Fondscategorie Prestaties: Totaal geannualiseerd Rendement

Een lijst van alle Morningstar Categorieën met de gemiddelde rendementen voor alle fondsen in die categorieën over 3 maanden, 1 jaar, 3 jaar, 5 jaar en sinds 1 januari (YTD). De Morningstar Categorie wordt als benchmark gebruikt in bijvoorbeeld de Morningstar Fonds Rapporten. Klik op een van de categorieën om een overzicht te krijgen van de verschillende fondsen die onder deze categorie vallen.×
Morningstar
Categorie
YTD Return%3 Month Return %1 Year Return %3 Year Anlsd %5 Year Anlsd %3Yr Std DevDate
Aandelen Brazilië19,6410,3747,7618,502,7828,6024-06-2019
Aandelen Rusland28,1212,0923,4617,796,6516,4924-06-2019
Aandelen BRIC17,764,0512,8817,139,9412,6624-06-2019
Aandelen Sector Technologie19,730,450,4917,0114,1116,1124-06-2019
Aandelen VS Large-Cap Groei22,594,2711,0516,0614,7413,6824-06-2019
Aandelen Sector Private Equity21,325,047,4013,218,9812,0324-06-2019
Aandelen VS Flex-Cap19,742,786,9912,8312,0514,4224-06-2019
Aandelen Hong Kong12,03-2,54-1,2312,8310,8314,1724-06-2019
Aandelen Thailand16,556,1515,3412,769,5312,8324-06-2019
Aandelen China14,48-3,47-6,9912,6110,4116,5624-06-2019
Aandelen Greater China14,74-2,19-5,8112,5810,3315,7224-06-2019
Aandelen VS Large-Cap Gemengd18,903,128,8512,3612,3512,8124-06-2019
Aandelen Noorwegen11,84-0,33-5,1012,275,6414,4724-06-2019
Aandelen Emerging Europa20,487,4716,6112,033,0312,9424-06-2019
Aandelen Sector Financiële Dienstverlening16,744,382,0111,977,5416,5324-06-2019
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Groei19,873,325,6411,9510,5112,0324-06-2019
Aandelen Sector Industriële Materialen19,564,903,1711,587,1414,3824-06-2019
Aandelen Pacific excl. Japan18,033,976,9911,537,2110,6824-06-2019
Aandelen Latijns-Amerika15,264,9825,7211,262,4019,4824-06-2019
Aandelen VS Small-Cap17,271,23-2,0611,1810,6017,7324-06-2019
Aandelen Zwitserland Small/Mid-Cap21,745,98-1,4110,8211,2412,3124-06-2019
Aandelen Azië-Pacific excl. Japan11,98-0,940,1910,418,3012,1624-06-2019
Aandelen Zweden Small/Mid-Cap21,3810,4511,2510,3912,0613,1824-06-2019
Aandelen Azië excl. Japan11,83-1,67-2,5310,308,4812,6124-06-2019
Aandelen VK Small-Cap13,00-0,04-7,3110,276,8417,3224-06-2019
Aandelen Zwitserland Large-Cap21,448,4712,9010,117,829,5824-06-2019
Aandelen Sector Onroerend Goed - Azië Indirect17,262,6412,5010,088,8210,3324-06-2019
Aandelen Taiwan Large-Cap10,05-0,78-1,2610,017,6313,6424-06-2019
Aandelen Frankrijk Large-Cap20,254,585,879,916,3712,9224-06-2019
Aandelen Noord-Europa Small/Mid-Cap16,034,77-0,989,638,5213,3224-06-2019
Aandelen VS Mid-Cap19,302,712,739,6011,0515,3024-06-2019
Aandelen Emerging Markets11,96-0,192,129,565,6011,5224-06-2019
Aandelen Azië-Pacific excl. Japan Dividend12,570,014,929,507,5110,5224-06-2019
Aandelen Wereldwijd Small-Cap16,701,72-1,689,478,6913,1424-06-2019
Mixfondsen Greater China12,10-1,631,449,47-10,7424-06-2019
Aandelen VS Large-Cap Waarde14,701,756,109,3710,4213,2724-06-2019
Aandelen Sector Ecologie20,073,474,729,307,4112,5224-06-2019
Aandelen Sector Consumenten18,383,636,129,248,5912,9424-06-2019
Aandelen Nederland21,944,11-0,399,2210,3913,6224-06-2019
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Gemengd16,172,174,159,117,9311,1024-06-2019
