Als u verder gaat op deze website gaat u akkoord met het gebruik van cookies op uw apparatuur. Lees meer over ons beleid rond cookies en welk soort cookies wij gebruiken door hier te klikken. Accepteer Cookies

Fondscategorie Prestaties: Totaal geannualiseerd Rendement

Een lijst van alle Morningstar Categorieën met de gemiddelde rendementen voor alle fondsen in die categorieën over 3 maanden, 1 jaar, 3 jaar, 5 jaar en sinds 1 januari (YTD). De Morningstar Categorie wordt als benchmark gebruikt in bijvoorbeeld de Morningstar Fonds Rapporten. Klik op een van de categorieën om een overzicht te krijgen van de verschillende fondsen die onder deze categorie vallen.×
Morningstar
Categorie
YTD Return%3 Month Return %1 Year Return %3 Year Anlsd %5 Year Anlsd %3Yr Std DevDate
Aandelen China - A Shares15,266,6714,2922,4415,9533,0820-10-2017
Aandelen Denemarken17,200,1815,9721,6221,9512,4420-10-2017
Aandelen Zwitserland Small/Mid-Cap17,10-0,9020,0521,6219,7812,1920-10-2017
Aandelen Japan Small/Mid-Cap17,015,5215,4020,9621,0514,6020-10-2017
Aandelen Zweden Small/Mid-Cap11,770,8913,9620,9219,4714,9320-10-2017
Aandelen Sector Technologie21,335,6722,8820,1117,7815,4820-10-2017
Aandelen Europa Small-Cap21,914,1526,2119,6916,6713,4120-10-2017
Aandelen Europa excl. VK Small/Mid-Cap17,703,3321,0718,8616,8112,2920-10-2017
Aandelen Nederland16,912,0922,7218,7414,1214,6120-10-2017
Aandelen Eurozone Small-Cap21,632,9625,7218,619,2512,8720-10-2017
Aandelen Oostenrijk29,265,1038,4618,4710,5316,2420-10-2017
Aandelen Eurozone Mid-Cap22,134,1726,2118,1017,1714,0720-10-2017
Aandelen Finland12,22-0,1516,9117,7916,3713,5420-10-2017
Aandelen Frankrijk Small/Mid-Cap21,734,1628,6217,5017,8812,5505-10-2017
Aandelen Japan Flex-Cap11,084,7113,2516,7916,5414,8020-10-2017
Aandelen Noord-Europa13,932,5716,1515,9513,8212,6020-10-2017
Aandelen Greater China26,597,8621,6315,5413,2319,0320-10-2017
Aandelen VS Small-Cap1,503,3215,7415,3115,2017,0420-10-2017
Aandelen China24,868,5621,1315,2412,6120,8120-10-2017
Aandelen Europa Mid-Cap16,712,3420,0914,9813,2413,4220-10-2017
Aandelen VS Large-Cap Groei7,732,0113,6314,8715,3714,1120-10-2017
Aandelen Duitsland Small/Mid-Cap18,913,5222,7414,8212,4912,9720-10-2017
Aandelen Wereldwijd Small-Cap7,923,0715,0714,6714,5413,0220-10-2017
Aandelen India18,461,1210,5114,4114,5418,3120-10-2017
Aandelen Duitsland Large-Cap15,124,4121,0014,1912,0216,9320-10-2017
Aandelen Japan Large-Cap7,114,279,5214,1813,1814,8420-10-2017
Aandelen Noorwegen14,666,2221,8014,189,9415,8020-10-2017
Aandelen België5,954,268,4714,0913,0112,2718-10-2017
Aandelen Zweden12,702,5017,2213,9212,9413,4920-10-2017
Aandelen VS Large-Cap Gemengd2,472,0611,5513,7914,4713,2820-10-2017
Aandelen VS Mid-Cap-1,071,029,0013,5815,5315,1120-10-2017
Aandelen Taiwan Large-Cap15,003,0813,4313,4711,6213,8120-10-2017
Aandelen Frankrijk Large-Cap13,502,2920,9213,3110,9214,2120-10-2017
