Als u verder gaat op deze website gaat u akkoord met het gebruik van cookies op uw apparatuur. Lees meer over ons beleid rond cookies en welk soort cookies wij gebruiken door hier te klikken. Accepteer Cookies

Fondscategorie Prestaties: Totaal geannualiseerd Rendement

Een lijst van alle Morningstar Categorieën met de gemiddelde rendementen voor alle fondsen in die categorieën over 3 maanden, 1 jaar, 3 jaar, 5 jaar en sinds 1 januari (YTD). De Morningstar Categorie wordt als benchmark gebruikt in bijvoorbeeld de Morningstar Fonds Rapporten. Klik op een van de categorieën om een overzicht te krijgen van de verschillende fondsen die onder deze categorie vallen.×
Morningstar
Categorie
YTD Return%3 Month Return %1 Year Return %3 Year Anlsd %5 Year Anlsd %3Yr Std DevDate
Aandelen Japan Small/Mid-Cap2,9610,9028,4120,8922,9314,6015-01-2018
Aandelen Rusland5,933,69-0,6520,441,5225,6715-01-2018
Aandelen Oostenrijk4,777,5334,9319,059,5616,2415-01-2018
Aandelen Frankrijk Small/Mid-Cap22,715,1931,6518,9318,0612,5530-10-2017
Aandelen Eurozone Small-Cap2,873,5925,0617,208,7712,8715-01-2018
Aandelen Europa Small-Cap2,733,2925,1916,9516,2413,4115-01-2018
Aandelen Zwitserland Small/Mid-Cap2,283,3320,2616,7419,6712,1915-01-2018
Aandelen Nederland2,163,4320,4916,6014,0514,6115-01-2018
Aandelen Denemarken1,15-2,8410,9716,3920,2512,4415-01-2018
Aandelen Zweden Small/Mid-Cap3,05-0,6810,5916,1217,7814,9315-01-2018
Aandelen Europa excl. VK Small/Mid-Cap3,562,7420,0615,9815,9412,2915-01-2018
Aandelen Japan Flex-Cap3,119,5319,3715,8317,7914,8015-01-2018
Aandelen Sector Technologie1,913,1921,4115,1617,7115,4815-01-2018
Aandelen Eurozone Mid-Cap3,872,9324,7714,9016,3914,0715-01-2018
Aandelen Finland3,04-1,339,7913,9413,8813,5415-01-2018
Aandelen Noorwegen3,960,1112,5913,219,6415,8015-01-2018
Aandelen Japan Large-Cap3,589,0713,5212,9113,9514,8415-01-2018
Aandelen Vietnam5,5118,8218,6512,8720,0314,2715-01-2018
Aandelen Duitsland Small/Mid-Cap2,783,4821,9412,6012,0712,9715-01-2018
Aandelen België3,131,496,8912,4112,7612,2710-01-2018
Aandelen Noord-Europa2,86-0,0311,8312,3612,5512,6015-01-2018
Aandelen Wereldwijd Small-Cap1,734,2612,7312,3414,5313,0215-01-2018
Aandelen Greater China2,754,7027,4112,0913,1719,0315-01-2018
Aandelen BRIC4,346,2522,2911,877,4816,7815-01-2018
Aandelen VS Large-Cap Groei2,245,9111,7611,4916,5414,1115-01-2018
Aandelen Europa Mid-Cap2,852,7619,5111,4613,0213,4215-01-2018
Aandelen Italië6,414,1122,8511,3110,1518,4815-01-2018
Aandelen Emerging Europa4,324,7810,6511,301,0816,4215-01-2018
Aandelen Sector Industriële Materialen3,465,8613,9811,2510,8216,2315-01-2018
Aandelen Frankrijk Large-Cap3,592,7815,1111,2010,1014,2115-01-2018
Aandelen VK Small-Cap1,514,3622,9711,1314,1916,8415-01-2018
Aandelen Duitsland Large-Cap2,603,2717,7811,1211,6216,9315-01-2018
Aandelen VS Small-Cap0,993,162,5511,0215,2917,0415-01-2018
Aandelen VS Flex-Cap2,066,198,9410,2015,9114,5415-01-2018
