Als u verder gaat op deze website gaat u akkoord met het gebruik van cookies op uw apparatuur. Lees meer over ons beleid rond cookies en welk soort cookies wij gebruiken door hier te klikken. Accepteer Cookies

Fondscategorie Prestaties: Totaal geannualiseerd Rendement

Een lijst van alle Morningstar Categorieën met de gemiddelde rendementen voor alle fondsen in die categorieën over 3 maanden, 1 jaar, 3 jaar, 5 jaar en sinds 1 januari (YTD). De Morningstar Categorie wordt als benchmark gebruikt in bijvoorbeeld de Morningstar Fonds Rapporten. Klik op een van de categorieën om een overzicht te krijgen van de verschillende fondsen die onder deze categorie vallen.×
Morningstar
Categorie
YTD Return%3 Month Return %1 Year Return %3 Year Anlsd %5 Year Anlsd %3Yr Std DevDate
Aandelen China - A Shares9,378,188,5426,4817,1133,6921-08-2017
Aandelen Zwitserland Small/Mid-Cap14,45-1,8821,2218,7219,4212,1021-08-2017
Aandelen Denemarken14,771,6115,1217,5521,6812,3421-08-2017
Aandelen Eurozone Small-Cap17,101,9123,7917,349,3612,8721-08-2017
Aandelen Sector Technologie12,05-0,3820,1916,6415,0315,4921-08-2017
Aandelen Japan Small/Mid-Cap8,692,8218,5916,5818,0214,5921-08-2017
Aandelen Frankrijk Small/Mid-Cap18,054,9927,4316,3818,6012,4931-07-2017
Aandelen Zweden Small/Mid-Cap6,92-2,3010,5815,8617,6114,7821-08-2017
Aandelen Nederland11,91-0,0621,0414,6113,6314,0421-08-2017
Aandelen Europa excl. VK Small/Mid-Cap11,95-0,1718,8013,9216,4512,3921-08-2017
Aandelen India13,41-1,7412,5213,6214,2718,4621-08-2017
Aandelen Eurozone Mid-Cap16,531,2723,6413,5316,8214,2821-08-2017
Aandelen Europa Small-Cap14,22-0,1019,4013,4315,7613,5021-08-2017
Aandelen Finland7,75-1,1216,5913,2115,5413,6021-08-2017
Aandelen Japan Flex-Cap4,650,5215,7512,3213,3315,1021-08-2017
Aandelen China17,816,4419,6412,3011,7120,3221-08-2017
Aandelen Oostenrijk21,473,5637,8312,1510,3316,4321-08-2017
Aandelen Greater China18,045,7520,2311,9911,7118,1821-08-2017
Aandelen VS Large-Cap Groei1,94-2,649,5711,9113,4514,2921-08-2017
Aandelen België2,73-5,3511,0311,3512,8612,1916-08-2017
Aandelen Japan Large-Cap1,43-0,9910,3110,9211,1614,8421-08-2017
Aandelen Taiwan Large-Cap9,782,0815,3010,8710,3313,8221-08-2017
Aandelen Duitsland Small/Mid-Cap14,381,8617,8710,8311,8912,9921-08-2017
Aandelen VS Large-Cap Gemengd-3,57-3,207,1610,7812,6213,5421-08-2017
Aandelen Europa Mid-Cap10,86-1,8015,1710,7513,1113,4321-08-2017
Aandelen Noord-Europa7,19-1,1913,3110,6212,1012,6721-08-2017
Aandelen Wereldwijd Small-Cap0,76-2,0510,5110,2812,9513,0921-08-2017
Aandelen Duitsland Large-Cap8,44-2,6415,039,9912,1216,4921-08-2017
Obligaties Azië High Yield-6,09-4,170,829,907,299,7221-08-2017
Aandelen Azië excl. Japan14,992,4516,059,909,2614,5621-08-2017
Aandelen VS Mid-Cap-8,66-5,913,939,8712,8215,2621-08-2017
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Groei4,56-1,8110,399,8111,1113,0021-08-2017
