Als u verder gaat op deze website gaat u akkoord met het gebruik van cookies op uw apparatuur. Lees meer over ons beleid rond cookies en welk soort cookies wij gebruiken door hier te klikken. Accepteer Cookies

Fondscategorie Prestaties: Totaal geannualiseerd Rendement

Een lijst van alle Morningstar Categorieën met de gemiddelde rendementen voor alle fondsen in die categorieën over 3 maanden, 1 jaar, 3 jaar, 5 jaar en sinds 1 januari (YTD). De Morningstar Categorie wordt als benchmark gebruikt in bijvoorbeeld de Morningstar Fonds Rapporten. Klik op een van de categorieën om een overzicht te krijgen van de verschillende fondsen die onder deze categorie vallen.×
Morningstar
Categorie
YTD Return%3 Month Return %1 Year Return %3 Year Anlsd %5 Year Anlsd %3Yr Std DevDate
Aandelen China - A Shares4,700,5720,5425,5414,8034,5120-02-2017
Aandelen India10,0511,2733,8525,3511,5919,6620-02-2017
Aandelen Japan Small/Mid-Cap6,236,4835,0320,5019,1715,4120-02-2017
Aandelen Sector Technologie8,7410,3335,0719,1215,5115,9520-02-2017
Aandelen VS Large-Cap Gemengd3,677,4529,5218,0316,2613,1020-02-2017
Aandelen Zweden Small/Mid-Cap6,6513,2724,1017,8717,6915,4020-02-2017
Aandelen VS Mid-Cap4,187,7736,9217,7516,0614,9720-02-2017
Aandelen Denemarken5,3710,9816,8617,6820,6712,9220-02-2017
Aandelen Zwitserland Small/Mid-Cap7,639,8131,2217,6717,5512,1420-02-2017
Aandelen VS Large-Cap Waarde2,827,1731,7317,6116,2413,2120-02-2017
Aandelen Sector Onroerend Goed - Noord-Amerika Indirect2,738,3117,1817,2012,6616,3220-02-2017
Aandelen VS Large-Cap Groei5,757,5728,1216,9516,4114,4020-02-2017
Obligaties Azië High Yield2,033,0921,3516,8812,428,4520-02-2017
Aandelen VS Small-Cap2,846,5941,0716,8816,5317,4320-02-2017
Aandelen VS Flex-Cap5,498,2831,1916,5415,9014,5120-02-2017
Aandelen Taiwan Large-Cap9,1710,4731,4716,0211,1213,8820-02-2017
Aandelen Japan Large-Cap4,695,5427,6315,4111,9915,5020-02-2017
Aandelen Thailand4,449,2327,9014,919,3614,7920-02-2017
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets Bedrijven1,913,5819,4014,169,958,5220-02-2017
Aandelen Greater China9,276,8430,5013,689,6218,8120-02-2017
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - USD Hedged-0,750,2711,6013,677,2710,3020-02-2017
Aandelen China9,657,6732,2013,629,1621,1820-02-2017
Aandelen Azië excl. Japan8,558,4529,3313,538,1914,9420-02-2017
Aandelen Azië excl. Japan Small/Mid-Cap7,886,9525,4713,4412,1814,8320-02-2017
Aandelen Sector Farmacie & Gezondheid5,424,8712,8613,1317,2716,4520-02-2017
Aandelen Azië-Pacific incl. Japan6,497,3828,6413,039,7313,9720-02-2017
Aandelen Hong Kong9,026,7831,6312,928,5218,1820-02-2017
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets 2,104,0318,2712,858,018,7620-02-2017
Obligaties Azië1,261,3810,7712,808,398,4020-02-2017
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Groei5,137,6322,5312,7412,0813,0420-02-2017
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - USD Hedged0,171,0512,0812,638,859,0520-02-2017
Aandelen Wereldwijd Small-Cap4,218,0628,7512,5314,0413,1020-02-2017
Aandelen Sector Onroerend Goed - Wereldwijd Indirect2,106,8113,9812,4110,2313,4220-02-2017
Aandelen Wereldwijd Dividend2,947,2820,6912,4011,7611,6220-02-2017
Aandelen Azië-Pacific excl. Japan7,889,0030,1712,368,7614,0220-02-2017
Aandelen Frankrijk Small/Mid-Cap1,6911,6423,9912,1816,1812,6220-02-2017