Aandelen VS Flex-Cap2,622,0712,0412,9214,3014,5420-10-2017
Aandelen VK Small-Cap17,346,5627,7312,9114,1216,8420-10-2017
Aandelen Europa excl. VK Large-Cap13,793,1118,5412,8812,2213,4520-10-2017
Aandelen Sector Industriële Materialen9,754,1418,6712,8110,0116,2320-10-2017
Aandelen Hong Kong20,766,8116,7912,7810,6718,0220-10-2017
Aandelen Azië excl. Japan21,654,7916,9712,7310,5514,5420-10-2017
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Groei10,102,3913,7512,5812,1612,9120-10-2017
Aandelen VS Large-Cap Waarde-1,432,479,5512,3013,8213,6420-10-2017
Aandelen BRIC19,828,2917,7411,847,0016,7820-10-2017
Aandelen Sector Ecologie9,522,1213,0011,8311,9712,9220-10-2017
Aandelen Eurozone Large-Cap12,982,4519,1011,8010,8614,6120-10-2017
Aandelen Azië-Pacific incl. Japan11,313,0010,9011,7510,3213,8120-10-2017
Aandelen Wereldwijd Flex Cap8,362,4113,2911,7210,8813,1220-10-2017
Aandelen Europa Large-Cap Groei12,211,1714,2411,719,7113,2520-10-2017
Aandelen Zwitserland Large-Cap9,67-1,3813,6311,6812,3612,3720-10-2017
Aandelen Europa Flex-Cap12,492,1416,5211,5410,6213,1320-10-2017
Aandelen Sector Water9,472,3111,7611,5110,8111,7220-10-2017
Aandelen Eurozone Flex-Cap10,081,7213,9411,4611,0313,9320-10-2017
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Gemengd6,251,9712,0611,0910,8012,5020-10-2017
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Waarde4,331,7511,7710,9611,5512,6520-10-2017
Aandelen Sector Consumenten7,600,719,7610,9410,8014,3020-10-2017
Aandelen VK Mid-Cap12,234,4619,3110,8912,7916,7620-10-2017
Obligaties RMB High Yield-0,392,330,2310,82-9,0820-10-2017
Aandelen Azië-Pacific excl. Japan15,743,3013,5310,709,0614,2020-10-2017
Aandelen Sector Onroerend Goed - Europa Indirect7,971,188,5410,5410,5315,0920-10-2017
Aandelen Sector Financiële Dienstverlening7,911,9719,3910,5010,9917,9720-10-2017
Target Date 2046+7,332,3111,9110,489,7110,8120-10-2017
Aandelen Rusland-3,096,4713,8910,390,7625,6720-10-2017
Aandelen Sector Biotechnologie13,482,0018,8410,0919,0126,3120-10-2017
Aandelen Sector Farmacie & Gezondheid7,811,167,9910,0615,0216,5720-10-2017
Target Date 2041-20456,712,2511,2710,059,6210,5520-10-2017
Aandelen Wereldwijd Dividend3,771,519,849,9610,0811,6920-10-2017
Aandelen Azië-Pacific excl. Japan Dividend10,792,2110,159,858,5513,3320-10-2017
Obligaties Azië High Yield-4,411,06-1,599,747,7810,7520-10-2017
Aandelen Italië18,773,7928,579,719,9418,4820-10-2017
Aandelen Europa Large-Cap Gemengd9,901,5014,829,579,2013,1920-10-2017
Aandelen Europa Large-Cap Waarde8,801,5216,499,459,5514,1120-10-2017
Target Date 2036-20406,801,8910,859,348,8610,1620-10-2017
Target Date 2031-20356,031,9510,289,249,079,7420-10-2017
Aandelen VK Flex-Cap8,853,9316,769,0510,7015,8920-10-2017
Aandelen Emerging Markets16,833,6414,318,976,3214,0820-10-2017
Aandelen Sector Infrastructuur6,360,507,318,969,1413,2620-10-2017
Mixfondsen SEK Offensief6,691,789,878,958,189,4920-10-2017
