Fondscategorie Prestaties: Totaal geannualiseerd Rendement

Een lijst van alle Morningstar Categorieën met de gemiddelde rendementen voor alle fondsen in die categorieën over 3 maanden, 1 jaar, 3 jaar, 5 jaar en sinds 1 januari (YTD). De Morningstar Categorie wordt als benchmark gebruikt in bijvoorbeeld de Morningstar Fonds Rapporten. Klik op een van de categorieën om een overzicht te krijgen van de verschillende fondsen die onder deze categorie vallen.×
Morningstar
Categorie
YTD Return%3 Month Return %1 Year Return %3 Year Anlsd %5 Year Anlsd %3Yr Std DevDate
Aandelen Sector Technologie25,266,476,7915,8715,0216,0221-08-2019
Aandelen VS Large-Cap Groei25,644,069,9214,9814,3913,6221-08-2019
Aandelen Rusland23,603,7722,4613,486,9117,3121-08-2019
Aandelen Sector Private Equity25,863,457,0313,1010,3411,8021-08-2019
Aandelen Brazilië19,3014,3144,6012,552,1926,7721-08-2019
Aandelen BRIC14,553,2810,8911,657,8812,4921-08-2019
Aandelen VS Flex-Cap21,332,184,4411,5011,8114,5021-08-2019
Aandelen VS Large-Cap Gemengd20,772,815,7511,2411,8512,9621-08-2019
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Groei20,282,625,1210,289,9611,9021-08-2019
Aandelen Zwitserland Small/Mid-Cap22,764,36-1,969,9112,6312,2821-08-2019
Aandelen Sector Financiële Dienstverlening14,93-1,08-1,569,596,3814,9221-08-2019
Aandelen VS Small-Cap18,580,24-3,909,3910,7217,7121-08-2019
Aandelen Nederland21,041,843,159,2611,2813,2121-08-2019
Aandelen Thailand13,894,717,059,267,7012,8821-08-2019
Aandelen Emerging Europa16,804,3317,149,243,2913,2521-08-2019
Grondstoffen - Edele Metalen21,7618,5932,289,124,0413,0821-08-2019
Aandelen Greater China16,054,173,079,118,7915,8721-08-2019
Aandelen VS Mid-Cap21,982,711,968,9310,6715,3621-08-2019
Aandelen Frankrijk Large-Cap16,360,611,438,806,9812,4721-08-2019
Aandelen Noorwegen5,14-7,44-9,488,704,3314,3521-08-2019
Aandelen Zwitserland Large-Cap20,974,107,368,658,039,7821-08-2019
Aandelen Italië13,530,36-2,348,392,8316,3621-08-2019
Aandelen Sector Nutsbedrijven18,734,9717,878,337,8811,4021-08-2019
Aandelen Japan Small/Mid-Cap8,932,23-5,818,1711,0514,0121-08-2019
Aandelen Sector Water21,564,956,717,918,6511,3521-08-2019
Aandelen Sector Consumenten20,473,166,757,898,5312,3621-08-2019
Aandelen Taiwan Large-Cap13,515,830,907,817,8013,5021-08-2019
Aandelen China13,261,991,577,787,5016,6821-08-2019
Aandelen VS Large-Cap Waarde15,050,491,047,769,7113,3421-08-2019
Aandelen Pacific excl. Japan14,49-0,783,657,595,2410,3721-08-2019
Mixfondsen Greater China12,501,756,597,56-10,5821-08-2019
Aandelen Zweden Small/Mid-Cap18,251,836,307,5012,1312,6221-08-2019
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Gemengd15,901,102,047,497,6410,9421-08-2019
Aandelen Sector Industriële Materialen15,60-0,24-1,137,336,1914,3821-08-2019
Aandelen Sector Ecologie19,041,913,097,257,1312,2721-08-2019
Aandelen Afrika & Midden-Oosten12,011,068,877,171,2511,2321-08-2019
Aandelen Wereldwijd Small-Cap15,950,05-2,717,118,5212,8521-08-2019
Aandelen Eurozone Mid-Cap13,93-0,52-5,897,017,2812,9921-08-2019
Aandelen Sector Onroerend Goed - Azië Indirect16,601,7113,686,917,2310,0621-08-2019
Aandelen VK Small-Cap6,45-8,89-9,966,805,3314,1821-08-2019
