Markt Index Prestaties: Totaal geannualiseerd Rendement in Euro

Een uitgebreid overzicht met de gemiddelde rendementen voor verschillende wereldwijde indices (MSCI, FTSE, Citigroup, etc.) Bepaalde indices kunnen gebruikt worden als benchmark voor de Portefeuille Manager tool.×
IndexYTD Return%1 Year Return %3 Year Anlsd %5 Year Anlsd %Date
S&P Global Clean Energy TR USD-15,68101,6437,3121,6919-04-2021
MSCI World/Information Tech NR USD10,3746,6629,6026,4019-04-2021
Morningstar US Growth TR EUR9,7440,9926,7321,7919-04-2021
MSCI Taiwan NR USD18,7667,3425,8222,6619-04-2021
Russell 1000 Growth TR USD9,6739,8525,7120,9219-04-2021
Morningstar US Mid Growth TR EUR5,7046,1525,1120,1919-04-2021
Morningstar US Large Growth TR EUR8,2933,4124,7020,8019-04-2021
MSCI Sweden Small Cap NR SEK14,1883,9522,6414,8919-04-2021
EMIX Global Mining Global Gold TR USD2,604,0620,5910,6416-04-2021
Morningstar US Large Cap TR EUR12,3632,7520,0916,4819-04-2021
MSCI ACWI Growth NR USD8,3038,5920,0416,6219-04-2021
Russell 1000 TR USD13,0837,0319,5116,0019-04-2021
Morningstar US Market TR EUR13,0037,6219,2415,9319-04-2021
Morningstar US Market TR GBP13,0037,6219,2415,9319-04-2021
Morningstar US Market TR USD13,0037,6219,2415,9319-04-2021
DJ Islamic World TR USD9,2835,7419,1815,3819-04-2021
Russell 3000 TR USD13,2238,6319,1715,9019-04-2021
Morningstar US Small Growth TR EUR2,5552,7019,1217,7619-04-2021
MSCI World/Comm Services NR USD14,3639,3219,079,0719-04-2021
Morningstar US Large Core TR EUR12,2835,3418,9615,4519-04-2021
S&P 500 TR USD13,3333,4118,9515,6419-04-2021
S&P Global Water TR13,1235,8718,4413,7519-04-2021
MSCI Denmark NR DKK3,4136,2418,3310,6219-04-2021
Morningstar US Core TR EUR12,8438,7318,3014,8619-04-2021
Morningstar US Mid Cap TR EUR14,0147,5617,3714,6819-04-2021
MSCI Nordic Countries Small Cap NR USD13,7279,2917,2414,2919-04-2021
MSCI Sweden NR SEK21,2765,6716,9011,1819-04-2021
Russell Mid Cap TR USD14,4747,1416,8013,8919-04-2021
Refinitiv Global CB TR USD6,4538,5616,6011,5416-04-2021
Cat 50%MSCI WldFree NR&50%MSCI Sweden NR17,4250,3416,2712,4718-04-2021
Morningstar US Mid Core TR EUR14,8543,7716,1313,0219-04-2021
NASDAQ OMX Copenhagen 20 PR DKK3,3132,5016,129,1219-04-2021
Tel Aviv SE Yeter- Rest of shares TR ILS6,8347,0315,7613,9019-04-2021
Red Rocks Gbl Listed Private Eqty TR USD17,7666,9715,7614,6419-04-2021
MSCI World/Health Care NR USD6,789,1015,5310,1419-04-2021
Cat 50%MSCI Wld/CD NR&50%MSCI Wld/CS NR8,8029,1715,5311,2718-04-2021
Fideuram Azionari America TR EUR14,0137,4015,4612,2715-04-2021
Russell 2000 TR USD15,3466,4114,9414,6619-04-2021
MSCI World NR USD11,9234,2114,7212,5419-04-2021
Morningstar US Small Cap TR EUR16,2763,4114,4913,1519-04-2021
MSCI Nordic Countries NR EUR13,0850,2314,4510,4719-04-2021
NASDAQ Biotechnology TR USD2,1510,9914,449,6419-04-2021