Obligaties Wereldwijd - ILS1,641,293,718,938,059,2520-10-2017
Aandelen Europa Dividend8,351,2513,578,879,6312,5320-10-2017
Mixfondsen USD Offensief-0,481,474,048,867,1011,3420-10-2017
Aandelen Sector Onroerend Goed - Azië Indirect5,752,165,748,565,5812,8220-10-2017
Aandelen Vietnam2,491,25-1,168,5019,7114,2720-10-2017
Aandelen Emerging Markets Small/Mid-Cap12,551,648,388,407,6313,5720-10-2017
Aandelen Azië excl. Japan Small/Mid-Cap10,512,196,788,3910,9914,7320-10-2017
Mixfondsen EUR Offensief9,191,6912,828,367,6110,4720-10-2017
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, USD Hedged-3,660,190,348,248,4610,5120-10-2017
Mixfondsen GBP Offensief6,103,0111,658,058,3712,6420-10-2017
Aandelen Islamitisch Wereldwijd1,931,794,808,006,8812,2220-10-2017
Aandelen Sector Nutsbedrijven5,022,506,927,828,5012,8720-10-2017
Aandelen Sector Alternatieve Energie14,145,2212,377,7613,2015,7820-10-2017
Target Date 2026-20305,011,628,047,657,909,2020-10-2017
Aandelen Thailand10,447,7414,207,597,7014,0220-10-2017
Aandelen Sector Private Equity8,942,2216,797,558,9513,5620-10-2017
Mixfondsen EUR Offensief - Wereldwijd6,221,429,797,517,129,9520-10-2017
Aandelen Sector Onroerend Goed - Wereldwijd Indirect-1,730,22-0,317,497,3613,5920-10-2017
Converteerbare Obligaties - Azië/Japan-0,591,691,967,447,719,4420-10-2017
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd-0,64-0,232,177,437,157,8220-10-2017
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets Bedrijven-2,531,04-0,857,396,138,9820-10-2017
Aandelen Sector Onroerend Goed - Noord-Amerika Indirect-8,97-1,54-6,837,388,5217,0020-10-2017
Obligaties Wereldwijd High Yield-3,960,220,067,266,808,7420-10-2017
Mixfondsen USD Neutraal-2,700,551,277,206,8510,3820-10-2017
Aandelen Spanje9,31-3,5614,897,189,3216,0920-10-2017
Mixfondsen Azië3,431,732,927,045,3012,0020-10-2017
Aandelen Sector Communicatie-2,45-2,291,146,969,0113,8320-10-2017
Aandelen VK Large-Cap Groei3,721,8910,286,918,3514,4720-10-2017
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets -1,100,87-0,806,854,608,7420-10-2017
Aandelen Sector Edelmetalen-5,660,76-16,816,73-10,4538,7520-10-2017
Mixfondsen USD Flexibel-3,030,730,876,714,6611,3320-10-2017
Aandelen VK Income4,671,9611,046,619,0114,3220-10-2017
Obligaties USD High Yield-5,16-0,18-1,006,556,259,3120-10-2017
Aandelen Sector Onroerend Goed - Eurozone Indirect4,892,259,736,488,2113,4520-10-2017
Aandelen Emerging Europa excl. Rusland16,57-0,8817,706,476,1012,2720-10-2017
Obligaties Azië-4,980,24-3,906,464,778,6520-10-2017
Aandelen VK Equity Large-Cap Gemengd5,042,2811,756,457,8614,0620-10-2017
Aandelen Sector Agricultuur2,233,538,226,454,9113,3920-10-2017
Aandelen Emerging Europa5,383,1616,176,450,7916,4220-10-2017
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - USD Hedged-6,01-0,39-4,626,405,659,3020-10-2017
Mixfondsen SEK Neutraal5,200,997,526,255,727,2620-10-2017
