Als u verder gaat op deze website gaat u akkoord met het gebruik van cookies op uw apparatuur. Lees meer over ons beleid rond cookies en welk soort cookies wij gebruiken door hier te klikken. Accepteer Cookies

Fondscategorie Prestaties: Totaal geannualiseerd Rendement

Een lijst van alle Morningstar Categorieën met de gemiddelde rendementen voor alle fondsen in die categorieën over 3 maanden, 1 jaar, 3 jaar, 5 jaar en sinds 1 januari (YTD). De Morningstar Categorie wordt als benchmark gebruikt in bijvoorbeeld de Morningstar Fonds Rapporten. Klik op een van de categorieën om een overzicht te krijgen van de verschillende fondsen die onder deze categorie vallen.×
Morningstar
Categorie
YTD Return%3 Month Return %1 Year Return %3 Year Anlsd %5 Year Anlsd %3Yr Std DevDate
Aandelen China - A Shares0,25-0,4016,1625,7213,7934,6216-01-2017
Aandelen India2,28-3,0316,5420,9012,8419,7816-01-2017
Aandelen Vietnam1,74-1,7022,1818,9322,7615,6616-01-2017
Aandelen Denemarken2,834,0015,7417,4622,1412,8916-01-2017
Aandelen Sector Onroerend Goed - Noord-Amerika Indirect0,063,3912,3617,0912,3116,2716-01-2017
Aandelen Zwitserland Small/Mid-Cap2,485,1327,8416,8719,0111,7216-01-2017
Aandelen Sector Technologie2,716,5427,1416,8315,8315,8316-01-2017
Aandelen Japan Small/Mid-Cap2,525,9325,5516,3218,3115,4216-01-2017
Aandelen VS Large-Cap Gemengd0,5211,1125,2116,1715,8213,1416-01-2017
Aandelen VS Mid-Cap1,1113,1431,6116,1715,7314,9716-01-2017
Obligaties Azië High Yield0,554,5818,2616,0312,028,3816-01-2017
Aandelen VS Large-Cap Waarde0,1512,6928,7915,8115,8513,2816-01-2017
Aandelen Zweden Small/Mid-Cap0,783,8221,6315,2618,3315,4116-01-2017
Aandelen VS Large-Cap Groei2,008,6920,3815,1216,1114,4216-01-2017
Aandelen VS Small-Cap0,4615,2636,2814,8916,6817,4116-01-2017
Aandelen VS Flex-Cap1,5011,4023,9214,7315,7514,5516-01-2017
Aandelen Thailand2,097,8233,7214,5211,4114,8416-01-2017
Aandelen Frankrijk Small/Mid-Cap1,046,7314,6014,3716,5212,8703-01-2017
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - USD Hedged-0,162,6212,2414,066,6310,2516-01-2017
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets Bedrijven0,513,3716,6213,369,388,4516-01-2017
Obligaties Azië0,412,259,4913,067,778,3216-01-2017
Aandelen België0,912,498,6012,9114,7812,1011-01-2017
Aandelen Sector Biotechnologie5,4610,345,4012,8222,8829,3216-01-2017
Aandelen Sector Farmacie & Gezondheid1,792,404,0112,6416,4616,5816-01-2017
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - USD Hedged-0,072,399,5812,538,188,9616-01-2017
Aandelen Sector Edelmetalen7,400,8385,0212,53-9,5140,1916-01-2017
Aandelen Taiwan Large-Cap1,883,1531,2112,4611,2013,9616-01-2017
Aandelen Sector Infrastructuur0,723,1020,7412,3110,0613,3516-01-2017
Aandelen Japan Large-Cap2,457,8117,8612,2412,5115,6216-01-2017
Aandelen Sector Onroerend Goed - Wereldwijd Indirect0,013,1110,4112,1310,6513,3416-01-2017
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets 0,782,3716,9611,977,858,7316-01-2017
Obligaties RMB High Yield1,182,768,7611,619,959,1016-01-2017
Aandelen Azië excl. Japan Small/Mid-Cap2,22-0,0917,9611,5413,0314,8916-01-2017
Obligaties HKD-0,092,424,4611,195,978,6116-01-2017
Obligaties Wereldwijd - USD Gericht0,871,607,1811,186,338,4616-01-2017
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, USD Hedged0,416,1010,0111,149,869,8616-01-2017
