Er zijn technische problemen, we zijn dit aan het oplossen en vragen uw geduld.

Fondscategorie Prestaties: Totaal geannualiseerd Rendement

Een lijst van alle Morningstar Categorieën met de gemiddelde rendementen voor alle fondsen in die categorieën over 3 maanden, 1 jaar, 3 jaar, 5 jaar en sinds 1 januari (YTD). De Morningstar Categorie wordt als benchmark gebruikt in bijvoorbeeld de Morningstar Fonds Rapporten. Klik op een van de categorieën om een overzicht te krijgen van de verschillende fondsen die onder deze categorie vallen.×
Morningstar
Categorie
YTD Return%3 Month Return %1 Year Return %3 Year Anlsd %5 Year Anlsd %3Yr Std DevDate
Aandelen Zweden Small/Mid-Cap30,570,1542,2335,5922,1523,1907-12-2021
Aandelen Sector Alternatieve Energie12,262,0626,2033,4821,5123,3807-12-2021
Aandelen Sector Technologie25,342,5029,6832,6724,6119,8207-12-2021
Aandelen Taiwan Large-Cap37,888,7241,9329,2518,7818,0107-12-2021
Aandelen Noord-Europa Small/Mid-Cap19,63-2,7630,0827,6317,7023,1707-12-2021
Aandelen VS Large-Cap Groei28,494,1130,4426,6320,4318,1907-12-2021
Aandelen Sector Private Equity46,806,7450,0026,4317,1023,3707-12-2021
Aandelen China - A Shares7,985,6911,9722,8912,1718,5807-12-2021
Aandelen Denemarken15,74-5,2023,9822,5715,2215,6907-12-2021
Aandelen Vietnam56,2410,8263,7122,2416,1625,3707-12-2021
Aandelen Zwitserland Small/Mid-Cap27,281,5331,5722,2415,5715,5507-12-2021
Aandelen Sector Ecologie21,162,1026,5121,9414,3617,8407-12-2021
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Groei21,161,1723,9621,4515,5415,9207-12-2021
Aandelen Nederland24,51-4,3328,1221,3914,0419,1907-12-2021
Aandelen VS Flex-Cap24,162,5826,7220,9213,6621,7107-12-2021
Aandelen Europa excl. VK Small/Mid-Cap23,10-2,1329,0520,8113,8221,0007-12-2021
Aandelen VS Large-Cap Gemengd34,257,3034,8620,6114,7617,8607-12-2021
Aandelen Sector Edelmetalen-7,34-0,37-4,3420,596,8235,8007-12-2021
Aandelen Noord-Europa22,94-1,2829,2220,4413,1017,8407-12-2021
Aandelen Europa Large-Cap Groei21,88-0,8126,2820,3713,0015,2007-12-2021
Aandelen Sector Water25,371,6733,5620,3413,1216,0407-12-2021
Aandelen Finland20,93-5,6425,0820,2513,0419,9707-12-2021
Aandelen Europa Mid-Cap18,10-4,0124,6520,0212,9619,5107-12-2021
Aandelen VS Small-Cap28,124,7332,2519,6612,6123,3807-12-2021
Aandelen Europa Small-Cap22,67-4,7129,1819,3713,8221,5807-12-2021
Aandelen Sector Industriële Materialen25,893,6827,5119,3611,5720,4307-12-2021
Aandelen Duitsland Small/Mid-Cap14,80-3,3819,4019,3312,4820,0607-12-2021
Aandelen Zwitserland24,993,7628,5619,0412,9812,9907-12-2021
Aandelen VK Small-Cap26,73-5,3134,7318,6313,4924,6507-12-2021
Aandelen Eurozone Small-Cap24,96-3,3428,6018,4312,6820,7707-12-2021
Aandelen Canada36,867,6835,9917,198,9720,5807-12-2021
Aandelen VS Mid-Cap27,434,5329,9117,1711,4921,5007-12-2021
Aandelen Australië & Nieuw Zeeland19,830,0622,6517,009,2522,3307-12-2021