Aandelen Europa excl. VK Large-Cap16,503,610,889,005,7312,0424-06-2019
Aandelen Sector Biotechnologie18,41-2,42-1,078,929,2421,1824-06-2019
Aandelen Singapore11,473,617,618,805,6612,0824-06-2019
Aandelen Europa Small-Cap15,263,08-7,338,657,7214,2524-06-2019
Aandelen India4,17-1,05-0,038,6210,6616,4324-06-2019
Aandelen Azië-Pacific incl. Japan10,70-0,77-2,788,617,8011,2724-06-2019
Aandelen China - A Shares27,23-2,282,418,5418,4718,4124-06-2019
Aandelen Sector Water20,733,458,988,538,1011,1624-06-2019
Aandelen Eurozone Mid-Cap16,743,24-7,138,456,0214,0024-06-2019
Aandelen Finland13,500,03-1,478,407,9012,2224-06-2019
Aandelen Europa excl. VK Small/Mid-Cap15,271,86-4,878,407,2213,1224-06-2019
Aandelen Japan Small/Mid-Cap7,26-1,97-14,428,3911,9814,2124-06-2019
Aandelen Emerging Europa excl. Rusland8,292,406,278,323,6112,0624-06-2019
Aandelen Europa Mid-Cap17,512,94-3,888,306,9613,5624-06-2019
Aandelen Sector Nutsbedrijven16,723,2321,418,217,5911,5924-06-2019
Aandelen Sector Farmacie & Gezondheid11,99-0,386,448,209,8513,4724-06-2019
Aandelen Wereldwijd Flex Cap14,871,250,398,187,0512,3224-06-2019
Aandelen Eurozone Large-Cap15,713,86-0,937,874,3112,6624-06-2019
Target Date 2046+14,412,053,977,806,909,8824-06-2019
Aandelen Wereldwijd Dividend14,331,556,417,797,0210,1124-06-2019
Aandelen Sector Infrastructuur16,282,1712,707,777,7810,9924-06-2019
Aandelen Europa Large-Cap Groei20,095,212,357,696,5911,6924-06-2019
Aandelen Spanje7,01-0,02-7,787,681,4113,7724-06-2019
Aandelen Japan Flex-Cap7,84-2,08-10,727,648,7013,5524-06-2019
Aandelen Italië14,891,05-6,807,621,1317,4024-06-2019
Target Date 2041-204513,731,793,457,486,619,4624-06-2019
Aandelen Australië & Nieuw Zeeland16,474,342,437,424,3912,4724-06-2019
Aandelen Sector Agricultuur15,433,053,667,424,7911,7724-06-2019
Grondstoffen - Edele Metalen10,672,8614,777,402,4013,9324-06-2019
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Waarde11,79-0,090,207,406,7111,4924-06-2019
Aandelen Islamitisch Wereldwijd13,990,513,837,386,4910,5324-06-2019
Aandelen Japan Large-Cap7,95-1,34-6,077,337,9211,5824-06-2019
Target Date 2036-204013,181,022,627,326,068,7124-06-2019
Mixfondsen GBP Offensief12,84-0,760,867,325,3210,9824-06-2019
Aandelen Denemarken15,142,53-1,027,3110,2311,9224-06-2019
Aandelen VK Mid-Cap15,46-0,92-6,857,316,0017,2224-06-2019
Aandelen Sector Alternatieve Energie19,602,265,607,313,2814,6624-06-2019
Aandelen Eurozone Small-Cap9,621,57-8,527,116,3714,1224-06-2019
Aandelen Sector Onroerend Goed - Eurozone Indirect10,89-0,96-0,396,909,1811,1220-06-2019
Mixfondsen USD Offensief13,162,394,916,757,179,3224-06-2019
Aandelen Duitsland Large-Cap14,944,38-6,356,673,7614,4524-06-2019
Aandelen Afrika & Midden-Oosten10,501,395,216,591,9211,3124-06-2019
Aandelen Europa Large-Cap Gemengd16,263,300,566,584,2511,3724-06-2019
Aandelen VK Large-Cap12,82-1,73-2,766,513,3512,7124-06-2019
Target Date 2031-203511,541,642,916,485,648,3324-06-2019
Aandelen Eurozone Flex-Cap13,682,08-0,166,464,6413,1624-06-2019
Aandelen VK Flex-Cap13,43-1,50-5,696,434,0215,5824-06-2019
Aandelen Noord-Europa14,503,383,426,246,0611,3624-06-2019
Mixfondsen EUR Offensief - Wereldwijd12,271,971,265,824,768,8324-06-2019
