Fondscategorie Prestaties: Totaal geannualiseerd Rendement

Een lijst van alle Morningstar Categorieën met de gemiddelde rendementen voor alle fondsen in die categorieën over 3 maanden, 1 jaar, 3 jaar, 5 jaar en sinds 1 januari (YTD). De Morningstar Categorie wordt als benchmark gebruikt in bijvoorbeeld de Morningstar Fonds Rapporten. Klik op een van de categorieën om een overzicht te krijgen van de verschillende fondsen die onder deze categorie vallen.×
Morningstar
Categorie
YTD Return%3 Month Return %1 Year Return %3 Year Anlsd %5 Year Anlsd %3Yr Std DevDate
Aandelen BRIC18,169,5211,9117,3812,0912,2318-04-2019
Aandelen Rusland17,107,8120,3915,9910,2016,7419-04-2019
Aandelen Sector Technologie20,7117,175,7515,4413,1115,3722-04-2019
Aandelen Brazilië6,20-5,417,4315,412,2229,5618-04-2019
Aandelen VS Large-Cap Groei20,9013,6517,4914,4815,1713,1522-04-2019
Aandelen VS Mid-Cap23,0912,8619,0714,4613,2714,8922-04-2019
Aandelen Hong Kong18,8412,799,5013,8812,0613,1618-04-2019
Aandelen Noorwegen16,419,205,7813,788,9114,5217-04-2019
Aandelen Azië excl. Japan15,009,798,3813,0013,2811,7022-04-2019
Aandelen Emerging Europa18,329,7013,7912,997,6413,0622-04-2019
Aandelen Europa Small-Cap13,5010,64-3,8512,059,8013,7622-04-2019
Aandelen China17,2110,719,2111,8312,8315,2722-04-2019
Aandelen Sector Private Equity18,368,7711,5011,769,7111,5318-04-2019
Aandelen Zwitserland Small/Mid-Cap19,8210,424,7511,5312,9012,1318-04-2019
Aandelen Taiwan Large-Cap14,2711,885,4511,499,5113,3122-04-2019
Aandelen VS Large-Cap Gemengd17,7910,0617,7511,4812,0012,2022-04-2019
Aandelen Greater China16,5114,27-3,0711,457,4514,5322-04-2019
Mixfondsen Greater China15,2310,3110,1811,24-10,2119-04-2019
Aandelen Sector Financiële Dienstverlening12,626,784,3411,238,7915,7522-04-2019
Aandelen Europa Large-Cap Groei21,4214,4317,0911,2111,8111,2819-04-2019
Aandelen Thailand11,454,900,1311,189,4012,8119-04-2019
Aandelen VS Small-Cap21,1210,727,1510,527,8317,1522-04-2019
Aandelen Finland17,668,925,1010,5010,1311,4218-04-2019
Aandelen Nederland23,8215,89-0,7210,4511,3812,4822-04-2019
Aandelen Korea8,663,981,0010,277,5714,3619-04-2019
Aandelen Pacific excl. Japan17,1810,0612,5210,257,6110,4418-04-2019
Aandelen Japan Small/Mid-Cap9,944,17-7,7910,1615,2614,2618-04-2019
Aandelen Sector Industriële Materialen19,449,693,589,977,8413,8222-04-2019
Aandelen Sector Nutsbedrijven10,807,2826,469,9212,0611,6722-04-2019
Aandelen Noord-Europa Small/Mid-Cap20,5813,09-0,379,787,1812,7319-04-2019
Aandelen Frankrijk Large-Cap18,8615,935,689,697,0012,2718-04-2019
Aandelen India7,298,589,849,5111,0216,4722-04-2019
Aandelen Wereldwijd Small-Cap19,7811,664,629,137,9212,5822-04-2019
Aandelen Latijns-Amerika8,69-2,070,729,132,9319,9319-04-2019
Aandelen Azië excl. Japan Small/Mid-Cap11,848,898,239,1010,9911,8019-04-2019
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Groei17,489,629,889,0810,9011,7922-04-2019
Aandelen VS Flex-Cap15,858,3712,228,979,7713,7822-04-2019
Aandelen Sector Infrastructuur11,846,867,748,847,6411,1822-04-2019
Aandelen Eurozone Small-Cap12,567,14-8,058,847,7513,3918-04-2019
Aandelen Japan Flex-Cap17,7613,83-1,128,8115,7913,3722-04-2019
