Sector Edelmetalen34,7422,9441,1519,8620,1633,4514-08-2020
Aandelen VS Large-Cap Groei12,0611,2022,1817,8712,5517,7214-08-2020
Aandelen Zweden Small/Mid-Cap13,9034,9938,1414,2113,3021,3814-08-2020
Aandelen Sector Alternatieve Energie22,1131,0237,5913,678,0820,7314-08-2020
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Groei5,4011,1516,6912,038,5115,5214-08-2020
Aandelen VS Large-Cap Gemengd-0,289,6210,1611,178,8216,9714-08-2020
Aandelen Taiwan Large-Cap5,8410,6524,7111,1411,6318,8714-08-2020
Aandelen China - A Shares13,4813,1727,8711,055,2620,3014-08-2020
Aandelen Greater China8,8611,7228,3110,809,9118,7514-08-2020
Aandelen Sector Farmacie & Gezondheid4,661,4217,1110,784,2915,4214-08-2020
Aandelen VS Flex-Cap-1,2510,428,8010,427,7218,9814-08-2020
Aandelen Sector Biotechnologie7,63-1,7821,9310,252,2022,3014-08-2020
Aandelen Rusland-12,3414,312,199,9311,9422,8214-08-2020
Aandelen Sector Ecologie3,9418,4217,329,286,8816,9714-08-2020
Aandelen China9,159,9425,838,937,9118,6314-08-2020
Obligaties EUR - Langlopend6,272,78-0,517,755,499,3614-08-2020
Aandelen Sector Water-4,1714,356,637,727,0015,9214-08-2020
Aandelen Zwitserland Small/Mid-Cap0,4314,2013,407,5710,8215,0414-08-2020
Aandelen Denemarken13,5421,1428,717,448,9315,1014-08-2020
Aandelen VS Small-Cap-4,0918,944,977,236,5023,0414-08-2020
Aandelen Zwitserland Large-Cap-1,938,559,367,195,2711,4314-08-2020
Aandelen Noord-Europa Small/Mid-Cap7,1830,1630,327,1810,0621,6314-08-2020
Aandelen Europa Large-Cap Groei0,3114,7913,587,074,8614,5214-08-2020
Aandelen Sector Nutsbedrijven-5,337,292,806,915,7714,5414-08-2020
Aandelen BRIC-10,5714,484,026,858,9019,0614-08-2020
Mixfondsen Greater China4,243,8012,836,61-12,4414-08-2020
Aandelen Sector Consumenten-0,6311,979,146,575,3716,5314-08-2020
Aandelen Noord-Europa4,2922,4220,535,965,4516,6314-08-2020
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Gemengd-4,469,566,165,944,8515,5214-08-2020
Obligaties USD Bedrijven1,36-2,722,085,943,487,7314-08-2020
Aandelen Azië excl. Japan1,3812,1816,375,846,8516,7114-08-2020
Aandelen Finland3,1122,0018,335,557,8018,5914-08-2020
Target Date 2046+-4,2910,927,585,504,5714,5214-08-2020
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - USD Hedged0,00-2,940,665,433,937,9914-08-2020
Aandelen Sector Industriële Materialen-6,2718,166,665,056,1219,2614-08-2020
Aandelen Europa Mid-Cap-1,3116,8214,765,054,0918,4914-08-2020
Aandelen Azië-Pacific excl. Japan-2,0511,0810,305,036,6616,9214-08-2020
Aandelen VS Mid-Cap-10,1814,12-1,765,014,4020,7414-08-2020
Obligaties GBP Overheid0,76-3,956,624,940,207,3514-08-2020
Target Date 2041-2045-4,2710,517,064,944,2013,7814-08-2020
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, CHF Hedged7,128,3110,264,882,459,0514-08-2020
Obligaties Wereldwijd - ILS0,51-1,871,314,884,237,7214-08-2020
Aandelen Sector Private Equity-11,9912,570,694,825,5417,5614-08-2020
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - CHF Hedged4,953,074,514,762,897,8014-08-2020
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd3,775,237,584,683,758,9214-08-2020
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, USD Hedged2,323,156,594,672,649,0514-08-2020