Aandelen Azië-Pacific incl. Japan2,186,3614,8210,1610,5113,8115-01-2018
Aandelen China3,415,5227,7410,1111,7820,8115-01-2018
Aandelen VS Large-Cap Gemengd1,575,456,829,7415,3513,2815-01-2018
Aandelen Europa excl. VK Large-Cap2,801,8914,869,6911,4513,4515-01-2018
Aandelen Europa Flex-Cap2,642,7015,029,6610,5613,1315-01-2018
Aandelen Taiwan Large-Cap0,940,1611,849,4911,1513,8115-01-2018
Aandelen Azië excl. Japan1,624,4722,619,4710,5214,5415-01-2018
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Groei2,314,7313,639,4712,5612,9115-01-2018
Aandelen Sector Water0,423,3313,039,4610,8011,7215-01-2018
Aandelen Eurozone Large-Cap2,861,5613,869,459,9614,6115-01-2018
Aandelen Zweden3,10-1,558,779,4311,3313,4915-01-2018
Aandelen Hong Kong2,615,2322,549,3810,1318,0215-01-2018
Aandelen Eurozone Flex-Cap2,181,5412,149,3610,2513,9315-01-2018
Aandelen VS Mid-Cap0,884,180,739,0015,5515,1115-01-2018
Aandelen Wereldwijd Flex Cap1,873,8511,578,9211,0013,1215-01-2018
Aandelen Sector Ecologie1,963,4012,598,9111,5612,9215-01-2018
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Waarde1,874,567,678,4612,1512,6515-01-2018
Aandelen Sector Financiële Dienstverlening1,906,2312,628,4510,6517,9715-01-2018
Aandelen Azië-Pacific excl. Japan1,164,1316,488,418,9714,2015-01-2018
Aandelen India0,075,3221,518,3514,1918,3115-01-2018
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Gemengd1,723,939,238,2311,0612,5015-01-2018
Aandelen Europa Large-Cap Groei1,931,0613,338,159,3113,2515-01-2018
Aandelen VK Mid-Cap0,612,9417,157,9212,7216,7615-01-2018
Aandelen Thailand3,187,3116,887,917,5714,0215-01-2018
Target Date 2046+1,673,009,397,839,8010,8115-01-2018
Aandelen Emerging Markets1,783,7118,397,826,3314,0815-01-2018
Aandelen Europa Large-Cap Waarde2,782,3810,477,698,9114,1115-01-2018
Target Date 2041-20451,622,868,737,629,7110,5515-01-2018
Aandelen Emerging Europa excl. Rusland2,451,5317,487,415,3112,2715-01-2018
Aandelen VS Large-Cap Waarde0,423,821,397,3714,7313,6415-01-2018
Target Date 2036-20401,663,098,957,238,9410,1615-01-2018
Aandelen Spanje3,044,8213,967,208,0416,0915-01-2018
Aandelen Sector Consumenten0,433,7110,947,1811,0014,3015-01-2018
Aandelen VK Flex-Cap1,393,6313,267,1510,7915,8915-01-2018
Mixfondsen NOK Offensief2,472,125,587,137,3311,0715-01-2018
Mixfondsen EUR Offensief1,832,0011,047,107,2810,4715-01-2018
Aandelen Europa Large-Cap Gemengd2,221,9811,367,068,9213,1915-01-2018
Aandelen China - A Shares4,277,6222,917,0414,6933,0815-01-2018
Aandelen Wereldwijd Dividend1,012,886,397,0310,5011,6915-01-2018
Aandelen Zwitserland Large-Cap1,331,179,106,9511,3812,3715-01-2018
Aandelen Sector Grondstoffen4,3910,195,186,88-0,3322,0515-01-2018
Obligaties Wereldwijd - ILS0,810,451,596,747,549,2512-01-2018
Target Date 2031-20351,382,317,396,658,679,7415-01-2018
Aandelen Emerging Markets Small/Mid-Cap1,133,6414,856,657,3913,5715-01-2018