Aandelen Wereldwijd Small/Mid-Cap22,130,1227,3116,6810,6321,4807-12-2021
Grondstoffen - Edele Metalen-2,22-1,53-1,1116,3211,6619,0807-12-2021
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Gemengd24,253,1525,9216,1311,3316,1407-12-2021
Aandelen Europa excl. VK20,730,0324,0115,8410,8717,8607-12-2021
Aandelen Azië excl. Japan Small/Mid-Cap23,752,5228,5115,779,4418,4807-12-2021
Aandelen India33,282,4938,4415,5911,5723,6407-12-2021
Aandelen Rusland27,91-0,5530,0915,5110,9523,9707-12-2021
Aandelen Emerging Markets Small/Mid-Cap22,250,6927,1515,299,2720,0307-12-2021
Target Date 2046+22,142,7924,0715,2810,3915,1807-12-2021
Aandelen Italië25,852,8027,1315,2310,3421,5007-12-2021
Aandelen Wereldwijd Flex Cap20,830,4024,0315,2110,4919,0307-12-2021
Aandelen Greater China1,04-2,084,3415,1811,8118,2207-12-2021
Mixfondsen SEK Offensief18,471,2820,9315,169,2213,8507-12-2021
Aandelen Frankrijk24,932,3024,7514,8110,2119,8507-12-2021
Aandelen Europa Flex-Cap18,67-2,3723,2414,419,2819,3407-12-2021
Aandelen Sector Financiële Dienstverlening28,533,7030,7614,379,2725,5307-12-2021
Aandelen Sector Consumenten9,89-0,5913,2714,3510,1617,7507-12-2021
Aandelen Azië-Pacific excl. Japan9,01-0,3412,0714,0910,6016,2907-12-2021
Aandelen Azië excl. Japan5,23-1,238,0714,0110,5116,2107-12-2021
Target Date 2036-204020,352,3222,4213,909,2713,6407-12-2021
Target Date 2041-204520,122,0922,1413,889,1914,1807-12-2021
Aandelen Sector Grondstoffen26,055,8727,1713,706,1825,9907-12-2021
Aandelen VS Large-Cap Waarde32,026,9431,3913,038,9118,9807-12-2021
Aandelen Europa Large-Cap Gemengd20,430,2323,0813,018,2317,1207-12-2021
Mixfondsen GBP 80%+ Aandelen18,200,8421,7012,928,7415,9807-12-2021
Aandelen Eurozone Mid-Cap13,78-4,1117,1912,548,9119,9907-12-2021
Mixfondsen SEK Flexibel12,31-0,4115,6612,517,2613,2707-12-2021
Aandelen Wereldwijd Dividend23,053,6823,9712,158,3116,0907-12-2021
Aandelen Azië-Pacific8,84-1,3911,9512,108,5614,6807-12-2021
Aandelen Sector Communicatie22,79-1,0123,7912,076,7416,7107-12-2021
Aandelen Frontier Markets34,247,2238,3312,077,1619,7207-12-2021
Aandelen Sector Farmacie & Gezondheid11,03-4,2713,5712,0610,4115,6907-12-2021
Aandelen Eurozone Large-Cap18,73-0,6620,7512,067,7318,6607-12-2021
Mixfondsen NOK Offensief22,474,0124,8511,977,3718,0107-12-2021
Aandelen Korea7,29-0,9311,8111,847,9919,3107-12-2021
Aandelen Sector Agricultuur21,291,7024,2611,698,1716,7007-12-2021
Aandelen VK Flex-Cap20,80-2,1624,9911,677,1723,2007-12-2021
Mixfondsen CHF Offensief15,184,7916,4711,596,4710,8107-12-2021
Aandelen Noorwegen25,073,3632,7111,509,4528,5207-12-2021
Aandelen China-5,91-2,77-1,6211,488,6318,6307-12-2021
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Waarde25,063,0025,5311,477,4518,1807-12-2021
Mixfondsen USD Offensief19,043,7820,1311,397,4813,1607-12-2021
Aandelen Emerging Markets6,51-2,279,4111,298,6317,1707-12-2021
Mixfondsen GBP 60-80% Aandelen16,201,0319,2611,147,3014,3607-12-2021
