Welkom bij Morningstar.nl! Bekijk de veranderingen en ontdek hoe onze nieuwe functionaliteiten u kunnen helpen bij uw beleggingsbeslissingen.

Markt Index Prestaties: Totaal geannualiseerd Rendement in Euro

Een uitgebreid overzicht met de gemiddelde rendementen voor verschillende wereldwijde indices (MSCI, FTSE, Citigroup, etc.) Bepaalde indices kunnen gebruikt worden als benchmark voor de Portefeuille Manager tool.×
IndexYTD Return%1 Year Return %3 Year Anlsd %5 Year Anlsd %Date
MSCI World/Information Tech NR USD45,0233,3422,3320,2418-11-2019
Morningstar US Large Growth TR EUR31,6327,1018,4616,4819-11-2019
MSCI Russia NR USD45,0137,7818,1614,5618-11-2019
Russell 1000 Growth TR USD35,3329,1917,6916,7119-11-2019
Morningstar US Growth TR EUR33,6328,9117,6215,9319-11-2019
FTSE Italia AllShare TR EUR31,2327,9216,508,0219-11-2019
Athens Exchange Athex Composite TR49,6249,1316,060,9019-11-2019
Morningstar US Mid Growth TR EUR36,1130,0915,2414,0019-11-2019
MSCI ACWI Growth NR USD31,5122,9213,9212,4018-11-2019
Morningstar US Large Cap TR EUR30,8222,8813,8614,1419-11-2019
MSCI Taiwan NR USD33,8233,1513,3412,2519-11-2019
Fideuram Azionari Italia TR EUR26,4521,0313,307,9714-11-2019
S&P 500 TR USD30,7719,7213,1613,7818-11-2019
MSCI Germany Small Cap NR EUR24,7415,4013,1013,4719-11-2019
FTSE EPRA Nareit Switzerland TR EUR39,2239,1213,0914,3618-11-2019
Russell 1000 TR USD30,7722,3912,9313,6319-11-2019
DJ Islamic World TR USD29,3020,8712,8011,6618-11-2019
Morningstar US Market TR USD30,6022,0612,7213,5519-11-2019
Morningstar US Market TR EUR30,6022,0612,7213,5519-11-2019
Morningstar US Market TR GBP30,6022,0612,7213,5519-11-2019
MSCI EM Europe NR EUR29,8626,5012,706,2618-11-2019
MSCI Denmark NR DKK26,3123,0912,679,4119-11-2019
Russell 3000 TR USD30,2921,6512,4613,4319-11-2019
S&P Global Clean Energy TR USD34,9228,8912,196,1718-11-2019
S&P Global Water TR31,3926,1112,1712,1418-11-2019
Morningstar US Large Core TR EUR31,8820,5112,0813,1919-11-2019
Euronext Paris CAC 40 NR EUR27,6321,3511,999,2619-11-2019
FTSE EPRA Nareit Developed Europe TR EUR25,5517,4611,839,3518-11-2019
FTSE EPRA Nareit Eurozone TR EUR21,1212,4711,8211,0718-11-2019
Morningstar US Small Growth TR EUR28,0620,0111,8013,1419-11-2019
MSCI Thailand NR THB13,1610,3411,717,6019-11-2019
Euronext Paris SBF 120 NR EUR26,3419,5211,689,2719-11-2019
MSCI Poland NR EUR-1,294,3311,64-0,2518-11-2019
Vietnam VN Index16,5314,3311,5212,3219-11-2019
MSCI Switzerland NR CHF30,3725,7111,518,0119-11-2019
Morningstar US Core TR EUR32,4020,9511,4912,8519-11-2019
MSCI World/Utilities NR USD21,8519,4811,459,1318-11-2019
MSCI Europe Growth NR EUR29,3322,4011,358,6518-11-2019
MSCI Portugal NR EUR25,2421,4911,316,5719-11-2019
Euronext AEX All Share TR EUR22,5415,4111,239,5119-11-2019