Morningstar US Mid Core PR EUR14,4741,6514,2311,1219-04-2021
MSCI Switzerland NR CHF5,0513,1213,969,0719-04-2021
MSCI ACWI NR USD11,2334,7213,9212,3519-04-2021
DJ Global TR USD11,5536,4313,8712,5219-04-2021
Refinitiv Global Hgd CB TR EUR3,9046,6513,8111,0519-04-2021
Morningstar US Small Core TR EUR20,5159,7913,1911,9719-04-2021
Cat 25%Barclays US Agg TR&75%FTSE Wld TR9,3323,8013,0610,6318-04-2021
MSCI Golden Dragon NR USD7,7232,8912,7015,2819-04-2021
S&P Global Agribusiness Equity TR USD19,6451,3412,569,9819-04-2021
Russell 1000 Value TR USD16,7532,6412,5110,5919-04-2021
MSCI Europe Growth NR EUR9,6630,2812,449,5719-04-2021
MSCI World/Materials NR USD14,1950,7112,1412,9119-04-2021
MSCI World/Utilities NR USD6,258,4312,107,4019-04-2021
Tel Aviv SE TA 125 TR ILS9,0924,3512,047,5319-04-2021
MSCI ACWI SMID NR USD13,3950,9911,9811,5619-04-2021
FTSE EPRA Nareit United States TR USD17,1824,4511,904,4819-04-2021
MSCI Russia NR USD6,1021,8911,8111,6019-04-2021
NASDAQ OMX Helsinki Benchmark Cap GR EUR13,8653,5711,8013,4819-04-2021
MSCI Korea NR USD8,9068,0711,5314,4119-04-2021
Morningstar US Large Value TR EUR14,3022,5011,3710,0719-04-2021
Morningstar US Value TR EUR16,9230,8610,9810,0319-04-2021
Cat 50%Barclays US Agg TR&50%FTSE Wld TR5,9911,9210,977,8518-04-2021
MSCI China A Onshore NR CNY0,3732,1610,906,5719-04-2021
MSCI Australia NR USD11,5444,9310,908,9819-04-2021
MSCI Canada NR USD15,0737,6210,738,0519-04-2021
Cat 40%CitiSwGBI&30%MSCISw&30%MSCIWd9,2831,0310,637,1418-04-2021
Euronext AEX All Share TR EUR13,0045,2010,6011,0619-04-2021
MSCI Europe ex UK Small Cap NR EUR13,2060,8710,5912,1519-04-2021
FTSE EPRA Nareit Switzerland TR EUR1,241,6510,447,0619-04-2021
MSCI AC Asia Pac Ex JPN NR USD7,5337,5810,4312,0319-04-2021
Morningstar Metals Cmdty TR USD0,238,8610,405,8419-04-2021
Morningstar EU Agg Gbl Tgt Alloc NR EUR9,3029,9310,359,4319-04-2021
MSCI AC Asia Ex Japan NR USD6,9836,6010,1712,7019-04-2021
Morningstar US Small Val TR EUR27,0676,7410,149,0819-04-2021
Fideuram Azionari Internazionale TR EUR12,9936,9610,039,1915-04-2021
Morningstar China Large Cap CNY0,7430,1410,028,1519-04-2021
Morningstar UK Adv Tgt Alloc NR GBP11,1731,309,939,1019-04-2021
Cat 40%Citi SwissGBI&60%MSCI Wld Free NR5,3016,419,907,2818-04-2021
MSCI China NR USD3,2926,169,7214,5319-04-2021
Morningstar Asia 50/50 NR USD4,2417,819,618,0719-04-2021
Morningstar US Mid Val TR EUR22,0650,159,619,9619-04-2021
MSCI AC Asia Pacific NR USD7,0433,269,6010,9219-04-2021
Morningstar China 50/50 NR USD1,8010,759,579,2819-04-2021
MSCI Germany Small Cap NR EUR9,7055,899,5514,4819-04-2021
MSCI Europe SMID NR EUR12,8152,229,469,9319-04-2021
MSCI Europe Small Cap NR EUR14,1657,839,2710,6119-04-2021
MSCI World High Dividend Yield NR USD11,1317,989,047,2019-04-2021
MSCI Europe Ex UK NR EUR10,9036,918,898,6319-04-2021
Cat 75%Barclays US Agg TR&25%FTSE Wld TR2,720,988,694,9918-04-2021
