Fondscategorie Prestaties: Totaal geannualiseerd Rendement

Een lijst van alle Morningstar Categorieën met de gemiddelde rendementen voor alle fondsen in die categorieën over 3 maanden, 1 jaar, 3 jaar, 5 jaar en sinds 1 januari (YTD). De Morningstar Categorie wordt als benchmark gebruikt in bijvoorbeeld de Morningstar Fonds Rapporten. Klik op een van de categorieën om een overzicht te krijgen van de verschillende fondsen die onder deze categorie vallen.×
Morningstar
Categorie
YTD Return%3 Month Return %1 Year Return %3 Year Anlsd %5 Year Anlsd %3Yr Std DevDate
Aandelen Brazilië15,2918,4313,1731,036,6131,2815-02-2019
Aandelen Rusland11,133,394,2321,964,6517,1315-02-2019
Aandelen BRIC9,907,411,4721,8810,9513,2815-02-2019
Aandelen Latijns-Amerika13,4713,125,3218,635,0120,7815-02-2019
Aandelen Sector Technologie13,217,899,0018,4114,7715,2415-02-2019
Aandelen VS Small-Cap17,194,2713,7017,2211,4016,9115-02-2019
Aandelen VS Large-Cap Groei14,155,4216,1916,8813,9313,0015-02-2019
Aandelen Noorwegen9,82-1,513,8816,107,5214,5915-02-2019
Aandelen Thailand10,826,774,3415,8512,1912,8515-02-2019
Aandelen Japan Small/Mid-Cap8,19-2,08-4,6715,4314,1614,4115-02-2019
Aandelen China11,776,15-5,0815,3610,1115,1715-02-2019
Aandelen Hong Kong10,126,630,8414,9210,6113,2815-02-2019
Aandelen VS Flex-Cap13,963,7012,7114,8611,8813,6415-02-2019
Aandelen Greater China10,626,23-3,5214,7110,3614,0315-02-2019
Aandelen Emerging Europa8,824,01-5,0114,452,2413,7715-02-2019
Aandelen VS Large-Cap Gemengd12,563,0912,6314,1912,7012,0615-02-2019
Aandelen Sector Industriële Materialen12,963,980,2314,126,8613,9915-02-2019
Aandelen Sector Grondstoffen11,582,49-0,6614,050,3918,2915-02-2019
Aandelen VS Mid-Cap16,213,7812,0314,0411,4314,8415-02-2019
Aandelen Emerging Markets9,026,54-3,8213,177,1511,4115-02-2019
Aandelen Azië-Pacific excl. Japan8,725,960,5412,999,1511,7515-02-2019
Aandelen Zwitserland Small/Mid-Cap11,422,50-5,9012,8911,6512,1715-02-2019
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Groei12,014,377,0812,829,9611,3515-02-2019
Aandelen Pacific excl. Japan10,346,826,7412,787,5010,7315-02-2019
Aandelen Wereldwijd Small-Cap13,023,124,7812,669,0212,4715-02-2019
Aandelen Azië excl. Japan8,586,33-3,6712,569,4411,8515-02-2019
Aandelen VS Large-Cap Waarde12,021,6410,6612,3611,4012,6415-02-2019
Aandelen Azië-Pacific excl. Japan Dividend8,896,144,8911,798,5910,0515-02-2019
Aandelen Azië-Pacific incl. Japan8,623,58-0,3311,679,0910,9015-02-2019
Aandelen Sector Financiële Dienstverlening9,660,63-3,8211,636,3115,7315-02-2019
Aandelen Singapore7,518,194,1411,627,0111,0415-02-2019
Aandelen Nederland12,581,88-8,6911,458,7312,3815-02-2019
Aandelen Sector Water12,525,897,4911,397,4210,6415-02-2019
Aandelen Sector Onroerend Goed - Azië Indirect9,449,4314,0911,388,9910,0015-02-2019
Aandelen Finland10,474,24-0,1711,248,4811,7615-02-2019
Aandelen Vietnam6,774,40-4,2211,1512,7113,3215-02-2019
Aandelen Sector Biotechnologie19,3710,369,7710,898,6721,0615-02-2019
Aandelen Japan Flex-Cap7,95-1,24-5,0010,8410,6513,7015-02-2019
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Gemengd10,832,815,4110,598,1610,4715-02-2019
Aandelen Frankrijk Large-Cap8,12-0,07-0,2710,465,4412,1115-02-2019