Mixfondsen Emerging Markets9,910,903,925,613,688,0824-06-2019
Aandelen Europa Large-Cap Waarde12,180,68-3,165,612,7812,4524-06-2019
Aandelen Duitsland Small/Mid-Cap12,372,41-6,675,554,7313,7524-06-2019
Mixfondsen NOK Offensief11,691,31-1,465,504,949,7424-06-2019
Target Date 2026-203011,101,252,875,474,836,9624-06-2019
Mixfondsen EUR Offensief10,831,990,195,464,289,2724-06-2019
Aandelen Europa Dividend12,941,480,985,453,5710,9124-06-2019
Aandelen Emerging Markets Small/Mid-Cap9,79-1,25-2,705,454,8011,3724-06-2019
Aandelen ASEAN10,151,817,235,444,559,8724-06-2019
Obligaties Wereldwijd High Yield9,211,788,205,296,826,3424-06-2019
Aandelen Sector Grondstoffen13,44-0,84-5,275,29-0,7816,5224-06-2019
Aandelen Sector Onroerend Goed - Wereldwijd Indirect18,032,7011,185,227,9511,2824-06-2019
Mixfondsen GBP Gematigd Offensief11,25-1,151,015,194,2410,2024-06-2019
Aandelen Europa Flex-Cap13,841,62-3,965,084,3112,6124-06-2019
Mixfondsen USD Neutraal10,171,786,205,086,797,3924-06-2019
Obligaties USD High Yield8,991,267,325,076,646,8424-06-2019
Mixfondsen Azië9,980,262,935,036,368,1424-06-2019
Aandelen Vietnam4,59-3,47-3,344,979,6113,2624-06-2019
Obligaties NOK High Yield5,651,490,794,85-1,817,0024-06-2019
Mixfondsen SEK Offensief11,172,932,244,684,868,3524-06-2019
Obligaties Europa High Yield-0,14-0,773,054,595,844,6827-04-2018
Obligaties EUR High Yield6,752,233,214,563,183,5224-06-2019
Aandelen VK Income10,56-3,30-4,604,442,8713,6824-06-2019
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets Bedrijven9,042,2211,364,317,366,0324-06-2019
Obligaties Wereldwijd - ILS9,251,976,744,206,096,6424-06-2019
Mixfondsen USD Flexibel9,921,094,064,205,948,4924-06-2019
Obligaties Wereldwijd High Yield - EUR Hedged7,522,003,274,092,073,8824-06-2019
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets 9,902,4311,074,086,476,3924-06-2019
Aandelen Frontier Markets7,73-0,93-4,653,962,648,8724-06-2019
Obligaties Azië High Yield9,100,499,873,908,706,5424-06-2019
Aandelen Azië excl. Japan Small/Mid-Cap8,73-2,51-6,373,784,6012,4124-06-2019
Mixfondsen NOK Neutraal10,952,081,203,751,958,0024-06-2019
Aandelen Sector Onroerend Goed - Europa Indirect11,40-2,29-0,423,716,8912,0824-06-2019
Obligaties Wereldwijd Flexibel - USD Hedged7,081,878,643,496,596,0224-06-2019
Obligaties GBP Inflatiegerelateerd8,79-3,677,423,425,5910,5624-06-2019
Mixfondsen EUR Neutraal - Wereldwijd8,441,721,283,413,025,7624-06-2019
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, USD Hedged8,310,282,133,386,207,2124-06-2019
Mixfondsen EUR Flexibel - Wereldwijd8,631,49-0,233,372,517,1024-06-2019
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - USD Hedged8,572,8210,863,297,406,0024-06-2019
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets - Lokale Valuta8,162,578,673,262,127,7424-06-2019
Obligaties USD Flexibel6,901,568,033,266,346,0524-06-2019
Mixfondsen USD Defensief7,251,486,473,245,666,1424-06-2019
Target Date 2021-20257,831,571,733,232,844,9124-06-2019
Aandelen Sector Communicatie16,452,736,953,174,6512,1224-06-2019
Mixfondsen CHF Offensief12,023,345,803,093,887,5524-06-2019
Mixfondsen EUR Flexibel8,171,74-1,093,031,797,5324-06-2019