MSCI Pacific Ex Japan NR USD11,6033,288,658,6119-04-2021
FTSE Small Cap Ex Invest Trust TR GBP27,6174,518,638,5219-04-2021
Cat 50%Citi SwissGBI&50%MSCI Wld Free NR3,5112,088,605,8818-04-2021
OSE Oslo Børs Mutual Fund TR NOK15,7765,978,5111,3119-04-2021
MSCI BRIC NR USD2,7828,768,2612,5619-04-2021
MSCI AC Asia Ex JPN Small NR USD15,4759,338,188,8219-04-2021
Morningstar EU Agg Tgt Alloc NR EUR9,5030,428,127,8519-04-2021
Morningstar Eurozone 50 GR EUR13,8044,678,078,8419-04-2021
Morningstar UK Mod Adv Tgt Alloc NR GBP9,1423,358,006,7919-04-2021
Cat 25%Tel Aviv Bd&75%Tel Aviv SE TA 254,1820,818,006,5109-02-2020
Morningstar DM Europe 100 GR EUR11,9831,067,977,2319-04-2021
MSCI EM NR USD6,7338,357,9410,9519-04-2021
BBgBarc US Corp Bond TR USD-2,01-5,337,793,7719-04-2021
BBgBarc US Corporate High Yield TR USD3,566,817,776,5019-04-2021
STOXX Europe 600 NR EUR11,6135,547,727,6419-04-2021
NASDAQ OMX Helsinki 25 PR EUR11,8147,777,729,5819-04-2021
MSCI EMU Small Cap NR EUR13,9557,727,7211,0419-04-2021
MSCI EAFE NR USD10,2231,727,547,8219-04-2021
FTSE EPRA Nareit Global TR USD12,7221,117,524,7019-04-2021
MSCI India NR USD2,9942,537,508,7119-04-2021
Euronext Paris CAC 40 NR EUR13,6542,167,489,0019-04-2021
MSCI ACWI Value NR USD14,1630,087,487,8319-04-2021
JPM CEMBI Broad Diversified TR USD1,544,007,374,8419-04-2021
ICE BofA AsianDollar HYCp CN Is TR USD0,551,697,325,4119-04-2021
BBgBarc Gbl Agg Corp 0901 TR Hdg USD-0,79-4,257,203,7119-04-2021
MSCI Europe NR EUR11,6934,137,167,3219-04-2021
Morningstar EU Mod Gbl Tgt Alloc NR EUR4,6817,587,136,2019-04-2021
ICE BofA Gbl HY Constnd TR USD3,109,497,076,2119-04-2021
MSCI EMU SMID NR EUR10,4347,247,009,7919-04-2021
BBgBarc Gbl Infl Linked US TIPS TR USD1,14-3,537,002,9319-04-2021
Morningstar UK Mod Tgt Alloc NR GBP6,8016,586,985,1919-04-2021
FSE DAX TR EUR12,0244,636,948,2319-04-2021
MSCI World/Financials NR USD19,4945,636,929,8319-04-2021
S&P Global Infrastructure TR USD8,3617,996,925,8719-04-2021
TOPIX TR JPY6,0224,336,898,9119-04-2021
JPM Asia Credit TR USD1,16-2,486,863,4519-04-2021
Tel Aviv SE Gov Bond - CPI Linked TR ILS0,521,236,854,0619-04-2021
Tel Aviv SE Gen Bond CPI Linked TR ILS1,724,356,824,7219-04-2021
Cat 75%Tel Aviv Bd&25%Tel Aviv SE TA 253,8519,146,796,3609-02-2020
BBgBarc Gbl Infl Linked TR Hdg USD0,11-4,796,794,0319-04-2021
Euronext Paris SBF 120 NR EUR12,9542,136,788,8319-04-2021
Cat 50%JPM EMBI Plus TR&50%MSCI EM NR1,8817,986,676,9618-04-2021
MSCI Portugal NR EUR1,1820,936,477,8419-04-2021
MSCI EMU NR EUR12,0342,446,468,1219-04-2021
JPM ACI Non Investment Grade TR USD3,184,056,464,5219-04-2021
BBgBarc Gbl Agg Corp TR Hdg CHF-4,62-0,386,422,0319-04-2021
Tel Aviv SE All Bond0,772,846,424,4419-04-2021
Cat 90%Tel Aviv Bd&10% Tel Aviv SE TA 253,7618,606,386,2509-02-2020
