Fondscategorie Prestaties: Totaal geannualiseerd Rendement

Een lijst van alle Morningstar Categorieën met de gemiddelde rendementen voor alle fondsen in die categorieën over 3 maanden, 1 jaar, 3 jaar, 5 jaar en sinds 1 januari (YTD). De Morningstar Categorie wordt als benchmark gebruikt in bijvoorbeeld de Morningstar Fonds Rapporten. Klik op een van de categorieën om een overzicht te krijgen van de verschillende fondsen die onder deze categorie vallen.×
Morningstar
Categorie
YTD Return%3 Month Return %1 Year Return %3 Year Anlsd %5 Year Anlsd %3Yr Std DevDate
Aandelen Japan Small/Mid-Cap7,008,4726,5717,9316,4413,1718-05-2018
Aandelen Vietnam4,292,4416,9014,2017,2314,9018-05-2018
Aandelen Sector Technologie9,9511,3920,8013,9016,9015,4818-05-2018
Aandelen Eurozone Small-Cap4,212,3814,7012,047,6412,0318-05-2018
Aandelen Zwitserland Small/Mid-Cap2,111,135,5011,7117,4411,3218-05-2018
Aandelen Europa Small-Cap3,173,6611,819,9614,2512,8518-05-2018
Aandelen Japan Flex-Cap4,186,2617,369,8912,0113,5318-05-2018
Aandelen Oostenrijk1,582,8812,809,758,7315,1418-05-2018
Aandelen Finland8,755,868,569,5113,1012,3418-05-2018
Aandelen Zweden Small/Mid-Cap3,774,163,529,5114,9014,6518-05-2018
Aandelen Nederland3,803,898,909,2214,1213,9918-05-2018
Aandelen VS Large-Cap Groei7,667,4914,119,1214,4313,5518-05-2018
Aandelen Europa excl. VK Small/Mid-Cap3,112,559,198,5913,9411,9118-05-2018
Aandelen VS Small-Cap6,049,9512,648,4512,8115,7518-05-2018
Aandelen Noorwegen11,0010,0419,248,289,9315,1118-05-2018
Aandelen Duitsland Small/Mid-Cap2,531,6910,488,029,9612,0218-05-2018
Aandelen Thailand4,381,7018,507,884,4212,6018-05-2018
Aandelen Eurozone Mid-Cap3,954,3411,387,7414,7513,2018-05-2018
Aandelen Wereldwijd Small-Cap4,616,9711,837,7311,8712,2818-05-2018
Aandelen Denemarken0,900,761,517,6716,9512,5918-05-2018
Aandelen VK Small-Cap5,878,9812,667,5313,6816,7818-05-2018
Aandelen VS Large-Cap Gemengd3,325,489,437,3112,4412,7818-05-2018
Aandelen VS Flex-Cap5,296,7111,697,1812,5613,8618-05-2018
Aandelen Sector Industriële Materialen3,595,5511,406,909,7415,8418-05-2018
Aandelen BRIC3,140,4015,966,897,5616,0318-05-2018
Aandelen Greater China6,266,9121,726,7312,3617,9718-05-2018
Aandelen Rusland3,58-1,086,306,732,0318,8218-05-2018
Aandelen Japan Large-Cap3,625,8712,846,648,9213,6318-05-2018
Aandelen Taiwan Large-Cap4,9610,4010,626,4710,0713,4018-05-2018
Aandelen VS Mid-Cap4,188,718,476,2912,6814,0718-05-2018
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Groei5,175,9111,576,2510,8012,5218-05-2018
Aandelen India-6,180,52-0,076,1012,3316,0518-05-2018
Aandelen Europa Mid-Cap4,374,7910,075,9012,1612,7118-05-2018
Aandelen Azië excl. Japan1,753,4313,405,669,0713,6618-05-2018
Aandelen Azië-Pacific excl. Japan2,234,6611,395,617,9713,3318-05-2018
Aandelen Eurozone Flex-Cap3,213,974,965,548,8613,2718-05-2018
Aandelen Frankrijk Small/Mid-Cap-0,14-0,148,945,5315,9611,9829-03-2018
Aandelen VS Large-Cap Waarde1,174,726,195,4010,8313,2418-05-2018
Aandelen Duitsland Large-Cap1,514,206,805,189,6015,8118-05-2018
Aandelen Wereldwijd Flex Cap2,905,078,055,149,2612,4718-05-2018
Aandelen Azië-Pacific incl. Japan2,555,1111,135,067,7313,0218-05-2018
Aandelen Sector Water-1,075,055,015,047,5711,4918-05-2018
Aandelen China7,216,1025,175,0312,6219,2118-05-2018