Aandelen Hong Kong6,93-2,42-1,066,756,5313,9021-08-2019
Aandelen Sector Farmacie & Gezondheid12,903,612,196,688,9413,4221-08-2019
Aandelen Azië-Pacific excl. Japan10,130,510,356,596,2411,9421-08-2019
Aandelen Eurozone Small-Cap10,31-2,42-7,796,587,8513,6021-08-2019
Aandelen Azië excl. Japan10,401,690,586,426,4912,5021-08-2019
Aandelen Europa excl. VK Large-Cap14,77-0,04-1,346,416,2411,5321-08-2019
Target Date 2046+13,410,891,886,316,479,7321-08-2019
Aandelen Sector Alternatieve Energie22,464,5410,196,263,5014,8221-08-2019
Aandelen Europa Large-Cap Groei19,281,370,566,247,2211,3521-08-2019
Aandelen Singapore7,34-0,214,406,203,8712,4621-08-2019
Aandelen Wereldwijd Flex Cap14,170,45-0,546,176,6812,0421-08-2019
Aandelen Sector Agricultuur14,781,351,766,164,4911,7621-08-2019
Aandelen China - A Shares25,102,4312,956,1415,3818,5121-08-2019
Aandelen Japan Flex-Cap7,790,41-6,726,098,0012,9821-08-2019
Aandelen Vietnam9,101,663,266,0610,1213,1521-08-2019
Aandelen Europa Mid-Cap14,96-1,12-5,356,067,1112,4821-08-2019
Aandelen Europa Small-Cap10,47-3,81-9,306,007,6413,1521-08-2019
Aandelen Emerging Europa excl. Rusland5,814,694,895,973,3111,8021-08-2019
Aandelen Sector Infrastructuur16,943,4410,765,936,7610,5421-08-2019
Target Date 2041-204512,440,621,525,896,079,2321-08-2019
Aandelen Wereldwijd Dividend13,440,272,485,856,549,9921-08-2019
Aandelen Sector Onroerend Goed - Eurozone Indirect10,32-1,63-0,965,838,5610,4825-06-2019
Mixfondsen USD Offensief14,392,544,795,816,959,3021-08-2019
Aandelen Finland10,69-2,00-4,285,798,0112,0221-08-2019
Aandelen Azië-Pacific excl. Japan Dividend10,420,393,235,645,7710,1521-08-2019
Aandelen Spanje4,04-2,51-9,025,623,8512,2121-08-2019
Target Date 2036-204012,330,141,145,605,678,5021-08-2019
Aandelen Eurozone Large-Cap13,12-0,44-2,565,574,9511,9921-08-2019
Aandelen Europa excl. VK Small/Mid-Cap12,49-1,61-6,935,517,8712,5021-08-2019
Obligaties USD High Yield12,112,148,545,507,046,9121-08-2019
Obligaties Wereldwijd - ILS16,657,3313,785,417,266,8921-08-2019
Obligaties Wereldwijd High Yield12,062,549,305,366,866,4321-08-2019
Aandelen Noord-Europa Small/Mid-Cap11,47-1,51-4,905,358,6712,9821-08-2019
Aandelen Latijns-Amerika9,684,0215,445,260,2718,8421-08-2019
Aandelen Japan Large-Cap8,290,92-3,315,207,5411,0921-08-2019
Aandelen Azië-Pacific incl. Japan9,640,49-0,855,176,1210,9621-08-2019
Mixfondsen GBP Offensief10,94-1,45-0,355,144,6410,1221-08-2019
Target Date 2031-203510,720,961,645,115,237,9521-08-2019
Mixfondsen USD Neutraal12,812,996,845,116,717,4821-08-2019
Aandelen Wereldwijd Large-Cap Waarde10,01-0,98-3,415,085,9511,1921-08-2019
Aandelen Emerging Markets8,650,911,685,023,8011,3021-08-2019
Aandelen Sector Biotechnologie16,492,45-4,424,977,1820,2321-08-2019
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets Bedrijven12,893,8514,074,957,716,1621-08-2019
Aandelen Denemarken14,07-0,76-2,914,9310,3411,3321-08-2019
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - USD Hedged14,516,1814,334,867,986,1621-08-2019
Aandelen Australië & Nieuw Zeeland16,831,371,354,783,3411,9421-08-2019
Aandelen Europa Large-Cap Gemengd13,91-0,56-1,404,764,2910,8021-08-2019