Aandelen Duitsland12,83-2,3117,3911,116,7220,9907-12-2021
Target Date 2031-203515,061,5716,7311,107,5312,2007-12-2021
Aandelen Japan Large-Cap11,32-0,7314,5510,948,0215,2707-12-2021
Mixfondsen EUR Offensief - Wereldwijd14,350,3116,0010,937,2013,1007-12-2021
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, GBP Hedged6,08-2,1911,0310,885,6112,9607-12-2021
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd6,570,558,9110,766,369,5707-12-2021
Aandelen Afrika & Midden-Oosten34,847,4036,4310,758,0718,3007-12-2021
Target Date 2026-203012,851,1714,3910,517,0810,4707-12-2021
Grondstoffen - Granen8,09-6,1719,3910,30-15,2616-11-2021
Aandelen Sector Nutsbedrijven15,714,2616,4110,288,8616,4807-12-2021
Aandelen Eurozone Flex-Cap18,28-2,1620,6610,176,4919,7407-12-2021
Aandelen België20,40-1,1419,3710,116,1119,4125-11-2021
Obligaties GBP Inflatiegerelateerd16,127,4919,0710,005,9912,1807-12-2021
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, USD Hedged10,232,2612,139,984,608,9507-12-2021
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, CHF Hedged3,340,895,469,964,978,9407-12-2021
Mixfondsen CHF Neutraal12,294,1813,169,785,228,5107-12-2021
Aandelen Japan Flex-Cap9,21-1,3512,169,749,1316,6507-12-2021
Mixfondsen SEK Neutraal10,640,2012,649,715,5810,1707-12-2021
Aandelen Emerging Europa23,02-2,5626,109,677,2024,0507-12-2021
Aandelen Islamitisch Wereldwijd18,372,6019,429,636,0015,3307-12-2021
Mixfondsen EUR Offensief14,830,0816,879,426,6814,0907-12-2021
Aandelen Sector Onroerend Goed - Wereldwijd Indirect31,793,8931,689,416,7818,1207-12-2021
Aandelen VK Large-Cap23,211,0623,589,375,7620,9407-12-2021
Aandelen BRIC4,50-4,986,609,179,9419,5107-12-2021
Mixfondsen USD Neutraal16,574,5117,069,165,6510,0207-12-2021
Aandelen Japan Small/Mid-Cap10,20-0,6613,609,168,7518,4807-12-2021
Aandelen Sector Onroerend Goed - Europa Indirect17,83-0,7221,209,097,7219,1107-12-2021
Aandelen Frankrijk Small/Mid-Cap29,483,4435,719,083,0221,4207-12-2021
Mixfondsen GBP Flexibel14,161,0017,419,075,3112,8207-12-2021
Aandelen Europa Dividend19,401,6920,939,015,8618,4007-12-2021
Mixfondsen USD Flexibel16,904,5417,488,895,5210,6207-12-2021
Mixfondsen GBP 40-60% Aandelen13,240,8816,108,875,4212,4907-12-2021
Aandelen Pacific excl. Japan11,62-1,9014,088,846,3418,3007-12-2021
Aandelen Europa Large-Cap Waarde19,390,8621,008,755,1620,7507-12-2021
Aandelen Sector Infrastructuur16,752,7816,878,665,8516,0407-12-2021
Aandelen Azië-Pacific excl. Japan Dividend10,781,9212,298,656,4416,0507-12-2021
Aandelen VK Income22,490,9425,248,414,8621,7707-12-2021
Mixfondsen NOK Neutraal14,252,1216,217,853,5516,2207-12-2021
Aandelen Sector Biotechnologie-7,63-12,04-5,077,797,5521,5807-12-2021
Obligaties USD Bedrijven7,484,697,217,793,978,0907-12-2021
Obligaties GBP Bedrijven4,491,087,637,764,519,5907-12-2021
Mixfondsen Greater China0,870,372,947,624,7312,1507-12-2021