Aandelen VS Small-Cap-8,70-5,646,629,7011,6917,3721-08-2017
Aandelen VS Flex-Cap-3,64-3,856,779,6512,3214,5821-08-2017
Aandelen Azië-Pacific incl. Japan6,930,2311,839,439,6213,7221-08-2017
Aandelen Europa excl. VK Large-Cap8,56-1,6415,779,3011,9313,4121-08-2017
Aandelen Zwitserland Large-Cap7,65-3,9113,319,2312,4812,3421-08-2017
Aandelen Sector Financiële Dienstverlening4,711,1520,679,0810,8617,1521-08-2017
Aandelen Frankrijk Large-Cap8,37-2,4817,939,0610,2114,2021-08-2017
Aandelen Hong Kong13,003,3115,898,999,3717,4021-08-2017
Aandelen Eurozone Large-Cap8,76-2,3617,818,7611,3014,6521-08-2017
Aandelen Europa Large-Cap Groei7,31-3,749,088,7510,0813,2421-08-2017
Aandelen Sector Private Equity6,550,0718,828,7412,0912,8521-08-2017
Aandelen Zweden4,74-3,7711,868,6710,5513,4521-08-2017
Aandelen Sector Consumenten7,36-2,328,708,609,2813,4321-08-2017
Aandelen VS Large-Cap Waarde-7,91-4,024,768,5911,6213,8121-08-2017
Obligaties RMB High Yield-2,62-1,821,168,535,969,1721-08-2017
Aandelen Sector Farmacie & Gezondheid0,86-3,84-0,498,3714,1116,6221-08-2017
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Gemengd1,06-2,708,608,349,9412,5721-08-2017
Aandelen Eurozone Flex-Cap7,15-1,1011,908,3210,7313,7021-08-2017
Aandelen VK Small-Cap10,99-3,2020,018,3213,4617,0321-08-2017
Aandelen Sector Biotechnologie2,26-1,744,148,0817,9128,0221-08-2017
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets Bedrijven-4,39-3,281,098,066,088,9621-08-2017
Aandelen Wereldwijd Flex Cap2,44-2,029,407,979,6913,0521-08-2017
Aandelen Sector Onroerend Goed - Noord-Amerika Indirect-7,96-3,66-7,057,917,0716,8421-08-2017
Aandelen Sector Infrastructuur3,72-1,555,437,838,7112,7421-08-2017
Aandelen Europa Flex-Cap7,24-2,6711,587,7510,1913,2021-08-2017
Aandelen Wereldwijd Dividend-1,12-3,355,987,658,8811,7821-08-2017
Aandelen Azië-Pacific excl. Japan10,300,7612,977,657,8814,1721-08-2017
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - USD Hedged-6,70-3,82-2,177,645,009,3721-08-2017
Aandelen VK Mid-Cap6,42-4,6812,577,5412,1817,1621-08-2017
Onroerend Goed - Overig Direct-4,49-4,628,337,531,859,6721-08-2017
Aandelen BRIC11,854,4818,217,536,0717,1121-08-2017
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Waarde-1,52-3,308,637,5210,1512,5221-08-2017
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets -3,11-2,840,867,494,649,0621-08-2017
Aandelen Sector Onroerend Goed - Europa Indirect5,03-1,880,107,4810,7015,0921-08-2017
Aandelen Noorwegen8,622,4028,477,467,9715,6421-08-2017
Obligaties Azië-6,02-3,74-2,097,354,378,8221-08-2017
Aandelen Vietnam0,11-2,440,627,3116,1914,9121-08-2017
Target Date 2046+2,16-2,078,097,288,2510,9921-08-2017
Target Date 2041-20451,64-2,227,577,097,8710,7821-08-2017
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - USD Hedged-9,74-5,62-3,597,063,7810,6921-08-2017
Obligaties Wereldwijd - ILS-2,32-5,091,157,037,819,2821-08-2017