Aandelen Noord-Europa11,26-0,67-1,654,745,5611,1321-08-2019
Obligaties Europa High Yield-0,14-0,773,054,595,844,6827-04-2018
Aandelen Sector Onroerend Goed - Wereldwijd Indirect20,101,5610,694,547,4011,0021-08-2019
Aandelen Islamitisch Wereldwijd11,650,13-0,664,545,2410,6821-08-2019
Obligaties EUR - Langlopend22,3815,5522,974,527,458,3221-08-2019
Obligaties Wereldwijd Flexibel - USD Hedged11,253,9611,094,476,876,1821-08-2019
Obligaties USD Bedrijven14,656,4814,614,406,926,1821-08-2019
Mixfondsen EUR Offensief - Wereldwijd11,501,13-0,014,314,468,6621-08-2019
Target Date 2026-203010,851,201,994,274,616,7421-08-2019
Mixfondsen USD Flexibel12,312,505,244,246,328,4721-08-2019
Obligaties USD Flexibel10,893,5210,204,216,556,1421-08-2019
Obligaties Wereldwijd Bedrijven12,214,7411,644,025,984,6621-08-2019
Obligaties Azië High Yield11,651,7711,683,998,456,5121-08-2019
Mixfondsen EUR Offensief8,58-0,12-2,183,984,268,9021-08-2019
Obligaties Azië12,484,4313,713,946,985,9621-08-2019
Mixfondsen USD Defensief10,753,468,023,935,936,3021-08-2019
Aandelen VK Mid-Cap10,24-7,12-8,013,894,2614,5421-08-2019
Mixfondsen Azië10,642,575,913,885,418,0521-08-2019
Mixfondsen GBP Gematigd Offensief9,64-1,480,303,843,719,2821-08-2019
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets 12,684,0913,173,816,516,4321-08-2019
Mixfondsen NOK Offensief9,84-0,60-2,233,774,519,7021-08-2019
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, USD Hedged10,961,875,203,756,227,3121-08-2019
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - USD Hedged11,165,4910,753,707,366,9021-08-2019
Mixfondsen Emerging Markets8,952,064,933,623,018,0021-08-2019
Aandelen India-1,73-7,02-8,733,597,7216,3421-08-2019
Aandelen Sector Onroerend Goed - Noord-Amerika Indirect23,464,3313,453,569,0215,0121-08-2019
Aandelen Eurozone Flex-Cap9,48-2,88-4,133,564,8812,4721-08-2019
Aandelen Europa Flex-Cap11,20-1,72-5,793,534,7911,8621-08-2019
Obligaties Wereldwijd - USD Hedged9,974,5411,573,516,676,4221-08-2019
Obligaties NOK High Yield2,84-1,50-0,343,47-2,686,9721-08-2019
Aandelen Duitsland Small/Mid-Cap8,89-2,62-9,753,444,9813,1621-08-2019
Aandelen Europa Dividend9,37-2,00-2,703,403,3110,5021-08-2019
Obligaties EUR High Yield7,231,903,193,383,363,4721-08-2019
Obligaties GBP Inflatiegerelateerd13,164,7712,223,335,6010,4421-08-2019
Obligaties Wereldwijd Flexibel8,682,557,993,325,715,3821-08-2019
Aandelen Europa Large-Cap Waarde7,56-3,30-6,603,282,6311,7121-08-2019
Obligaties RMB High Yield10,592,0812,003,27-5,9521-08-2019
Mixfondsen SEK Offensief10,011,890,583,244,628,2621-08-2019
Aandelen VK Large-Cap8,67-5,41-4,183,202,3611,4921-08-2019
Aandelen Frontier Markets8,041,62-0,273,161,398,9821-08-2019
Obligaties USD Gediversifieerd 11,405,1412,453,156,266,0621-08-2019
Obligaties RMB6,151,136,953,105,415,4821-08-2019
Mixfondsen CHF Offensief12,884,594,803,063,967,7021-08-2019
Aandelen VK Flex-Cap8,23-6,97-7,383,062,7413,3721-08-2019
Aandelen Canada19,730,402,563,010,7512,8821-08-2019
Aandelen Duitsland Large-Cap10,53-3,63-9,382,934,3213,6621-08-2019
Onroerend Goed - VK Direct-1,40-4,26-1,322,821,257,2621-08-2019
Aandelen ASEAN8,684,035,572,792,679,7421-08-2019