MSCI Brazil NR USD15,4110,4111,177,4618-11-2019
MSCI EMU Small Cap NR EUR24,8316,2511,0711,2218-11-2019
MSCI World/Health Care NR USD20,4213,3111,069,7318-11-2019
Tel Aviv SE TA 125 TR ILS33,4219,8610,999,0819-11-2019
Red Rocks Gbl Listed Private Eqty TR USD32,8021,3410,8612,0218-11-2019
MSCI World NR USD27,4518,0010,8310,5118-11-2019
MSCI EMU SMID NR EUR24,8815,5210,8210,2518-11-2019
Morningstar US Mid Cap TR EUR31,5021,7810,7612,5019-11-2019
DJ Global TR USD25,8717,3310,5410,3018-11-2019
MSCI ACWI NR USD25,9517,3710,5410,0518-11-2019
MSCI BRIC NR USD17,1113,4910,498,3218-11-2019
MSCI Singapore NR SGD17,3918,2410,435,7619-11-2019
Morningstar US Mid Core TR EUR33,0422,1810,3311,9119-11-2019
Morningstar Eurozone 50 GR EUR27,1620,7110,197,0719-11-2019
S&P Global Infrastructure TR USD26,5822,9410,118,5118-11-2019
NASDAQ OMX Copenhagen 20 PR DKK23,3220,3710,088,0119-11-2019
Russell Mid Cap TR USD30,7321,2310,0811,7319-11-2019
MSCI China NR USD17,1711,909,949,4618-11-2019
MSCI Europe ex UK Small Cap NR EUR23,3815,049,9111,0718-11-2019
MSCI Europe Ex UK NR EUR24,8717,649,887,2218-11-2019
Morningstar US Large Val TR EUR26,0016,969,8811,9319-11-2019
MSCI Golden Dragon NR USD19,0715,669,869,7418-11-2019
Cat 50%MSCI Wld/CD NR&50%MSCI Wld/CS NR25,3516,989,8610,9418-11-2019
NASDAQ OMX Helsinki Benchmark Cap GR EUR16,8710,129,8611,0619-11-2019
MSCI India NR USD8,2811,869,736,2519-11-2019
MSCI Europe SMID NR EUR25,0516,379,659,0618-11-2019
FTSE EPRA Nareit Global TR USD25,2520,109,649,4518-11-2019
MSCI EMU NR EUR24,0816,089,637,2518-11-2019
MSCI Europe Small Cap NR EUR24,5015,829,4910,1118-11-2019
MSCI Austria NR EUR16,280,089,448,9919-11-2019
Morningstar DM Europe 100 GR EUR24,9319,609,245,9519-11-2019
EMIX Global Mining Global Gold TR USD35,7946,909,2211,8618-11-2019
Cat 25%Barclays EurAgg TR&75%FTSE Wld TR21,9115,869,218,9018-11-2019
STOXX Europe 600 NR EUR23,5317,649,126,5619-11-2019
Cat 25%Barclays US Agg TR&75%FTSE Wld TR23,4017,449,129,7018-11-2019
Cat 50%Citi PolishGBI&50%MSCI Poland NR1,525,649,121,5518-11-2019
MSCI AC Asia Ex Japan NR USD15,4613,589,057,9818-11-2019
Fideuram Azionari America TR EUR26,4914,289,049,2914-11-2019
MSCI Europe NR EUR23,0816,219,026,3318-11-2019
MSCI World High Dividend Yield NR USD23,2615,508,968,7418-11-2019
MSCI AC Asia Pac Ex JPN NR USD17,1114,578,867,5818-11-2019
MSCI Europe High Div Yld NR EUR22,1816,308,846,1318-11-2019
Cat 50%MSCI WldFree NR&50%MSCI Sweden NR23,4816,588,797,6318-11-2019
MSCI Australia NR USD25,9121,688,736,9619-11-2019
MSCI Nordic Countries NR EUR18,1714,118,695,9219-11-2019
Morningstar US Value TR EUR25,2215,368,6311,5319-11-2019
MSCI EM NR USD14,9812,568,516,2818-11-2019
FTSE EPRA Nareit United States TR USD29,5920,598,4810,3018-11-2019
Morningstar US Mid Core PR EUR31,0820,078,459,9919-11-2019