Aandelen Taiwan Large-Cap5,444,093,0310,368,9012,9915-02-2019
Aandelen Sector Ecologie12,964,713,7410,346,8111,7415-02-2019
Aandelen Australië & Nieuw Zeeland9,812,931,4110,334,1612,9115-02-2019
Aandelen Eurozone Small-Cap6,22-2,61-12,3710,316,3013,5915-02-2019
Aandelen Sector Farmacie & Gezondheid10,313,2315,5210,3110,3813,5715-02-2019
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Waarde10,542,013,8710,268,0510,8015-02-2019
Aandelen Noord-Europa Small/Mid-Cap7,060,29-4,4710,248,9312,7815-02-2019
Aandelen Zweden Small/Mid-Cap7,674,103,8410,1210,6712,9915-02-2019
Aandelen Wereldwijd Flex Cap10,882,751,8410,107,2211,8615-02-2019
Aandelen Japan Large-Cap7,12-0,72-1,939,679,4011,6815-02-2019
Aandelen Sector Private Equity9,063,346,609,574,1112,0415-02-2019
Aandelen India-4,34-0,28-7,499,4014,4717,0015-02-2019
Aandelen Sector Energie14,231,117,729,30-3,4017,8715-02-2019
Aandelen Sector Infrastructuur9,546,1811,969,238,5111,0515-02-2019
Target Date 2046+9,342,735,019,106,979,3615-02-2019
Aandelen Europa Small-Cap8,71-0,53-9,999,097,0413,8115-02-2019
Aandelen Eurozone Mid-Cap10,430,66-9,359,075,3613,3615-02-2019
Aandelen Sector Alternatieve Energie13,766,753,869,043,1413,7215-02-2019
Aandelen Spanje7,290,88-3,658,97-0,0313,5815-02-2019
Aandelen Sector Agricultuur10,05-0,134,538,825,4411,2515-02-2019
Aandelen Sector Consumenten10,493,235,578,698,0711,7015-02-2019
Aandelen Wereldwijd Dividend9,322,315,928,657,769,5215-02-2019
Target Date 2041-20458,872,614,628,546,708,8615-02-2019
Target Date 2036-20408,692,682,788,526,138,2915-02-2019
Aandelen Europa excl. VK Small/Mid-Cap10,111,51-7,318,517,3712,5115-02-2019
Aandelen Emerging Markets Small/Mid-Cap7,535,85-7,138,486,6011,1415-02-2019
Mixfondsen USD Offensief8,442,439,048,466,948,8915-02-2019
Mixfondsen Emerging Markets7,125,20-0,378,434,988,1415-02-2019
Aandelen Zwitserland Large-Cap8,752,781,448,356,599,3015-02-2019
Aandelen Islamitisch Wereldwijd8,961,285,648,316,6610,0115-02-2019
Aandelen Emerging Europa excl. Rusland3,011,67-8,338,293,3512,6515-02-2019
Aandelen Sector Nutsbedrijven8,186,1924,548,188,4211,7815-02-2019
Aandelen Afrika & Midden-Oosten7,674,629,187,982,4910,6515-02-2019
Aandelen Europa Mid-Cap10,611,10-5,307,955,9312,9215-02-2019
Aandelen Sector Onroerend Goed - Wereldwijd Indirect12,005,6018,807,828,6611,1115-02-2019
Obligaties USD High Yield6,502,8913,547,746,907,0815-02-2019
Mixfondsen NOK Offensief8,330,610,367,745,499,4415-02-2019
Grondstoffen - Edele Metalen4,308,769,907,651,1015,5815-02-2019
Aandelen ASEAN8,178,18-0,197,646,309,7215-02-2019
Obligaties Wereldwijd High Yield5,772,5412,037,477,026,5015-02-2019
Aandelen Noord-Europa9,264,380,627,436,3610,7815-02-2019
Aandelen Sector Edelmetalen9,8517,912,657,411,1933,5915-02-2019
Mixfondsen GBP Offensief9,483,513,307,405,8210,3015-02-2019
Target Date 2031-20357,182,023,347,405,707,6915-02-2019
Aandelen China - A Shares13,355,72-9,977,2714,3516,1415-02-2019
Aandelen Denemarken8,712,82-2,637,2111,3511,8115-02-2019
Aandelen Eurozone Large-Cap8,130,18-5,137,193,8212,0415-02-2019
Aandelen Sector Onroerend Goed - Noord-Amerika Indirect14,496,3927,617,199,6915,1115-02-2019