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd8,891,483,122,754,685,7321-08-2019
Obligaties Azië - Lokale Valuta8,515,2311,422,705,105,3721-08-2019
Aandelen Sector Onroerend Goed - Europa Indirect10,01-4,17-2,202,666,2911,3121-08-2019
Obligaties Wereldwijd High Yield - EUR Hedged7,391,262,802,652,053,8221-08-2019
Target Date 2021-20258,311,831,492,593,114,6821-08-2019
Mixfondsen EUR Neutraal - Wereldwijd8,391,560,972,472,835,6821-08-2019
Obligaties USD Gediversifieerd - Kortlopend5,871,917,192,474,926,3021-08-2019
Obligaties USD Inflatiegerelateerd10,274,509,582,464,696,3221-08-2019
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd9,384,809,582,463,154,8021-08-2019
Obligaties USD Overheid10,275,3612,302,445,266,5221-08-2019
Obligaties DKK4,602,394,662,432,701,8821-08-2019
Mixfondsen EUR Flexibel - Wereldwijd8,331,22-0,542,422,476,9421-08-2019
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets - Lokale Valuta9,905,3213,272,362,157,5021-08-2019
Obligaties GBP High Yield5,89-2,361,812,321,307,9021-08-2019
Mixfondsen EUR Neutraal7,570,89-0,182,202,536,3221-08-2019
Mixfondsen GBP Neutraal7,12-1,790,222,192,178,2221-08-2019
Obligaties Wereldwijd - USD Gericht9,673,819,732,175,105,5621-08-2019
Obligaties Wereldwijd High Yield - GBP Hedged6,14-2,881,962,130,528,1621-08-2019
Mixfondsen EUR Flexibel7,100,47-1,352,112,027,3121-08-2019
Geldmarkt USD - Kortlopend4,351,315,962,064,576,3721-08-2019
Geldmarkt USD4,771,556,282,064,536,3121-08-2019
Target Date 2016-20206,001,872,422,012,673,4721-08-2019
Mixfondsen CHF Neutraal11,465,556,032,013,696,2221-08-2019
Obligaties EUR Bedrijven6,813,275,362,002,462,2621-08-2019
Obligaties DKK3,221,463,331,902,121,5821-08-2019
Aandelen Emerging Markets Small/Mid-Cap7,270,86-1,621,873,3610,9821-08-2019
Obligaties Wereldwijd High Yield - CHF Hedged10,374,666,981,873,525,5721-08-2019
Obligaties HKD5,942,157,811,795,156,1821-08-2019
Mixfondsen NOK Neutraal8,44-0,26-0,031,780,988,0221-08-2019
Mixfondsen GBP Flexibel6,89-2,09-0,891,771,799,0221-08-2019
Aandelen Sector Communicatie17,241,235,631,764,5011,8621-08-2019
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets Bedrijven - EUR Gericht7,702,616,781,662,133,7821-08-2019
Grondstoffen - Softs11,291,6211,211,61-4,6124,8624-11-2016
Obligaties EUR Overheid7,505,227,841,592,483,0821-08-2019
Obligaties Wereldwijd8,774,339,111,583,884,2121-08-2019
Aandelen Afrika5,06-0,85-5,471,53-4,6111,8521-08-2019
Mixfondsen EUR Defensief6,111,732,171,491,763,3121-08-2019
Obligaties Europa6,233,676,091,472,492,6721-08-2019
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - EUR Hedged8,664,416,501,421,982,9821-08-2019
Obligaties EUR Inflatiegerelateerd5,674,754,111,341,553,4221-08-2019
Mixfondsen EUR Defensief - Wereldwijd6,361,851,911,341,803,3921-08-2019
Obligaties Wereldwijd Flexibel - EUR Hedged5,722,133,611,291,492,8621-08-2019
Aandelen VK Income5,48-6,97-6,921,281,7112,0321-08-2019
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - CHF Hedged12,398,2111,401,264,445,7521-08-2019
Obligaties EUR Flexibel5,422,383,711,251,212,5821-08-2019
Mixfondsen GBP Defensief5,48-1,352,151,211,496,8121-08-2019
Mixfondsen GBP Gematigd Defensief6,01-1,451,431,211,377,1121-08-2019