Obligaties Europa High Yield5,901,967,646,247,014,8920-10-2017
Aandelen EMEA5,300,8511,276,113,9614,9620-10-2017
Aandelen Singapore13,092,3214,126,104,9814,0620-10-2017
Mixfondsen GBP Gematigd Offensief3,742,139,096,067,0411,8420-10-2017
Mixfondsen USD Defensief-5,310,04-2,105,834,889,3920-10-2017
Aandelen VK Large-Cap Waarde1,882,7310,495,738,1413,7520-10-2017
Mixfondsen CHF Neutraal-2,57-3,40-0,975,735,3410,4320-10-2017
Obligaties Wereldwijd Flexibel - USD Hedged-5,98-0,19-2,925,665,309,2320-10-2017
Mixfondsen CHF Offensief-0,53-2,160,615,594,5410,6620-10-2017
Obligaties USD Flexibel-6,52-0,76-4,365,534,588,9920-10-2017
Mixfondsen Emerging Markets8,331,756,745,513,8810,7020-10-2017
Target Date 2021-20253,221,115,545,426,087,1020-10-2017
Mixfondsen EUR Neutraal4,841,226,745,375,138,0220-10-2017
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - USD Hedged-9,68-0,44-8,015,324,5010,4220-10-2017
Obligaties EUR High Yield5,721,656,805,325,955,5920-10-2017
Mixfondsen EUR Flexibel6,651,438,955,244,588,7320-10-2017
Oblidaties USD Bedrijven-5,98-0,70-5,295,214,689,0620-10-2017
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, CHF Hedged-3,27-4,17-1,815,125,6412,0120-10-2017
Converteerbare Obligaties - Europa4,770,936,755,094,876,3520-10-2017
Mixfondsen EUR Neutraal - Wereldwijd4,071,105,705,005,136,8020-10-2017
Mixfondsen EUR Flexibel - Wereldwijd4,891,167,034,954,437,9220-10-2017
Obligaties Wereldwijd Flexibel-3,380,09-1,984,954,037,5020-10-2017
Aandelen Australië & Nieuw Zeeland2,741,662,744,951,5316,9620-10-2017
Aandelen Frontier Markets6,802,5710,954,8110,5411,4920-10-2017
Obligaties RMB-0,831,93-1,934,785,038,8020-10-2017
Mixfondsen SEK Flexibel3,690,553,364,664,068,7120-10-2017
Obligaties Wereldwijd - USD Hedged-8,15-0,98-6,184,614,099,7420-10-2017
Aandelen Korea10,32-1,405,164,583,8415,3220-10-2017
Mixfondsen NOK Neutraal3,461,134,994,443,649,9620-10-2017
Obligaties USD Gediversifieerd -7,64-0,98-6,704,373,459,1920-10-2017
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, EUR Hedged4,860,635,434,275,096,0420-10-2017
Obligaties Wereldwijd Bedrijven-3,01-0,01-2,654,233,897,2520-10-2017
Obligaties Wereldwijd High Yield - CHF Hedged-3,55-3,74-2,244,195,0711,6320-10-2017
Obligaties EUR - Langlopend-1,750,81-6,304,026,2111,7220-10-2017
Obligaties HKD-9,00-0,94-6,954,012,469,1520-10-2017
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets - EUR Gericht7,121,733,723,842,566,1820-10-2017
Mixfondsen GBP Neutraal1,581,686,643,755,1810,8420-10-2017
Obligaties Wereldwijd High Yield - EUR Hedged5,141,145,683,714,405,0820-10-2017
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets Bedrijven - EUR Gericht6,441,914,563,602,885,0520-10-2017
Target Date 2016-20201,420,743,033,564,005,3620-10-2017
Aandelen ASEAN6,842,673,313,463,9312,9920-10-2017
Obligaties GBP Inflatiegerelateerd-4,131,93-1,733,405,8612,3220-10-2017