Aandelen Emerging Markets14,507,722,918,776,5510,8222-04-2019
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Gemengd16,139,0711,228,728,8010,5522-04-2019
Aandelen Azië-Pacific excl. Japan Dividend10,645,2710,688,665,949,9722-04-2019
Aandelen Sector Grondstoffen17,639,732,408,621,1017,1918-04-2019
Aandelen Sector Onroerend Goed - Azië Indirect13,847,7515,328,609,7610,2218-04-2019
Aandelen Zweden Small/Mid-Cap17,0211,1815,338,5813,0612,9418-04-2019
Aandelen Sector Farmacie & Gezondheid7,16-1,794,118,4912,0413,5722-04-2019
Target Date 2046+16,799,378,238,439,329,3019-04-2019
Target Date 2041-204516,539,268,168,419,338,9219-04-2019
Aandelen Wereldwijd Flex Cap16,189,295,908,358,7211,8218-04-2019
Aandelen Azië-Pacific excl. Japan16,9411,4210,918,269,6311,4722-04-2019
Grondstoffen - Energie30,3626,200,508,20-22,0602-04-2019
Target Date 2036-204015,918,967,948,179,348,2519-04-2019
Aandelen Eurozone Mid-Cap18,7110,72-5,108,137,0313,2618-04-2019
Aandelen Europa Mid-Cap19,6611,410,727,938,2412,9218-04-2019
Aandelen VK Small-Cap15,929,50-0,507,937,3217,0618-04-2019
Aandelen Europa excl. VK Small/Mid-Cap17,5410,04-0,937,708,5612,4518-04-2019
Aandelen Sector Agricultuur15,647,719,327,695,7411,1518-04-2019
Aandelen Singapore11,896,682,987,676,3310,6322-04-2019
Target Date 2031-203514,638,327,437,619,127,8219-04-2019
Obligaties Wereldwijd High Yield10,405,3813,707,566,506,5422-04-2019
Aandelen Wereldwijd Dividend14,697,638,627,559,809,6422-04-2019
Aandelen Europa Dividend15,979,586,507,555,4610,3622-04-2019
Obligaties NOK High Yield6,754,144,607,54-1,887,2518-04-2019
Aandelen Azië-Pacific incl. Japan11,295,492,847,529,0910,7422-04-2019
Aandelen Sector Alternatieve Energie21,6613,8910,197,395,0313,8818-04-2019
Mixfondsen USD Offensief12,908,1012,197,298,289,0318-04-2019
Aandelen Afrika & Midden-Oosten14,939,6510,307,242,7510,4218-04-2019
Aandelen VS Large-Cap Waarde11,283,9713,557,1912,1012,6919-04-2019
Aandelen Japan Large-Cap11,696,831,616,9410,7411,4222-04-2019
Aandelen Denemarken15,209,831,956,9412,2712,1117-04-2019
Aandelen Emerging Europa excl. Rusland7,534,70-1,706,774,4812,0218-04-2019
Aandelen VK Income16,968,92-1,816,745,7713,1119-04-2019
Obligaties USD High Yield10,735,9514,656,687,637,0922-04-2019
Target Date 2026-203012,557,326,376,668,446,6719-04-2019
Aandelen Zwitserland Large-Cap16,249,029,106,665,779,6019-04-2019
Aandelen Emerging Markets Small/Mid-Cap14,019,31-2,326,656,9511,0018-04-2019
Aandelen Eurozone Large-Cap14,409,76-0,606,564,7012,0122-04-2019
Aandelen Vietnam8,574,335,066,5610,9313,5022-04-2019
Aandelen ASEAN7,471,831,666,565,579,5222-04-2019
Aandelen Duitsland Large-Cap18,1610,231,116,557,2113,4119-04-2019
Aandelen Sector Consumenten16,709,4213,336,4710,6711,9822-04-2019
Grondstoffen - Edele Metalen3,461,797,826,441,6714,6718-04-2019
Aandelen Islamitisch Wereldwijd12,778,056,476,437,2010,2718-04-2019
Mixfondsen EUR Offensief - Wereldwijd12,897,015,816,436,208,4122-04-2019
Aandelen Noord-Europa16,179,925,276,427,4210,9018-04-2019
Mixfondsen GBP Offensief15,049,306,716,386,8710,3918-04-2019
Mixfondsen Emerging Markets11,126,514,676,335,127,8218-04-2019
Aandelen Australië & Nieuw Zeeland16,216,7111,736,294,7812,4719-04-2019