Obligaties Europa High Yield-0,14-0,773,054,595,844,6827-04-2018
Obligaties SGD-3,17-1,830,714,573,585,0214-08-2020
Obligaties USD Inflatiegerelateerd1,85-5,600,924,561,667,0414-08-2020
Mixfondsen USD Offensief-5,183,431,824,533,3612,4914-08-2020
Obligaties GBP Inflatiegerelateerd0,77-1,892,704,521,029,9314-08-2020
Obligaties Wereldwijd Bedrijven-0,22-1,311,244,503,116,9014-08-2020
Aandelen Wereldwijd Flex Cap-5,4512,395,544,453,9418,1914-08-2020
Obligaties USD Gediversifieerd 0,77-5,420,674,392,316,7814-08-2020
Mixfondsen CHF Offensief-1,094,674,314,382,6610,2814-08-2020
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets Bedrijven-3,021,53-0,354,363,9710,7514-08-2020
Aandelen Wereldwijd Small-Cap-3,7015,196,364,364,7220,2314-08-2020
Target Date 2031-2035-2,918,786,464,293,6811,9414-08-2020
Obligaties Azië-1,21-1,630,254,263,407,7314-08-2020
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, GBP Hedged0,9011,2515,144,23-1,5312,7614-08-2020
Mixfondsen SEK Offensief0,9412,8311,404,153,7912,5414-08-2020
Aandelen Australië & Nieuw Zeeland-4,1519,882,514,055,3421,8114-08-2020
Obligaties GBP Bedrijven-2,402,176,764,040,239,1814-08-2020
Obligaties USD Overheid1,84-8,150,334,031,457,7814-08-2020
Mixfondsen Azië-1,754,655,624,003,4112,0214-08-2020
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - USD Hedged-0,86-5,19-2,353,942,557,1614-08-2020
Obligaties GBP Gediversifieerd-1,890,476,433,92-0,217,9714-08-2020
Aandelen Nederland-1,6819,688,513,897,2318,2414-08-2020
Aandelen Japan Large-Cap-6,584,276,053,883,3714,5014-08-2020
Target Date 2036-2040-6,029,515,473,873,4213,3614-08-2020
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - GBP Hedged-2,223,927,313,86-0,939,4114-08-2020
Aandelen VS Large-Cap Waarde-13,558,99-3,803,794,0918,0014-08-2020
Aandelen Islamitisch Wereldwijd-7,785,833,133,792,6314,6614-08-2020
Mixfondsen GBP Offensief-8,898,253,813,711,9115,5814-08-2020
Aandelen Azië-Pacific incl. Japan-5,187,506,863,654,7614,8514-08-2020
Obligaties Wereldwijd - USD Hedged-1,75-5,76-2,153,611,906,8914-08-2020
Obligaties Wereldwijd - CHF Hedged3,21-0,451,783,581,156,2214-08-2020
Mixfondsen USD Neutraal-5,660,65-0,763,562,4810,0014-08-2020
Mixfondsen USD Flexibel-5,481,01-0,343,502,2410,6914-08-2020
Obligaties Wereldwijd Flexibel - USD Hedged-2,77-3,07-2,213,442,538,1214-08-2020
Target Date 2026-2030-3,486,624,403,392,7610,3314-08-2020
Obligaties Azië - Lokale Valuta-3,60-4,32-1,423,372,426,4014-08-2020
Mixfondsen EUR Offensief - Wereldwijd-2,948,184,863,242,9112,6314-08-2020
Mixfondsen USD Defensief-4,06-2,53-1,773,191,837,6314-08-2020
Obligaties RMB-2,23-5,64-0,663,172,146,3614-08-2020
Obligaties USD High Yield-5,510,16-2,353,172,979,4414-08-2020
Obligaties USD Flexibel-3,43-2,44-2,263,162,338,2814-08-2020
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - GBP Hedged-2,161,254,963,12-1,596,9214-08-2020
Aandelen Wereldwijd Dividend-10,017,26-0,083,072,7914,7314-08-2020
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets -3,733,03-1,203,023,4310,9114-08-2020
Mixfondsen GBP Gematigd Offensief-8,566,703,502,980,5513,9614-08-2020
Obligaties Wereldwijd High Yield-5,991,58-2,732,963,199,9814-08-2020
Obligaties Wereldwijd Flexibel - GBP Hedged-3,863,826,142,92-1,479,8214-08-2020