Aandelen Azië excl. Japan Small/Mid-Cap0,902,9511,236,539,7314,7315-01-2018
Aandelen Europa Dividend2,061,589,486,499,4212,5315-01-2018
Mixfondsen SEK Offensief1,780,765,936,377,869,4915-01-2018
Aandelen Sector Edelmetalen1,46-1,05-10,646,23-7,7038,7515-01-2018
Aandelen EMEA1,153,889,796,234,3814,9615-01-2018
Aandelen Sector Alternatieve Energie0,703,4715,786,2211,1815,7815-01-2018
Aandelen Azië-Pacific excl. Japan Dividend0,211,749,236,207,6513,3315-01-2018
Aandelen Sector Onroerend Goed - Europa Indirect-1,093,7913,646,1711,1015,0915-01-2018
Obligaties Azië High Yield-1,51-2,63-7,596,087,0910,7515-01-2018
Mixfondsen EUR Offensief - Wereldwijd1,763,339,086,007,449,9515-01-2018
Aandelen Frontier Markets2,854,3710,585,819,8211,4915-01-2018
Target Date 2026-20301,132,406,965,818,619,2015-01-2018
Obligaties Europa High Yield0,220,505,855,706,104,8915-01-2018
Mixfondsen GBP Offensief1,603,479,955,708,8112,6415-01-2018
Mixfondsen USD Offensief0,251,15-0,035,338,3611,3415-01-2018
Aandelen Sector Agricultuur0,714,665,965,196,0413,3915-01-2018
Aandelen Islamitisch Wereldwijd1,072,863,415,187,5612,2215-01-2018
Aandelen Sector Onroerend Goed - Azië Indirect1,974,348,145,174,9912,8215-01-2018
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets - EUR Gericht0,460,716,655,042,476,1815-01-2018
Aandelen Brazilië3,25-2,8611,984,94-2,8430,6915-01-2018
Obligaties EUR High Yield0,310,435,374,904,925,5915-01-2018
Aandelen VK Equity Large-Cap Gemengd1,323,158,764,888,0814,0615-01-2018
Aandelen Sector Infrastructuur-0,85-0,895,104,838,8113,2615-01-2018
Aandelen Korea0,306,4712,254,814,6715,3215-01-2018
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets Bedrijven - EUR Gericht0,220,105,454,712,335,0515-01-2018
Aandelen Latijns-Amerika3,56-2,1610,694,62-1,6520,4215-01-2018
Aandelen VK Large-Cap Groei1,102,977,694,578,6514,4715-01-2018
Obligaties Wereldwijd High Yield - EUR Hedged0,510,394,564,403,885,0815-01-2018
Mixfondsen Emerging Markets1,382,099,674,273,5210,7015-01-2018
Aandelen VK Income1,102,368,044,259,1814,3215-01-2018
Aandelen Australië & Nieuw Zeeland-0,261,71-0,924,241,9616,9615-01-2018
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets Bedrijven-1,73-2,82-6,444,195,408,9815-01-2018
Mixfondsen Azië0,551,504,534,135,5212,0015-01-2018
Mixfondsen EUR Flexibel1,391,317,754,114,238,7315-01-2018
Converteerbare Obligaties - Azië/Japan-0,320,98-0,034,117,229,4415-01-2018
Mixfondsen SEK Neutraal1,19-0,533,334,095,097,2615-01-2018
Mixfondsen EUR Neutraal1,061,275,704,064,828,0215-01-2018
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets -1,13-1,79-3,874,014,178,7415-01-2018
Mixfondsen NOK Neutraal2,530,072,613,953,659,9615-01-2018
Aandelen Sector Farmacie & Gezondheid2,071,677,943,8614,8616,5715-01-2018
Aandelen VK Large-Cap Waarde1,872,975,383,777,9413,7515-01-2018
Aandelen Singapore2,033,7311,563,765,3214,0615-01-2018
Mixfondsen EUR Flexibel - Wereldwijd1,332,286,703,754,557,9215-01-2018