Mixfondsen USD Neutraal10,996,7311,606,158,647,4022-04-2019
Aandelen Duitsland Small/Mid-Cap14,238,28-5,646,125,9213,0018-04-2019
Aandelen Europa excl. VK Large-Cap15,4410,63-0,856,055,7811,4419-04-2019
Aandelen Sector Energie16,045,141,346,030,4817,6222-04-2019
Aandelen VK Mid-Cap20,4810,731,475,886,8516,6518-04-2019
Aandelen Eurozone Flex-Cap13,808,150,035,835,7412,5218-04-2019
Obligaties Azië High Yield10,307,3814,515,829,986,8122-04-2019
Aandelen Europa Flex-Cap15,499,060,015,795,6711,9522-04-2019
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Waarde11,955,813,355,645,1510,8722-04-2019
Aandelen Sector Onroerend Goed - Europa Indirect13,145,885,375,639,1612,1622-04-2019
Aandelen Sector Onroerend Goed - Wereldwijd Indirect14,016,8419,575,578,2711,1622-04-2019
Aandelen Sector Ecologie19,4810,814,115,428,7111,9022-04-2019
Aandelen Europa Large-Cap Gemengd15,679,321,095,363,7510,8622-04-2019
Mixfondsen EUR Offensief10,857,290,975,255,078,8818-04-2019
Grondstoffen - Breed9,835,26-6,855,03-7,4911,3819-04-2019
Aandelen Spanje11,355,451,375,032,2313,2619-04-2019
Aandelen China - A Shares40,5932,755,454,9817,4417,6822-04-2019
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets Bedrijven7,384,5312,984,886,336,3122-04-2019
Aandelen Europa Large-Cap Waarde16,2911,512,264,781,0011,6722-04-2019
Obligaties Wereldwijd High Yield - EUR Hedged7,203,691,314,762,063,9322-04-2019
Obligaties Wereldwijd Flexibel - USD Hedged6,795,1214,194,697,706,2219-04-2019
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, USD Hedged9,906,6610,334,677,487,3418-04-2019
Mixfondsen GBP Gematigd Offensief13,318,165,674,625,669,7718-04-2019
Obligaties Europa High Yield-0,14-0,773,054,595,844,6827-04-2018
Aandelen VK Large-Cap16,7410,287,874,285,8512,2019-04-2019
Aandelen Sector Onroerend Goed - Eurozone Indirect12,288,935,264,2410,5610,8218-03-2019
Obligaties Wereldwijd - ILS8,305,799,374,206,926,6818-04-2019
Aandelen Sector Biotechnologie14,57-1,516,394,2010,5620,9618-04-2019
Obligaties USD Flexibel6,264,0813,374,196,826,2618-04-2019
Obligaties EUR High Yield6,844,921,263,992,903,4422-04-2019
Aandelen Frontier Markets6,200,48-7,493,975,179,1822-04-2019
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets 7,363,999,843,946,466,5522-04-2019
Mixfondsen SEK Offensief10,766,475,113,885,707,9518-04-2019
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - USD Hedged7,325,4114,783,857,766,1322-04-2019
Target Date 2016-20204,162,924,413,846,593,4719-04-2019
Obligaties GBP Inflatiegerelateerd6,926,225,903,795,6710,6918-04-2019
Mixfondsen EUR Neutraal8,145,542,163,785,436,4022-04-2019
Obligaties Wereldwijd Flexibel7,265,4613,503,635,295,2519-04-2019
Obligaties RMB7,765,058,533,516,805,3219-04-2019
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - USD Hedged4,163,4912,203,487,256,9418-04-2019
Aandelen Afrika6,975,10-14,523,451,6012,5322-04-2019
Mixfondsen EUR Neutraal - Wereldwijd8,024,631,693,393,945,5422-04-2019
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd7,644,864,443,244,965,7218-04-2019
Mixfondsen EUR Defensief5,073,760,623,161,983,2422-04-2019
Mixfondsen Azië8,354,5312,413,156,917,9822-04-2019