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Groei1,576,3816,5511,0012,3213,1416-01-2017
Aandelen Wereldwijd Dividend0,267,2918,0810,9911,6711,7316-01-2017
Aandelen Finland-0,085,0322,3210,9614,8714,1016-01-2017
Obligaties Wereldwijd Flexibel - USD Hedged-0,154,238,3910,956,918,7816-01-2017
Obligaties USD Gediversifieerd -0,022,125,9710,865,828,9016-01-2017
Obligaties USD Flexibel0,293,8014,3310,837,238,3216-01-2017
Aandelen Azië excl. Japan2,901,0123,0710,788,5714,9716-01-2017
Aandelen Azië-Pacific incl. Japan2,754,3621,3110,7210,3514,0816-01-2017
Aandelen China2,770,7322,5310,719,4521,3116-01-2017
Aandelen Wereldwijd Small-Cap0,959,2323,1310,6514,6113,1716-01-2017
Mixfondsen Azië1,432,3015,8010,646,9911,5516-01-2017
Oblidaties USD Bedrijven0,081,547,6810,626,568,7416-01-2017
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Waarde0,9210,3723,0310,5812,5412,4416-01-2017
Obligaties Wereldwijd - ILS-0,232,199,3810,419,248,4712-01-2017
Obligaties Wereldwijd High Yield0,345,6918,2710,389,548,5416-01-2017
Obligaties USD High Yield0,465,6620,6210,348,588,7616-01-2017
Aandelen Azië-Pacific excl. Japan3,003,2325,6210,349,0114,1116-01-2017
Aandelen Greater China2,870,0423,4610,239,9018,8516-01-2017
Aandelen Europa excl. VK Small/Mid-Cap1,104,9814,1810,1916,7612,6816-01-2017
Aandelen Eurozone Small-Cap2,207,2015,0310,1113,4713,4416-01-2017
Aandelen Sector Consumenten1,213,0718,3310,0611,4313,9116-01-2017
Mixfondsen USD Neutraal0,285,7213,8310,058,809,8516-01-2017
Obligaties Wereldwijd - USD Hedged-0,392,154,7510,035,669,0716-01-2017
Aandelen Noord-Europa1,024,3517,8210,0313,8413,1716-01-2017
Onroerend Goed - Overig Direct-2,411,4825,189,982,528,9916-01-2017
Obligaties Wereldwijd Flexibel-0,223,018,409,986,797,8616-01-2017
Aandelen Indonesië-0,12-3,4818,869,970,5021,3816-01-2017
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Gemengd0,857,6517,359,9311,3912,6016-01-2017
Aandelen Sector Financiële Dienstverlening1,2514,5526,969,8812,5117,6016-01-2017
Aandelen Sector Industriële Materialen1,3211,8038,049,879,1916,4916-01-2017
Aandelen Hong Kong2,681,1321,099,599,0118,3116-01-2017
Aandelen Sector Onroerend Goed - Europa Indirect-1,840,68-1,559,5113,5415,1416-01-2017
Obligaties EUR - Langlopend-2,07-6,232,839,338,9710,9716-01-2017
Aandelen Nederland1,367,8418,489,2712,5414,3216-01-2017
Converteerbare Obligaties - Azië/Japan-0,303,246,869,208,309,2716-01-2017
Obligaties USD Overheid-0,341,082,659,143,818,8716-01-2017
Aandelen Sector Private Equity2,2410,4722,249,1414,3213,6716-01-2017
Aandelen Zwitserland Large-Cap2,616,7215,369,1313,5012,3316-01-2017
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd0,584,5710,599,108,988,2116-01-2017
Aandelen Sector Onroerend Goed - Azië Indirect2,482,7217,729,0710,3913,5416-01-2017
Obligaties USD Inflatiegerelateerd0,182,336,929,033,059,5216-01-2017
Obligaties USD Gediversifieerd - Kortlopend-0,433,754,469,034,588,3416-01-2017
Aandelen Wereldwijd Flex Cap1,017,4718,888,9910,5112,9616-01-2017
Obligaties GBP Inflatiegerelateerd-2,672,023,358,955,8211,7216-01-2017
Aandelen Sector Onroerend Goed - Eurozone Indirect-3,233,17-7,848,819,5413,2816-01-2017
Geldmarkt USD - Kortlopend-0,533,903,698,813,748,3916-01-2017
Geldmarkt USD-0,583,903,638,793,768,3416-01-2017
Aandelen Sector Nutsbedrijven-0,842,348,918,787,4512,3416-01-2017