Obligaties Wereldwijd - USD Gericht-6,99-0,87-6,743,392,618,9220-10-2017
Obligaties USD Inflatiegerelateerd-9,70-1,02-9,043,341,389,6120-10-2017
Obligaties USD Gediversifieerd - Kortlopend-9,52-1,10-6,393,332,538,8320-10-2017
Obligaties Azië - Lokale Valuta-4,18-0,33-5,653,322,288,5920-10-2017
Mixfondsen GBP Flexibel1,831,876,833,304,9711,1020-10-2017
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - CHF Hedged-4,77-4,25-5,793,273,2411,5320-10-2017
Geldmarkt USD - Kortlopend-9,94-1,06-6,603,132,288,9720-10-2017
Geldmarkt USD-10,04-1,10-6,742,982,158,9620-10-2017
Aandelen Latijns-Amerika15,566,417,342,96-0,6520,4220-10-2017
Obligaties USD Overheid-7,87-1,31-7,742,922,329,4520-10-2017
Aandelen Brazilië22,5714,5411,292,91-2,2330,6920-10-2017
Obligaties RMB - Onshore-5,161,02-5,932,902,588,8820-10-2017
Obligaties Wereldwijd Flexibel - CHF Hedged-5,05-3,86-4,672,812,9011,0520-10-2017
Aandelen Zuid-Afrika & Namibië-0,50-0,594,212,773,0017,9420-10-2017
Mixfondsen EUR Defensief - Wereldwijd2,240,592,562,752,964,2820-10-2017
Obligaties JPY-8,32-2,64-16,542,65-3,1811,9420-10-2017
Mixfondsen CHF Defensief-4,71-3,91-3,822,593,0110,1420-10-2017
Mixfondsen EUR Defensief2,370,692,892,573,054,1120-10-2017
Target Date 2011-20151,340,542,912,513,425,3220-10-2017
Obligaties Emerging Europa1,52-0,30-0,332,312,275,5120-10-2017
Obligaties EUR Bedrijven2,260,951,402,293,602,9520-10-2017
Obligaties Wereldwijd Flexibel - EUR Hedged3,300,622,632,222,413,6220-10-2017
Obligaties DKK2,111,031,742,172,982,5020-10-2017
Onroerend Goed - Overig Direct-2,20-0,82-0,212,09-1,688,3020-10-2017
Obligaties GBP High Yield1,221,886,892,094,7111,1020-10-2017
Obligaties Wereldwijd-4,54-0,97-5,052,061,716,9020-10-2017
Obligaties Wereldwijd - CHF Hedged-6,78-4,56-6,381,972,3611,6820-10-2017
Mixfondsen GBP Gematigd Defensief-0,351,094,141,953,349,9420-10-2017
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - EUR Hedged3,180,400,881,882,533,6220-10-2017
Obligaties CHF-7,81-3,77-7,841,871,8911,5220-10-2017
Obligaties Europa0,290,37-0,441,843,483,9120-10-2017
Obligaties EUR Flexibel1,970,571,801,752,543,4520-10-2017
Obligaties DKK1,680,931,521,742,462,1420-10-2017
Obligaties AUD-1,48-1,89-5,961,71-0,848,1620-10-2017
Obligaties Wereldwijd - CHF Gericht-5,56-3,09-5,671,702,1310,0120-10-2017
Obligaties EUR Gediversifieerd0,550,60-0,491,542,703,0320-10-2017
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets - Lokale Valuta0,66-1,09-1,401,43-0,0810,2320-10-2017
Mixfondsen SEK Defensief2,220,393,411,411,785,1120-10-2017
Obligaties GBP Bedrijven-1,060,523,411,343,6210,7620-10-2017
Obligaties Wereldwijd - EUR Gericht-0,480,06-1,011,301,873,2120-10-2017
Aandelen Sector Grondstoffen0,606,859,141,29-2,8522,0520-10-2017
Obligaties EUR Overheid-0,790,44-2,191,202,633,6620-10-2017
Obligaties EUR Inflatiegerelateerd-0,380,74-0,561,191,574,2820-10-2017
Geldmarkt SGD-4,44-0,71-4,461,140,386,6720-10-2017