Obligaties EUR - Langlopend12,837,1715,083,017,208,7424-06-2019
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd7,540,760,773,004,355,8624-06-2019
Mixfondsen GBP Neutraal8,70-2,050,662,992,669,2824-06-2019
Mixfondsen EUR Neutraal8,031,690,272,942,346,6024-06-2019
Obligaties Azië8,011,6310,712,946,735,8724-06-2019
Aandelen Sector Onroerend Goed - Noord-Amerika Indirect19,612,9014,412,929,1715,3824-06-2019
Mixfondsen GBP Flexibel8,82-2,18-0,342,762,439,9124-06-2019
Obligaties USD Bedrijven9,113,2411,762,756,566,0924-06-2019
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets - EUR Gericht8,382,806,332,732,155,7424-06-2019
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - USD Hedged5,740,857,412,707,106,8024-06-2019
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets Bedrijven - EUR Gericht6,952,365,902,652,053,8724-06-2019
Obligaties Wereldwijd Flexibel6,061,206,082,645,515,4024-06-2019
Obligaties Wereldwijd Bedrijven7,691,698,512,625,444,5824-06-2019
Obligaties RMB4,61-1,612,462,606,135,3024-06-2019
Converteerbare Obligaties - Europa6,081,33-1,762,361,604,9224-06-2019
Obligaties DKK3,221,173,512,282,671,9424-06-2019
Obligaties GBP High Yield7,60-2,251,942,271,569,4024-06-2019
Obligaties Azië - Lokale Valuta5,050,657,722,275,175,4324-06-2019
Mixfondsen CHF Neutraal9,813,185,432,213,736,1324-06-2019
Obligaties Wereldwijd High Yield - CHF Hedged8,873,067,042,183,295,6224-06-2019
Obligaties Wereldwijd High Yield - GBP Hedged8,34-2,442,522,180,939,3424-06-2019
Obligaties EUR Bedrijven4,932,233,682,172,302,2624-06-2019
Target Date 2016-20204,310,631,502,172,013,4524-06-2019
Aandelen België10,92-0,36-5,572,113,9112,5220-06-2019
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, EUR Hedged6,770,48-1,972,061,195,1224-06-2019
Mixfondsen SEK Neutraal6,141,971,232,022,606,6524-06-2019
Obligaties Wereldwijd Flexibel - EUR Hedged5,001,982,931,941,382,8724-06-2019
Obligaties Wereldwijd - USD Hedged5,601,668,621,916,366,2724-06-2019
Mixfondsen EUR Defensief5,511,661,601,851,643,3424-06-2019
Mixfondsen EUR Defensief - Wereldwijd5,741,541,371,821,793,3924-06-2019
Obligaties DKK2,630,862,731,812,161,6424-06-2019
Aandelen Afrika6,53-2,82-8,101,77-3,6712,3824-06-2019
Aandelen Sector Energie11,73-4,39-8,231,66-6,5617,3324-06-2019
Grondstoffen - Softs11,291,6211,211,61-4,6124,8624-11-2016
Aandelen Canada16,912,585,191,60-1,0012,7624-06-2019
Obligaties EUR Flexibel4,331,802,521,581,062,7024-06-2019
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd5,531,456,241,551,864,8024-06-2019
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - EUR Hedged6,372,885,001,521,643,0224-06-2019
Aandelen Frankrijk Small/Mid-Cap11,324,42-16,531,470,7014,6324-06-2019
Obligaties Europa4,401,653,951,442,442,6224-06-2019
Obligaties Wereldwijd - NOK Hedged7,512,622,961,420,306,3924-06-2019
Obligaties Emerging Europa5,182,235,861,411,964,8124-06-2019
Mixfondsen GBP Gematigd Defensief7,02-2,271,091,411,748,1324-06-2019
Aandelen Indonesië4,03-3,486,051,372,3916,2624-06-2019
Mixfondsen SEK Flexibel6,532,030,141,341,688,2824-06-2019
Obligaties GBP Bedrijven6,87-2,253,381,322,708,7824-06-2019
Obligaties USD Gediversifieerd 6,191,989,231,325,845,9624-06-2019