Obligaties Azië - Lokale Valuta0,310,557,028,693,938,4016-01-2017
Aandelen Emerging Markets Small/Mid-Cap1,430,5523,288,666,8314,0516-01-2017
Target Date 2046+0,846,6917,078,639,8410,9916-01-2017
Mixfondsen USD Offensief0,175,5311,418,558,8810,7616-01-2017
Obligaties Wereldwijd Bedrijven-0,101,206,678,486,897,0816-01-2017
Mixfondsen USD Defensief-0,194,349,238,466,008,9116-01-2017
Aandelen Europa Small-Cap1,054,5810,678,4315,8013,7916-01-2017
Target Date 2041-20450,836,4616,788,409,3610,7116-01-2017
Aandelen Zweden0,715,9619,758,2812,7813,7616-01-2017
Aandelen Noorwegen1,809,7244,398,249,5115,4216-01-2017
Target Date 2031-20350,766,0415,148,169,5710,3816-01-2017
Aandelen Islamitisch Wereldwijd1,344,9221,938,167,8512,2216-01-2017
Obligaties JPY1,53-6,598,538,13-2,1012,1416-01-2017
Aandelen Australië & Nieuw Zeeland4,335,6030,198,135,2516,8616-01-2017
Mixfondsen USD Flexibel0,325,5713,158,126,9310,9616-01-2017
Target Date 2036-20400,845,9315,678,079,8010,5316-01-2017
Aandelen BRIC2,662,3234,728,053,3818,0516-01-2017
Aandelen Sector Agricultuur0,566,8919,008,016,7913,6416-01-2017
Aandelen Eurozone Mid-Cap1,536,7414,217,9915,4614,4616-01-2017
Aandelen Sector Water0,794,9928,427,7712,7912,2416-01-2017
Aandelen ASEAN1,760,5017,927,665,9413,2216-01-2017
Mixfondsen CHF Neutraal0,713,4811,017,656,4210,1716-01-2017
Obligaties RMB0,930,213,867,646,179,0516-01-2017
Aandelen Sector Communicatie1,425,948,027,6010,7012,5816-01-2017
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - CHF Hedged0,360,057,687,48-11,4416-01-2017
Aandelen Europa Mid-Cap1,325,357,747,4314,5613,7016-01-2017
Obligaties Wereldwijd High Yield - CHF Hedged0,613,0412,207,368,1811,3516-01-2017
Obligaties AUD3,24-0,7213,617,360,627,9816-01-2017
Aandelen Emerging Markets2,252,4829,487,265,1014,6416-01-2017
Target Date 2026-20300,404,4411,857,149,099,4116-01-2017
Aandelen Zuid-Afrika & Namibië2,2110,6145,867,064,2718,6116-01-2017
Aandelen Singapore4,516,8122,707,066,9114,0716-01-2017
Obligaties Wereldwijd-0,510,894,997,044,027,1816-01-2017
Obligaties Wereldwijd Flexibel - CHF Hedged0,331,294,986,995,2610,7616-01-2017
Aandelen Frontier Markets1,366,5624,266,8311,8412,1616-01-2017
Aandelen Sector Ecologie0,944,5515,146,7210,7413,3716-01-2017
Aandelen Frankrijk Large-Cap1,069,1116,746,6711,5514,4816-01-2017
Aandelen Europa Large-Cap Groei0,673,548,116,5311,7113,3916-01-2017
Aandelen Europa excl. VK Large-Cap0,676,4010,946,4912,8813,7116-01-2017
Obligaties CHF0,170,562,036,494,2211,1916-01-2017
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, CHF Hedged0,713,076,646,458,3811,8016-01-2017
Mixfondsen SEK Offensief0,904,8912,156,168,589,5016-01-2017
Aandelen Eurozone Flex-Cap0,845,5711,166,0311,2313,7716-01-2017
Obligaties RMB - Onshore0,450,150,026,014,058,8216-01-2017
Aandelen Europa Flex-Cap0,965,6010,765,9511,6513,5016-01-2017
Mixfondsen Emerging Markets1,281,8821,175,862,8610,7716-01-2017
Aandelen Duitsland Large-Cap1,236,9715,125,8613,5216,8316-01-2017
Mixfondsen EUR Offensief - Wereldwijd0,845,2711,265,827,489,8116-01-2017
Obligaties CAD1,610,9712,625,650,507,2216-01-2017
Obligaties Wereldwijd - CHF Gericht-0,020,545,315,634,289,9116-01-2017
Aandelen Duitsland Small/Mid-Cap1,785,5010,965,6011,2612,9816-01-2017
Target Date 2021-20250,263,428,735,527,516,9616-01-2017