MSCI EAFE NR USD22,3415,888,417,1018-11-2019
FTSE EPRA Nareit Developed Asia TR USD18,2218,878,337,4718-11-2019
MSCI Sweden Small Cap NR SEK23,3720,208,2211,5819-11-2019
Russell 1000 Value TR USD26,2715,978,1910,4919-11-2019
MSCI World/Materials NR USD22,9514,398,167,6518-11-2019
MSCI Pacific Ex Japan NR USD19,4016,348,156,8418-11-2019
Euronext Paris CAC Mid&Small NR EUR18,4210,448,159,8219-11-2019
MSCI AC Asia Pacific NR USD18,9414,778,158,4418-11-2019
Morningstar Energy Cmdty TR USD26,061,197,95-7,9518-11-2019
FTSE 250 Ex Investment Trust TR GBP27,4419,127,886,8619-11-2019
MSCI World/Financials NR USD25,2813,867,518,6918-11-2019
MSCI ACWI Small NR USD22,8412,487,489,6218-11-2019
OSE FXLT Mutual Fund Index Linked/TOTX12,592,007,474,9619-11-2019
MSCI Korea NR USD10,678,597,467,2719-11-2019
FSE DAX TR EUR25,2117,587,436,9019-11-2019
Cat 25%Tel Aviv Bd&75%Tel Aviv SE TA 2525,4313,577,417,7418-11-2019
TOPIX TR JPY21,2113,937,3210,7019-11-2019
FTSE AllSh TR GBP20,0114,427,325,0719-11-2019
Fideuram Azionari Internazionale TR EUR22,7611,357,247,3814-11-2019
MSCI Nordic Countries Small Cap NR USD18,9112,437,1910,3819-11-2019
MSCI ACWI Value NR USD20,4911,937,167,6618-11-2019
Euronext BEL 20 NR EUR23,1614,257,166,7719-11-2019
MSCI AC ASEAN NR USD10,7511,497,163,9519-11-2019
Cat 50%Barclays EurAgg TR&50%FTSE Wld TR16,7313,327,126,9018-11-2019
MSCI EM Latin America NR USD10,696,807,083,3818-11-2019
MSCI World/Comm Services NR USD28,8522,767,006,7718-11-2019
Tel Aviv SE Yeter- Rest of shares TR ILS30,9416,666,9915,5719-11-2019
Cat 50%Barclays US Agg TR&50%FTSE Wld TR19,5816,406,928,4618-11-2019
Beassa ALBI TR ZAR9,168,516,873,8218-11-2019
MSCI Frontier Markets GR USD16,5513,556,733,5518-11-2019
Cat 75%Tel Aviv Bd&25%Tel Aviv SE TA 2522,3816,646,717,6918-11-2019
Cat 92.5%TA SE GC TR&7.5%TA SE GConv TR20,7316,106,718,3018-11-2019
MSCI Hong Kong NR HKD9,8910,466,718,2518-11-2019
Morningstar US Small Core TR EUR29,7016,996,6510,7619-11-2019
Morningstar US Small Cap TR EUR25,6914,266,6410,4219-11-2019
ICE BofAML Sterling HY TR GBP16,9712,716,645,3318-11-2019
MSCI Europe Value NR EUR16,769,996,613,8718-11-2019
FTSE EMU GBI 10+ Yr EUR17,6021,626,596,7319-11-2019
MSCI Sweden NR SEK19,2216,486,544,7619-11-2019
Russell 2000 TR USD23,7912,036,4910,8719-11-2019
Morningstar US Mid Val TR EUR24,7912,846,4711,3719-11-2019
Cat 90%Tel Aviv Bd&10% Tel Aviv SE TA 2521,4317,466,447,6018-11-2019
S&P Global Natural Resources TR USD14,824,986,435,0018-11-2019
MSCI Frontier Markets NR USD16,2213,226,403,1818-11-2019
Beassa 1-3 Yr TR ZAR7,276,406,394,3618-11-2019
Cat 50%Barclays Eu Agg&50%FTSE AW Dv Eur15,1512,646,375,0718-11-2019
Tel Aviv SE Gen Bond CPI Linked TR ILS21,1918,936,377,2819-11-2019
MSCI AC Asia Pacific ex Japan HDY NR USD12,6111,066,284,8018-11-2019
