Markt Index Prestaties: Totaal geannualiseerd Rendement in Euro

Een uitgebreid overzicht met de gemiddelde rendementen voor verschillende wereldwijde indices (MSCI, FTSE, Citigroup, etc.) Bepaalde indices kunnen gebruikt worden als benchmark voor de Portefeuille Manager tool.×
IndexYTD Return%1 Year Return %3 Year Anlsd %5 Year Anlsd %Date
S&P Global Clean Energy TR USD63,0976,2231,4016,2329-10-2020
MSCI World/Information Tech NR USD19,3530,2121,7220,4229-10-2020
Morningstar US Growth TR EUR23,9732,1121,6516,4629-10-2020
Morningstar US Large Growth TR EUR20,0128,5420,8715,9629-10-2020
EMIX Global Mining Global Gold TR USD23,4132,1220,4720,6129-10-2020
Morningstar US Mid Growth TR EUR21,3028,1719,6415,2629-10-2020
Russell 1000 Growth TR USD18,5226,6519,5316,3629-10-2020
MSCI ACWI Growth NR USD13,1420,1114,0112,1429-10-2020
Morningstar US Small Growth TR EUR13,0918,4412,8712,2729-10-2020
DJ Islamic World TR USD8,7815,6112,3411,1929-10-2020
Morningstar US Large Cap TR EUR3,079,4111,9811,4129-10-2020
Russell 1000 TR USD1,337,1410,8110,6229-10-2020
MSCI Denmark NR DKK19,4429,2110,798,8629-10-2020
S&P 500 TR USD0,165,9210,5510,5029-10-2020
Morningstar US Market TR USD1,016,6810,5110,4929-10-2020
Morningstar US Market TR EUR1,016,6810,5110,4929-10-2020
Morningstar US Market TR GBP1,016,6810,5110,4929-10-2020
Russell 3000 TR USD0,666,3910,2310,3329-10-2020
Refinitiv Global CB TR USD13,0816,869,737,2029-10-2020
Morningstar US Large Core TR EUR0,457,589,4410,5029-10-2020
FTSE EMU GBI 10+ Yr EUR10,737,389,356,3529-10-2020
Morningstar Metals Cmdty TR USD15,7317,069,276,3829-10-2020
MSCI China NR USD20,4731,579,0611,7229-10-2020
MSCI World/Health Care NR USD-2,135,759,016,3029-10-2020
MSCI World/Comm Services NR USD4,629,458,995,2729-10-2020
Cat 50%MSCI Wld/CD NR&50%MSCI Wld/CS NR2,755,628,947,2028-10-2020
MSCI Golden Dragon NR USD14,1923,258,6711,2529-10-2020
NASDAQ OMX Copenhagen 20 PR DKK18,4728,328,637,3529-10-2020
MSCI Sweden Small Cap NR SEK6,5218,888,488,8929-10-2020
NASDAQ Biotechnology TR USD6,9718,908,473,2429-10-2020
Morningstar US Core TR EUR-1,604,528,469,6129-10-2020
FTSE EPRA Nareit Switzerland TR EUR-16,40-10,088,317,4929-10-2020
S&P Global Water TR-1,952,428,299,4229-10-2020
Refinitiv Global Hgd CB TR EUR15,8720,218,126,8529-10-2020
Morningstar US Mid Cap TR EUR-2,791,288,068,7929-10-2020
Cat 25%Tel Aviv Bd&75%Tel Aviv SE TA 254,1820,818,006,5109-02-2020
Fideuram Azionari America TR EUR1,717,287,647,5027-10-2020
Russell Mid Cap TR USD-4,39-0,246,867,8429-10-2020
Cat 75%Tel Aviv Bd&25%Tel Aviv SE TA 253,8519,146,796,3609-02-2020
MSCI Switzerland NR CHF-6,53-1,706,634,6629-10-2020
Cat 90%Tel Aviv Bd&10% Tel Aviv SE TA 253,7618,606,386,2509-02-2020
Cat 50%Citi ESBI Indo&50%MSCI Indo NR0,8410,236,365,4902-02-2020
MSCI World NR USD-4,020,686,167,0329-10-2020
BBgBarc US Corp Bond TR USD2,643,096,134,6129-10-2020
Tel Aviv SE Yeter- Rest of shares TR ILS3,548,086,1311,3529-10-2020
BBgBarc Gbl Infl Linked TR Hdg USD4,103,696,064,4729-10-2020