Obligaties USD Bedrijven6,735,4514,893,026,826,2318-04-2019
Obligaties Azië7,895,7315,863,019,046,0322-04-2019
Obligaties Wereldwijd High Yield - GBP Hedged12,145,083,952,890,899,4022-04-2019
Obligaties EUR Overheid2,092,041,692,793,253,0422-04-2019
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets Bedrijven - EUR Gericht5,773,840,312,632,623,9719-04-2019
Obligaties RMB - Onshore7,283,956,472,57-5,7719-04-2019
Mixfondsen GBP Flexibel11,536,823,042,554,049,6218-04-2019
Converteerbare Obligaties - Europa6,934,99-6,602,522,514,8019-04-2019
Obligaties Azië - Lokale Valuta4,713,259,862,495,785,4218-04-2019
Aandelen Sector Onroerend Goed - Noord-Amerika Indirect14,988,0324,622,459,4215,4118-04-2019
Aandelen Italië16,439,59-10,922,410,2516,8619-04-2019
Aandelen Canada18,257,8511,692,370,8312,8818-04-2019
Obligaties GBP High Yield9,956,222,722,363,069,3518-04-2019
Mixfondsen CHF Offensief7,754,815,812,323,267,4418-04-2019
Mixfondsen USD Defensief7,394,439,362,276,796,2622-04-2019
Obligaties DKK1,771,412,262,232,631,9417-04-2019
Obligaties Wereldwijd - USD Hedged5,433,6012,952,187,286,4122-04-2019
Obligaties EUR - Langlopend3,592,926,092,147,008,9422-04-2019
Obligaties EUR Flexibel2,942,530,232,011,442,6922-04-2019
Obligaties Wereldwijd High Yield - CHF Hedged5,092,736,121,982,965,6518-04-2019
Obligaties EUR Bedrijven4,713,951,541,972,672,2722-04-2019
Mixfondsen EUR Flexibel - Wereldwijd3,491,930,841,953,186,8422-04-2019
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, EUR Hedged7,094,56-1,821,941,744,8618-04-2019
Obligaties Wereldwijd - NOK Hedged6,273,412,661,90-0,056,4918-04-2019
Obligaties USD Gediversifieerd 5,053,3613,701,846,706,0822-04-2019
Obligaties Wereldwijd - USD Gericht5,013,2910,041,795,445,6018-04-2019
Aandelen Sector Communicatie15,298,4513,871,757,1211,7322-04-2019
Mixfondsen EUR Defensief - Wereldwijd4,642,980,941,712,493,3122-04-2019
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets - EUR Gericht5,312,59-1,521,690,745,8422-04-2019
Aandelen Indonesië6,40-0,093,311,622,0916,1122-04-2019
Obligaties Emerging Europa3,782,430,431,622,824,8619-04-2019
Grondstoffen - Softs11,291,6211,211,61-4,6124,8624-11-2016
Aandelen België13,167,41-6,481,475,0411,9117-04-2019
Obligaties GBP Bedrijven7,795,463,271,423,638,9218-04-2019
Geldmarkt USD2,341,6512,061,424,906,2719-04-2019
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd3,292,497,901,333,044,8719-04-2019
Mixfondsen CHF Neutraal5,103,164,791,333,536,0918-04-2019
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets - Lokale Valuta5,832,52-1,351,26-8,0322-04-2019
Obligaties NOK - Kortlopend4,512,821,961,25-0,986,0617-04-2019
Obligaties HKD3,082,2612,791,245,716,2518-04-2019
Mixfondsen SEK Flexibel6,904,512,631,232,627,9618-04-2019
Geldmarkt USD - Kortlopend2,021,2810,991,094,906,3222-04-2019
Onroerend Goed - Overig Direct2,341,7511,421,084,439,9619-04-2019
Obligaties Wereldwijd Flexibel - EUR Hedged3,602,910,841,020,972,9819-04-2019
Obligaties GBP Gediversifieerd6,574,491,760,934,138,6519-04-2019
Obligaties USD Inflatiegerelateerd4,353,4911,890,934,076,1918-04-2019
Mixfondsen GBP Defensief7,974,913,030,922,957,8918-04-2019