Aandelen Azië excl. Japan Small/Mid-Cap6,40-2,147,037,0311,1814,5721-08-2017
Aandelen Sector Ecologie3,12-2,367,666,9710,0613,0521-08-2017
Aandelen Sector Water3,26-2,978,656,9310,3311,9521-08-2017
Aandelen Sector Nutsbedrijven2,71-0,294,266,857,3512,3821-08-2017
Obligaties Wereldwijd High Yield-5,95-4,012,886,846,058,9921-08-2017
Target Date 2036-20402,21-2,217,656,808,2610,4021-08-2017
Aandelen Azië-Pacific excl. Japan Dividend6,51-0,238,956,767,3713,1521-08-2017
Aandelen Emerging Europa excl. Rusland17,734,1121,956,736,5412,0021-08-2017
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, USD Hedged-6,95-5,651,076,646,7710,4021-08-2017
Oblidaties USD Bedrijven-6,31-3,66-2,826,644,009,1621-08-2017
Target Date 2031-20351,46-2,066,886,627,8010,1821-08-2017
Aandelen Italië15,902,1028,926,5810,9918,5221-08-2017
Aandelen Emerging Markets Small/Mid-Cap9,13-0,6811,406,496,9313,5521-08-2017
Obligaties Wereldwijd Flexibel - USD Hedged-7,36-4,14-0,166,404,329,2721-08-2017
Obligaties USD Flexibel-7,01-4,12-0,476,394,088,8421-08-2017
Mixfondsen USD Neutraal-4,80-3,882,126,306,2310,2421-08-2017
Obligaties USD High Yield-6,93-4,641,986,145,469,3821-08-2017
Aandelen Sector Industriële Materialen-1,64-4,149,216,137,5115,6621-08-2017
Aandelen Europa Large-Cap Gemengd5,10-3,7310,886,119,0013,1121-08-2017
Obligaties Wereldwijd Flexibel-5,51-3,29-0,136,094,168,3621-08-2017
Aandelen Spanje9,76-2,5819,426,0611,4616,1421-08-2017
Obligaties USD Gediversifieerd -7,55-4,08-3,506,003,039,3021-08-2017
Target Date 2026-20301,31-1,965,065,957,519,2421-08-2017
Mixfondsen Azië0,56-1,413,465,955,1611,7121-08-2017
Aandelen Europa Large-Cap Waarde4,16-3,5815,125,949,6114,0121-08-2017
Mixfondsen SEK Offensief2,33-0,836,175,946,819,5421-08-2017
Obligaties Wereldwijd - USD Hedged-8,54-4,28-3,605,893,319,7021-08-2017
Mixfondsen USD Flexibel-5,02-4,041,125,874,5011,0021-08-2017
Mixfondsen USD Offensief-3,34-3,672,135,855,2011,1221-08-2017
Aandelen Sector Communicatie-2,31-3,47-0,095,787,4612,8521-08-2017
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd-3,86-4,100,905,706,478,4221-08-2017
Obligaties USD Inflatiegerelateerd-10,13-5,30-5,455,661,609,9421-08-2017
Aandelen Sector Onroerend Goed - Wereldwijd Indirect-4,68-3,21-4,975,616,4613,5621-08-2017
Mixfondsen EUR Offensief5,82-0,739,845,606,9610,3621-08-2017
Aandelen Thailand1,91-0,265,135,596,6114,4721-08-2017
Aandelen Emerging Markets11,292,0313,505,585,3514,0921-08-2017
Converteerbare Obligaties - Azië/Japan-5,48-3,110,855,556,189,4921-08-2017
Aandelen Europa Dividend4,45-3,1011,315,459,0312,3721-08-2017
Obligaties RMB-2,83-0,37-1,495,454,078,8421-08-2017
Obligaties Wereldwijd - USD Gericht-6,10-3,41-2,565,423,418,8721-08-2017
Mixfondsen USD Defensief-6,48-4,08-0,335,364,089,4021-08-2017
Obligaties HKD-9,50-4,99-4,195,211,639,1721-08-2017
Obligaties Wereldwijd Bedrijven-4,94-2,92-2,035,173,437,4421-08-2017
Mixfondsen EUR Offensief - Wereldwijd2,63-1,156,845,026,589,7321-08-2017