Cat 50%Citi ESBI Indo&50%MSCI Indo NR0,8410,236,365,4902-02-2020
Tel Aviv SE All Gov Bond TR ILS-0,44-0,406,333,9219-04-2021
ICE BofA Sterling HY TR GBP6,6520,756,315,1119-04-2021
BBgBarc Gbl Agg Corp TR USD-1,19-1,306,203,3119-04-2021
BBgBarc US Agg Bond TR USD-0,89-9,476,142,0619-04-2021
FTSE EMU GBI 10+ Yr EUR-6,512,516,104,0819-04-2021
Fideuram Azionari Pacifico TR EUR8,3529,666,037,2315-04-2021
JPM EMBI Global Diversified TR USD-0,385,306,034,0719-04-2021
MSCI Europe High Div Yld NR EUR9,9130,395,985,1419-04-2021
Cat 92.5%TA SE GC TR&7.5%TA SE GConv TR3,3717,475,957,1509-02-2020
MSCI Emerging Markets SMID NR USD11,5751,375,948,1419-04-2021
Morningstar EU Mod Tgt Alloc NR EUR4,8218,225,945,3819-04-2021
Fideuram Azionari Area Euro TR EUR10,2245,225,866,0615-04-2021
Morningstar Agriculture Cmdty TR USD13,3638,945,82-0,1519-04-2021
Cat 75%BofAML Twn Gvt TR&25%MSCI Twn NR1,8615,845,806,5009-02-2020
Fideuram Azionari Paesi Emergenti TR EUR7,8039,395,758,3915-04-2021
Markit iBoxx ALBI Hong Kong TR HKD0,88-8,045,751,6519-04-2021
FTSE US GBI USD-1,77-13,145,611,2319-04-2021
BBgBarc Global Aggregate TR Hdg USD-0,33-8,635,592,1819-04-2021
BBgBarc Gbl Infl Linked TR USD0,321,145,533,3419-04-2021
Morningstar UK Mod Caut Tgt Alloc NR GBP4,569,935,533,2819-04-2021
FTSE 250 Ex Investment Trust TR GBP16,9250,035,505,8319-04-2021
Cat 75%CitiSwGBI&12.5%MSCISw&12.5%MSCIWd2,4915,775,482,4018-04-2021
S&P Global Natural Resources TR USD18,6846,345,429,2719-04-2021
ICE BofA Gbl HY Constnd TR HGBP5,7619,545,404,4219-04-2021
Vietnam VN Index16,2946,835,3615,2019-04-2021
Cat 75%Citi SwissGBI&25%MSCI Wld Free NR-0,861,805,272,3418-04-2021
Markit iBoxx ALBI TR USD-1,72-1,945,272,7219-04-2021
BBgBarc Gbl Agg Corp TR Hdg GBP1,456,595,191,9219-04-2021
FTSE EPRA Nareit Developed Asia TR USD11,2717,415,084,1719-04-2021
Markit iBoxx GBP NonGilts TR0,905,625,022,9719-04-2021
BBgBarc Gbl Infl Linked TR Hdg GBP2,436,175,012,4419-04-2021
MSCI AC Asia Pacific ex Japan HDY NR USD11,7721,244,947,3419-04-2021
BBgBarc Global Aggregate TR Hdg CHF-4,13-4,824,890,5719-04-2021
FTSE EPRA Nareit Developed Europe TR EUR5,7826,154,854,8019-04-2021
Markit iBoxx ALBI Singapore TR SGD-2,72-3,474,571,8719-04-2021
FTSE Italia AllShare TR EUR12,0847,914,579,6119-04-2021
Markit iBoxx ALBI China Offshore TR CNH2,860,894,443,1919-04-2021
BBgBarc Global Aggregate TR USD-1,30-4,764,411,6619-04-2021
BBgBarc Sterling Agg TR GBP-1,53-2,154,402,1119-04-2021
Fideuram Bilanciati TR EUR4,9419,064,393,9115-04-2021
Morningstar UK Cau Tgt Alloc NR GBP2,203,434,361,7219-04-2021
ICE BofA Gbl HY Constnd TR HEUR1,3517,174,175,3019-04-2021
Cat 50%Citi NorwegianGBI&50%FTSE Wld TR0,8810,904,104,0009-02-2020
FTSE WBIG Eastern Europe EUR-0,702,384,003,2719-04-2021
BBgBarc US Aggregate 1-3 Yr TR USD1,77-8,653,980,8419-04-2021
JPM CEMBI Broad Diversified Hdg TR EUR-0,5313,493,973,7819-04-2021