Aandelen Sector Agricultuur-7,0911,84-2,172,911,5516,1314-08-2020
Mixfondsen CHF Neutraal-2,344,521,842,821,428,4814-08-2020
Aandelen Duitsland Small/Mid-Cap2,2815,8514,932,664,6918,4814-08-2020
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, EUR Hedged5,6110,929,562,632,108,4714-08-2020
Obligaties Wereldwijd Flexibel - CHF Hedged2,872,812,362,621,427,4314-08-2020
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - EUR Hedged3,995,704,122,602,756,1314-08-2020
Obligaties Wereldwijd - GBP Hedged-3,281,295,002,60-2,207,6214-08-2020
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd-1,91-4,87-1,692,591,075,5214-08-2020
Aandelen Europa excl. VK Large-Cap-6,0115,305,982,582,9715,8714-08-2020
Mixfondsen GBP Defensief-5,712,373,682,54-1,088,6214-08-2020
Aandelen Japan Small/Mid-Cap-7,994,483,252,526,7317,8214-08-2020
Obligaties Wereldwijd-0,95-1,88-0,442,501,515,2414-08-2020
Aandelen Japan Flex-Cap-8,274,224,952,493,9416,1314-08-2020
Aandelen Emerging Markets-6,8312,536,412,454,9517,1614-08-2020
Obligaties Wereldwijd Flexibel-3,33-0,94-1,262,422,307,1014-08-2020
Obligaties EUR Achtergesteld-0,906,762,392,383,409,4714-08-2020
Obligaties Europa0,903,971,252,371,893,7114-08-2020
Obligaties GBP High Yield-7,406,993,952,33-0,7813,1814-08-2020
Obligaties Wereldwijd High Yield - CHF Hedged-2,146,670,122,321,6510,1714-08-2020
Target Date 2021-2025-0,655,114,062,301,706,8414-08-2020
Obligaties RMB - Onshore-3,06-7,43-1,502,28-0,386,6514-08-2020
Obligaties Wereldwijd - USD Gericht-1,55-4,07-1,002,271,556,3014-08-2020
Obligaties Azië High Yield-4,32-0,34-2,662,263,1210,4614-08-2020
Aandelen Europa Small-Cap-4,9517,5511,712,234,9020,1514-08-2020
Obligaties HKD-2,55-7,09-2,022,200,596,2414-08-2020
Mixfondsen GBP Gematigd Defensief-6,383,533,562,17-1,239,7214-08-2020
Mixfondsen Emerging Markets-6,286,922,332,113,1612,6714-08-2020
Obligaties RMB High Yield-2,65-3,70-3,612,10-8,3114-08-2020
Aandelen Sector Grondstoffen-6,8415,993,272,104,0824,4714-08-2020
Mixfondsen CHF Defensief-1,461,690,142,060,476,8614-08-2020
Obligaties Wereldwijd High Yield - GBP Hedged-8,517,823,182,06-1,1512,8814-08-2020
Obligaties EUR Overheid1,401,98-0,502,061,493,4514-08-2020
Mixfondsen GBP Neutraal-8,435,513,082,05-0,8512,1514-08-2020
Obligaties Wereldwijd - CHF Gericht-0,240,380,421,960,726,6914-08-2020
Obligaties USD Gediversifieerd - Kortlopend-3,81-6,92-3,621,900,376,3714-08-2020
Aandelen Hong Kong-5,053,936,251,903,4716,6914-08-2020
Obligaties CHF0,05-1,89-3,011,89-0,076,8614-08-2020
Aandelen Sector Onroerend Goed - Europa Indirect-16,7012,23-1,871,870,0816,7614-08-2020
Aandelen Europa excl. VK Small/Mid-Cap-2,1819,1210,311,834,8718,5214-08-2020
Aandelen Eurozone Small-Cap-2,5014,2811,171,805,9019,3314-08-2020
Mixfondsen EUR Neutraal - Wereldwijd-2,826,452,041,761,748,9514-08-2020
Aandelen VK Small-Cap-17,2812,794,781,751,0823,3614-08-2020
Mixfondsen GBP Flexibel-8,515,543,261,67-1,3712,6514-08-2020
Aandelen Pacific excl. Japan-11,639,63-4,711,663,7717,6414-08-2020
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets Bedrijven - EUR Gericht0,799,942,891,653,079,8314-08-2020
Obligaties DKK1,061,15-0,691,642,262,9214-08-2020