Mixfondsen CHF Neutraal-1,97-3,48-0,474,885,0610,3721-08-2017
Obligaties Europa High Yield4,161,026,184,787,174,8221-08-2017
Obligaties EUR - Langlopend-0,921,59-7,704,747,2711,0921-08-2017
Mixfondsen GBP Offensief0,73-3,416,664,656,9512,6821-08-2017
Obligaties USD Gediversifieerd - Kortlopend-9,85-4,93-3,114,641,828,9321-08-2017
Obligaties USD Overheid-8,64-4,51-4,504,591,669,3021-08-2017
Mixfondsen Emerging Markets4,860,207,194,583,6310,6221-08-2017
Obligaties JPY-4,42-2,84-13,774,58-3,1712,1721-08-2017
Aandelen Sector Onroerend Goed - Azië Indirect1,02-1,570,244,485,7112,4821-08-2017
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - CHF Hedged-2,57-2,85-3,754,424,3511,6121-08-2017
Geldmarkt USD - Kortlopend-10,30-5,05-3,504,321,328,9921-08-2017
Obligaties EUR High Yield4,381,336,104,326,544,7821-08-2017
Aandelen Sector Onroerend Goed - Eurozone Indirect0,36-5,63-0,284,297,0813,0121-08-2017
Target Date 2021-20250,78-1,252,914,245,727,0021-08-2017
Geldmarkt USD-10,37-5,08-3,624,221,248,9621-08-2017
Mixfondsen SEK Neutraal2,810,554,784,164,627,3021-08-2017
Obligaties GBP Inflatiegerelateerd-5,39-7,54-4,104,124,5812,4021-08-2017
Mixfondsen CHF Offensief-0,29-3,130,264,073,3710,7021-08-2017
Obligaties Azië - Lokale Valuta-5,16-3,65-3,784,061,858,7121-08-2017
Aandelen Islamitisch Wereldwijd-2,56-4,561,224,065,1512,3221-08-2017
Aandelen VK Flex-Cap2,17-5,738,504,049,0615,6721-08-2017
Aandelen Singapore8,55-2,169,983,863,9913,8321-08-2017
Obligaties Wereldwijd High Yield - CHF Hedged-2,83-3,490,283,805,8311,5321-08-2017
Mixfondsen EUR Neutraal2,67-0,954,693,694,947,8021-08-2017
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, CHF Hedged-3,54-4,74-1,823,606,0511,9621-08-2017
Obligaties Wereldwijd-4,46-2,59-2,913,551,907,4121-08-2017
Obligaties Wereldwijd Flexibel - CHF Hedged-3,54-3,36-2,543,543,7111,0221-08-2017
Aandelen Frontier Markets4,15-1,4513,283,429,6411,6521-08-2017
Mixfondsen GBP Gematigd Offensief-0,67-4,294,063,425,9311,8321-08-2017
Converteerbare Obligaties - Europa2,23-1,474,313,404,726,3221-08-2017
Mixfondsen EUR Flexibel4,46-0,656,923,354,598,7921-08-2017
Aandelen VK Large-Cap Groei-1,90-7,482,663,256,8714,5521-08-2017
Mixfondsen EUR Neutraal - Wereldwijd2,19-0,473,703,184,646,7321-08-2017
Aandelen EMEA2,44-1,817,903,173,1914,7621-08-2017
Mixfondsen EUR Flexibel - Wereldwijd2,03-0,853,873,113,957,7521-08-2017
Aandelen VK Income-0,41-6,903,923,107,7114,2521-08-2017
Obligaties RMB - Onshore-6,02-1,23-4,393,050,798,9921-08-2017
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets Bedrijven - EUR Gericht5,111,313,123,033,735,0621-08-2017
Target Date 2016-2020-0,03-1,451,362,994,325,2421-08-2017
Aandelen Sector Alternatieve Energie5,09-1,026,372,899,9515,5821-08-2017
Obligaties CHF-5,88-4,00-5,662,782,3011,5821-08-2017
Obligaties Emerging Europa1,20-0,240,222,772,405,6021-08-2017