Obligaties NOK - Kortlopend4,150,90-0,391,15-1,115,8824-06-2019
Mixfondsen GBP Defensief6,07-2,561,371,081,867,8524-06-2019
Obligaties EUR Gediversifieerd3,731,923,071,071,792,3224-06-2019
Obligaties EUR Overheid4,112,354,331,052,132,9824-06-2019
Target Date 2011-20153,050,250,891,040,814,5824-06-2019
Obligaties EUR Inflatiegerelateerd2,761,390,861,021,043,1224-06-2019
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, CHF Hedged8,011,932,131,002,836,5724-06-2019
Obligaties Wereldwijd - USD Gericht5,671,157,060,984,875,5024-06-2019
Obligaties USD Gediversifieerd - Kortlopend2,550,115,190,874,666,0924-06-2019
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - EUR Hedged3,881,222,100,801,403,5824-06-2019
Obligaties Wereldwijd - EUR Gericht3,531,592,730,791,552,2424-06-2019
Obligaties Wereldwijd Flexibel - CHF Hedged6,513,257,100,742,625,4024-06-2019
Obligaties Wereldwijd5,441,696,340,703,654,3624-06-2019
Obligaties NOK4,230,97-0,070,64-0,825,7024-06-2019
Obligaties EUR Bedrijven - Kortlopend2,050,790,900,640,570,9324-06-2019
Obligaties GBP Gediversifieerd6,08-2,472,890,632,678,4724-06-2019
Obligaties Wereldwijd - EUR Hedged3,881,852,980,520,902,6124-06-2019
Aandelen Korea-0,33-6,90-12,100,460,6115,0924-06-2019
Geldmarkt USD - Kortlopend1,31-0,424,230,454,446,1124-06-2019
Obligaties USD Inflatiegerelateerd6,021,716,840,453,646,2024-06-2019
Obligaties HKD3,020,496,280,415,226,0724-06-2019
Geldmarkt USD1,49-0,364,340,384,326,0624-06-2019
Obligaties USD Overheid4,761,848,110,374,626,5224-06-2019
Mixfondsen CHF Defensief7,363,025,020,342,485,3424-06-2019
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - CHF Hedged8,224,239,280,303,895,9624-06-2019
Obligaties Wereldwijd Flexibel - GBP Hedged6,07-2,382,270,300,468,3624-06-2019
Onroerend Goed - Europa Direct1,220,431,540,100,323,5524-06-2019
Obligaties EUR Gediversifieerd - Kortlopend0,940,370,360,030,180,9924-06-2019
Onroerend Goed - VK Direct0,71-4,49-0,170,012,349,4524-06-2019
Obligaties RMB - Onshore1,92-2,751,74-0,054,815,8024-06-2019
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, GBP Hedged7,61-4,00-4,21-0,09-0,5311,1524-06-2019
Obligaties Euro Zeer Kortlopend0,270,06-0,11-0,13-0,010,4524-06-2019
Obligaties EUR Overheid - Kortlopend0,720,430,62-0,170,051,3124-06-2019
Obligaties Wereldwijd - CHF Gericht5,632,365,80-0,192,155,6624-06-2019
Geldmarkt EUR-0,08-0,05-0,30-0,28-0,140,1324-06-2019
Obligaties GBP Overheid6,17-2,943,90-0,353,429,0524-06-2019
Aandelen VK Large-Cap Waarde-4,82-6,63-4,27-0,473,5212,6730-10-2018
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - GBP Hedged6,88-1,824,02-0,640,657,6224-06-2019
Geldmarkt EUR - Kortlopend-0,23-0,14-0,46-0,82-0,640,0424-06-2019
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - GBP Hedged5,10-2,981,90-0,840,357,0624-06-2019
Aandelen EMEA-3,38-8,211,10-0,903,3914,0827-04-2018
Obligaties CHF3,901,826,30-0,902,606,0724-06-2019
Obligaties Wereldwijd - CHF Hedged5,633,067,45-0,983,025,9224-06-2019
Grondstoffen - Vee-12,971,13-11,82-1,05-3,6118,8224-11-2016
Mixfondsen SEK Defensief1,250,71-0,55-1,21-0,265,3224-06-2019
Onroerend Goed - Wereldwijd Direct-1,15-1,39-1,55-1,22-1,485,0224-06-2019