Mixfondsen GBP Defensief-0,801,053,731,113,009,7420-10-2017
Grondstoffen - Edele Metalen5,924,943,781,04-6,0318,9020-10-2017
Onroerend Goed - VK Direct0,662,056,951,035,1410,9420-10-2017
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd-6,30-1,05-5,351,000,257,5020-10-2017
Obligaties GBP Gediversifieerd-1,880,482,320,952,8910,5920-10-2017
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, GBP Hedged2,401,067,470,944,3112,9320-10-2017
Obligaties GBP Overheid-4,62-0,20-1,170,902,0711,2120-10-2017
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - EUR Hedged-0,550,01-2,280,830,934,4820-10-2017
Obligaties Wereldwijd - EUR Hedged1,47-0,11-0,200,781,443,2020-10-2017
Obligaties CHF - Kortlopend-8,41-4,65-7,800,770,3010,5220-10-2017
Obligaties Wereldwijd High Yield - GBP Hedged1,341,606,740,753,2111,1020-10-2017
Geldmarkt CHF-8,14-4,73-7,310,590,3910,2820-10-2017
Obligaties EUR Bedrijven - Kortlopend0,640,170,600,561,381,1320-10-2017
Obligaties CAD-4,88-2,13-5,500,54-0,877,0420-10-2017
Grondstoffen - Industriële & Brede Metalen29,0019,7330,920,370,0314,1724-11-2016
Obligaties EUR Gediversifieerd - Kortlopend0,180,080,060,280,851,0120-10-2017
Obligaties GBP Flexibel-0,890,693,280,282,5110,1520-10-2017
Obligaties Euro Zeer Kortlopend-0,06-0,01-0,100,030,280,3620-10-2017
Obligaties EUR Overheid - Kortlopend-0,360,04-0,400,020,640,8220-10-2017
Onroerend Goed - Europa Direct0,52-0,470,730,01-0,553,0920-10-2017
Aandelen Indonesië-5,31-2,35-9,34-0,020,0320,1320-10-2017
Obligaties SEK Gediversifieerd1,650,172,78-0,07-0,404,7420-10-2017
Geldmarkt EUR-0,25-0,10-0,29-0,120,050,1020-10-2017
Geldmarkt EUR - Kortlopend-0,040,20-0,11-0,14-0,060,0620-10-2017
Obligaties Wereldwijd Flexibel - GBP Hedged-0,251,113,77-0,192,5110,0220-10-2017
Geldmarkt AUD-2,73-2,75-4,26-0,28-2,548,3220-10-2017
Aandelen Canada-6,52-0,17-1,45-0,281,4412,7520-10-2017
Obligaties SEK-0,18-0,31-0,21-0,32-0,314,0020-10-2017
Geldmarkt CAD-4,53-1,60-2,49-0,69-2,357,8820-10-2017
Obligaties Wereldwijd - NOK Hedged-0,61-0,25-2,09-0,78-0,998,8720-10-2017
Aandelen Turkije17,89-5,294,97-0,97-2,4221,5820-10-2017
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - GBP Hedged-0,640,841,75-0,981,449,3120-10-2017
Obligaties NOK-1,10-0,23-2,69-1,60-2,057,8220-10-2017
Obligaties Wereldwijd - GBP Hedged-2,500,170,63-1,611,049,3520-10-2017
Geldmarkt SEK-0,56-0,380,49-1,66-1,994,3620-10-2017
Obligaties NOK - Kortlopend-1,42-0,36-2,42-1,90-2,448,1220-10-2017
Onroerend Goed - Wereldwijd Direct-3,47-0,69-3,18-2,11-4,504,4420-10-2017
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - GBP Hedged-3,580,58-1,00-2,180,169,1020-10-2017
Obligaties NOK High Yield3,400,685,14-2,34-1,3411,4220-10-2017
Aandelen Afrika & Midden-Oosten-3,12-1,558,37-3,075,4114,5620-10-2017
Obligaties GBP Gediversifieerd - Kortlopend-4,130,190,02-3,14-1,338,7220-10-2017
Geldmarkt GBP-4,420,26-0,03-3,73-1,679,1620-10-2017