Mixfondsen SEK Flexibel1,52-0,640,992,771,978,6621-08-2017
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets - EUR Gericht5,851,502,412,672,996,1921-08-2017
Obligaties Wereldwijd - CHF Hedged-4,62-3,73-2,782,563,0511,6621-08-2017
Aandelen ASEAN3,29-2,680,642,503,8612,8521-08-2017
Obligaties EUR Bedrijven1,990,971,022,443,953,1421-08-2017
Mixfondsen CHF Defensief-3,48-3,81-2,282,402,5910,1621-08-2017
Aandelen VK Equity Large-Cap Gemengd-0,49-6,734,982,336,6714,0921-08-2017
Obligaties Wereldwijd - CHF Gericht-4,22-2,97-3,722,312,1710,1721-08-2017
Aandelen Sector Agricultuur-4,34-2,223,412,312,8313,5521-08-2017
Obligaties Wereldwijd High Yield - EUR Hedged3,610,655,342,284,715,2221-08-2017
Obligaties DKK1,661,101,322,242,662,5521-08-2017
Aandelen Rusland-10,81-4,4612,582,19-1,1725,5221-08-2017
Aandelen Emerging Europa0,15-1,1216,402,180,2716,6021-08-2017
Obligaties EUR Flexibel2,030,731,922,153,703,8121-08-2017
Obligaties AUD0,290,93-2,652,06-1,358,2721-08-2017
Mixfondsen EUR Defensief1,54-0,281,722,053,334,2421-08-2017
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, EUR Hedged2,72-0,673,432,055,085,9221-08-2017
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - EUR Hedged3,291,070,362,002,933,6521-08-2017
Mixfondsen NOK Neutraal1,21-0,186,801,973,2510,2621-08-2017
Obligaties Europa-0,28-0,20-2,001,953,733,7821-08-2017
Mixfondsen EUR Defensief - Wereldwijd1,25-0,181,391,932,934,3021-08-2017
Mixfondsen GBP Neutraal-1,95-4,691,531,904,2610,8121-08-2017
Obligaties GBP Overheid-5,19-6,11-8,741,781,1511,2121-08-2017
Obligaties DKK1,180,910,921,762,222,4421-08-2017
Grondstoffen - Edele Metalen2,19-0,45-5,071,75-4,6119,0521-08-2017
Obligaties EUR Gediversifieerd0,330,43-1,391,733,133,2421-08-2017
Obligaties CHF - Kortlopend-6,27-4,20-5,481,720,5910,5221-08-2017
Obligaties Wereldwijd - EUR Gericht-0,30-0,28-0,871,712,233,3821-08-2017
Aandelen VK Large-Cap Waarde-3,72-7,277,351,667,0113,3421-08-2017
Aandelen Korea5,94-6,032,291,632,1215,2121-08-2017
Geldmarkt SGD-4,92-3,40-4,631,61-0,216,7021-08-2017
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd-7,39-4,15-2,631,600,137,4621-08-2017
Obligaties GBP Bedrijven-2,71-4,95-3,671,573,2410,7021-08-2017
Target Date 2011-20150,390,230,811,563,124,9521-08-2017
Obligaties GBP Gediversifieerd-3,42-5,22-4,461,532,2010,5521-08-2017
Obligaties Wereldwijd Flexibel - EUR Hedged2,740,682,191,532,663,4821-08-2017
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets - Lokale Valuta1,04-0,881,181,49-0,6010,3021-08-2017
Geldmarkt CHF-6,03-4,07-5,071,480,7010,3021-08-2017
Obligaties CAD-4,45-0,04-5,131,38-1,787,2421-08-2017
Obligaties EUR Overheid-0,820,26-3,181,373,043,9521-08-2017
Obligaties EUR Inflatiegerelateerd-0,480,87-0,721,281,724,4021-08-2017
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - EUR Hedged-0,06-0,64-1,031,151,454,7421-08-2017
Aandelen Australië & Nieuw Zeeland-0,250,512,020,962,1416,8821-08-2017