FTSE Act UK Cnvt Gilts All Stocks TR GBP-2,26-4,843,961,5919-04-2021
FTSE/JSE All Share TR ZAR22,0070,893,947,1119-04-2021
Refinitiv Europe CB TR EUR2,0713,973,863,1119-04-2021
BBgBarc Gbl Agg Corp 0901 TR Hdg EUR-2,864,473,812,6519-04-2021
BBgBarc Pan Euro HY Euro TR EUR2,2616,093,814,7519-04-2021
BBgBarc Global Aggregate TR Hdg GBP1,941,873,790,5219-04-2021
Morningstar EU Cau Gbl Tgt Alloc NR EUR0,266,223,782,9019-04-2021
FTSE AllSh TR GBP14,5230,963,724,7519-04-2021
Tel Aviv SE Makams T-Bill TR ILS0,22-0,313,681,8919-04-2021
Athens Exchange Athex Composite TR8,2847,903,6811,2319-04-2021
Cat 50%Citi PolishGBI&50%MSCI Poland NR-0,90-1,633,641,3109-02-2020
BBgBarc Gbl Infl Linked TR Hdg EUR-1,914,043,533,0519-04-2021
Morningstar Lng/Flt Cmdty TR USD17,3013,133,470,4519-04-2021
FTSE/JSE ALB 1-3 Yr TR ZAR5,8030,203,427,7219-04-2021
Morningstar EU Cau Tgt Alloc NR EUR0,306,783,422,7319-04-2021
Cat 50%CitiSwGBI&25%MSCISw&25%MSCIWd2,0912,333,373,2209-02-2020
Euronext BEL 20 NR EUR10,6134,613,025,2319-04-2021
Hang Seng HSI GR HKD8,9911,642,938,9019-04-2021
FTSE EMU GBI EUR-2,922,012,841,9619-04-2021
Markit iBoxx GBP NonGilts 1-5 TR3,945,352,820,5219-04-2021
BBgBarc Pan Euro Agg TR EUR-2,101,712,801,8019-04-2021
ICE BofA USD 3M Dep OR CM TR USD1,87-8,952,760,3719-04-2021
Morningstar Lng-Only Cmdty TR USD19,3640,642,752,7619-04-2021
MSCI Frontier Markets GR USD9,7330,032,676,7719-04-2021
Fideuram Azionari Italia TR EUR10,6942,162,667,1515-04-2021
Fideuram Bilanciati Obblig TR EUR1,9912,232,622,5415-04-2021
BBgBarc Euro Infln Lkd TR EUR0,839,712,582,5619-04-2021
FTSE USD EuroDep 3 Mon USD1,82-9,172,570,3019-04-2021
JPM EMBI Global Diversified Hedge TR EUR-2,4814,682,552,9219-04-2021
BBgBarc Euro Agg Bond TR EUR-2,232,622,551,8619-04-2021
BBgBarc Euro Agg Corps TR EUR-0,586,402,522,2719-04-2021
Euronext Paris CAC Mid&Small NR EUR11,5450,762,438,1119-04-2021
MSCI Frontier Markets NR USD9,6729,712,426,4619-04-2021
FTSE EPRA Nareit Eurozone TR EUR2,5525,072,354,6119-04-2021
BBgBarc Global Aggregate TR Hdg NOK2,6513,572,350,9519-04-2021
MSCI EM Europe NR EUR3,3819,522,354,7219-04-2021
BBgBarc Global Aggregate TR Hdg EUR-2,37-0,132,341,1919-04-2021
FTSE Swiss GBI 1-3 Yr CHF-1,93-4,852,18-0,9719-04-2021
Fideuram Obbl Misti TR EUR0,317,952,161,6915-04-2021
Morningstar Lng/Shrt Cmdty TR USD17,363,172,05-0,7419-04-2021
FTSE CHF EuroDep 1 Mon CHF-1,94-5,162,03-1,0619-04-2021
FTSE Swiss GBI CHF-5,05-7,691,98-1,2019-04-2021
FTSE Swedish GBI SEK-2,295,631,77-1,0619-04-2021
BBgBarc Sterling Agg 1-3 Yr TR GBP3,962,501,61-0,7919-04-2021
MSCI Europe Value NR EUR13,6237,901,494,7119-04-2021
FTSE/JSE All Bond TR ZAR6,7939,251,457,7919-04-2021
FTSE Polish GBI PLN-0,441,501,302,5819-04-2021
Fideuram Obbl Euro Corp IG TR EUR-0,476,001,251,3815-04-2021
S&P Mid-East and Africa BMI TR USD18,7946,631,204,1619-04-2021