Obligaties EUR Gediversifieerd2,071,620,240,821,892,3322-04-2019
Mixfondsen USD Flexibel11,936,729,310,743,638,4319-04-2019
Obligaties Wereldwijd Bedrijven4,093,1012,440,735,184,5922-04-2019
Aandelen Frankrijk Small/Mid-Cap17,1610,62-12,780,712,1813,9319-04-2019
Obligaties EUR Inflatiegerelateerd1,010,98-1,600,611,063,1519-04-2019
Obligaties NOK4,312,591,920,60-0,705,8217-04-2019
Obligaties EUR Overheid - Kortlopend2,912,532,570,520,291,3119-04-2019
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, CHF Hedged5,243,443,600,402,776,5518-04-2019
Obligaties Wereldwijd - EUR Gericht2,081,610,900,381,512,2418-04-2019
Obligaties Wereldwijd3,402,446,840,374,184,3622-04-2019
Obligaties EUR Gediversifieerd - Kortlopend1,461,18-0,200,310,780,9922-04-2019
Mixfondsen NOK Neutraal13,608,086,770,23-7,9818-04-2019
Obligaties Wereldwijd - EUR Hedged3,492,54-0,330,211,742,6222-04-2019
Obligaties Wereldwijd Flexibel - CHF Hedged2,271,494,970,152,065,2518-04-2019
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - EUR Hedged3,092,541,070,070,663,0622-04-2019
Target Date 2011-20150,580,37-0,210,04-4,5319-04-2019
Obligaties GBP Overheid5,423,783,100,003,809,2718-04-2019
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, GBP Hedged12,087,35-0,74-0,021,3110,8618-04-2019
Obligaties Euro Zeer Kortlopend0,350,24-0,32-0,100,130,4422-04-2019
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - EUR Hedged1,271,12-0,26-0,11-0,663,5519-04-2019
Geldmarkt EUR-0,06-0,04-0,27-0,19-0,030,1322-04-2019
Obligaties Europa0,890,700,35-0,290,402,6319-04-2019
Geldmarkt EUR - Kortlopend-0,10-0,08-0,35-0,29-0,160,0622-04-2019
Onroerend Goed - Wereldwijd Direct-5,33-5,34-3,33-0,300,104,7519-04-2019
Mixfondsen NOK Offensief12,656,59-4,42-0,34-9,4418-04-2019
Obligaties USD Overheid1,831,059,75-0,353,746,5222-04-2019
Onroerend Goed - VK Direct3,771,682,06-0,443,809,4918-04-2019
Aandelen VK Large-Cap Waarde-4,82-6,63-4,27-0,473,5212,6730-10-2018
Obligaties Wereldwijd Flexibel - GBP Hedged8,705,693,21-0,48-8,4719-04-2019
Obligaties Wereldwijd - CHF Gericht2,371,704,94-0,561,955,3918-04-2019
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - CHF Hedged2,642,526,35-0,563,005,7218-04-2019
Obligaties JPY0,860,006,95-0,754,279,4318-04-2019
Mixfondsen CHF Defensief3,222,214,17-0,801,995,2618-04-2019
Aandelen EMEA-3,38-8,211,10-0,903,3914,0827-04-2018
Obligaties Wereldwijd - CHF Hedged1,040,885,73-1,042,085,5618-04-2019
Grondstoffen - Vee-12,971,13-11,82-1,05-3,6118,8224-11-2016
Mixfondsen SEK Neutraal2,761,490,38-1,29-6,3219-04-2019
Obligaties CHF0,540,736,90-1,302,115,7318-04-2019
Mixfondsen SEK Defensief1,761,020,76-1,420,245,2518-04-2019
Obligaties Wereldwijd - GBP Hedged6,223,641,47-1,431,177,7918-04-2019
Mixfondsen GBP Gematigd Defensief6,263,381,59-1,59-8,0819-04-2019
Mixfondsen EUR Flexibel1,771,36-6,28-1,68-7,4422-04-2019
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - GBP Hedged5,653,401,61-1,89-0,687,1619-04-2019
Geldmarkt CHF-1,34-0,894,17-2,270,634,9218-04-2019
Obligaties CHF - Kortlopend-1,44-0,964,16-2,420,745,0318-04-2019
Obligaties SEK Gediversifieerd-1,51-0,810,07-2,69-1,695,6918-04-2019
Geldmarkt GBP3,791,291,78-2,86-0,458,1122-04-2019