Obligaties Wereldwijd - EUR Hedged1,710,660,240,851,753,2721-08-2017
Aandelen Turkije26,8812,1013,150,80-1,1821,7221-08-2017
Obligaties GBP High Yield-2,07-4,711,940,744,4811,0321-08-2017
Aandelen Zuid-Afrika & Namibië-1,85-4,080,430,731,4718,0721-08-2017
Mixfondsen SEK Defensief1,551,791,250,701,005,1621-08-2017
Mixfondsen GBP Gematigd Defensief-3,31-5,16-1,190,702,479,9421-08-2017
Aandelen Sector Edelmetalen-5,97-6,49-27,830,61-9,3738,5521-08-2017
Obligaties EUR Bedrijven - Kortlopend0,590,250,710,521,721,2021-08-2017
Obligaties SEK0,712,46-1,690,37-0,704,1321-08-2017
Grondstoffen - Industriële & Brede Metalen29,0019,7330,920,370,0314,0624-11-2016
Mixfondsen GBP Defensief-3,47-5,05-1,690,352,259,6821-08-2017
Obligaties EUR Gediversifieerd - Kortlopend0,200,130,050,351,000,9521-08-2017
Onroerend Goed - VK Direct-3,21-4,893,110,253,0711,0421-08-2017
Geldmarkt EUR-0,16-0,07-0,22-0,060,080,0821-08-2017
Obligaties GBP Flexibel-3,39-5,19-2,49-0,062,4010,1121-08-2017
Geldmarkt AUD-1,441,340,93-0,07-3,008,3921-08-2017
Obligaties Euro Zeer Kortlopend-0,12-0,08-0,20-0,090,210,3321-08-2017
Obligaties SEK Gediversifieerd2,133,001,89-0,10-0,614,6821-08-2017
Obligaties EUR Overheid - Kortlopend-0,41-0,08-0,55-0,150,650,7421-08-2017
Geldmarkt EUR - Kortlopend-0,25-0,11-0,37-0,16-0,050,0721-08-2017
Aandelen Indonesië-4,16-4,80-6,57-0,38-0,0820,1721-08-2017
Geldmarkt CAD-4,652,08-1,58-0,38-3,257,9521-08-2017
Obligaties Wereldwijd High Yield - GBP Hedged-2,69-5,181,05-0,792,8111,0021-08-2017
Onroerend Goed - Wereldwijd Direct-1,91-0,81-1,97-1,14-3,694,2821-08-2017
Obligaties Wereldwijd Flexibel - GBP Hedged-3,09-5,01-1,90-1,211,999,9621-08-2017
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - GBP Hedged-3,27-5,01-3,99-1,280,919,3221-08-2017
Geldmarkt SEK0,402,65-0,50-1,48-2,374,3421-08-2017
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, GBP Hedged-3,22-6,64-0,53-1,622,7912,4321-08-2017
Obligaties Wereldwijd - NOK Hedged-0,061,303,42-1,63-0,569,4621-08-2017
Aandelen Latijns-Amerika10,516,9310,54-1,68-2,0620,7121-08-2017
Obligaties Wereldwijd - GBP Hedged-4,14-5,03-3,78-1,800,359,4021-08-2017
Obligaties NOK-0,341,080,81-1,87-1,858,1221-08-2017
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - GBP Hedged-5,79-6,29-5,53-1,91-0,469,2521-08-2017
Onroerend Goed - Europa Direct-1,51-0,73-1,57-2,38-1,773,9921-08-2017
Obligaties NOK - Kortlopend-1,061,081,82-2,77-2,698,4221-08-2017
Aandelen Afrika & Midden-Oosten-2,16-1,444,98-3,116,1614,8321-08-2017
Obligaties GBP Gediversifieerd - Kortlopend-5,86-5,35-4,55-3,26-2,228,1621-08-2017
Geldmarkt GBP-6,54-5,77-4,77-3,45-2,618,8021-08-2017
Aandelen Canada-11,40-4,53-4,47-4,02-0,2312,8921-08-2017
Geldmarkt GBP - Kortlopend-6,71-6,11-5,12-4,15-2,669,1321-08-2017
Obligaties NOK High Yield5,080,6314,24-4,16-1,1612,2821-08-2017
Aandelen Sector Grondstoffen-7,75-2,662,13-5,71-4,4921,8821-08-2017