Mixfondsen EUR Offensief - Wereldwijd7,621,450,327,024,688,3915-02-2019
Aandelen Eurozone Flex-Cap7,45-0,25-4,127,004,5012,6715-02-2019
Aandelen Europa excl. VK Large-Cap8,881,66-3,616,935,1011,3815-02-2019
Aandelen Sector Onroerend Goed - Eurozone Indirect9,893,190,376,8511,9711,1931-01-2019
Aandelen Duitsland Small/Mid-Cap7,35-1,84-11,916,813,8713,2115-02-2019
Aandelen Europa Large-Cap Waarde8,510,15-4,716,773,0311,6815-02-2019
Mixfondsen Azië6,595,114,716,717,228,0615-02-2019
Target Date 2026-20307,132,331,536,644,746,7015-02-2019
Aandelen Frontier Markets8,534,85-6,656,623,699,2815-02-2019
Aandelen VK Small-Cap7,34-1,63-3,266,585,4417,1715-02-2019
Aandelen Azië excl. Japan Small/Mid-Cap7,016,05-4,746,576,0511,6515-02-2019
Aandelen Italië10,214,52-11,486,401,8417,0815-02-2019
Obligaties NOK High Yield2,55-1,352,006,19-1,917,7315-02-2019
Mixfondsen USD Neutraal6,882,8610,256,166,927,3415-02-2019
Aandelen Sector Onroerend Goed - Europa Indirect8,990,156,456,127,9512,4715-02-2019
Obligaties Wereldwijd High Yield - EUR Hedged3,981,19-0,676,122,254,2815-02-2019
Aandelen Duitsland Large-Cap7,50-2,02-12,366,112,6713,7615-02-2019
Mixfondsen EUR Offensief5,710,05-2,056,054,278,8815-02-2019
Aandelen Canada12,952,196,566,040,1813,1715-02-2019
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets Bedrijven5,094,2011,786,037,996,2215-02-2019
Grondstoffen - Energie14,37-18,75-5,815,98-12,0322,0431-01-2019
Aandelen Europa Large-Cap Gemengd9,221,66-2,445,923,7010,7615-02-2019
Aandelen Europa Flex-Cap9,04-0,02-6,295,913,7211,9615-02-2019
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets 5,615,209,425,847,156,5215-02-2019
Aandelen Europa Dividend7,961,16-1,345,824,2010,3015-02-2019
Aandelen Europa Large-Cap Groei9,851,98-0,935,765,1811,0315-02-2019
Mixfondsen USD Flexibel7,182,559,525,696,728,4415-02-2019
Mixfondsen NOK Neutraal6,660,710,975,472,308,0215-02-2019
Mixfondsen SEK Offensief6,521,780,705,424,967,9215-02-2019
Aandelen VK Large-Cap10,503,653,245,383,5112,0215-02-2019
Obligaties Azië High Yield5,425,6510,085,368,896,5915-02-2019
Obligaties EUR High Yield2,600,13-1,105,353,163,8515-02-2019
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets - Lokale Valuta4,925,860,995,342,928,2915-02-2019
Mixfondsen GBP Gematigd Offensief8,383,123,335,014,649,6315-02-2019
Obligaties Wereldwijd - ILS6,224,989,654,996,806,7315-02-2019
Aandelen VK Flex-Cap10,432,210,334,973,3514,8915-02-2019
Obligaties USD Flexibel4,212,7212,704,716,426,4315-02-2019
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, USD Hedged6,362,328,424,616,327,3515-02-2019
Obligaties Europa High Yield-0,14-0,773,054,595,844,6827-04-2018
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd5,331,803,734,464,655,6915-02-2019
Aandelen VK Mid-Cap11,312,32-2,064,324,5716,5615-02-2019
Obligaties Wereldwijd Flexibel - USD Hedged3,842,5112,374,236,716,3315-02-2019
Aandelen Afrika8,625,51-6,634,23-2,6412,7615-02-2019
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets - EUR Gericht3,923,99-2,174,202,686,1715-02-2019
Mixfondsen EUR Flexibel - Wereldwijd5,090,40-1,684,202,556,8715-02-2019
Mixfondsen EUR Neutraal - Wereldwijd5,001,16-0,444,123,095,5615-02-2019