Geldmarkt GBP - Kortlopend3,681,221,55-3,10-0,718,1222-04-2019
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - GBP Hedged5,672,932,90-3,15-0,047,7722-04-2019
Obligaties SEK-2,33-1,380,31-3,27-0,905,3018-04-2019
Obligaties GBP Gediversifieerd - Kortlopend4,292,54-0,38-3,29-0,487,8719-04-2019
Obligaties SEK Zeer Kortlopend-3,09-2,10-1,11-4,50-2,875,6618-04-2019
Obligaties CAD-4,36-1,99-6,42-5,21-1,086,8027-04-2018
Onroerend Goed - Europa Direct-0,67-0,56-4,49-5,78-3,263,6219-04-2019
Aandelen Sector Edelmetalen4,104,64-3,78-7,70-0,7628,6322-04-2019
Grondstoffen - Agrarisch Breed-1,67-4,17-11,54-8,74-10,6411,9418-04-2019
Aandelen Turkije1,47-3,34-27,49-15,44-7,5130,3918-04-2019
Aandelen Europa Overig-------
Aandelen Islamitisch - Overig-------
Aandelen Overig-------
Aandelen Sector Onroerend Goed - Overig Indirect-------
Aandelen Sector Water20,1810,88---10,8419-04-2019
Aandelen VK Flex-Cap20,169,23---14,9822-04-2019
Alt - Debt Arbitrage-------
Alt - Diversified Arbitrage-------
Alt - Event Driven-------
Alt - Fund of Funds - Aandelen-------
Alt - Fund of Funds - Multistrategie-------
Alt - Fund of Funds - Overig-------
Alt - Long Short Aandelen - VK-------
Alt - Long Short Aandelen - VS-------
Alt - Long/Short Aandelen - Emerging Markets-------
Alt - Long/Short Aandelen - Europa-------
Alt - Long/Short Aandelen - Overig-------
Alt - Long/Short Aandelen - Wereldwijd-------
Alt - Long/Short Obligaties-------
Alt - Macro Wereldwijd-------
Alt - Marktneutraal - Aandelen-------
Alt - Multistrategie-------
Alt - Systematic Futures-------
Alt - Valuta-------
Alt - Volatiliteit-------
Converteerbare Obligaties - Overig-------
Converteerbare Obligaties - Overig Hedged-------
Distressed Securities-------
Diversified Arbitrage-------
Equity Market Neutral-------
Europe Long/Short Equity-------
Event Driven-------
Fund of Funds - Equity-------
Fund of Funds - Multistrategy-------
Fund of Funds - Relative Value-------
Garantiefondsen-------
Geldmarkt Overig-------
Global Long/Short Equity-------
Global Macro-------
Grondstoffen - Granen0,55-1,31-17,27---02-04-2019
Grondstoffen - Industriële & Brede Metalen9,8711,70---13,0602-04-2019
Kapitaal Beschermd-------
Long/Short Debt-------
Long-Only Debt -------
Long-Only Equity -------
Long-Only Other -------
Mixfondsen GBP Neutraal9,655,393,20--9,0119-04-2019
Mixfondsen Overig-------
Multistrategy-------
Obligaties DKK1,771,562,49--1,6518-04-2019
Obligaties EUR Bedrijven - Kortlopend1,681,420,51--0,9022-04-2019
Obligaties Overig-------
Obligaties Overig Inflatiegerelateerd-------
Obligaties RMB High Yield7,515,8314,27--5,8618-04-2019
Obligaties USD Gediversifieerd - Kortlopend2,731,7911,01--6,2822-04-2019
Obligaties Vaste Looptijd-------
Overig-------
Systematic Futures-------
Target Date 2021-20252,131,30---4,8122-04-2019
Trading - Leveraged/Inverse Aandelen-------
Trading - Leveraged/Inverse Grondstoffen-------

Rendementen van fondsen binnen de Morningstar categorieën. Voor elke Morningstar categorie wordt het rendement over 3 maanden, YTD, 1 jaar, 3 jaar en 5 jaar gegeven. Daarnaast wordt ook de standaardafwijking (standard deviation) over drie jaar vermeld.

De rendementen zijn in Euro (EUR)