Aandelen Brazilië7,076,9810,09-5,78-6,1930,7921-08-2017
Obligaties TRY-4,000,85-15,36-6,72-6,9215,8721-08-2017
Aandelen Afrika3,172,012,12-7,34-2,2914,0621-08-2017
Grondstoffen - Agrarisch Breed-12,66-9,79-8,50-8,24-11,1012,4521-08-2017
Grondstoffen - Breed-11,45-4,89-9,36-12,47-11,3313,2921-08-2017
Aandelen Sector Energie-25,62-14,57-14,55-17,05-8,8021,3321-08-2017
Aandelen Amerika Overig-------
Aandelen Azië excl. Japan - Valuta Hedged-------
Aandelen Azië-Pacific - Valuta Hedged-------
Aandelen Azië-Pacific Overig-------
Aandelen Emerging Markets - Valuta Hedged-------
Aandelen Europa - Valuta Hedged-------
Aandelen Europa Overig-------
Aandelen Japan - Valuta Hedged-------
Aandelen Sector Onroerend Goed - Overig Indirect-------
Aandelen Sector Overig-------
Aandelen VS - Valuta Hedged-------
Aandelen Wereldwijd - Valuta Hedged-------
Alt - Debt Arbitrage-------
Alt - Diversified Arbitrage-------
Alt - Event Driven-------
Alt - Fund of Funds - Aandelen-------
Alt - Fund of Funds - Multistrategie-------
Alt - Fund of Funds - Overig-------
Alt - Long Short Aandelen - VK-------
Alt - Long Short Aandelen - VS-------
Alt - Long/Short Aandelen - Emerging Markets-------
Alt - Long/Short Aandelen - Europa-------
Alt - Long/Short Aandelen - Overig-------
Alt - Long/Short Aandelen - Wereldwijd-------
Alt - Long/Short Obligaties-------
Alt - Macro Wereldwijd-------
Alt - Marktneutraal - Aandelen-------
Alt - Multistrategie-------
Alt - Systematic Futures-------
Alt - Valuta-------
Alt - Volatiliteit-------
Converteerbare Obligaties - Overig-------
Converteerbare Obligaties - Overig Hedged-------
Distressed Securities-------
Diversified Arbitrage-------
Equity Market Neutral-------
Europe Long/Short Equity-------
Event Driven-------
Fund of Funds - Macro/Systematic-------
Fund of Funds - Debt-------
Fund of Funds - Equity-------
Fund of Funds - Event-------
Fund of Funds - Multistrategy-------
Fund of Funds - Relative Value-------
Garantiefondsen-------
Geldmarkt Overig-------
Global Long/Short Equity-------
Grondstoffen - Energie-22,15-10,15-1,93--22,6131-07-2017
Kapitaal Beschermd-------
Long/Short Debt-------
Long-Only Debt -------
Mixfondsen Overig-------
Multistrategy-------
Obligaties High Yield - Overig Hedged-------
Obligaties Overig-------
Obligaties Overig Inflatiegerelateerd-------
Obligaties Vaste Looptijd-------
Obligaties Wereldwijd - Overig Hedged-------
Overig-------
Systematic Futures-------
Trading - Leveraged/Inverse Aandelen-------
Trading - Leveraged/Inverse Grondstoffen-------
Trading - Leveraged/Inverse Obligaties-------

Rendementen van fondsen binnen de Morningstar categorieën. Voor elke Morningstar categorie wordt het rendement over 3 maanden, YTD, 1 jaar, 3 jaar en 5 jaar gegeven. Daarnaast wordt ook de standaardafwijking (standard deviation) over drie jaar vermeld.

De rendementen zijn in Euro (EUR)