FTSE Japanese GBI JPY-2,94-10,261,20-0,9019-04-2021
Fideuram Obbl Eur Govt M/L Temn TR EUR-1,933,641,180,7915-04-2021
JPM GBI-EM Global Diversified TR USD-2,362,951,152,1119-04-2021
STeFI Composite ZAR5,9025,071,085,6119-04-2021
BBgBarc Gbl Infl Linked Sweden TR USD-0,109,590,98-0,9619-04-2021
FTSE GBP EuroDep 3 Mon GBP4,171,500,96-1,1619-04-2021
Fideuram Obbl Eur Govt Breve Temn TR EUR-0,374,550,700,3215-04-2021
Morningstar Lng/Shrt Cmdty ER USD17,343,080,68-1,8319-04-2021
STeFI 3 Month NCD ZAR5,8324,400,685,2119-04-2021
MSCI Singapore NR SGD13,9424,700,675,0319-04-2021
BBgBarc Euro Agg Corp 1-3 Yr TR EUR0,142,990,630,6519-04-2021
FTSE SEK EuroDep 3 Mon SEK-0,667,330,59-2,3019-04-2021
FTSE Swedish GBI 1-3 Yr SEK-0,797,050,30-2,3219-04-2021
BBgBarc Euro Agg 1-3 Yr TR EUR-0,170,990,120,0919-04-2021
FTSE Danish GBI 3-5 Yr DKK-0,87-0,380,060,0219-04-2021
BBgBarc Euro Agg Govt 1-3 Yr TR EUR-0,280,40-0,03-0,0519-04-2021
EONIA Capitalisé 360j TR EUR-0,14-0,48-0,42-0,4015-04-2021
FTSE EUR EuroDep 3 Mon EUR-0,18-0,53-0,47-0,4419-04-2021
FTSE Danish GBI 1-3 Yr DKK-0,28-0,16-0,51-0,4919-04-2021
S&P Pan Africa TR17,8457,82-0,963,7519-04-2021
FTSE 100 PR GBP12,8622,58-1,140,0919-04-2021
BME IBEX 35 NR EUR8,2329,46-1,232,4819-04-2021
MSCI AC ASEAN NR USD2,8715,90-2,661,7619-04-2021
Morningstar Shrt/Flt Cmdty TR USD-0,18-34,59-3,15-3,9519-04-2021
MSCI Indonesia NR IDR-5,5821,80-3,230,5719-04-2021
MSCI Austria NR EUR15,4565,10-3,327,9619-04-2021
MSCI Brazil NR USD-3,3631,37-3,406,5719-04-2021
MSCI EM Latin America NR USD1,2436,30-4,023,1419-04-2021
Morningstar Livestock Cmdty TR USD12,2118,59-4,14-3,7719-04-2021
MSCI Thailand NR THB4,7812,87-4,505,1019-04-2021
Morningstar Shrt-Only Cmdty TR USD-13,78-48,01-5,49-8,0519-04-2021
Morningstar Energy Cmdty TR USD31,1364,19-5,631,6719-04-2021
Cat 50%FTSE/JSE SC TR&50%FTSE/JSE MC TR-7,34-5,02-7,29-3,3110-02-2020
MSCI World/Energy NR USD23,7728,06-8,13-2,4819-04-2021
MSCI Poland NR EUR0,8416,52-8,90-0,7819-04-2021
FTSE/JSE SA Listed Property TR ZAR17,7547,31-17,62-9,3219-04-2021
MSCI Turkey NR EUR-16,90-7,33-18,26-14,3719-04-2021

Een uitgebreide lijst van indices. Voor elke marktindex wordt het rendement over 1, 3 en 5 jaar gegeven. De belangrijkste indexen worden vermeld: MSCI, FTSE, Citigroup, Lehman Brothers en JP Morgan.

Bevestiging bezoeker


Onze website maakt gebruik van cookies en andere technologieën om een op u afgestemde ervaring te kunnen leveren, en te begrijpen hoe u en andere bezoekers onze website gebruiken. Zie 'cookie opties' voor verdere details.

  • Andere Morningstar websites
© Copyright 2021 Morningstar, Inc. Alle rechten voorbehouden.      Gebruiksvoorwaardenen      Privacybeleid.    Cookie toestemming
© Copyright 2021 Morningstar, Inc. Alle rechten voorbehouden.

Voorwaarden        Privacybeleid        Cookies