Aandelen Sector Infrastructuur3,797,3220,9812,078,6713,3120-02-2017
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, USD Hedged1,783,4416,3212,0310,579,9420-02-2017
Aandelen Sector Financiële Dienstverlening5,0010,6234,0212,0311,6617,3820-02-2017
Aandelen Emerging Markets Small/Mid-Cap7,388,4729,0212,016,5313,7520-02-2017
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Waarde3,487,9327,2511,9812,0712,4020-02-2017
Mixfondsen Azië3,963,9317,1011,967,5911,5220-02-2017
Aandelen BRIC8,2110,5142,7511,963,5317,6620-02-2017
Aandelen Sector Biotechnologie9,502,6824,0311,8923,5428,5820-02-2017
Obligaties Wereldwijd - ILS3,555,4115,8511,8310,038,5517-02-2017
Aandelen Finland1,358,1924,7811,7212,3013,9020-02-2017
Aandelen Sector Private Equity5,778,2932,5411,5914,7313,6020-02-2017
Aandelen Noord-Europa4,4410,6120,2911,5112,0113,1120-02-2017
Aandelen Sector Onroerend Goed - Azië Indirect4,805,7918,2811,509,1113,3120-02-2017
Aandelen Vietnam4,011,3825,1811,4714,6414,7020-02-2017
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Gemengd3,977,6622,4811,4711,1912,4920-02-2017
Aandelen Sector Consumenten5,067,7519,2911,3611,0413,5820-02-2017
Obligaties HKD-0,15-1,065,3111,326,528,7520-02-2017
Obligaties RMB High Yield2,381,669,4911,248,819,1320-02-2017
Obligaties Wereldwijd High Yield1,254,1422,6211,229,768,5220-02-2017
Obligaties USD Flexibel0,932,5816,5411,197,828,3820-02-2017
Oblidaties USD Bedrijven0,050,849,8711,187,728,7920-02-2017
Aandelen Europa excl. VK Small/Mid-Cap4,4210,5020,3311,1415,1012,6620-02-2017
Obligaties Wereldwijd Flexibel - USD Hedged0,081,1311,4211,077,498,8820-02-2017
Obligaties Wereldwijd - USD Gericht0,120,137,3010,956,718,5220-02-2017
Obligaties USD Gediversifieerd -0,070,186,6310,776,538,9420-02-2017
Obligaties USD High Yield1,293,8322,8710,739,108,8120-02-2017
Aandelen Eurozone Small-Cap5,0610,6322,1310,6313,3513,3220-02-2017
Mixfondsen USD Neutraal1,724,0516,5210,608,419,8820-02-2017
Aandelen Emerging Markets7,9710,8233,2210,524,7714,3520-02-2017
Aandelen Zweden5,5111,4420,4810,4911,4813,7220-02-2017
Obligaties USD Inflatiegerelateerd0,100,187,9710,454,489,4720-02-2017
Aandelen Sector Edelmetalen17,3218,1250,4010,41-7,8539,9820-02-2017
Onroerend Goed - Overig Direct-0,479,1021,8910,363,279,5420-02-2017
Aandelen Sector Agricultuur3,147,7521,1310,327,0913,4620-02-2017
Aandelen Wereldwijd Flex Cap4,168,0723,4110,289,9412,9820-02-2017
Aandelen Sector Industriële Materialen5,779,9837,7110,177,5216,4420-02-2017
Obligaties Wereldwijd - USD Hedged-0,40-0,045,5910,046,249,2020-02-2017
Aandelen Zwitserland Large-Cap5,258,8819,7310,0312,9412,3420-02-2017
Aandelen Nederland3,829,8721,979,9810,8314,1120-02-2017
Target Date 2046+3,677,7819,999,979,2010,9220-02-2017
Converteerbare Obligaties - Azië/Japan1,851,6510,489,947,499,3220-02-2017
Aandelen Sector Water3,835,0527,329,8612,8612,1320-02-2017
Aandelen Noorwegen6,2512,2845,549,847,5715,3920-02-2017
Target Date 2041-20453,617,5719,639,678,7310,6920-02-2017
Aandelen Europa Small-Cap5,3510,1617,639,6614,4413,7520-02-2017
Mixfondsen USD Offensief2,885,1316,899,657,8710,7420-02-2017
Aandelen Sector Onroerend Goed - Europa Indirect2,048,144,569,6412,7715,3120-02-2017
Aandelen Islamitisch Wereldwijd3,086,4321,999,549,2312,1620-02-2017