Obligaties EUR Gediversifieerd5,933,535,291,201,962,3621-08-2019
Obligaties Emerging Europa7,004,6010,891,172,294,9421-08-2019
Obligaties GBP Bedrijven7,290,025,481,162,467,7821-08-2019
Converteerbare Obligaties - Europa5,260,14-1,341,131,864,6021-08-2019
Mixfondsen SEK Neutraal5,161,730,641,102,336,6621-08-2019
Aandelen Azië excl. Japan Small/Mid-Cap6,790,10-3,611,063,2312,0821-08-2019
Obligaties Wereldwijd Emerging Markets - EUR Gericht8,202,966,691,051,965,6921-08-2019
Mixfondsen CHF Defensief9,825,806,320,902,785,4021-08-2019
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, EUR Hedged6,040,17-1,050,891,105,0521-08-2019
Obligaties Wereldwijd - EUR Gericht5,292,804,460,881,692,2421-08-2019
Obligaties Wereldwijd Flexibel - GBP Hedged4,90-1,802,900,860,207,1321-08-2019
Obligaties Wereldwijd Flexibel - CHF Hedged8,865,528,050,822,895,3121-08-2019
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, CHF Hedged9,354,243,940,763,106,6721-08-2019
Obligaties GBP Gediversifieerd6,720,275,200,742,277,7821-08-2019
Target Date 2011-20152,801,051,270,700,474,5221-08-2019
Obligaties RMB - Onshore2,970,375,840,704,375,9821-08-2019
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - EUR Hedged6,284,254,150,671,703,2121-08-2019
Obligaties Wereldwijd Bedrijven - GBP Hedged7,06-0,075,490,630,386,6221-08-2019
Obligaties EUR Bedrijven - Kortlopend2,340,891,380,570,710,9221-08-2019
Aandelen Sector Grondstoffen7,90-1,96-7,000,49-2,0116,4321-08-2019
Obligaties Wereldwijd - NOK Hedged5,711,594,030,43-1,156,3821-08-2019
Obligaties Wereldwijd - CHF Gericht8,344,957,780,412,435,4921-08-2019
Mixfondsen SEK Flexibel5,511,31-0,640,361,428,0921-08-2019
Obligaties Wereldwijd - CHF Hedged8,576,589,280,362,815,6921-08-2019
Obligaties Wereldwijd - EUR Hedged4,792,944,020,350,822,6021-08-2019
Obligaties CHF6,734,757,650,342,615,8821-08-2019
Obligaties GBP Overheid8,472,607,790,253,008,7821-08-2019
Obligaties Wereldwijd Inflatiegerelateerd - GBP Hedged5,12-0,133,350,240,206,3921-08-2019
Obligaties EUR Overheid - Kortlopend1,290,951,470,080,161,3221-08-2019
Obligaties EUR Gediversifieerd - Kortlopend1,340,600,810,000,211,0221-08-2019
Obligaties NOK - Kortlopend2,04-0,660,04-0,08-1,995,8621-08-2019
Onroerend Goed - Europa Direct0,60-0,490,73-0,100,093,9021-08-2019
Converteerbare Obligaties - Wereldwijd, GBP Hedged4,70-3,93-3,04-0,10-1,119,6021-08-2019
Obligaties Wereldwijd - GBP Hedged3,90-1,093,54-0,14-0,276,7421-08-2019
Obligaties NOK2,42-0,090,59-0,15-1,475,6521-08-2019
Obligaties Euro Zeer Kortlopend0,290,09-0,05-0,19-0,050,4521-08-2019
Geldmarkt EUR-0,10-0,02-0,25-0,28-0,150,1521-08-2019
Obligaties JPY10,627,6313,27-0,415,537,6221-08-2019
Geldmarkt EUR - Kortlopend-0,27-0,11-0,43-0,42-0,290,0521-08-2019
Obligaties CHF - Kortlopend3,464,014,34-0,871,645,1621-08-2019
Geldmarkt CHF3,063,533,83-0,881,405,0321-08-2019
Aandelen EMEA-3,38-8,211,10-0,903,3914,0827-04-2018
Grondstoffen - Vee-12,971,13-11,82-1,05-3,6118,8224-11-2016
Onroerend Goed - Wereldwijd Direct-0,08-1,04-0,73-1,12-1,214,6621-08-2019
Aandelen Frankrijk Small/Mid-Cap8,67-3,42-15,38-1,301,5714,2421-08-2019
Geldmarkt GBP - Kortlopend-1,40-4,17-1,45-1,40-2,326,7121-08-2019