Obligaties Wereldwijd Flexibel3,211,787,204,096,025,5815-02-2019
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets Bedrijven - EUR Gericht3,022,75-1,744,002,414,2615-02-2019
Obligaties Wereldwijd High Yield - CHF Hedged3,151,501,093,922,945,8015-02-2019
Mixfondsen USD Defensief4,612,5311,223,815,936,3215-02-2019
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - USD Hedged3,953,4213,303,747,186,0415-02-2019
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd2,812,538,063,642,744,4715-02-2019
Obligaties RMB4,485,358,083,626,015,3115-02-2019
Mixfondsen EUR Neutraal4,490,43-1,763,612,416,4915-02-2019
Obligaties Azië4,134,3111,953,586,615,8715-02-2019
Aandelen Indonesië6,1310,22-0,453,504,4316,1615-02-2019
Target Date 2021-20254,530,84-0,133,432,724,8715-02-2019
Grondstoffen - Breed5,88-1,12-2,923,38-7,7411,5015-02-2019
Mixfondsen EUR Flexibel4,29-0,34-3,463,291,837,5315-02-2019
Mixfondsen CHF Offensief4,831,320,013,292,747,2215-02-2019
Aandelen België6,95-0,47-14,113,264,3611,8913-02-2019
Obligaties USD Bedrijven4,073,9813,153,166,526,1515-02-2019
Converteerbare Obligaties - Europa3,26-0,68-4,463,131,584,9715-02-2019
Mixfondsen CHF Neutraal3,891,910,043,123,315,9815-02-2019
Mixfondsen SEK Neutraal3,280,80-1,583,092,526,3315-02-2019
Obligaties Azië - Lokale Valuta3,294,999,363,065,845,2915-02-2019
Obligaties Wereldwijd Bedrijven3,753,219,553,035,394,3815-02-2019
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - USD Hedged2,601,7213,042,997,546,9315-02-2019
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, EUR Hedged4,791,34-3,382,951,285,0315-02-2019
Obligaties Wereldwijd Flexibel - EUR Hedged1,971,00-1,692,941,483,2615-02-2019
Aandelen VK Income9,792,821,992,923,4512,9515-02-2019
Obligaties Wereldwijd - NOK Hedged3,150,802,192,91-0,036,5215-02-2019
Aandelen Korea5,564,60-5,512,883,4515,0315-02-2019
Obligaties Wereldwijd High Yield - GBP Hedged6,552,562,002,761,749,3715-02-2019
Obligaties DKK1,081,273,312,702,751,9015-02-2019
Mixfondsen GBP Neutraal7,012,782,522,683,268,9115-02-2019
Obligaties EUR Bedrijven1,551,020,182,442,272,3615-02-2019
Obligaties Wereldwijd - USD Hedged3,023,1313,392,436,376,6215-02-2019
Mixfondsen GBP Flexibel7,222,661,162,393,079,7615-02-2019
Mixfondsen SEK Flexibel3,080,52-2,842,281,377,7115-02-2019
Obligaties DKK1,011,083,022,282,301,6315-02-2019
Mixfondsen EUR Defensief - Wereldwijd2,990,89-0,672,211,783,3215-02-2019
Obligaties Emerging Europa2,203,13-1,792,132,395,0215-02-2019
Obligaties EUR - Langlopend2,164,397,422,086,718,8215-02-2019
Obligaties Wereldwijd - USD Gericht3,542,669,612,075,175,6615-02-2019
Obligaties GBP Inflatiegerelateerd4,212,167,362,005,9010,3815-02-2019
Obligaties JPY1,564,848,201,994,1010,5415-02-2019
Target Date 2011-20152,200,570,621,960,753,8515-02-2019
Mixfondsen EUR Defensief2,550,62-0,521,941,613,3215-02-2019
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, CHF Hedged3,631,50-1,071,942,576,5415-02-2019
Target Date 2016-20202,330,940,201,931,223,5415-02-2019
Aandelen Sector Communicatie8,082,494,671,924,4511,5815-02-2019
Obligaties GBP High Yield5,131,371,401,922,419,4215-02-2019
Obligaties NOK - Kortlopend1,97-1,071,251,90-1,186,0815-02-2019