Mixfondsen EUR Neutraal - Wereldwijd1,061,925,333,705,056,8015-01-2018
Mixfondsen GBP Gematigd Offensief1,162,717,313,707,3011,8415-01-2018
Target Date 2021-20250,801,394,163,685,817,1015-01-2018
Converteerbare Obligaties - Europa0,900,124,703,624,126,3515-01-2018
Obligaties Wereldwijd High Yield-1,44-2,48-7,083,525,918,7415-01-2018
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd0,64-0,23-1,313,386,767,8215-01-2018
Aandelen ASEAN2,306,5311,033,314,9712,9915-01-2018
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, EUR Hedged1,331,225,273,054,666,0415-01-2018
Mixfondsen SEK Flexibel1,310,022,592,954,148,7115-01-2018
Aandelen Sector Onroerend Goed - Eurozone Indirect-0,632,8211,342,789,3613,4515-01-2018
Aandelen Zuid-Afrika & Namibië-1,086,564,822,724,2417,9415-01-2018
Mixfondsen USD Neutraal-0,40-0,18-3,662,716,3310,3815-01-2018
Aandelen Sector Private Equity-3,37-3,922,242,655,7413,5615-01-2018
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, USD Hedged-0,22-1,31-5,652,537,8610,5115-01-2018
Mixfondsen USD Flexibel-0,44-0,36-3,792,515,1511,3315-01-2018
Obligaties USD High Yield-1,36-2,35-7,712,385,149,3115-01-2018
Obligaties Wereldwijd Flexibel - EUR Hedged0,240,333,172,342,723,6215-01-2018
Obligaties Azië-1,93-3,23-8,662,284,598,6515-01-2018
Obligaties RMB High Yield-1,58-2,73-8,142,215,619,0815-01-2018
Target Date 2016-20200,390,712,042,073,755,3615-01-2018
Mixfondsen EUR Defensief - Wereldwijd0,520,922,971,922,864,2815-01-2018
Obligaties EUR Bedrijven-0,060,172,581,873,212,9515-01-2018
Obligaties Emerging Europa-0,060,411,991,871,945,5115-01-2018
Obligaties DKK-0,140,252,431,842,752,5015-01-2018
Mixfondsen EUR Defensief0,390,532,671,822,784,1115-01-2018
Obligaties RMB-0,88-1,09-2,291,754,898,8015-01-2018
Aandelen Sector Communicatie-0,26-0,51-4,051,619,2813,8315-01-2018
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - EUR Hedged-0,15-0,023,001,602,363,6215-01-2018
Obligaties DKK-0,140,191,941,552,272,1415-01-2018
Obligaties Wereldwijd Flexibel - USD Hedged-1,83-2,62-9,021,514,819,2315-01-2018
Mixfondsen GBP Neutraal0,762,035,091,495,3610,8415-01-2018
Mixfondsen GBP Flexibel1,022,585,491,465,3011,1015-01-2018
Obligaties USD Flexibel-1,80-2,90-9,291,453,608,9915-01-2018
Obligaties Wereldwijd Flexibel-0,69-1,17-4,421,373,527,5015-01-2018
Aandelen Sector Energie3,978,38-4,671,33-0,9020,1115-01-2018
Obligaties EUR Inflatiegerelateerd-0,180,730,911,241,344,2815-01-2018
Target Date 2011-20150,24-0,270,851,242,945,3215-01-2018
Obligaties EUR Flexibel0,160,221,791,201,863,4515-01-2018
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - USD Hedged-2,26-3,26-9,081,055,089,3015-01-2018
Aandelen Sector Nutsbedrijven-3,07-6,52-0,461,017,2212,8715-01-2018
Mixfondsen USD Defensief-1,27-1,82-7,511,014,159,3915-01-2018
Obligaties GBP High Yield0,110,663,550,984,4111,1015-01-2018