Cat 40%Citi SwissGBI&60%MSCI Wld Free NR17,3513,166,227,4218-11-2019
Tel Aviv SE All Bond20,6018,486,197,4519-11-2019
TReuters Global CB TR USD16,8214,886,046,9519-11-2019
Cat 75%BofAML Twn Gvt TR&25%MSCI Twn NR13,6513,966,017,7418-11-2019
FTSE Polish GBI PLN4,066,845,982,8319-11-2019
MSCI Canada NR USD28,9116,975,974,2718-11-2019
Fideuram Azionari Paesi Emergenti TR EUR12,089,095,963,2314-11-2019
NASDAQ OMX Helsinki 25 PR EUR10,844,765,946,7819-11-2019
Tel Aviv SE All Gov Bond TR ILS20,6719,595,827,1419-11-2019
Tel Aviv SE Gov Bond - CPI Linked TR ILS21,8720,595,796,8119-11-2019
Cat 50%JPM EMBI Plus TR&50%MSCI EM NR13,9313,375,736,7818-11-2019
BME IBEX 35 NR EUR11,636,425,630,9719-11-2019
TReuters Global Hedged CB TR EUR11,869,345,493,8919-11-2019
Fideuram Azionari Area Euro TR EUR19,8810,885,494,7914-11-2019
S&P Global Agribusiness Equity TR USD19,998,275,445,6918-11-2019
ICE BofAML Gbl HY Constnd TR HGBP15,7112,595,303,4218-11-2019
FTSE/JSE All Share TR ZAR12,8210,755,202,4819-11-2019
FTSE WBIG Eastern Europe EUR8,7010,305,164,5119-11-2019
JPM GBI-EM Global Diversified TR USD13,2814,665,093,4018-11-2019
Cat 50%Citi SwissGBI&50%MSCI Wld Free NR14,8811,895,066,6118-11-2019
ICE BofAML Gbl HY Constnd TR USD14,6212,665,017,5418-11-2019
STeFI Composite ZAR6,974,974,993,7019-11-2019
Cat 75%Barclays EurAgg TR&25%FTSE Wld TR11,6610,674,984,8318-11-2019
Morningstar EM Corp Bd TR USD16,2017,254,988,0418-11-2019
MSCI Emerging Markets SMID NR USD9,549,364,974,2118-11-2019
Fideuram Azionari Pacifico TR EUR15,819,874,894,8614-11-2019
BBgBarc US Corporate High Yield TR USD15,3812,714,878,0018-11-2019
Cat 40%CitiSwGBI&30%MSCISw&30%MSCIWd13,0110,084,844,3318-11-2019
MSCI Indonesia NR IDR8,1611,614,834,6219-11-2019
BBgBarc Pan Euro HY Euro TR EUR9,418,174,814,4318-11-2019
FTSE Small Cap Ex Invest Trust TR GBP12,706,854,815,6119-11-2019
Markit iBoxx GBP NonGilts TR14,0613,734,723,5919-11-2019
JPM EMBI Global Diversified TR USD16,1017,054,728,0818-11-2019
Cat 50%Citi NorwegianGBI&50%FTSE Wld TR13,238,254,694,6018-11-2019
Cat 75%Barclays US Agg TR&25%FTSE Wld TR15,7315,164,677,1418-11-2019
STeFI 3 Month NCD ZAR6,634,614,633,3519-11-2019
Cat 75%Barclays Eu Agg&25%FTSE AW Dv Eur10,9010,324,613,9418-11-2019
BBgBarc Sterling Agg TR GBP13,5813,944,593,6718-11-2019
JPM CEMBI Broad Diversified TR USD15,1615,314,527,9118-11-2019
NASDAQ Biotechnology TR USD19,079,414,385,5418-11-2019
Cat 50%Citi ESBI Indo&50%MSCI Indo NR13,7222,164,307,2531-10-2019
Morningstar EM Composite Bd TR USD15,0616,334,297,6118-11-2019
BBgBarc Gbl Agg Corp TR Hdg GBP15,5615,094,282,3618-11-2019
BBgBarc US Corp Bond TR USD17,0618,134,227,2518-11-2019
FTSE Act UK Cnvt Gilts All Stocks TR GBP12,5913,264,183,4319-11-2019
ICE BofAML Gbl HY Constnd TR HEUR9,177,264,113,8518-11-2019