Aandelen Frankrijk Large-Cap2,904,454,525,008,7713,5518-05-2018
Aandelen Hong Kong6,827,1820,834,8410,1216,1018-05-2018
Aandelen Sector Consumenten1,063,693,814,638,8812,9818-05-2018
Obligaties Europa High Yield-0,14-0,773,054,595,844,6827-04-2018
Aandelen Sector Ecologie2,375,547,694,589,3512,4818-05-2018
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Gemengd2,565,016,714,468,8111,9618-05-2018
Aandelen Sector Financiële Dienstverlening2,752,349,824,329,1917,3618-05-2018
Aandelen Noord-Europa3,403,675,444,229,5611,6618-05-2018
Aandelen Eurozone Large-Cap3,104,964,714,138,5713,8718-05-2018
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Waarde1,484,335,634,039,0112,1718-05-2018
Aandelen Europa excl. VK Large-Cap3,024,086,463,969,4012,6318-05-2018
Target Date 2046+2,124,425,763,947,6210,6018-05-2018
Aandelen Emerging Markets-0,50-0,388,603,884,9213,5418-05-2018
Aandelen Frontier Markets0,890,905,133,857,1410,6218-05-2018
Target Date 2036-20401,743,935,433,848,0610,1318-05-2018
Aandelen Europa Flex-Cap1,823,615,643,818,3812,3618-05-2018
Target Date 2041-20451,814,235,443,747,4210,1718-05-2018
Obligaties EUR High Yield-0,490,051,963,744,524,3918-05-2018
Aandelen België-5,94-4,69-9,163,598,7112,0016-05-2018
Obligaties Azië High Yield-0,293,33-4,633,535,968,1618-05-2018
Aandelen Sector Grondstoffen6,5111,0718,093,452,1320,7918-05-2018
Aandelen Azië-Pacific excl. Japan Dividend1,234,806,553,375,9212,7118-05-2018
Aandelen Zweden1,903,320,773,328,2512,8818-05-2018
Obligaties Wereldwijd - ILS-2,734,06-4,953,255,177,4618-05-2018
Aandelen Sector Edelmetalen-3,521,83-9,693,21-0,3334,6518-05-2018
Mixfondsen EUR Offensief1,293,343,903,186,189,9218-05-2018
Obligaties JPY4,201,48-4,553,152,2710,1918-05-2018
Target Date 2031-20351,273,384,273,076,839,2418-05-2018
Aandelen Wereldwijd Dividend0,654,303,583,067,7011,1618-05-2018
Aandelen Europa Large-Cap Groei3,295,514,633,057,9412,3018-05-2018
Mixfondsen USD Offensief2,416,512,523,015,8310,4818-05-2018
Mixfondsen NOK Offensief3,033,815,992,855,7310,8218-05-2018
Aandelen Emerging Europa excl. Rusland-4,54-5,28-0,112,754,5211,5618-05-2018
Mixfondsen EUR Offensief - Wereldwijd1,043,124,602,725,769,4718-05-2018
Aandelen Emerging Markets Small/Mid-Cap-1,170,794,152,684,9112,6018-05-2018
Obligaties Wereldwijd High Yield1,035,07-3,192,525,247,7418-05-2018
Aandelen Singapore5,596,349,112,503,6514,3918-05-2018
Aandelen VK Flex-Cap5,789,779,332,509,2515,8418-05-2018
Mixfondsen SEK Offensief0,482,012,472,485,788,9418-05-2018
Obligaties Wereldwijd High Yield - EUR Hedged-1,50-0,660,292,462,904,6018-05-2018
Target Date 2026-20300,983,153,372,426,718,5918-05-2018
Aandelen Europa Large-Cap Waarde2,834,893,572,427,4613,4818-05-2018
Aandelen Sector Onroerend Goed - Europa Indirect1,438,037,262,419,0913,1918-05-2018
Obligaties RMB5,245,596,242,314,807,2118-05-2018
Aandelen Spanje5,326,934,262,317,3715,4218-05-2018
Aandelen VK Mid-Cap4,369,039,512,2710,5816,4918-05-2018
Aandelen Italië4,131,799,852,248,8117,4218-05-2018
Obligaties DKK-0,531,121,362,232,232,5418-05-2018
Aandelen Azië excl. Japan Small/Mid-Cap1,304,636,252,066,3913,4218-05-2018
Mixfondsen GBP Offensief2,865,395,922,037,0312,3118-05-2018
Aandelen Islamitisch Wereldwijd1,794,992,552,025,9811,8018-05-2018