Obligaties JPY-0,37-2,21-9,880,97-0,7911,9415-01-2018
Onroerend Goed - Overig Direct-0,54-2,98-6,810,97-2,298,3015-01-2018
Obligaties EUR - Langlopend-0,70-0,130,360,955,7211,7215-01-2018
Obligaties Europa-0,170,350,950,933,363,9115-01-2018
Oblidaties USD Bedrijven-2,33-3,14-8,930,824,649,0615-01-2018
Obligaties EUR Gediversifieerd-0,17-0,020,670,772,303,0315-01-2018
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - EUR Hedged-0,350,14-0,460,741,004,4815-01-2018
Obligaties EUR Bedrijven - Kortlopend0,060,070,870,731,231,1315-01-2018
Obligaties HKD-2,18-3,94-11,560,714,029,1515-01-2018
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - USD Hedged-2,36-2,37-11,620,664,1110,4215-01-2018
Aandelen Sector Onroerend Goed - Wereldwijd Indirect-3,11-1,89-3,980,646,3213,5915-01-2018
Mixfondsen SEK Defensief0,53-1,34-0,130,631,475,1115-01-2018
Obligaties Wereldwijd - EUR Hedged0,13-0,021,640,591,093,2015-01-2018
Obligaties GBP Inflatiegerelateerd-0,661,500,040,535,3212,3215-01-2018
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets - Lokale Valuta0,760,010,580,52-0,4510,2315-01-2018
Obligaties Wereldwijd Bedrijven0,200,10-3,810,463,587,2515-01-2018
Grondstoffen - Industriële & Brede Metalen29,0019,7330,920,370,0314,1724-11-2016
Obligaties Wereldwijd - EUR Gericht-0,32-0,44-0,690,361,633,2115-01-2018
Obligaties Azië - Lokale Valuta-1,12-0,52-5,290,272,188,5915-01-2018
Aandelen Sector Biotechnologie1,73-4,524,800,2618,1626,3115-01-2018
Obligaties NOK High Yield1,80-2,74-0,140,19-3,1911,4215-01-2018
Obligaties EUR Gediversifieerd - Kortlopend-0,03-0,140,030,130,661,0115-01-2018
Obligaties EUR Overheid-0,26-0,21-0,500,122,223,6615-01-2018
Obligaties Wereldwijd High Yield - GBP Hedged0,310,673,450,083,3311,1015-01-2018
Obligaties Wereldwijd - USD Gericht-1,92-3,53-11,060,012,838,9215-01-2018
Obligaties Euro Zeer Kortlopend-0,03-0,11-0,080,010,240,3615-01-2018
Obligaties SEK Gediversifieerd0,07-2,49-1,87-0,02-0,824,7415-01-2018
Obligaties EUR Overheid - Kortlopend-0,04-0,19-0,52-0,140,430,8215-01-2018
Geldmarkt EUR-0,03-0,10-0,31-0,15-0,010,1015-01-2018
Geldmarkt EUR - Kortlopend-0,02-0,11-0,42-0,23-0,100,0615-01-2018
Mixfondsen GBP Gematigd Defensief0,321,352,69-0,263,539,9415-01-2018
Onroerend Goed - VK Direct0,092,346,78-0,345,8210,9415-01-2018
Mixfondsen CHF Neutraal0,10-0,30-2,46-0,405,5110,4315-01-2018
Obligaties USD Gediversifieerd -2,35-3,72-11,37-0,473,219,1915-01-2018
Obligaties Wereldwijd - USD Hedged-2,21-3,46-11,46-0,543,679,7415-01-2018
Obligaties RMB - Onshore-0,88-1,60-6,68-0,723,278,8815-01-2018
Mixfondsen GBP Defensief0,091,242,36-0,733,299,7415-01-2018
Obligaties SEK-0,35-2,66-3,38-0,78-0,624,0015-01-2018
Obligaties Wereldwijd-0,99-1,54-5,73-0,791,486,9015-01-2018
Obligaties GBP Bedrijven-0,391,643,07-0,883,9610,7615-01-2018
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd-1,38-1,39-8,01-0,930,297,5015-01-2018