Grondstoffen - Softs11,291,6211,211,61-4,6124,8624-11-2016
Aandelen Frankrijk Large-Cap-14,4816,59-4,651,562,2317,1314-08-2020
Aandelen Sector Communicatie4,099,2511,071,55-0,1014,5314-08-2020
Obligaties EUR Bedrijven0,014,09-0,561,522,015,1314-08-2020
Target Date 2016-2020-1,441,981,651,520,915,0114-08-2020
Aandelen Sector Infrastructuur-11,405,74-3,371,493,0115,9414-08-2020
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - EUR Hedged3,482,981,401,471,724,0614-08-2020
Mixfondsen SEK Neutraal0,9311,508,511,461,9410,1314-08-2020
Geldmarkt USD - Kortlopend-4,66-8,54-4,641,45-0,136,1114-08-2020
Mixfondsen EUR Offensief-4,968,112,051,412,0412,6914-08-2020
Obligaties JPY-4,43-9,05-9,461,383,097,6914-08-2020
Geldmarkt USD-4,62-8,47-4,641,33-0,266,0914-08-2020
Target Date 2011-20150,134,244,531,320,606,2414-08-2020
Aandelen Azië-Pacific excl. Japan Dividend-10,537,49-1,291,323,4415,7714-08-2020
Obligaties EUR Gediversifieerd0,382,58-0,571,301,433,8314-08-2020
Mixfondsen EUR Flexibel - Wereldwijd-3,575,881,551,301,2510,2814-08-2020
Mixfondsen SEK Flexibel0,0012,258,931,281,5612,5214-08-2020
Aandelen Europa Large-Cap Gemengd-8,0213,364,031,271,1015,3314-08-2020
Aandelen Azië excl. Japan Small/Mid-Cap-3,2310,725,581,242,2919,0814-08-2020
Geldmarkt CHF0,58-2,48-0,051,21-0,654,6414-08-2020
Obligaties DKK0,660,93-0,821,171,812,3014-08-2020
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Waarde-12,009,10-0,041,161,9816,2614-08-2020
Mixfondsen NOK Offensief-7,7412,691,581,123,1316,2714-08-2020
Obligaties Wereldwijd - EUR Hedged2,222,871,381,091,193,8514-08-2020
Obligaties CHF - Kortlopend0,52-2,34-0,861,08-0,825,3214-08-2020
Obligaties Wereldwijd - EUR Gericht0,031,90-0,130,960,984,1814-08-2020
Obligaties EUR High Yield-3,098,73-0,420,962,828,9514-08-2020
Obligaties Wereldwijd Flexibel - EUR Hedged0,745,681,320,931,706,5014-08-2020
Obligaties Wereldwijd High Yield - EUR Hedged-2,309,330,470,912,589,5814-08-2020
Aandelen Europa Flex-Cap-5,5715,476,860,912,0617,3614-08-2020
Obligaties EUR Inflatiegerelateerd-0,474,91-1,300,911,064,7014-08-2020
Mixfondsen EUR Defensief-1,864,170,030,890,925,7014-08-2020
Mixfondsen EUR Defensief - Wereldwijd-1,664,190,500,831,015,8814-08-2020
Obligaties GBP Gediversifieerd - Kortlopend-5,47-1,123,160,82-4,066,0214-08-2020
Obligaties EUR Flexibel-1,434,31-0,510,780,935,2614-08-2020
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets - EUR Gericht-0,3811,231,470,762,8011,1014-08-2020
Obligaties Emerging Europa-3,592,36-1,430,741,437,1614-08-2020
Mixfondsen EUR Neutraal-3,416,210,920,691,029,2914-08-2020
Geldmarkt GBP - Kortlopend-5,86-1,752,850,64-4,326,1014-08-2020
Geldmarkt GBP-5,89-1,722,810,59-4,346,1014-08-2020
Onroerend Goed - VK Direct-9,84-2,60-2,330,49-3,557,1714-08-2020
Mixfondsen EUR Flexibel-4,137,031,040,461,0110,7614-08-2020
Aandelen Sector Onroerend Goed - Wereldwijd Indirect-19,087,35-13,120,440,4316,8914-08-2020
Aandelen Emerging Europa-20,5910,50-9,280,424,0921,7614-08-2020
Aandelen Canada-8,585,09-1,450,35-1,6719,4714-08-2020
Aandelen Brazilië-35,6435,71-26,960,326,1835,2614-08-2020
Aandelen Eurozone Large-Cap-8,2917,322,640,251,6916,4414-08-2020
Onroerend Goed - Europa Direct-1,24-0,30-1,590,130,123,5914-08-2020