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd2,263,5014,289,458,798,1720-02-2017
Target Date 2036-20403,657,4119,979,408,8710,4420-02-2017
Target Date 2031-20353,317,0317,919,408,9110,3020-02-2017
Obligaties GBP Inflatiegerelateerd-0,582,316,839,397,2411,7120-02-2017
Obligaties USD Gediversifieerd - Kortlopend-0,41-0,056,249,365,428,4620-02-2017
Obligaties USD Overheid-0,45-0,652,889,224,738,9320-02-2017
Aandelen Brazilië18,3622,19104,419,22-5,4430,2320-02-2017
Obligaties Wereldwijd Flexibel0,461,3610,419,216,657,9320-02-2017
Obligaties Azië - Lokale Valuta1,081,118,039,154,298,4520-02-2017
Geldmarkt USD-0,69-0,285,159,134,748,4920-02-2017
Aandelen Sector Nutsbedrijven0,817,038,219,107,9412,4020-02-2017
Aandelen Sector Onroerend Goed - Eurozone Indirect1,425,63-2,659,079,6913,3320-02-2017
Aandelen Zuid-Afrika & Namibië6,6614,1035,209,074,3318,1120-02-2017
Geldmarkt USD - Kortlopend-0,70-0,364,969,054,678,5420-02-2017
Aandelen België0,355,6911,318,8312,2512,2220-02-2017
Obligaties Wereldwijd Bedrijven0,201,088,638,737,147,1120-02-2017
Aandelen Europa Mid-Cap4,799,7812,898,7113,4413,6820-02-2017
Mixfondsen USD Defensief0,902,3811,848,536,348,9920-02-2017
Obligaties RMB - Onshore0,50-0,610,528,505,238,9220-02-2017
Obligaties RMB1,620,015,088,446,859,0320-02-2017
Aandelen Frontier Markets4,797,1626,768,4311,9412,1120-02-2017
Obligaties EUR - Langlopend-3,85-3,26-2,598,428,3311,0820-02-2017
Aandelen Sector Communicatie0,346,965,878,4110,9212,4920-02-2017
Aandelen Sector Ecologie4,476,9720,058,3310,2313,3120-02-2017
Mixfondsen Emerging Markets5,307,8723,968,302,9110,6420-02-2017
Target Date 2026-20302,635,9615,538,268,149,3620-02-2017
Aandelen Eurozone Mid-Cap4,3311,5221,798,2113,0514,4520-02-2017
Aandelen Singapore8,118,3923,268,185,6814,1020-02-2017
Aandelen Indonesië1,272,4214,898,010,9821,2720-02-2017
Aandelen Rusland0,8816,1570,587,920,8427,4620-02-2017
Mixfondsen SEK Offensief4,087,7715,017,887,999,4520-02-2017
Mixfondsen CHF Neutraal2,504,4512,707,856,5210,2120-02-2017
Aandelen ASEAN4,004,6016,587,815,0613,1820-02-2017
Aandelen Korea7,438,2216,357,673,0614,4920-02-2017
Aandelen Australië & Nieuw Zeeland7,1511,2331,077,655,7716,6720-02-2017
Obligaties JPY1,60-3,804,377,62-0,5511,8320-02-2017
Mixfondsen USD Flexibel1,934,2215,087,447,1310,9720-02-2017
Aandelen Europa excl. VK Large-Cap2,499,4715,857,3711,4913,6220-02-2017
Obligaties AUD5,443,9013,837,351,798,1120-02-2017
Obligaties Wereldwijd0,291,076,267,344,387,1420-02-2017
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, CHF Hedged2,783,7913,307,338,5611,8020-02-2017
Aandelen EMEA4,1412,4433,947,284,5015,4420-02-2017
Obligaties Wereldwijd High Yield - CHF Hedged1,913,6715,397,237,8311,3520-02-2017
Aandelen Canada4,279,6733,287,215,0712,9717-02-2017
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - CHF Hedged1,291,619,367,146,4411,4420-02-2017
Aandelen Duitsland Large-Cap3,5510,1420,927,0211,1816,7420-02-2017
Aandelen Europa Large-Cap Groei3,398,3012,447,0110,3113,2620-02-2017
Aandelen Europa Flex-Cap3,668,9114,646,8710,4113,4720-02-2017
Obligaties CHF0,990,992,976,864,5111,1820-02-2017
Mixfondsen EUR Offensief - Wereldwijd2,786,2015,526,867,079,7820-02-2017
Mixfondsen GBP Offensief2,566,3911,056,628,1612,0520-02-2017
Obligaties Wereldwijd - CHF Hedged0,871,486,216,514,6611,3720-02-2017