BBgBarc Gbl Agg Corp 0901 TR Hdg USD15,2616,024,017,1918-11-2019
Fideuram Bilanciati TR EUR12,158,473,863,2914-11-2019
Cat 50%CitiSwGBI&25%MSCISw&25%MSCIWd10,468,423,833,4818-11-2019
Markit iBoxx ALBI TR USD10,6914,023,825,6819-11-2019
Markit iBoxx ALBI Singapore TR SGD8,1211,673,724,8619-11-2019
JPM EMBI Global Diversified Hedge TR EUR9,6210,413,693,4318-11-2019
BBgBarc Gbl Agg Corp TR USD13,7714,283,685,6918-11-2019
JPM CEMBI Broad Diversified Hdg TR EUR8,758,803,533,3118-11-2019
S&P Pan Africa TR8,707,583,510,7518-11-2019
JPM Asia Credit TR USD14,2116,233,497,4119-11-2019
FTSE EMU GBI EUR7,679,813,153,1719-11-2019
BBgBarc Gbl Infl Linked TR Hdg GBP12,0511,083,122,4118-11-2019
BBgBarc Global Aggregate TR Hdg GBP11,9112,293,101,6518-11-2019
BBgBarc Pan Euro Agg TR EUR7,648,743,002,8518-11-2019
BBgBarc Gbl Agg Corp 0901 TR Hdg EUR8,849,432,992,6718-11-2019
BBgBarc Euro Infln Lkd TR EUR6,647,342,992,2819-11-2019
BBgBarc Euro Agg Bond TR EUR6,727,932,802,7218-11-2019
BBgBarc Global Aggregate TR Hdg USD11,5513,112,796,4018-11-2019
S&P Mid-East and Africa BMI TR USD7,285,842,780,5918-11-2019
Morningstar China Large Cap CNY27,4319,392,777,7119-11-2019
BBgBarc Gbl Infl Linked TR Hdg USD11,4811,702,727,0618-11-2019
FTSE 100 PR GBP14,028,722,710,4319-11-2019
BBgBarc Euro Agg Corps TR EUR6,286,252,702,4318-11-2019
TReuters Europe CB TR EUR8,986,832,673,3319-11-2019
Fideuram Bilanciati Obblig TR EUR9,317,172,672,9314-11-2019
BBgBarc Gbl Infl Linked TR USD10,2910,072,554,4818-11-2019
Tel Aviv SE Makams T-Bill TR ILS11,7810,952,504,7719-11-2019
BBgBarc US Agg Bond TR USD11,8813,752,375,7218-11-2019
Morningstar Livestock Cmdty TR USD-4,03-3,502,33-4,4218-11-2019
Markit iBoxx ALBI China Offshore TR CNH6,458,992,324,1819-11-2019
BBgBarc Global Aggregate TR USD9,6511,412,254,6618-11-2019
Cat 75%Citi SwissGBI&25%MSCI Wld Free NR8,848,632,144,5218-11-2019
MSCI AC Asia Ex JPN Small NR USD6,766,242,033,2818-11-2019
Fideuram Obbl Misti TR EUR6,896,861,981,9214-11-2019
Morningstar Metals Cmdty TR USD14,4617,041,923,7418-11-2019
BBgBarc Global Aggregate TR Hdg EUR5,356,711,821,9418-11-2019
BBgBarc Gbl Infl Linked TR Hdg EUR5,385,461,792,6218-11-2019
Morningstar Canadian Bd TR CAD11,6210,261,771,7501-11-2019
FTSE US GBI USD10,6513,411,765,1819-11-2019
BBgBarc Gbl Agg Corp TR Hdg CHF11,6213,691,723,9118-11-2019
Fideuram Obbl Euro Corp IG TR EUR5,334,701,621,4614-11-2019
BBgBarc Gbl Infl Linked US TIPS TR USD11,2011,401,554,9018-11-2019
Morningstar US Small Val TR EUR18,795,501,417,2419-11-2019
Cat 75%CitiSwGBI&12.5%MSCISw&12.5%MSCIWd4,214,231,271,2918-11-2019
Fideuram Obbl Eur Govt M/L Temn TR EUR4,705,381,211,1114-11-2019
BBgBarc Sterling Agg 1-3 Yr TR GBP6,375,260,86-0,3218-11-2019
Morningstar Lng-Only Cmdty TR USD12,78-0,090,71-4,4418-11-2019