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - EUR Hedged2,001,96-0,781,771,423,1815-02-2019
Obligaties EUR Flexibel1,500,81-0,871,751,052,9115-02-2019
Grondstoffen - Softs11,291,6211,211,61-4,6124,8624-11-2016
Obligaties Wereldwijd Flexibel - CHF Hedged1,301,640,081,521,985,3015-02-2019
Obligaties NOK2,22-0,501,611,48-0,805,8215-02-2019
Obligaties Europa1,291,541,051,392,632,6315-02-2019
Obligaties RMB - Onshore4,175,249,861,275,985,9115-02-2019
Obligaties USD Gediversifieerd 2,953,2813,231,275,826,2215-02-2019
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - EUR Hedged0,710,34-0,641,101,833,5315-02-2019
Obligaties USD Gediversifieerd - Kortlopend2,171,2712,871,074,756,6615-02-2019
Obligaties Wereldwijd2,482,856,431,053,634,4515-02-2019
Obligaties Wereldwijd - EUR Gericht1,181,170,720,921,672,2815-02-2019
Obligaties EUR Gediversifieerd0,891,170,290,911,832,3515-02-2019
Mixfondsen GBP Gematigd Defensief5,652,692,650,822,378,0015-02-2019
Obligaties HKD2,221,8912,180,765,356,5315-02-2019
Obligaties EUR Inflatiegerelateerd0,210,09-1,160,751,213,1915-02-2019
Geldmarkt USD - Kortlopend1,721,0412,840,724,666,8115-02-2019
Obligaties EUR Bedrijven - Kortlopend0,600,02-1,040,670,500,9315-02-2019
Obligaties GBP Bedrijven4,623,043,590,673,268,9815-02-2019
Obligaties USD Inflatiegerelateerd2,692,4612,300,573,716,1515-02-2019
Geldmarkt USD1,801,0612,660,544,466,7415-02-2019
Obligaties Wereldwijd - EUR Hedged1,101,57-0,960,530,662,7015-02-2019
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - CHF Hedged1,232,340,980,533,105,7015-02-2019
Obligaties Wereldwijd - CHF Gericht1,611,821,770,441,995,5015-02-2019
Mixfondsen GBP Defensief4,982,562,800,412,447,9415-02-2019
Obligaties EUR Overheid0,611,801,450,312,022,9815-02-2019
Obligaties Wereldwijd - CHF Hedged0,722,102,030,012,465,6615-02-2019
Obligaties EUR Gediversifieerd - Kortlopend0,280,12-0,860,000,251,1015-02-2019
Mixfondsen CHF Defensief1,921,31-0,77-0,101,825,1815-02-2019
Onroerend Goed - Europa Direct0,570,080,37-0,12-0,064,0915-02-2019
Obligaties Euro Zeer Kortlopend0,10-0,10-0,62-0,17-0,010,4415-02-2019
Obligaties USD Overheid2,053,3412,79-0,214,456,6615-02-2019
Aandelen Frankrijk Small/Mid-Cap0,79-12,19-24,86-0,21-0,4713,9714-02-2019
Obligaties GBP Gediversifieerd4,293,094,01-0,213,188,6515-02-2019
Obligaties Wereldwijd Flexibel - GBP Hedged4,562,411,02-0,271,238,5115-02-2019
Mixfondsen SEK Defensief-0,13-0,63-3,76-0,27-0,465,2615-02-2019
Geldmarkt EUR-0,01-0,09-0,46-0,32-0,150,1315-02-2019
Onroerend Goed - Wereldwijd Direct0,31-0,090,74-0,41-1,844,8215-02-2019
Geldmarkt EUR - Kortlopend-0,06-0,12-0,50-0,42-0,260,0515-02-2019
Obligaties EUR Overheid - Kortlopend0,060,27-0,35-0,430,011,3015-02-2019
Aandelen VK Large-Cap Waarde-4,82-6,63-4,27-0,473,5212,6730-10-2018
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, GBP Hedged7,342,47-2,56-0,710,4110,7315-02-2019
Aandelen EMEA-3,38-8,211,10-0,903,3914,0827-04-2018
Obligaties CHF0,431,704,09-0,992,295,9115-02-2019
Grondstoffen - Vee-12,971,13-11,82-1,05-3,6118,8224-11-2016
Obligaties GBP Overheid4,324,667,16-1,213,769,1815-02-2019
Onroerend Goed - VK Direct2,460,514,37-1,443,779,4915-02-2019