Aandelen Duitsland Small/Mid-Cap4,198,8815,896,4110,3913,1020-02-2017
Obligaties Wereldwijd - CHF Gericht1,020,934,016,354,119,8820-02-2017
Aandelen Eurozone Flex-Cap2,288,3014,476,349,8613,7520-02-2017
Aandelen VK Mid-Cap3,637,908,226,3414,1216,9420-02-2017
Aandelen Frankrijk Large-Cap0,778,3618,046,349,8214,4320-02-2017
Target Date 2021-20251,904,7210,566,306,857,0420-02-2017
Aandelen Latijns-Amerika11,4814,5750,906,11-2,7720,9020-02-2017
Obligaties CAD1,521,838,436,081,037,1720-02-2017
Mixfondsen CHF Defensief1,652,677,446,024,909,8720-02-2017
Mixfondsen GBP Flexibel2,375,599,385,945,9811,9420-02-2017
Aandelen VK Small-Cap5,2411,3310,545,8514,2116,5820-02-2017
Mixfondsen CHF Offensief3,084,7311,785,844,3910,5020-02-2017
Obligaties GBP Overheid-0,742,41-4,535,834,2310,7620-02-2017
Aandelen Europa Large-Cap Gemengd2,408,5114,075,819,3913,2020-02-2017
Obligaties Wereldwijd Flexibel - CHF Hedged1,201,337,745,805,0610,7420-02-2017
Aandelen Eurozone Large-Cap1,498,9717,345,699,8514,6720-02-2017
Mixfondsen SEK Neutraal3,297,0911,915,685,897,3420-02-2017
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd-0,040,736,285,592,327,2020-02-2017
Aandelen Europa Dividend1,758,0213,305,499,1112,4320-02-2017
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets - Lokale Valuta3,166,0416,365,390,7810,2920-02-2017
Mixfondsen SEK Flexibel3,394,787,225,354,898,9920-02-2017
Mixfondsen EUR Offensief2,276,3611,735,356,9510,3220-02-2017
Aandelen VK Income2,277,086,915,2310,3714,2620-02-2017
Geldmarkt SGD1,150,194,225,212,306,4020-02-2017
Aandelen VK Large-Cap Groei2,787,968,605,158,8414,7920-02-2017
Geldmarkt AUD5,234,1614,605,07-0,257,9320-02-2017
Mixfondsen NOK Neutraal4,016,6419,995,064,7410,3520-02-2017
Obligaties CHF - Kortlopend0,870,723,675,053,1910,0720-02-2017
Target Date 2016-20201,423,438,055,035,245,0420-02-2017
Mixfondsen GBP Neutraal1,775,015,715,016,4910,8720-02-2017
Aandelen Europa Large-Cap Waarde2,158,9919,814,969,4514,0920-02-2017
Obligaties GBP Bedrijven0,373,140,944,946,5310,5320-02-2017
Obligaties Europa High Yield1,193,4112,204,687,844,8720-02-2017
Mixfondsen EUR Neutraal - Wereldwijd1,663,929,784,675,036,7720-02-2017
Obligaties GBP Gediversifieerd0,302,80-1,414,634,8010,1820-02-2017
Aandelen Afrika & Midden-Oosten3,298,0019,004,589,3316,5220-02-2017
Aandelen Emerging Europa excl. Rusland8,2213,7221,874,564,3811,9920-02-2017
Aandelen Oostenrijk7,6213,7132,424,536,7516,6020-02-2017
Aandelen VK Equity Large-Cap Gemengd2,708,1511,864,518,8714,2520-02-2017
Aandelen Sector Alternatieve Energie4,878,5315,984,407,4315,9220-02-2017
Aandelen VK Flex-Cap3,358,5511,424,3910,5915,6120-02-2017
Obligaties Emerging Europa0,611,945,874,364,185,8120-02-2017
Aandelen VK Large-Cap Waarde2,828,4416,124,3510,6813,7620-02-2017
Mixfondsen EUR Flexibel - Wereldwijd2,114,7110,534,274,227,8620-02-2017
Obligaties EUR High Yield1,293,3712,784,246,804,8120-02-2017
Aandelen Turkije8,238,024,204,18-1,6123,9320-02-2017
Mixfondsen EUR Neutraal1,173,908,304,145,367,7220-02-2017
Aandelen Emerging Europa2,8214,0942,924,130,6117,8720-02-2017
Geldmarkt CHF0,630,312,634,112,239,9220-02-2017
Onroerend Goed - VK Direct0,872,70-10,124,115,1610,8220-02-2017
Obligaties GBP High Yield1,414,336,794,007,7210,8920-02-2017
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets Bedrijven - EUR Gericht2,253,2311,333,924,595,2020-02-2017