Aandelen Europa Large-Cap Gemengd2,515,133,831,997,1312,4418-05-2018
Aandelen Sector Onroerend Goed - Azië Indirect3,597,226,481,973,4511,4518-05-2018
Obligaties USD High Yield1,605,64-3,321,934,688,1018-05-2018
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets Bedrijven-1,333,18-5,141,924,347,8018-05-2018
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd2,894,600,571,905,536,8318-05-2018
Obligaties DKK-0,411,011,251,891,832,0618-05-2018
Aandelen Emerging Europa-3,32-6,351,881,89-0,6314,4318-05-2018
Mixfondsen Azië0,793,382,221,884,129,5318-05-2018
Aandelen Sector Infrastructuur-1,484,36-1,601,876,4112,5518-05-2018
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets -2,231,65-4,971,822,987,6218-05-2018
Obligaties EUR - Langlopend-0,221,171,191,724,9911,3318-05-2018
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets Bedrijven - EUR Gericht-4,22-3,00-2,221,671,294,5018-05-2018
Aandelen Europa Dividend1,534,282,181,647,1811,8718-05-2018
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets - EUR Gericht-5,02-3,43-2,591,621,045,7618-05-2018
Mixfondsen EUR Neutraal0,502,121,781,613,997,4818-05-2018
Mixfondsen EUR Flexibel0,452,092,291,603,798,3618-05-2018
Mixfondsen USD Neutraal1,735,67-0,271,564,908,9818-05-2018
Aandelen Zwitserland Large-Cap-0,770,87-0,911,548,1711,2218-05-2018
Mixfondsen Emerging Markets-1,28-0,452,201,542,679,8618-05-2018
Obligaties EUR Bedrijven-0,94-0,380,571,482,522,9518-05-2018
Mixfondsen EUR Neutraal - Wereldwijd-0,061,632,051,453,876,3618-05-2018
Aandelen Brazilië-7,44-10,604,251,43-5,6029,2618-05-2018
Aandelen ASEAN1,890,438,031,391,2312,3118-05-2018
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - USD Hedged1,196,09-5,041,263,758,1118-05-2018
Converteerbare Obligaties - Europa0,581,560,691,233,525,9018-05-2018
Aandelen Sector Farmacie & Gezondheid5,036,966,951,2011,9514,6318-05-2018
Aandelen Sector Nutsbedrijven-1,007,64-3,681,175,8313,1418-05-2018
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - USD Hedged-0,314,63-5,231,154,257,1318-05-2018
Aandelen Australië & Nieuw Zeeland-1,043,593,351,152,0215,4318-05-2018
Aandelen Sector Private Equity-1,893,460,071,145,0313,2118-05-2018
Obligaties Wereldwijd Flexibel - USD Hedged1,044,94-4,061,133,937,4718-05-2018
Obligaties Azië-0,913,60-5,701,103,117,1018-05-2018
Obligaties USD Flexibel0,644,84-4,891,093,637,4318-05-2018
Mixfondsen EUR Flexibel - Wereldwijd0,071,982,271,053,467,7018-05-2018
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, USD Hedged3,076,34-1,801,016,168,9718-05-2018
Obligaties Wereldwijd Flexibel - EUR Hedged-1,86-1,32-0,720,981,323,4918-05-2018
Target Date 2021-2025-0,261,671,210,934,006,3618-05-2018
Obligaties Wereldwijd Flexibel0,312,58-3,100,833,236,4218-05-2018
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, EUR Hedged0,460,811,700,813,235,6918-05-2018
Mixfondsen USD Defensief1,375,72-2,880,753,407,6318-05-2018
Obligaties Europa-0,730,05-0,400,732,933,1718-05-2018
Obligaties EUR Gediversifieerd-0,71-0,02-0,110,671,862,8618-05-2018
Mixfondsen USD Flexibel1,785,94-0,710,673,699,8718-05-2018
Mixfondsen EUR Defensief-0,240,950,530,662,173,8618-05-2018
Mixfondsen EUR Defensief - Wereldwijd-0,660,700,350,622,063,9518-05-2018