FTSE GBP EuroDep 3 Mon GBP5,524,800,69-0,7619-11-2019
Markit iBoxx ALBI Hong Kong TR HKD7,389,550,624,9719-11-2019
BBgBarc Euro Agg Corp 1-3 Yr TR EUR1,281,140,590,7618-11-2019
BBgBarc Global Aggregate TR Hdg CHF8,0210,840,553,1818-11-2019
BBgBarc US Aggregate 1-3 Yr TR USD7,067,640,514,1418-11-2019
FTSE Danish GBI 3-5 Yr DKK1,131,100,330,6419-11-2019
ICE BofAML USD 3M Dep OR CM TR USD5,636,130,313,8319-11-2019
FTSE USD EuroDep 3 Mon USD5,425,930,303,8819-11-2019
FTSE Japanese GBI JPY6,9411,120,206,3319-11-2019
Fideuram Obbl Eur Govt Breve Temn TR EUR1,672,020,150,0114-11-2019
BBgBarc Euro Agg 1-3 Yr TR EUR0,470,720,140,3018-11-2019
BBgBarc Euro Agg Govt 1-3 Yr TR EUR0,270,690,040,2118-11-2019
BBgBarc Global Aggregate TR Hdg NOK4,963,57-0,16-0,2418-11-2019
EONIA Capitalisé 360j TR EUR-0,34-0,38-0,37-0,3014-11-2019
FTSE EUR EuroDep 3 Mon EUR-0,39-0,43-0,43-0,3219-11-2019
FTSE Danish GBI 1-3 Yr DKK-0,33-0,38-0,53-0,1919-11-2019
MSCI World/Energy NR USD10,96-2,35-0,71-0,6818-11-2019
FTSE Swiss GBI CHF2,964,83-0,812,3719-11-2019
BBgBarc Gbl Infl Linked Sweden TR USD-2,82-1,65-0,85-0,4318-11-2019
FTSE Swedish GBI SEK-2,060,13-1,40-0,9119-11-2019
MSCI China A Onshore NR CNY34,7224,74-1,446,1619-11-2019
FTSE Swiss GBI 1-3 Yr CHF1,983,09-1,591,2919-11-2019
FTSE CHF EuroDep 1 Mon CHF1,952,87-1,760,8819-11-2019
OSE Statsobligasjonsind 3.00-0,90-2,18-2,37-2,0619-11-2019
Cat 50%FTSE/JSE SC TR&50%FTSE/JSE MC TR4,550,69-2,51-0,5319-11-2019
OSE Statsobligasjonsind 1.00-1,21-2,91-2,79-2,6119-11-2019
OSE Statsobligasjonsind 0.25-1,15-2,93-2,80-2,6919-11-2019
Morningstar Shrt/Flt Cmdty TR USD-6,99-1,51-2,951,5818-11-2019
Morningstar Shrt-Only Cmdty TR USD-3,336,66-3,117,5218-11-2019
Morningstar Lng/Shrt Cmdty TR USD0,14-4,93-3,23-0,0918-11-2019
FTSE SEK EuroDep 3 Mon SEK-5,34-3,80-3,36-3,2519-11-2019
FTSE Swedish GBI 1-3 Yr SEK-5,62-4,13-3,41-2,9919-11-2019
Morningstar Lng/Flt Cmdty TR USD1,11-4,56-3,41-0,1518-11-2019
FTSE/JSE SA Listed Property TR ZAR4,90-0,74-3,85-0,9519-11-2019
Morningstar Lng/Shrt Cmdty ER USD-1,80-7,03-4,73-1,0718-11-2019
MSCI Turkey NR EUR13,3911,25-5,61-8,8418-11-2019
Morningstar Agriculture Cmdty TR USD-2,33-4,74-10,59-5,4318-11-2019

Een uitgebreide lijst van indices. Voor elke marktindex wordt het rendement over 1, 3 en 5 jaar gegeven. De belangrijkste indexen worden vermeld: MSCI, FTSE, Citigroup, Lehman Brothers en JP Morgan.

Bevestiging bezoeker


Onze website maakt gebruik van cookies en andere technologieën om een op u afgestemde ervaring te kunnen leveren, en te begrijpen hoe u en andere bezoekers onze website gebruiken. Zie 'cookie opties' voor verdere details.

  • Andere Morningstar websites
© Copyright 2018 Morningstar, Inc. Alle rechten voorbehouden.      Gebruiksvoorwaardenen      Privacybeleid.    Cookie toestemming