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - GBP Hedged11,293,0613,827,613,747,2707-12-2021
Obligaties EUR - Langlopend-4,022,65-3,917,604,2311,6407-12-2021
Mixfondsen Emerging Markets6,00-1,487,757,575,0812,8407-12-2021
Obligaties China12,784,5712,827,524,666,2807-12-2021
Aandelen Sector Onroerend Goed - Noord-Amerika Indirect49,818,2944,447,414,9921,3107-12-2021
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - CHF Hedged2,223,682,327,313,027,2807-12-2021
Aandelen Long/Short Wereldwijd10,691,3611,057,264,4911,3607-12-2021
Obligaties USD Inflatiegerelateerd13,996,0713,987,243,386,7907-12-2021
Obligaties Wereldwijd High Yield - GBP Hedged8,740,0711,507,224,1712,6407-12-2021
Mixfondsen EUR Neutraal - Wereldwijd8,810,109,857,154,709,2607-12-2021
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - USD Hedged8,244,707,877,133,757,8807-12-2021
Mixfondsen GBP 20-40% Aandelen9,370,8012,057,133,9510,1307-12-2021
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - GBP Hedged4,610,446,907,063,449,0207-12-2021
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets Bedrijven7,221,977,636,953,8510,7307-12-2021
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - USD Hedged14,477,2214,296,933,287,3707-12-2021
Obligaties Wereldwijd High Yield - CHF Hedged6,003,136,406,913,119,5207-12-2021
Mixfondsen EUR Flexibel - Wereldwijd9,16-0,4410,546,915,7810,5207-12-2021
Obligaties USD High Yield12,834,6712,876,853,919,3307-12-2021
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, EUR Hedged0,03-3,242,306,813,799,2907-12-2021
Target Date 2021-20257,020,498,216,773,306,5607-12-2021
Mixfondsen EUR Flexibel8,56-0,8710,266,724,5311,6607-12-2021
Obligaties Wereldwijd Bedrijven5,552,985,706,613,376,9307-12-2021
Aandelen Emerging Europa excl. Rusland24,04-1,3727,866,616,2121,5607-12-2021
Obligaties GBP Gediversifieerd3,911,226,866,603,758,3807-12-2021
Grondstoffen - Breed22,33-0,0426,836,571,4515,3707-12-2021
Mixfondsen Azië3,810,634,916,564,0411,4407-12-2021
Mixfondsen CHF Defensief7,063,887,416,522,906,3807-12-2021
Obligaties RMB - Onshore15,097,0515,126,493,486,2307-12-2021
Mixfondsen USD Defensief12,024,5812,026,453,657,4107-12-2021
Mixfondsen GBP 0-20% Aandelen8,371,1410,836,443,808,5907-12-2021
Obligaties Wereldwijd High Yield10,583,4110,656,433,829,9507-12-2021
Mixfondsen EUR Neutraal8,16-0,329,326,304,1410,1407-12-2021
Obligaties Wereldwijd Flexibel - GBP Hedged5,310,037,746,183,129,3507-12-2021
Obligaties GBP Overheid3,313,126,726,043,268,4807-12-2021
Obligaties Wereldwijd - ILS15,246,1913,115,99-7,4407-12-2021
Obligaties EUR Achtergesteld1,54-1,031,905,784,309,3807-12-2021
Aandelen Sector Onroerend Goed - Eurozone Indirect12,80-2,0115,845,506,8619,4425-11-2021
Alternative Marktneutraal - Aandelen USD13,475,2313,615,312,808,3607-12-2021
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets 4,280,944,715,302,8510,5007-12-2021