Mixfondsen GBP Defensief1,013,491,213,785,039,8120-02-2017
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets - EUR Gericht2,423,5911,773,763,146,5420-02-2017
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - EUR Hedged-0,150,394,943,621,924,7720-02-2017
Geldmarkt CAD1,542,6810,683,45-0,487,5420-02-2017
Obligaties Europa-0,350,611,213,264,053,8120-02-2017
Converteerbare Obligaties - Europa1,384,139,013,205,336,5220-02-2017
Obligaties EUR Overheid-1,48-0,75-0,683,163,723,9520-02-2017
Grondstoffen - Edele Metalen7,362,958,923,15-3,8619,0920-02-2017
Obligaties EUR Bedrijven0,200,974,933,144,583,1420-02-2017
Obligaties Wereldwijd - EUR Gericht0,090,723,523,133,073,3720-02-2017
Obligaties DKK0,471,684,593,043,263,6020-02-2017
Mixfondsen EUR Defensief - Wereldwijd0,842,215,763,023,454,3320-02-2017
Obligaties Wereldwijd High Yield - GBP Hedged1,614,686,822,896,1110,8720-02-2017
Mixfondsen EUR Defensief0,592,205,132,853,814,2520-02-2017
Obligaties EUR Gediversifieerd-0,71-0,081,132,833,763,2920-02-2017
Obligaties Wereldwijd High Yield - EUR Hedged1,443,7215,412,835,395,3420-02-2017
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, EUR Hedged2,003,249,032,775,506,1220-02-2017
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - GBP Hedged0,111,13-3,662,752,318,9820-02-2017
Target Date 2011-20150,902,412,902,733,994,9820-02-2017
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - EUR Hedged0,641,096,022,733,663,6220-02-2017
Mixfondsen EUR Flexibel1,724,758,372,613,948,6320-02-2017
Obligaties EUR Flexibel0,401,175,412,433,473,5120-02-2017
Obligaties DKK0,100,943,072,432,692,4220-02-2017
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - GBP Hedged0,631,79-2,402,383,929,2120-02-2017
Aandelen Spanje2,779,9621,022,368,3215,5720-02-2017
Obligaties Wereldwijd Flexibel - GBP Hedged1,012,59-1,172,295,199,8520-02-2017
Aandelen Sector Grondstoffen6,6412,7756,002,28-3,2121,6420-02-2017
Obligaties EUR Inflatiegerelateerd-1,201,062,062,142,214,3220-02-2017
Obligaties Wereldwijd - GBP Hedged0,261,99-3,791,983,049,2120-02-2017
Obligaties Wereldwijd Flexibel - EUR Hedged0,731,456,361,952,973,6020-02-2017
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, GBP Hedged2,244,090,391,955,2212,3420-02-2017
Mixfondsen SEK Defensief2,275,085,021,942,555,2020-02-2017
Obligaties Wereldwijd - NOK Hedged3,376,3017,241,401,289,4420-02-2017
Obligaties Wereldwijd - EUR Hedged0,351,103,231,402,153,2920-02-2017
Obligaties SEK1,073,200,341,051,014,0520-02-2017
Obligaties NOK3,053,459,930,95-0,108,0120-02-2017
Obligaties PLN1,512,390,780,802,386,4620-02-2017
Obligaties EUR Bedrijven - Kortlopend0,140,341,910,762,131,2920-02-2017
Obligaties EUR Gediversifieerd - Kortlopend0,020,300,760,701,391,0020-02-2017
Obligaties EUR Overheid - Kortlopend-0,250,06-0,050,441,020,7720-02-2017
Grondstoffen - Industriële & Brede Metalen29,0019,7330,920,370,0316,4024-11-2016
Obligaties Euro Zeer Kortlopend0,010,040,150,080,450,3720-02-2017
Geldmarkt EUR-0,03-0,04-0,150,030,160,0920-02-2017
Geldmarkt EUR - Kortlopend-0,05-0,09-0,26-0,080,010,0820-02-2017
Aandelen Italië-0,5513,7210,23-0,106,9918,3020-02-2017
Obligaties NOK - Kortlopend2,973,2610,68-0,17-1,118,3720-02-2017
Obligaties SEK Gediversifieerd1,864,273,08-0,371,044,4220-02-2017