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - GBP Hedged3,442,102,50-1,581,527,0815-02-2019
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - GBP Hedged4,443,342,09-1,651,097,7115-02-2019
Obligaties SEK Gediversifieerd-2,43-1,92-4,85-1,66-2,365,7515-02-2019
Geldmarkt CHF-0,740,190,78-1,810,815,0715-02-2019
Obligaties CHF - Kortlopend-0,790,250,67-2,030,915,1915-02-2019
Obligaties Wereldwijd - GBP Hedged3,783,111,66-2,100,907,7815-02-2019
Obligaties SEK-2,71-1,32-3,04-2,40-1,345,2215-02-2019
Obligaties SEK Zeer Kortlopend-3,15-2,16-5,43-3,55-3,465,6415-02-2019
Obligaties GBP Gediversifieerd - Kortlopend2,631,331,89-3,88-0,897,8815-02-2019
Geldmarkt GBP - Kortlopend2,471,151,71-3,93-1,128,1315-02-2019
Geldmarkt GBP2,441,101,62-3,99-1,168,1215-02-2019
Obligaties CAD-4,36-1,99-6,42-5,21-1,086,8027-04-2018
Onroerend Goed - Overig Direct0,620,33-2,44-5,25-4,2812,5015-02-2019
Aandelen Turkije10,939,85-27,31-6,21-3,2329,8215-02-2019
Grondstoffen - Agrarisch Breed0,90-2,15-10,43-6,59-8,7012,0415-02-2019
Aandelen Europa Overig-------
Aandelen Islamitisch - Overig-------
Aandelen Overig-------
Aandelen Sector Onroerend Goed - Overig Indirect-------
Alt - Debt Arbitrage-------
Alt - Diversified Arbitrage-------
Alt - Event Driven-------
Alt - Fund of Funds - Aandelen-------
Alt - Fund of Funds - Multistrategie-------
Alt - Fund of Funds - Overig-------
Alt - Long Short Aandelen - VK-------
Alt - Long Short Aandelen - VS-------
Alt - Long/Short Aandelen - Emerging Markets-------
Alt - Long/Short Aandelen - Europa-------
Alt - Long/Short Aandelen - Overig-------
Alt - Long/Short Aandelen - Wereldwijd-------
Alt - Long/Short Obligaties-------
Alt - Macro Wereldwijd-------
Alt - Marktneutraal - Aandelen-------
Alt - Multistrategie-------
Alt - Systematic Futures-------
Alt - Valuta-------
Alt - Volatiliteit-------
Converteerbare Obligaties - Overig-------
Converteerbare Obligaties - Overig Hedged-------
Distressed Securities-------
Diversified Arbitrage-------
Equity Market Neutral-------
Europe Long/Short Equity-------
Event Driven-------
Fund of Funds - Macro/Systematic-------
Fund of Funds - Equity-------
Fund of Funds - Multistrategy-------
Fund of Funds - Relative Value-------
Garantiefondsen-------
Geldmarkt Overig-------
Global Long/Short Equity-------
Global Macro-------
Grondstoffen - Granen1,891,04-13,31---14-02-2019
Grondstoffen - Industriële & Brede Metalen4,46----13,4814-02-2019
Kapitaal Beschermd-------
Long/Short Debt-------
Long-Only Debt -------
Long-Only Equity -------
Long-Only Other -------
Mixfondsen Greater China9,077,312,28--9,7215-02-2019
Mixfondsen Overig-------
Multistrategy-------
Obligaties Overig-------
Obligaties Overig Inflatiegerelateerd-------
Obligaties RMB High Yield4,354,0711,36--5,7215-02-2019
Obligaties Vaste Looptijd-------
Overig-------
Systematic Futures-------
Trading - Leveraged/Inverse Aandelen-------
Trading - Leveraged/Inverse Grondstoffen-------

Rendementen van fondsen binnen de Morningstar categorieën. Voor elke Morningstar categorie wordt het rendement over 3 maanden, YTD, 1 jaar, 3 jaar en 5 jaar gegeven. Daarnaast wordt ook de standaardafwijking (standard deviation) over drie jaar vermeld.

De rendementen zijn in Euro (EUR)