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd12,545,2713,335,282,555,3507-12-2021
Mixfondsen SEK Defensief4,57-0,456,285,282,707,1007-12-2021
Obligaties USD Gediversifieerd 7,144,356,655,102,156,5907-12-2021
Obligaties Azië5,111,754,985,092,397,7707-12-2021
Alternative Macro Wereldwijd GBP6,42-0,1910,075,002,7810,2007-12-2021
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - EUR Hedged5,282,075,794,992,534,5607-12-2021
Obligaties Wereldwijd Flexibel - USD Hedged8,393,978,054,952,587,8507-12-2021
Aandelen Singapore18,754,3119,574,944,7218,9707-12-2021
Obligaties Wereldwijd - GBP Hedged3,550,415,804,882,146,9807-12-2021
Obligaties Wereldwijd - CHF Hedged2,433,892,244,851,365,9107-12-2021
Obligaties Wereldwijd Flexibel - CHF Hedged2,012,912,164,841,406,8507-12-2021
Obligaties USD Flexibel7,743,647,514,822,407,9907-12-2021
Obligaties EUR High Yield2,69-0,852,844,823,409,2107-12-2021
Alternative Macro Wereldwijd USD11,174,0410,584,662,029,1207-12-2021
Obligaties Wereldwijd High Yield - EUR Hedged2,45-1,253,124,593,029,5907-12-2021
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - EUR Hedged-1,31-0,87-0,964,532,406,0807-12-2021
Target Date 2016-20205,201,065,934,502,945,8307-12-2021
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets Bedrijven - EUR Gericht-1,88-3,08-0,834,452,569,9107-12-2021
Converteerbare Obligaties - Europa1,32-1,552,744,442,907,3407-12-2021
Obligaties Wereldwijd - CHF Gericht2,672,502,984,391,406,3207-12-2021
Obligaties GBP Bedrijven - Kortlopend5,370,507,564,232,146,8907-12-2021
Obligaties Wereldwijd - USD Gericht5,502,715,674,231,556,3607-12-2021
Obligaties Azië - Lokale Valuta3,222,903,884,222,516,3107-12-2021
Aandelen ASEAN15,865,4715,884,174,9818,9507-12-2021
Mixfondsen EUR Defensief - Wereldwijd4,00-0,234,634,152,486,0007-12-2021
Obligaties SEK Flexibel High Yield1,85-1,133,464,091,9910,7407-12-2021
Obligaties Wereldwijd Flexibel5,542,235,754,042,057,1007-12-2021
Obligaties Wereldwijd - USD Hedged7,584,607,084,001,716,8807-12-2021
Obligaties EUR Inflatiegerelateerd5,431,305,493,762,334,9307-12-2021
Obligaties Wereldwijd2,241,672,633,751,545,5307-12-2021
Alternative Systematic Futures USD12,384,8213,833,740,3312,4007-12-2021
Mixfondsen EUR Defensief3,57-0,394,203,712,365,9507-12-2021
Aandelen Spanje8,12-0,949,473,684,5223,0307-12-2021
Alternative Multistrategie GBP12,401,2615,303,651,1810,0707-12-2021
Obligaties USD Overheid6,084,455,463,601,357,5907-12-2021
Aandelen Hong Kong-0,16-4,532,353,604,5616,4707-12-2021
Obligaties CHF2,894,612,763,401,046,1407-12-2021
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets - EUR Gericht-3,42-3,63-2,463,191,7410,9707-12-2021
Aandelen Afrika16,544,6116,713,073,3018,4007-12-2021
Obligaties NOK High Yield13,612,1915,753,032,9418,7007-12-2021
Alternative Systematic Futures EUR3,69-1,215,442,950,739,9907-12-2021
Alternative Multistrategie USD16,355,1916,532,871,408,6807-12-2021