Obligaties Wereldwijd - NOK Hedged1,62-3,54-3,84-0,94-2,148,8715-01-2018
Onroerend Goed - Europa Direct-0,04-1,17-1,24-0,94-1,333,0915-01-2018
Obligaties Wereldwijd High Yield - CHF Hedged-0,64-2,44-6,35-0,954,1811,6315-01-2018
Geldmarkt SGD-1,03-1,25-5,53-0,950,766,6715-01-2018
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, GBP Hedged1,601,896,05-0,984,5512,9315-01-2018
Grondstoffen - Edele Metalen1,421,934,34-0,99-4,9018,9015-01-2018
Obligaties AUD-0,39-1,23-5,69-1,06-0,788,1615-01-2018
Aandelen Canada-1,80-0,97-8,52-1,200,9212,7512-01-2018
Obligaties NOK - Kortlopend1,61-3,16-4,59-1,20-2,938,1215-01-2018
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, CHF Hedged0,46-1,32-4,75-1,235,3012,0115-01-2018
Mixfondsen CHF Offensief0,610,37-0,39-1,294,7610,6615-01-2018
Obligaties Wereldwijd Flexibel - GBP Hedged0,120,742,45-1,332,8210,0215-01-2018
Aandelen Indonesië1,095,14-0,58-1,351,3920,1315-01-2018
Obligaties GBP Gediversifieerd-0,611,462,18-1,413,3310,5915-01-2018
Obligaties USD Overheid-2,38-3,86-10,85-1,421,859,4515-01-2018
Obligaties NOK1,54-3,19-4,38-1,43-2,487,8215-01-2018
Geldmarkt USD - Kortlopend-2,04-3,31-12,66-1,471,978,9715-01-2018
Obligaties USD Gediversifieerd - Kortlopend-2,14-3,46-12,49-1,522,018,8315-01-2018
Geldmarkt AUD-0,21-2,22-6,60-1,56-2,288,3215-01-2018
Obligaties GBP Flexibel-0,091,012,22-1,592,6610,1515-01-2018
Geldmarkt USD-2,12-3,39-12,90-1,651,798,9615-01-2018
Geldmarkt SEK-0,10-2,70-3,98-1,65-2,334,3615-01-2018
Onroerend Goed - Wereldwijd Direct0,13-0,18-2,35-1,71-3,884,4415-01-2018
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - GBP Hedged-0,290,261,75-2,141,919,3115-01-2018
Obligaties GBP Overheid-1,031,580,30-2,243,0811,2115-01-2018
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - CHF Hedged-1,13-2,35-5,90-2,33-11,5315-01-2018
Aandelen Sector Onroerend Goed - Noord-Amerika Indirect-7,17-7,75-14,34-2,417,0717,0015-01-2018
Obligaties USD Inflatiegerelateerd-2,66-3,68-12,77-2,550,059,6115-01-2018
Geldmarkt CAD-1,19-2,80-7,96-2,76-2,337,8815-01-2018
Obligaties CAD-1,04-2,76-9,21-2,83-1,107,0415-01-2018
Mixfondsen CHF Defensief-0,35-1,47-5,98-2,922,9210,1415-01-2018
Aandelen Afrika2,527,0411,64-2,97-0,2114,0515-01-2018
Obligaties Wereldwijd Flexibel - CHF Hedged-0,83-2,28-7,16-3,033,2311,0515-01-2018
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - GBP Hedged-0,470,46-1,07-3,100,569,1015-01-2018
Obligaties Wereldwijd - GBP Hedged-0,060,05-0,19-3,211,439,3515-01-2018
Obligaties CHF-1,53-2,84-10,25-3,721,6911,5215-01-2018
Obligaties Wereldwijd - CHF Hedged-0,99-2,84-8,94-3,991,7711,6815-01-2018
Obligaties Wereldwijd - CHF Gericht-0,81-2,19-7,09-4,181,9010,0115-01-2018
Aandelen Afrika & Midden-Oosten1,52-0,28-3,81-4,304,5714,5615-01-2018
Geldmarkt CHF-1,06-2,67-10,01-4,560,4310,2815-01-2018
Grondstoffen - Breed1,143,77-4,65-4,57-7,6613,3415-01-2018
Obligaties CHF - Kortlopend-0,98-2,48-10,19-4,580,4710,5215-01-2018