Obligaties EUR Flexibel-0,62-0,300,130,591,473,1618-05-2018
Obligaties EUR Inflatiegerelateerd-0,070,541,730,551,293,9018-05-2018
Aandelen VK Equity Large-Cap Gemengd5,189,896,450,526,7114,0518-05-2018
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - EUR Hedged-3,25-1,72-2,110,521,183,3718-05-2018
Mixfondsen SEK Neutraal-1,76-0,46-0,860,493,106,9018-05-2018
Aandelen Sector Alternatieve Energie2,127,7013,340,478,6714,5818-05-2018
Obligaties EUR Bedrijven - Kortlopend-0,29-0,320,090,441,021,0718-05-2018
Grondstoffen - Industriële & Brede Metalen29,0019,7330,920,370,0313,6724-11-2016
Mixfondsen GBP Gematigd Offensief2,394,873,650,355,8711,5718-05-2018
Obligaties EUR Overheid-0,340,37-0,040,341,973,5018-05-2018
Aandelen Sector Onroerend Goed - Wereldwijd Indirect-1,177,41-0,710,344,2411,1218-05-2018
Obligaties USD Bedrijven-1,694,07-6,420,323,576,9018-05-2018
Aandelen Korea1,617,125,280,324,7414,6818-05-2018
Obligaties Wereldwijd Bedrijven-1,232,57-4,210,262,835,4718-05-2018
Aandelen Sector Agricultuur-0,593,867,700,263,7513,0618-05-2018
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - EUR Hedged-1,61-0,37-1,830,260,243,9018-05-2018
Aandelen VK Large-Cap Groei4,789,105,490,246,9114,2118-05-2018
Obligaties Wereldwijd - USD Hedged1,095,34-5,150,223,517,4118-05-2018
Aandelen Latijns-Amerika-3,65-7,501,060,19-3,4619,7618-05-2018
Mixfondsen NOK Neutraal2,742,451,990,102,319,3818-05-2018
Target Date 2016-2020-0,121,250,310,082,775,0818-05-2018
Aandelen VK Income4,319,214,150,027,4614,2918-05-2018
Obligaties Azië - Lokale Valuta-0,692,57-3,150,011,676,5718-05-2018
Aandelen Sector Onroerend Goed - Eurozone Indirect2,946,056,06-0,019,0211,2218-05-2018
Aandelen VK Large-Cap Waarde5,429,765,25-0,016,4313,9318-05-2018
Obligaties Wereldwijd - EUR Hedged-1,74-1,16-1,58-0,020,562,9318-05-2018
Obligaties EUR Gediversifieerd - Kortlopend-0,39-0,26-0,42-0,040,450,9818-05-2018
Obligaties Emerging Europa-3,19-2,36-3,63-0,090,714,7918-05-2018
Obligaties Euro Zeer Kortlopend-0,18-0,10-0,32-0,100,130,3418-05-2018
Obligaties RMB - Onshore6,136,255,11-0,103,126,6518-05-2018
Obligaties Wereldwijd - EUR Gericht-1,140,15-1,68-0,151,062,8018-05-2018
Geldmarkt EUR-0,19-0,12-0,40-0,21-0,030,1118-05-2018
Obligaties EUR Overheid - Kortlopend-0,31-0,18-0,64-0,310,250,7218-05-2018
Target Date 2011-2015-0,670,14-0,49-0,321,514,2018-05-2018
Geldmarkt EUR - Kortlopend-0,19-0,13-0,49-0,34-0,190,0618-05-2018
Geldmarkt USD - Kortlopend2,536,15-4,43-0,572,127,2518-05-2018
Obligaties USD Gediversifieerd - Kortlopend2,095,96-4,95-0,592,047,0718-05-2018
Obligaties USD Gediversifieerd -0,744,64-6,94-0,622,576,9518-05-2018
Converteerbare Obligaties - Azië/Japan0,18-0,300,06-0,635,097,6727-04-2018
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets - Lokale Valuta-2,52-2,92-4,55-0,66-1,849,0818-05-2018
Geldmarkt USD2,486,12-4,60-0,701,977,1918-05-2018
Onroerend Goed - Europa Direct-0,81-0,82-1,43-0,77-0,934,1618-05-2018
Obligaties Wereldwijd-0,341,97-4,06-0,801,535,1818-05-2018
Obligaties HKD1,024,81-6,19-0,862,327,0618-05-2018
Aandelen EMEA-3,38-8,211,10-0,903,3914,0827-04-2018
Obligaties GBP Inflatiegerelateerd-1,861,38-5,82-1,064,5112,6418-05-2018
Aandelen China - A Shares2,344,9821,23-1,2513,5325,2018-05-2018