Obligaties Europa-0,56-0,47-0,352,841,793,9507-12-2021
Obligaties Wereldwijd - EUR Hedged0,521,730,892,810,723,8907-12-2021
Obligaties EUR Bedrijven-0,51-0,66-0,472,741,825,1807-12-2021
Obligaties Wereldwijd Flexibel - EUR Hedged-0,99-1,38-0,562,721,406,2907-12-2021
Aandelen Long/Short Europa4,10-1,235,292,670,908,9107-12-2021
Obligaties HKD7,713,897,082,660,696,0007-12-2021
Alternative Marktneutraal - Aandelen EUR3,59-0,054,312,601,486,7907-12-2021
Aandelen Sector Onroerend Goed - Azië Indirect9,10-1,2610,852,392,4918,2807-12-2021
Obligaties GBP Gediversifieerd - Kortlopend5,531,217,422,330,565,7107-12-2021
Obligaties USD Gediversifieerd - Kortlopend8,324,767,542,260,626,1307-12-2021
Obligaties SEK Gediversifieerd-1,67-1,24-0,322,050,376,4107-12-2021
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets - Lokale Valuta-1,43-1,14-0,792,011,029,6607-12-2021
Obligaties EUR Overheid-1,88-0,04-1,822,011,243,6107-12-2021
Obligaties EUR Flexibel-0,04-0,740,082,001,145,3007-12-2021
Alternative Macro Wereldwijd EUR1,35-1,241,701,970,728,2307-12-2021
Geldmarkt GBP - Kortlopend5,231,117,121,960,365,5807-12-2021
Geldmarkt CHF3,084,252,731,95-0,013,6307-12-2021
Geldmarkt GBP5,221,107,101,930,345,5907-12-2021
Obligaties EUR Gediversifieerd-1,29-0,52-1,141,881,183,8607-12-2021
Obligaties Wereldwijd - EUR Gericht-0,55-0,48-0,311,830,844,1507-12-2021
Obligaties Wereldwijd - NOK Hedged2,110,713,491,78-0,2011,6407-12-2021
Obligaties CHF - Kortlopend2,824,212,471,72-0,214,1007-12-2021
Grondstoffen - Softs11,291,6211,211,61-4,6124,8624-11-2016
Onroerend Goed - VK Direct11,463,5213,471,601,966,9007-12-2021
Onroerend Goed - Wereldwijd Direct9,320,7610,351,32-0,299,0807-12-2021
Geldmarkt USD8,605,257,701,300,086,0707-12-2021
Geldmarkt USD - Kortlopend8,785,317,881,250,116,0807-12-2021
Obligaties EUR Bedrijven - Kortlopend0,17-0,400,211,210,622,9607-12-2021
Obligaties Emerging Europa-3,59-3,91-3,291,160,417,0107-12-2021
Obligaties Azië High Yield-4,84-6,16-4,311,14-0,2711,4107-12-2021
Alternative Multistrategie EUR4,75-0,445,461,060,436,6307-12-2021
Obligaties SEK Gediversifieerd-2,86-1,04-1,680,88-0,294,6107-12-2021
Obligaties DKK-2,56-0,32-2,400,801,233,3707-12-2021
Obligaties NOK3,211,104,050,76-0,3210,6807-12-2021
Aandelen Sector Energie45,1417,0741,460,71-1,2633,8707-12-2021
Target Date 2011-2015-0,390,171,780,700,536,2430-10-2020
Obligaties EUR Gediversifieerd - Kortlopend-0,40-0,36-0,410,370,022,1407-12-2021
Obligaties SEK - Kortlopend-2,21-1,17-0,920,29-0,964,6807-12-2021
Obligaties NOK - Kortlopend4,001,255,220,29-0,5410,9807-12-2021
Obligaties DKK-2,53-0,23-2,380,280,892,6807-12-2021
Obligaties SEK Zeer Kortlopend-1,96-0,98-0,680,26-0,974,4607-12-2021
Onroerend Goed - Europa Direct0,000,39-0,390,050,603,3607-12-2021
Obligaties Greater China High Yield-7,99-10,28-7,130,02-0,7410,5807-12-2021
Obligaties JPY-1,821,89-2,03-0,14-1,387,2307-12-2021