Aandelen Duitsland Large-Cap-6,1919,876,240,092,2519,5014-08-2020
Obligaties EUR Bedrijven - Kortlopend-0,552,62-0,470,070,532,9214-08-2020
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets - Lokale Valuta-9,87-0,76-5,610,021,7310,4514-08-2020
Aandelen Eurozone Flex-Cap-7,9011,180,92-0,052,1317,1114-08-2020
Converteerbare Obligaties - Europa-0,255,982,28-0,120,756,7914-08-2020
Obligaties EUR Overheid - Kortlopend-0,230,72-0,95-0,17-0,161,5614-08-2020
Obligaties EUR Gediversifieerd - Kortlopend-0,351,43-0,50-0,190,042,2714-08-2020
Aandelen Sector Onroerend Goed - Azië Indirect-19,380,09-13,15-0,241,0117,2914-08-2020
Aandelen Vietnam-12,06-4,74-13,74-0,253,3924,0314-08-2020
Obligaties Euro Zeer Kortlopend-0,280,76-0,36-0,29-0,151,1214-08-2020
Aandelen Emerging Markets Small/Mid-Cap-7,2212,523,01-0,342,2919,5814-08-2020
Aandelen Sector Financiële Dienstverlening-15,0013,77-3,96-0,341,4621,4914-08-2020
Geldmarkt EUR-0,300,22-0,45-0,38-0,300,3414-08-2020
Aandelen Eurozone Mid-Cap-8,8115,923,09-0,422,4718,6514-08-2020
Aandelen VK Mid-Cap-21,6214,201,54-0,43-1,7323,2814-08-2020
Aandelen Noorwegen-12,8825,21-0,31-0,514,4523,8314-08-2020
Geldmarkt EUR - Kortlopend-0,33-0,09-0,55-0,51-0,420,1414-08-2020
Onroerend Goed - Wereldwijd Direct-2,99-0,16-1,94-0,52-0,763,9914-08-2020
Mixfondsen SEK Defensief1,317,765,51-0,70-0,207,8214-08-2020
Obligaties Wereldwijd - NOK Hedged-2,898,12-1,80-0,760,4410,6214-08-2020
Aandelen EMEA-3,38-8,211,10-0,903,3914,0827-04-2018
Mixfondsen NOK Neutraal-5,2311,920,24-1,040,1114,4814-08-2020
Grondstoffen - Vee-12,971,13-11,82-1,05-3,6118,8224-11-2016
Aandelen Korea2,2916,3918,11-1,16-1,2218,9314-08-2020
Obligaties SEK3,323,953,37-1,17-0,665,9614-08-2020
Obligaties NOK-1,625,23-1,06-1,31-0,569,4014-08-2020
Aandelen Afrika & Midden-Oosten-18,122,53-17,77-1,34-3,0818,9614-08-2020
Aandelen VK Flex-Cap-22,019,44-4,06-1,55-2,4621,5214-08-2020
Aandelen Sector Onroerend Goed - Noord-Amerika Indirect-21,478,62-19,50-1,64-1,2420,6014-08-2020
Aandelen Thailand-21,99-1,04-21,64-1,701,3721,7114-08-2020
Aandelen Europa Dividend-13,3713,64-1,88-1,74-0,4416,0814-08-2020
Aandelen ASEAN-17,636,52-14,85-1,840,9917,8114-08-2020
Obligaties SEK Gediversifieerd0,917,083,63-1,92-0,737,9214-08-2020
Obligaties NOK - Kortlopend-4,966,60-3,06-1,98-0,929,5814-08-2020
Aandelen VK Large-Cap-22,336,87-7,64-2,13-2,8818,1814-08-2020
Grondstoffen - Breed-10,7314,32-5,81-2,60-3,9614,3414-08-2020
Aandelen Italië-10,5917,884,74-2,65-1,8219,3414-08-2020
Aandelen India-14,1211,62-6,75-2,900,5924,0214-08-2020
Obligaties NOK High Yield-10,8911,25-8,67-2,97-0,1817,6014-08-2020
Aandelen Europa Large-Cap Waarde-15,6413,75-3,76-3,16-1,2417,5014-08-2020
Aandelen VK Income-24,796,54-8,39-3,81-4,2619,4114-08-2020
Aandelen Singapore-22,29-0,46-16,94-4,31-0,7018,2114-08-2020
Aandelen Spanje-18,9512,74-10,97-5,21-1,7517,7614-08-2020
Obligaties CAD-4,36-1,99-6,42-5,21-1,086,8027-04-2018
Aandelen Afrika-21,24-1,07-15,75-5,43-5,8718,4214-08-2020
Aandelen België-8,626,862,14-6,21-1,4116,7912-08-2020
Aandelen Latijns-Amerika-33,0122,17-25,44-6,380,1329,2714-08-2020
Aandelen Frontier Markets-19,903,05-18,06-6,85-2,6418,9514-08-2020