Aandelen Zuid-Afrika & Namibië-2,95-5,663,90-1,313,4017,7018-05-2018
Mixfondsen GBP Neutraal1,583,671,38-1,364,3610,5618-05-2018
Obligaties USD Overheid-0,764,55-7,27-1,361,637,1018-05-2018
Obligaties GBP High Yield0,921,80-0,24-1,374,1310,8318-05-2018
Obligaties Wereldwijd - USD Gericht-1,893,26-7,94-1,381,576,7518-05-2018
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd0,333,26-4,62-1,45-0,235,7018-05-2018
Obligaties NOK High Yield4,341,900,96-1,57-3,159,7218-05-2018
Onroerend Goed - Wereldwijd Direct0,450,75-1,50-1,67-3,335,2718-05-2018
Mixfondsen GBP Flexibel1,583,602,15-1,754,1211,1118-05-2018
Grondstoffen - Edele Metalen0,980,164,55-1,78-2,1116,5118-05-2018
Mixfondsen SEK Defensief-3,92-2,82-3,45-1,82-0,245,1218-05-2018
Aandelen Sector Energie11,7820,8812,90-1,87-0,6719,9518-05-2018
Obligaties USD Inflatiegerelateerd0,255,89-6,37-1,910,066,9518-05-2018
Obligaties SEK Gediversifieerd-4,17-3,74-4,32-2,04-2,095,1418-05-2018
Mixfondsen CHF Neutraal-1,43-1,47-4,89-2,053,526,9318-05-2018
Aandelen Sector Onroerend Goed - Noord-Amerika Indirect-6,796,30-9,27-2,053,5514,6318-05-2018
Mixfondsen CHF Offensief-0,88-0,29-3,92-2,223,628,5718-05-2018
Obligaties Wereldwijd High Yield - CHF Hedged-1,85-2,56-7,69-2,383,306,4918-05-2018
Obligaties GBP Bedrijven-0,481,48-2,43-2,423,549,9218-05-2018
Onroerend Goed - VK Direct3,423,114,78-2,426,2710,3718-05-2018
Obligaties Wereldwijd - NOK Hedged1,560,63-1,59-2,45-2,068,5718-05-2018
Obligaties SEK-4,12-3,03-4,98-2,47-1,724,1718-05-2018
Obligaties NOK - Kortlopend3,421,46-0,05-2,57-2,637,1618-05-2018
Mixfondsen GBP Gematigd Defensief0,992,78-0,56-2,592,999,4618-05-2018
Obligaties GBP Gediversifieerd-0,251,82-2,59-2,623,199,4618-05-2018
Obligaties NOK2,751,37-0,72-2,65-2,496,9418-05-2018
Mixfondsen GBP Defensief0,892,46-0,82-2,692,969,1318-05-2018
Obligaties GBP Overheid-0,542,42-4,47-2,773,069,7318-05-2018
Obligaties Wereldwijd High Yield - GBP Hedged0,581,15-0,67-2,852,9710,7718-05-2018
Aandelen Sector Communicatie-2,732,07-7,50-3,035,9712,6618-05-2018
Obligaties Wereldwijd - CHF Gericht-2,02-0,96-7,45-3,051,315,0318-05-2018
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, CHF Hedged0,29-1,10-5,67-3,053,887,2618-05-2018
Obligaties GBP Flexibel0,661,25-1,48-3,112,669,3718-05-2018
Mixfondsen SEK Flexibel-1,85-0,09-1,95-3,141,638,7918-05-2018
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - CHF Hedged-3,71-3,66-9,57-3,322,375,3618-05-2018
Aandelen Indonesië-8,76-9,65-8,13-3,33-4,9319,5818-05-2018
Geldmarkt SEK-4,59-3,96-5,57-3,42-3,394,8618-05-2018
Aandelen Afrika & Midden-Oosten8,587,284,08-3,483,9114,2018-05-2018
Obligaties Wereldwijd Flexibel - CHF Hedged-2,30-3,29-8,26-3,502,035,5018-05-2018
Obligaties CHF-1,64-1,29-8,63-3,741,625,1118-05-2018
Aandelen Sector Biotechnologie3,093,336,37-3,7513,3424,2918-05-2018
Obligaties Wereldwijd Flexibel - GBP Hedged0,100,49-1,68-3,782,219,6318-05-2018
Geldmarkt AUD-3,72-3,68-7,93-3,85-3,568,2827-04-2018
Aandelen Afrika7,353,3217,17-3,87-1,1014,3718-05-2018
Mixfondsen CHF Defensief-1,59-2,01-7,36-3,972,145,6418-05-2018
Obligaties Wereldwijd - CHF Hedged-2,17-2,76-9,17-4,051,385,1818-05-2018
Onroerend Goed - Overig Direct-5,06-4,32-11,59-4,43-5,2312,9518-05-2018
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - GBP Hedged-0,920,27-2,99-4,481,568,8118-05-2018