Obligaties Euro Zeer Kortlopend-0,38-0,21-0,40-0,15-0,281,0907-12-2021
Geldmarkt EUR-0,49-0,16-0,53-0,36-0,350,3207-12-2021
Geldmarkt EUR - Kortlopend-0,59-0,17-0,64-0,53-0,480,1607-12-2021
Obligaties EUR Overheid - Kortlopend-0,94-0,19-1,05-0,54-0,741,5307-12-2021
Aandelen EMEA-3,38-8,211,10-0,903,3914,0827-04-2018
Grondstoffen - Vee-12,971,13-11,82-1,05-3,6118,8224-11-2016
Aandelen Thailand7,571,154,17-1,712,2424,4807-12-2021
Aandelen Indonesië9,1011,609,22-1,87-2,1627,3107-12-2021
Aandelen Turkije-15,39-12,55-2,50-2,85-4,7333,8707-12-2021
Aandelen Latijns-Amerika-7,90-11,12-5,68-2,930,5130,5407-12-2021
Aandelen Brazilië-14,76-14,78-13,21-4,401,4334,6007-12-2021
Grondstoffen - Energie62,527,2569,28-6,00-6,8146,6106-12-2021
Onroerend Goed - Overig Direct-6,511,56-15,87-10,00-24,5314,3607-12-2021
Grondstoffen - Agrarisch Breed-18,98-7,55-21,20-13,82-11,3312,3415-06-2020
Aandelen Islamitisch - Overig-------
Aandelen Long Short VK-------
Aandelen Long Short VS-------
Aandelen Long/Short Overig-------
Aandelen Overig-------
Aandelen Sector Onroerend Goed - Overig Indirect-------
Alt - Fund of Funds - Multistrategie-------
Alt - Long/Short Obligaties Bedrijven-------
Alternative Event Driven-------
Alternative Macro Wereldwijd Overig-------
Alternative Marktneutraal - Aandelen Overig-------
Alternative Multistrategie Overig-------
Alternative Overig-------
Alternative Relative Value Arbitrage-------
Alternative Systematic Futures Overig-------
Alternative Valuta-------
Alternative Volatiliteit-------
Asia/Pacific Long/Short Equity-------
Converteerbare Obligaties - Overig-------
Distressed Securities-------
Diversified Arbitrage-------
Europe Long/Short Equity-------
Event Driven-------
Fund of Funds - Macro/Systematic-------
Fund of Funds - Equity-------
Fund of Funds - Multistrategy-------
Fund of Funds - Relative Value-------
Garantiefondsen-------
Geldmarkt Overig-------
Global Long/Short Equity-------
Grondstoffen - Industriële & Brede Metalen-15,16-16,84-3,59---02-12-2021
Grondstoffen - Overig-------
Kapitaal Beschermd-------
Long/Short Debt-------
Long-Only Debt -------
Long-Only Equity -------
Long-Only Other -------
Mixfondsen Overig-------
Multistrategy-------
Obligaties Overig-------
Obligaties USD Bedrijven - Kortlopend-------
Obligaties Vaste Looptijd-------
Overig-------
Systematic Futures-------
Trading - Leveraged/Inverse Aandelen-------
Trading - Leveraged/Inverse Grondstoffen-------
Trading - Leveraged/Inverse Overig-------

Rendementen van fondsen binnen de Morningstar categorieën. Voor elke Morningstar categorie wordt het rendement over 3 maanden, YTD, 1 jaar, 3 jaar en 5 jaar gegeven. Daarnaast wordt ook de standaardafwijking (standard deviation) over drie jaar vermeld.

De rendementen zijn in Euro (EUR)
© Copyright 2021 Morningstar, Inc. Alle rechten voorbehouden.

Voorwaarden        Privacybeleid