Obligaties GBP Gediversifieerd - Kortlopend-0,260,10-1,75-4,70-1,048,7215-01-2018
Geldmarkt GBP-0,160,09-1,74-4,70-1,149,1615-01-2018
Geldmarkt GBP - Kortlopend-0,170,08-1,76-4,74-1,189,2715-01-2018
Aandelen Turkije-2,560,5523,83-8,53-5,6521,5815-01-2018
Grondstoffen - Agrarisch Breed-1,93-4,94-17,92-10,90-9,5013,4015-01-2018
Obligaties TRY-1,46-6,20-7,26-14,22-8,6815,9015-01-2018
Grondstoffen - Energie-15,515,61-7,31-18,16-11,9322,7030-10-2017
Aandelen Amerika Overig-------
Aandelen Azië excl. Japan - Valuta Hedged-------
Aandelen Azië-Pacific - Valuta Hedged-------
Aandelen Azië-Pacific Overig-------
Aandelen Emerging Markets - Valuta Hedged-------
Aandelen Europa - Valuta Hedged-------
Aandelen Europa Overig-------
Aandelen Japan - Valuta Hedged-------
Aandelen Sector Onroerend Goed - Overig Indirect-------
Aandelen Sector Overig-------
Aandelen VS - Valuta Hedged-------
Aandelen Wereldwijd - Valuta Hedged-------
Alt - Debt Arbitrage-------
Alt - Diversified Arbitrage-------
Alt - Event Driven-------
Alt - Fund of Funds - Aandelen-------
Alt - Fund of Funds - Multistrategie-------
Alt - Fund of Funds - Overig-------
Alt - Long Short Aandelen - VK-------
Alt - Long Short Aandelen - VS-------
Alt - Long/Short Aandelen - Emerging Markets-------
Alt - Long/Short Aandelen - Europa-------
Alt - Long/Short Aandelen - Overig-------
Alt - Long/Short Aandelen - Wereldwijd-------
Alt - Long/Short Obligaties-------
Alt - Macro Wereldwijd-------
Alt - Marktneutraal - Aandelen-------
Alt - Multistrategie-------
Alt - Systematic Futures-------
Alt - Valuta-------
Alt - Volatiliteit-------
Converteerbare Obligaties - Overig-------
Converteerbare Obligaties - Overig Hedged-------
Distressed Securities-------
Diversified Arbitrage-------
Equity Market Neutral-------
Europe Long/Short Equity-------
Event Driven-------
Fund of Funds - Macro/Systematic-------
Fund of Funds - Debt-------
Fund of Funds - Equity-------
Fund of Funds - Event-------
Fund of Funds - Multistrategy-------
Fund of Funds - Relative Value-------
Garantiefondsen-------
Geldmarkt Overig-------
Global Long/Short Equity-------
Kapitaal Beschermd-------
Long/Short Debt-------
Long-Only Debt -------
Mixfondsen Overig-------
Multistrategy-------
Obligaties High Yield - Overig Hedged-------
Obligaties Overig-------
Obligaties Overig Inflatiegerelateerd-------
Obligaties Vaste Looptijd-------
Obligaties Wereldwijd - Overig Hedged-------
Overig-------
Systematic Futures-------
Trading - Leveraged/Inverse Aandelen-------
Trading - Leveraged/Inverse Grondstoffen-------
Trading - Leveraged/Inverse Obligaties-------

Rendementen van fondsen binnen de Morningstar categorieën. Voor elke Morningstar categorie wordt het rendement over 3 maanden, YTD, 1 jaar, 3 jaar en 5 jaar gegeven. Daarnaast wordt ook de standaardafwijking (standard deviation) over drie jaar vermeld.

De rendementen zijn in Euro (EUR)