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, GBP Hedged2,221,890,66-4,503,5012,4718-05-2018
Grondstoffen - Breed4,726,336,53-4,54-5,7012,1918-05-2018
Geldmarkt CHF-0,78-2,25-8,17-4,560,644,4018-05-2018
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - GBP Hedged0,161,28-3,02-4,660,268,3918-05-2018
Obligaties CHF - Kortlopend-1,02-2,55-8,45-4,790,654,5118-05-2018
Obligaties Wereldwijd - GBP Hedged-0,070,39-2,97-4,851,048,7818-05-2018
Obligaties CAD-4,36-1,99-6,42-5,21-1,086,8027-04-2018
Obligaties GBP Gediversifieerd - Kortlopend1,301,43-2,07-5,30-0,388,3318-05-2018
Geldmarkt GBP - Kortlopend1,721,57-1,85-5,84-0,489,0318-05-2018
Geldmarkt GBP1,711,57-1,86-5,85-0,489,0218-05-2018
Aandelen Canada-4,785,00-3,23-6,22-0,1412,9718-05-2018
Grondstoffen - Agrarisch Breed1,17-0,51-11,00-8,67-8,2212,6618-05-2018
Grondstoffen - Energie3,013,01-1,52-9,76-11,1519,9429-03-2018
Aandelen Turkije-19,73-18,41-14,93-12,04-11,6722,1018-05-2018
Aandelen Amerika Overig-------
Aandelen Europa Overig-------
Aandelen Japan - Valuta Hedged-------
Aandelen Noord-Europa Small/Mid-Cap-------
Aandelen Overig-------
Aandelen Pacific excl. Japan-------
Aandelen Sector Onroerend Goed - Overig Indirect-------
Alt - Debt Arbitrage-------
Alt - Diversified Arbitrage-------
Alt - Event Driven-------
Alt - Fund of Funds - Aandelen-------
Alt - Fund of Funds - Multistrategie-------
Alt - Fund of Funds - Overig-------
Alt - Long Short Aandelen - VK-------
Alt - Long Short Aandelen - VS-------
Alt - Long/Short Aandelen - Emerging Markets-------
Alt - Long/Short Aandelen - Europa-------
Alt - Long/Short Aandelen - Overig-------
Alt - Long/Short Aandelen - Wereldwijd-------
Alt - Long/Short Obligaties-------
Alt - Macro Wereldwijd-------
Alt - Marktneutraal - Aandelen-------
Alt - Multistrategie-------
Alt - Systematic Futures-------
Alt - Valuta-------
Alt - Volatiliteit-------
Converteerbare Obligaties - Overig-------
Converteerbare Obligaties - Overig Hedged-------
Distressed Securities-------
Diversified Arbitrage-------
Equity Market Neutral-------
Europe Long/Short Equity-------
Event Driven-------
Fund of Funds - Macro/Systematic-------
Fund of Funds - Debt-------
Fund of Funds - Equity-------
Fund of Funds - Event-------
Fund of Funds - Multistrategy-------
Fund of Funds - Relative Value-------
Garantiefondsen-------
Geldmarkt Overig-------
Global Long/Short Equity-------
Global Macro-------
Kapitaal Beschermd-------
Long/Short Debt-------
Long-Only Debt -------
Long-Only Equity -------
Mixfondsen Greater China-------
Mixfondsen Overig-------
Multistrategy-------
Obligaties High Yield - Overig Hedged-------
Obligaties Overig-------
Obligaties Overig Inflatiegerelateerd-------
Obligaties RMB High Yield-1,293,20-5,89--7,7118-05-2018
Obligaties Vaste Looptijd-------
Overig-------
Systematic Futures-------
Trading - Leveraged/Inverse Aandelen-------
Trading - Leveraged/Inverse Grondstoffen-------

Rendementen van fondsen binnen de Morningstar categorieën. Voor elke Morningstar categorie wordt het rendement over 3 maanden, YTD, 1 jaar, 3 jaar en 5 jaar gegeven. Daarnaast wordt ook de standaardafwijking (standard deviation) over drie jaar vermeld.

De rendementen zijn in Euro (EUR)