Mixfondsen GBP Offensief-0,765,885,495,518,0912,1016-01-2017
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd-0,152,425,175,471,907,2416-01-2017
Aandelen Europa Dividend0,306,129,885,3710,4912,4916-01-2017
Mixfondsen CHF Offensief0,912,9210,095,284,5110,5016-01-2017
Aandelen Eurozone Large-Cap0,817,8613,625,2611,8014,7016-01-2017
Obligaties GBP Overheid-4,150,44-7,205,242,6610,7116-01-2017
Mixfondsen CHF Defensief0,382,284,715,234,229,8516-01-2017
Aandelen VK Mid-Cap-1,375,67-0,125,0514,9916,9616-01-2017
Geldmarkt SGD0,520,904,554,951,836,4116-01-2017
Aandelen Canada0,948,7732,584,913,5313,0813-01-2017
Aandelen Europa Large-Cap Gemengd0,496,209,994,9010,4013,2716-01-2017
Obligaties Wereldwijd - CHF Hedged-0,331,805,184,745,0811,3916-01-2017
Mixfondsen GBP Flexibel-1,104,635,404,735,4611,9016-01-2017
Aandelen VK Income-0,955,812,274,6910,6214,2616-01-2017
Mixfondsen EUR Offensief0,824,968,204,687,5610,3916-01-2017
Obligaties Europa High Yield0,402,419,014,578,664,8416-01-2017
Aandelen VK Small-Cap-0,498,86-0,544,5014,6716,6216-01-2017
Geldmarkt AUD2,712,0113,754,48-0,907,8416-01-2017
Obligaties CHF - Kortlopend0,051,080,954,462,0610,1116-01-2017
Aandelen Korea3,13-0,076,504,402,8014,5116-01-2017
Grondstoffen - Edele Metalen3,891,5915,824,38-3,8119,0816-01-2017
Mixfondsen SEK Neutraal1,004,1210,564,376,407,3516-01-2017
Target Date 2016-20200,002,145,984,365,735,0216-01-2017
Aandelen Europa Large-Cap Waarde0,849,9514,834,3410,7914,1116-01-2017
Aandelen Afrika & Midden-Oosten0,0510,9417,354,329,2916,7416-01-2017
Aandelen VK Large-Cap Groei-0,716,563,614,309,1314,8216-01-2017
Mixfondsen EUR Neutraal - Wereldwijd0,522,547,684,225,386,8016-01-2017
Geldmarkt CHF-0,041,231,204,222,129,9216-01-2017
Obligaties EUR High Yield0,511,8510,614,207,724,8116-01-2017
Obligaties GBP Bedrijven-3,072,40-5,474,185,7110,6016-01-2017
Mixfondsen GBP Neutraal-1,475,020,344,146,0910,8616-01-2017
Obligaties GBP Gediversifieerd-3,052,21-5,954,093,9110,2216-01-2017
Aandelen Rusland1,0721,2679,424,012,3228,0316-01-2017
Mixfondsen EUR Neutraal0,302,576,553,955,847,7116-01-2017
Aandelen EMEA0,769,5838,983,925,4016,1616-01-2017
Mixfondsen NOK Neutraal1,083,3517,573,925,0410,3616-01-2017
Aandelen VK Equity Large-Cap Gemengd-0,317,107,803,879,3514,3016-01-2017
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - EUR Hedged0,25-1,216,123,852,144,8216-01-2017
Obligaties Europa-0,68-0,911,793,854,893,6616-01-2017
Obligaties EUR Overheid-0,73-2,101,213,734,063,9016-01-2017
Mixfondsen EUR Flexibel - Wereldwijd0,653,198,133,634,497,8916-01-2017
Aandelen VK Large-Cap Waarde-0,5910,3211,343,6011,2813,9016-01-2017
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets - Lokale Valuta0,10-0,8415,513,600,7810,4416-01-2017
Onroerend Goed - VK Direct-2,774,64-14,613,504,1110,8516-01-2017
Aandelen VK Flex-Cap-0,397,535,043,5011,0915,6116-01-2017
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets Bedrijven - EUR Gericht0,96-0,8410,113,475,045,1816-01-2017
Obligaties GBP High Yield-1,985,22-0,103,357,7710,9316-01-2017
Obligaties DKK0,090,064,633,343,093,6416-01-2017
Obligaties EUR Gediversifieerd-0,38-1,452,193,334,163,2816-01-2017
Obligaties Wereldwijd - EUR Gericht-0,17-0,393,263,333,463,4216-01-2017
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets - EUR Gericht1,22-1,7411,993,333,736,5816-01-2017