Aandelen Emerging Europa excl. Rusland-21,737,62-16,80-7,38-0,8618,5914-08-2020
Aandelen Sector Energie-30,475,64-26,51-9,56-7,8227,8714-08-2020
Onroerend Goed - Overig Direct-1,87-1,06-7,09-10,04-30,679,9714-08-2020
Aandelen Indonesië-26,3511,15-28,18-10,46-3,5225,5014-08-2020
Grondstoffen - Granen-12,57-1,94-4,85-11,14-16,3211-06-2020
Grondstoffen - Agrarisch Breed-18,98-7,55-21,20-13,82-11,3310,9215-06-2020
Aandelen Frankrijk Small/Mid-Cap-31,9115,76-24,94-15,75-8,5919,6914-08-2020
Aandelen Turkije-25,52-5,85-19,75-19,45-10,4935,8814-08-2020
Grondstoffen - Energie-56,9334,56-51,69-21,25-43,5804-08-2020
Aandelen Islamitisch - Overig-------
Aandelen Overig-------
Aandelen Sector Onroerend Goed - Eurozone Indirect-----16,5314-08-2020
Aandelen Sector Onroerend Goed - Overig Indirect-------
Alt - Diversified Arbitrage-------
Alt - Event Driven-------
Alt - Fund of Funds - Multistrategie-------
Alt - Long Short Aandelen - VK-------
Alt - Long Short Aandelen - VS-------
Alt - Long/Short Aandelen - Europa-------
Alt - Long/Short Aandelen - Overig-------
Alt - Long/Short Aandelen - Wereldwijd-------
Alt - Long/Short Obligaties Bedrijven-------
Alt - Macro Wereldwijd-------
Alt - Marktneutraal - Aandelen-------
Alt - Multistrategie-------
Alt - Overig-------
Alt - Relative Value Arbitrage-------
Alt - Systematic Futures-------
Alt - Valuta-------
Alt - Volatiliteit-------
Converteerbare Obligaties - Overig-------
Converteerbare Obligaties - Overig Hedged-------
Distressed Securities-------
Diversified Arbitrage-------
Equity Market Neutral-------
Europe Long/Short Equity-------
Event Driven-------
Fund of Funds - Macro/Systematic-------
Fund of Funds - Equity-------
Fund of Funds - Multistrategy-------
Fund of Funds - Relative Value-------
Garantiefondsen-------
Geldmarkt Overig-------
Global Long/Short Equity-------
Global Macro-------
Grondstoffen - Industriële & Brede Metalen-23,17----06-07-2020
Grondstoffen - Overig-------
Kapitaal Beschermd-------
Long/Short Debt-------
Long-Only Debt -------
Long-Only Equity -------
Long-Only Other -------
Mixfondsen Overig-------
Multistrategy-------
Obligaties Overig-------
Obligaties Overig Inflatiegerelateerd-------
Obligaties Vaste Looptijd-------
Overig-------
Systematic Futures-------
Trading - Leveraged/Inverse Aandelen-------
Trading - Leveraged/Inverse Grondstoffen-------
Trading - Leveraged/Inverse Overig-------

Rendementen van fondsen binnen de Morningstar categorieën. Voor elke Morningstar categorie wordt het rendement over 3 maanden, YTD, 1 jaar, 3 jaar en 5 jaar gegeven. Daarnaast wordt ook de standaardafwijking (standard deviation) over drie jaar vermeld.

De rendementen zijn in Euro (EUR)

Bevestiging bezoeker


Onze website maakt gebruik van cookies en andere technologieën om een op u afgestemde ervaring te kunnen leveren, en te begrijpen hoe u en andere bezoekers onze website gebruiken. Zie 'cookie opties' voor verdere details.

  • Andere Morningstar websites
© Copyright 2018 Morningstar, Inc. Alle rechten voorbehouden.      Gebruiksvoorwaardenen      Privacybeleid.    Cookie toestemming
© Copyright 2020 Morningstar, Inc. Alle rechten voorbehouden.

Voorwaarden        Privacybeleid        Cookies