Obligaties GBP Gediversifieerd - Kortlopend-0,51-3,63-0,69-1,41-1,966,5721-08-2019
Mixfondsen SEK Defensief0,952,360,57-1,49-0,455,3821-08-2019
Geldmarkt GBP-1,54-4,24-1,58-1,50-2,386,7121-08-2019
Aandelen Sector Energie3,71-9,86-15,98-2,23-7,3417,3221-08-2019
Obligaties SEK Gediversifieerd-2,551,890,31-2,43-1,975,7021-08-2019
Aandelen Indonesië3,365,697,20-2,45-0,3415,5621-08-2019
Grondstoffen - Breed2,83-3,05-4,54-2,71-8,0310,4621-08-2019
Obligaties SEK-1,523,091,95-2,81-1,225,4521-08-2019
Aandelen België3,02-2,85-12,41-3,212,0112,1621-08-2019
Onroerend Goed - Overig Direct1,480,582,08-3,50-3,889,1621-08-2019
Aandelen Sector Edelmetalen38,8434,8446,62-3,705,2722,6121-08-2019
Grondstoffen - Energie3,27-19,07-31,22-3,79-23,2507-08-2019
Aandelen Korea-8,36-5,64-15,40-3,98-1,7515,2121-08-2019
Obligaties SEK Zeer Kortlopend-4,931,10-1,63-4,09-3,215,7221-08-2019
Obligaties CAD-4,36-1,99-6,42-5,21-1,086,8027-04-2018
Grondstoffen - Agrarisch Breed-10,62-6,93-14,45-10,53-9,5610,7121-08-2019
Aandelen Turkije1,3416,0816,78-12,07-9,4030,6921-08-2019
Aandelen Islamitisch - Overig-------
Aandelen Overig-------
Aandelen Sector Onroerend Goed - Overig Indirect-------
Alt - Diversified Arbitrage-------
Alt - Event Driven-------
Alt - Fund of Funds - Aandelen-------
Alt - Fund of Funds - Multistrategie-------
Alt - Long Short Aandelen - VK-------
Alt - Long Short Aandelen - VS-------
Alt - Long/Short Aandelen - Emerging Markets-------
Alt - Long/Short Aandelen - Europa-------
Alt - Long/Short Aandelen - Overig-------
Alt - Long/Short Aandelen - Wereldwijd-------
Alt - Long/Short Obligaties Bedrijven-------
Alt - Macro Wereldwijd-------
Alt - Marktneutraal - Aandelen-------
Alt - Multistrategie-------
Alt - Overig-------
Alt - Relative Value Arbitrage-------
Alt - Systematic Futures-------
Alt - Valuta-------
Alt - Volatiliteit-------
Converteerbare Obligaties - Overig-------
Converteerbare Obligaties - Overig Hedged-------
Distressed Securities-------
Diversified Arbitrage-------
Equity Market Neutral-------
Europe Long/Short Equity-------
Event Driven-------
Fund of Funds - Equity-------
Fund of Funds - Multistrategy-------
Fund of Funds - Relative Value-------
Garantiefondsen-------
Geldmarkt Overig-------
Global Long/Short Equity-------
Global Macro-------
Grondstoffen - Granen-5,17-2,44-2,69---17-07-2019
Grondstoffen - Industriële & Brede Metalen0,58-9,29---11,4817-07-2019
Kapitaal Beschermd-------
Long/Short Debt-------
Long-Only Debt -------
Long-Only Equity -------
Long-Only Other -------
Mixfondsen Overig-------
Multistrategy-------
Obligaties EUR Achtergesteld-------
Obligaties Overig-------
Obligaties Overig Inflatiegerelateerd-------
Obligaties Vaste Looptijd-------
Overig-------
Systematic Futures-------
Trading - Leveraged/Inverse Aandelen-------
Trading - Leveraged/Inverse Grondstoffen-------

Rendementen van fondsen binnen de Morningstar categorieën. Voor elke Morningstar categorie wordt het rendement over 3 maanden, YTD, 1 jaar, 3 jaar en 5 jaar gegeven. Daarnaast wordt ook de standaardafwijking (standard deviation) over drie jaar vermeld.

De rendementen zijn in Euro (EUR)