Obligaties EUR Bedrijven-0,13-0,764,713,305,103,1716-01-2017
Obligaties Emerging Europa-0,27-1,794,913,114,285,8716-01-2017
Mixfondsen GBP Defensief-2,113,52-3,863,074,509,8116-01-2017
Obligaties Wereldwijd High Yield - EUR Hedged0,811,7913,083,035,995,3316-01-2017
Converteerbare Obligaties - Europa0,302,854,612,916,336,5116-01-2017
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - EUR Hedged0,38-1,654,942,883,953,6816-01-2017
Mixfondsen SEK Flexibel0,952,133,862,863,539,0616-01-2017
Obligaties DKK-0,08-0,203,312,732,512,3316-01-2017
Mixfondsen EUR Defensief - Wereldwijd0,210,884,452,733,644,3116-01-2017
Geldmarkt CAD1,423,8314,152,71-0,887,7116-01-2017
Mixfondsen EUR Defensief0,150,944,012,514,094,2416-01-2017
Aandelen Sector Grondstoffen4,7316,9077,652,48-3,5521,5416-01-2017
Obligaties EUR Inflatiegerelateerd-0,69-0,372,842,462,864,2516-01-2017
Obligaties EUR Flexibel0,090,164,302,413,863,4816-01-2017
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - GBP Hedged-2,491,51-7,162,411,459,1116-01-2017
Target Date 2011-20150,271,602,502,394,554,6616-01-2017
Aandelen Sector Alternatieve Energie1,281,9611,492,347,7016,0616-01-2017
Aandelen Emerging Europa excl. Rusland1,724,7315,572,275,6211,8716-01-2017
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, EUR Hedged0,761,964,792,225,776,1216-01-2017
Obligaties Wereldwijd High Yield - GBP Hedged-1,904,960,142,175,8810,9216-01-2017
Mixfondsen EUR Flexibel0,633,266,082,164,498,6316-01-2017
Obligaties Wereldwijd Flexibel - EUR Hedged0,350,064,662,093,763,6016-01-2017
Aandelen Oostenrijk1,6010,8420,582,038,4616,5416-01-2017
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - GBP Hedged-2,451,28-7,762,013,489,3116-01-2017
Obligaties Wereldwijd Flexibel - GBP Hedged-2,313,03-7,151,694,849,9216-01-2017
Aandelen Italië1,2211,25-0,181,4010,2118,3116-01-2017
Obligaties Wereldwijd - GBP Hedged-2,952,21-8,371,322,569,2916-01-2017
Aandelen Latijns-Amerika2,96-1,0346,131,07-3,1321,2216-01-2017
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, GBP Hedged-1,914,85-7,521,065,1412,3516-01-2017
Obligaties Wereldwijd - EUR Hedged-0,12-0,762,661,022,403,3416-01-2017
Aandelen Emerging Europa0,0612,5043,610,982,3518,5016-01-2017
Obligaties EUR Gediversifieerd - Kortlopend-0,02-0,080,650,761,611,0216-01-2017
Aandelen Spanje0,768,5113,400,739,0315,6216-01-2017
Obligaties EUR Bedrijven - Kortlopend-0,01-0,021,100,722,481,3016-01-2017
Obligaties NOK0,90-0,228,820,63-0,187,9216-01-2017
Aandelen Brazilië7,32-0,7278,460,62-7,1330,3216-01-2017
Obligaties SEK0,650,820,440,550,904,0916-01-2017
Mixfondsen SEK Defensief0,982,973,360,482,415,1516-01-2017
Obligaties EUR Overheid - Kortlopend-0,12-0,09-0,090,441,190,8016-01-2017
Grondstoffen - Industriële & Brede Metalen29,0019,7330,920,370,0316,0424-11-2016
Obligaties PLN-0,19-3,450,120,263,426,5416-01-2017
Obligaties Wereldwijd - NOK Hedged-0,241,1713,760,221,629,4416-01-2017
Obligaties Euro Zeer Kortlopend-0,02-0,040,070,080,540,3816-01-2017
Geldmarkt EUR-0,01-0,04-0,100,040,200,0916-01-2017
Geldmarkt EUR - Kortlopend-0,01-0,09-0,23-0,060,040,0716-01-2017
Obligaties NOK - Kortlopend0,630,309,37-0,68-0,998,2716-01-2017
Geldmarkt GBP-2,682,63-11,49-1,03-1,668,6616-01-2017
Obligaties SEK Gediversifieerd1,002,501,57-1,221,094,3416-01-2017