Geldmarkt GBP - Kortlopend-4,420,27-0,03-3,74-1,689,2720-10-2017
Aandelen Sector Energie-14,832,43-6,65-5,98-3,9520,1120-10-2017
Aandelen Afrika3,69-0,531,83-6,04-1,9114,0520-10-2017
Grondstoffen - Agrarisch Breed-12,48-9,27-9,23-7,54-10,0113,4020-10-2017
Grondstoffen - Breed-6,751,85-4,28-8,26-8,8913,3420-10-2017
Obligaties TRY-8,90-6,27-20,24-8,97-7,2115,9020-10-2017
Grondstoffen - Energie-16,993,71-10,17-20,81-13,2222,7005-10-2017
Aandelen Amerika Overig-------
Aandelen Azië excl. Japan - Valuta Hedged-------
Aandelen Azië-Pacific - Valuta Hedged-------
Aandelen Azië-Pacific Overig-------
Aandelen Emerging Markets - Valuta Hedged-------
Aandelen Europa - Valuta Hedged-------
Aandelen Europa Overig-------
Aandelen Japan - Valuta Hedged-------
Aandelen Sector Onroerend Goed - Overig Indirect-------
Aandelen Sector Overig-------
Aandelen VS - Valuta Hedged-------
Aandelen Wereldwijd - Valuta Hedged-------
Alt - Debt Arbitrage-------
Alt - Diversified Arbitrage-------
Alt - Event Driven-------
Alt - Fund of Funds - Aandelen-------
Alt - Fund of Funds - Multistrategie-------
Alt - Fund of Funds - Overig-------
Alt - Long Short Aandelen - VK-------
Alt - Long Short Aandelen - VS-------
Alt - Long/Short Aandelen - Emerging Markets-------
Alt - Long/Short Aandelen - Europa-------
Alt - Long/Short Aandelen - Overig-------
Alt - Long/Short Aandelen - Wereldwijd-------
Alt - Long/Short Obligaties-------
Alt - Macro Wereldwijd-------
Alt - Marktneutraal - Aandelen-------
Alt - Multistrategie-------
Alt - Systematic Futures-------
Alt - Valuta-------
Alt - Volatiliteit-------
Converteerbare Obligaties - Overig-------
Converteerbare Obligaties - Overig Hedged-------
Distressed Securities-------
Diversified Arbitrage-------
Equity Market Neutral-------
Europe Long/Short Equity-------
Event Driven-------
Fund of Funds - Macro/Systematic-------
Fund of Funds - Debt-------
Fund of Funds - Equity-------
Fund of Funds - Event-------
Fund of Funds - Multistrategy-------
Fund of Funds - Relative Value-------
Garantiefondsen-------
Geldmarkt Overig-------
Global Long/Short Equity-------
Kapitaal Beschermd-------
Long/Short Debt-------
Long-Only Debt -------
Mixfondsen Overig-------
Multistrategy-------
Obligaties High Yield - Overig Hedged-------
Obligaties Overig-------
Obligaties Overig Inflatiegerelateerd-------
Obligaties Vaste Looptijd-------
Obligaties Wereldwijd - Overig Hedged-------
Overig-------
Systematic Futures-------
Trading - Leveraged/Inverse Aandelen-------
Trading - Leveraged/Inverse Grondstoffen-------
Trading - Leveraged/Inverse Obligaties-------

Rendementen van fondsen binnen de Morningstar categorieën. Voor elke Morningstar categorie wordt het rendement over 3 maanden, YTD, 1 jaar, 3 jaar en 5 jaar gegeven. Daarnaast wordt ook de standaardafwijking (standard deviation) over drie jaar vermeld.

De rendementen zijn in Euro (EUR)