Obligaties Wereldwijd - GBP Hedged4,69-2,632,27-1,350,217,6824-06-2019
Grondstoffen - Energie17,27-5,95-10,86-1,75-12,2823,7620-06-2019
Geldmarkt CHF1,431,103,23-1,791,195,1624-06-2019
Obligaties CHF - Kortlopend1,471,223,39-1,981,335,2924-06-2019
Grondstoffen - Breed4,51-3,76-7,00-2,23-9,1110,9224-06-2019
Obligaties JPY5,412,647,69-2,424,759,2424-06-2019
Obligaties GBP Gediversifieerd - Kortlopend1,15-4,20-0,89-2,48-1,607,7824-06-2019
Obligaties SEK Gediversifieerd-2,32-0,05-1,29-2,56-1,855,7124-06-2019
Geldmarkt GBP - Kortlopend0,62-4,47-1,42-2,72-1,908,0524-06-2019
Geldmarkt GBP0,53-4,52-1,54-2,77-1,928,0524-06-2019
Obligaties SEK-1,880,48-0,41-2,77-0,955,4324-06-2019
Aandelen Sector Edelmetalen19,885,9811,31-3,452,3524,1624-06-2019
Obligaties SEK Zeer Kortlopend-4,27-0,95-2,91-4,27-3,065,7424-06-2019
Onroerend Goed - Overig Direct0,75-0,061,31-4,72-4,499,9324-06-2019
Obligaties CAD-4,36-1,99-6,42-5,21-1,086,8027-04-2018
Grondstoffen - Agrarisch Breed-0,48-2,14-7,01-9,09-9,5311,7024-06-2019
Aandelen Turkije-2,14-5,98-15,27-13,18-9,9029,7924-06-2019
Aandelen Islamitisch - Overig-------
Aandelen Overig-------
Aandelen Sector Onroerend Goed - Overig Indirect-------
Alt - Diversified Arbitrage-------
Alt - Event Driven-------
Alt - Fund of Funds - Aandelen-------
Alt - Fund of Funds - Multistrategie-------
Alt - Long Short Aandelen - VK-------
Alt - Long Short Aandelen - VS-------
Alt - Long/Short Aandelen - Emerging Markets-------
Alt - Long/Short Aandelen - Europa-------
Alt - Long/Short Aandelen - Overig-------
Alt - Long/Short Aandelen - Wereldwijd-------
Alt - Long/Short Obligaties Bedrijven-------
Alt - Macro Wereldwijd-------
Alt - Marktneutraal - Aandelen-------
Alt - Multistrategie-------
Alt - Overig-------
Alt - Relative Value Arbitrage-------
Alt - Systematic Futures-------
Alt - Valuta-------
Alt - Volatiliteit-------
Converteerbare Obligaties - Overig-------
Converteerbare Obligaties - Overig Hedged-------
Distressed Securities-------
Diversified Arbitrage-------
Equity Market Neutral-------
Europe Long/Short Equity-------
Event Driven-------
Fund of Funds - Equity-------
Fund of Funds - Multistrategy-------
Fund of Funds - Relative Value-------
Garantiefondsen-------
Geldmarkt Overig-------
Global Long/Short Equity-------
Global Macro-------
Grondstoffen - Granen-1,70-1,59-7,22---20-06-2019
Grondstoffen - Industriële & Brede Metalen-0,28-8,49---12,3220-06-2019
Kapitaal Beschermd-------
Long/Short Debt-------
Long-Only Debt -------
Long-Only Equity -------
Long-Only Other -------
Mixfondsen Overig-------
Multistrategy-------
Obligaties EUR Achtergesteld-------
Obligaties Overig-------
Obligaties Overig Inflatiegerelateerd-------
Obligaties RMB High Yield7,830,7510,46--5,7624-06-2019
Obligaties Vaste Looptijd-------
Overig-------
Systematic Futures-------
Trading - Leveraged/Inverse Aandelen-------
Trading - Leveraged/Inverse Grondstoffen-------

Rendementen van fondsen binnen de Morningstar categorieën. Voor elke Morningstar categorie wordt het rendement over 3 maanden, YTD, 1 jaar, 3 jaar en 5 jaar gegeven. Daarnaast wordt ook de standaardafwijking (standard deviation) over drie jaar vermeld.

De rendementen zijn in Euro (EUR)