Obligaties GBP Gediversifieerd - Kortlopend-2,882,75-12,39-1,24-0,398,9116-01-2017
Aandelen Polen3,367,6620,17-1,495,5415,8416-01-2017
Geldmarkt GBP - Kortlopend-2,892,68-12,70-1,55-0,968,9716-01-2017
Onroerend Goed - Europa Direct0,120,700,73-1,56-0,593,7916-01-2017
Aandelen Turkije-4,47-12,02-6,27-1,96-0,3624,5216-01-2017
Obligaties NOK High Yield1,672,8213,37-2,120,5911,6616-01-2017
Aandelen Sector Energie-0,7110,9645,80-2,16-1,5621,4816-01-2017
Geldmarkt SEK0,882,15-1,16-2,46-0,684,0916-01-2017
Grondstoffen - Agrarisch Breed2,427,665,40-4,44-5,9413,9116-01-2017
Obligaties TRY-7,62-17,31-13,24-4,67-4,6915,0816-01-2017
Aandelen Afrika0,580,9212,68-5,76-0,3214,7616-01-2017
Grondstoffen - Breed1,144,2218,52-8,36-8,3813,3116-01-2017
Aandelen Afrika en Midden-Oosten Overig -------
Aandelen Amerika Overig-------
Aandelen Azië excl. Japan - Valuta Hedged-------
Aandelen Azië-Pacific - Valuta Hedged-------
Aandelen Azië-Pacific Overig-------
Aandelen Emerging Markets - Valuta Hedged-------
Aandelen Europa - Valuta Hedged-------
Aandelen Europa Overig-------
Aandelen Japan - Valuta Hedged-------
Aandelen Japan Flex-Cap-------
Aandelen Sector Onroerend Goed - Overig Indirect-------
Aandelen Sector Overig-------
Aandelen VS - Valuta Hedged-------
Aandelen Wereldwijd - Valuta Hedged-------
Alt - Debt Arbitrage-------
Alt - Diversified Arbitrage-------
Alt - Event Driven-------
Alt - Fund of Funds - Aandelen-------
Alt - Fund of Funds - Multistrategie-------
Alt - Fund of Funds - Overig-------
Alt - Long Short Aandelen - VK-------
Alt - Long Short Aandelen - VS-------
Alt - Long/Short Aandelen - Emerging Markets-------
Alt - Long/Short Aandelen - Europa-------
Alt - Long/Short Aandelen - Overig-------
Alt - Long/Short Aandelen - Wereldwijd-------
Alt - Long/Short Obligaties-------
Alt - Macro Wereldwijd-------
Alt - Marktneutraal - Aandelen-------
Alt - Multistrategie-------
Alt - Systematic Futures-------
Alt - Valuta-------
Alt - Volatiliteit-------
Converteerbare Obligaties - Overig-------
Converteerbare Obligaties - Overig Hedged-------
Distressed Securities-------
Diversified Arbitrage-------
Equity Market Neutral-------
Europe Long/Short Equity-------
Fund of Funds - Macro/Systematic-------
Fund of Funds - Debt-------
Fund of Funds - Equity-------
Fund of Funds - Event-------
Fund of Funds - Multistrategy-------
Fund of Funds - Relative Value-------
Garantiefondsen-------
Geldmarkt Overig-------
Global Long/Short Equity-------
Global Macro-------
Grondstoffen - Energie-0,2111,03---22,5804-01-2017
Kapitaal Beschermd-------
Long/Short Debt-------
Long-Only Debt -------
Mixfondsen Overig-------
Multistrategy-------
Obligaties High Yield - Overig Hedged-------
Obligaties Overig-------
Obligaties Overig Inflatiegerelateerd-------
Obligaties Vaste Looptijd-------
Obligaties Wereldwijd - Overig Hedged-------
Overig-------
Systematic Futures-------
Trading - Leveraged/Inverse Aandelen-------
Trading - Leveraged/Inverse Grondstoffen-------
Trading - Leveraged/Inverse Obligaties-------

Rendementen van fondsen binnen de Morningstar categorieën. Voor elke Morningstar categorie wordt het rendement over 3 maanden, YTD, 1 jaar, 3 jaar en 5 jaar gegeven. Daarnaast wordt ook de standaardafwijking (standard deviation) over drie jaar vermeld.

De rendementen zijn in Euro (EUR)