Obligaties GBP Gediversifieerd - Kortlopend-0,110,66-7,92-0,510,598,8720-02-2017
Geldmarkt GBP-0,190,42-7,90-0,57-0,828,6320-02-2017
Aandelen Polen14,3827,7126,48-0,673,3416,6220-02-2017
Geldmarkt GBP - Kortlopend-0,150,50-8,73-1,00-0,208,9320-02-2017
Geldmarkt SEK1,253,54-0,68-1,72-0,814,1720-02-2017
Onroerend Goed - Europa Direct-0,63-0,67-0,60-2,10-1,003,5220-02-2017
Obligaties TRY-2,39-5,56-9,34-2,14-4,7616,0420-02-2017
Obligaties NOK High Yield6,279,6927,40-2,220,1411,9620-02-2017
Aandelen Sector Energie-3,795,3934,88-2,89-2,9321,4820-02-2017
Aandelen Afrika3,325,209,50-3,39-0,5214,2720-02-2017
Grondstoffen - Agrarisch Breed3,885,179,24-5,64-5,7313,9620-02-2017
Grondstoffen - Breed0,833,9216,68-9,90-8,7413,3620-02-2017
Aandelen Afrika en Midden-Oosten Overig -------
Aandelen Amerika Overig-------
Aandelen Azië excl. Japan - Valuta Hedged-------
Aandelen Azië-Pacific - Valuta Hedged-------
Aandelen Azië-Pacific Overig-------
Aandelen Emerging Markets - Valuta Hedged-------
Aandelen Europa - Valuta Hedged-------
Aandelen Europa Overig-------
Aandelen Japan - Valuta Hedged-------
Aandelen Japan Flex-Cap-------
Aandelen Sector Onroerend Goed - Overig Indirect-------
Aandelen Sector Overig-------
Aandelen VS - Valuta Hedged-------
Aandelen Wereldwijd - Valuta Hedged-------
Alt - Debt Arbitrage-------
Alt - Diversified Arbitrage-------
Alt - Event Driven-------
Alt - Fund of Funds - Aandelen-------
Alt - Fund of Funds - Multistrategie-------
Alt - Fund of Funds - Overig-------
Alt - Long Short Aandelen - VK-------
Alt - Long Short Aandelen - VS-------
Alt - Long/Short Aandelen - Emerging Markets-------
Alt - Long/Short Aandelen - Europa-------
Alt - Long/Short Aandelen - Overig-------
Alt - Long/Short Aandelen - Wereldwijd-------
Alt - Long/Short Obligaties-------
Alt - Macro Wereldwijd-------
Alt - Marktneutraal - Aandelen-------
Alt - Multistrategie-------
Alt - Systematic Futures-------
Alt - Valuta-------
Alt - Volatiliteit-------
Converteerbare Obligaties - Overig-------
Converteerbare Obligaties - Overig Hedged-------
Distressed Securities-------
Diversified Arbitrage-------
Equity Market Neutral-------
Europe Long/Short Equity-------
Fund of Funds - Macro/Systematic-------
Fund of Funds - Debt-------
Fund of Funds - Equity-------
Fund of Funds - Event-------
Fund of Funds - Multistrategy-------
Fund of Funds - Relative Value-------
Garantiefondsen-------
Geldmarkt Overig-------
Global Long/Short Equity-------
Grondstoffen - Energie-3,918,79---22,6120-02-2017
Kapitaal Beschermd-------
Long/Short Debt-------
Long-Only Debt -------
Mixfondsen Overig-------
Multistrategy-------
Obligaties High Yield - Overig Hedged-------
Obligaties Overig-------
Obligaties Overig Inflatiegerelateerd-------
Obligaties Vaste Looptijd-------
Obligaties Wereldwijd - Overig Hedged-------
Overig-------
Systematic Futures-------
Trading - Leveraged/Inverse Aandelen-------
Trading - Leveraged/Inverse Grondstoffen-------
Trading - Leveraged/Inverse Obligaties-------

Rendementen van fondsen binnen de Morningstar categorieën. Voor elke Morningstar categorie wordt het rendement over 3 maanden, YTD, 1 jaar, 3 jaar en 5 jaar gegeven. Daarnaast wordt ook de standaardafwijking (standard deviation) over drie jaar vermeld.

De rendementen zijn in Euro (EUR)