Cat 50%Barclays Eu Agg&50%FTSE AW Dv Eur1,8614,365,964,3609-02-2020
Cat 92.5%TA SE GC TR&7.5%TA SE GConv TR3,3717,475,957,1509-02-2020
MSCI World/Utilities NR USD-5,43-3,385,866,4729-10-2020
Cat 75%BofAML Twn Gvt TR&25%MSCI Twn NR1,8615,845,806,5009-02-2020
Cat 25%Barclays US Agg TR&75%FTSE Wld TR-3,210,255,796,3828-10-2020
MSCI ACWI NR USD-3,661,215,777,0329-10-2020
Cat 50%Barclays US Agg TR&50%FTSE Wld TR-1,250,935,655,3328-10-2020
BBgBarc Gbl Agg Corp 0901 TR Hdg USD1,671,775,624,3329-10-2020
BBgBarc Gbl Agg Corp TR Hdg CHF5,808,115,603,2329-10-2020
DJ Global TR USD-3,960,895,607,1429-10-2020
Morningstar US Mid Core TR EUR-6,98-3,835,586,9329-10-2020
MSCI BRIC NR USD3,3910,635,5610,1129-10-2020
BBgBarc Gbl Infl Linked US TIPS TR USD4,694,885,463,2229-10-2020
Cat 25%Barclays EurAgg TR&75%FTSE Wld TR-2,960,415,336,2728-10-2020
Cat 75%Barclays US Agg TR&25%FTSE Wld TR0,451,305,304,1528-10-2020
FTSE US GBI USD3,942,985,102,3829-10-2020
BBgBarc US Agg Bond TR USD2,442,054,962,8429-10-2020
MSCI AC Asia Ex Japan NR USD6,1412,704,968,5229-10-2020
BBgBarc Global Aggregate TR Hdg CHF5,076,474,911,9729-10-2020
BBgBarc Gbl Infl Linked TR USD3,764,294,912,9629-10-2020
BBgBarc Global Aggregate TR Hdg USD0,870,114,883,0129-10-2020
Cat 40%Citi SwissGBI&60%MSCI Wld Free NR-2,071,254,884,3328-10-2020
BBgBarc Gbl Agg Corp TR USD1,992,394,853,8129-10-2020
BBgBarc Sterling Agg TR GBP0,471,674,810,8529-10-2020
Cat 50%Barclays EurAgg TR&50%FTSE Wld TR-0,651,344,775,1428-10-2020
MSCI Nordic Countries Small Cap NR USD0,8211,664,718,0729-10-2020
Cat 75%Barclays Eu Agg&25%FTSE AW Dv Eur1,7810,604,643,3609-02-2020
Cat 50%Citi SwissGBI&50%MSCI Wld Free NR-1,341,664,603,6628-10-2020
JPM CEMBI Broad Diversified TR USD-0,84-0,334,584,6129-10-2020
MSCI AC Asia Pac Ex JPN NR USD2,888,304,428,0429-10-2020
BBgBarc Global Aggregate TR USD1,961,554,242,7329-10-2020
BBgBarc Gbl Infl Linked TR Hdg GBP0,732,724,110,0229-10-2020
Cat 50%Citi NorwegianGBI&50%FTSE Wld TR0,8810,904,104,0009-02-2020
FTSE EMU GBI EUR4,843,294,083,0129-10-2020
Cat 75%Barclays EurAgg TR&25%FTSE Wld TR1,512,064,083,9128-10-2020
FTSE WBIG Eastern Europe EUR0,450,704,073,4229-10-2020
BBgBarc US Corporate High Yield TR USD-2,57-1,554,055,0329-10-2020
Markit iBoxx GBP NonGilts TR-1,490,613,950,8129-10-2020
Tel Aviv SE Gov Bond - CPI Linked TR ILS-3,64-2,163,933,3729-10-2020
MSCI Europe Growth NR EUR-5,17-0,113,924,2329-10-2020
Tel Aviv SE All Gov Bond TR ILS-2,50-0,813,893,6029-10-2020
BBgBarc Gbl Infl Linked TR Hdg EUR6,917,033,793,6329-10-2020
Cat 75%Citi SwissGBI&25%MSCI Wld Free NR0,312,513,791,9028-10-2020
Morningstar US Mid Core PR EUR-8,23-5,473,795,0829-10-2020
MSCI AC Asia Pacific NR USD0,434,723,676,6929-10-2020
Cat 50%Citi PolishGBI&50%MSCI Poland NR-0,90-1,633,641,3109-02-2020
Cat 50%MSCI WldFree NR&50%MSCI Sweden NR-2,981,133,525,4028-10-2020
FTSE Japanese GBI JPY-1,21-2,283,513,0629-10-2020
ICE BofA Gbl HY Constnd TR USD-2,96-1,713,494,8229-10-2020
BBgBarc Gbl Agg Corp TR Hdg GBP-1,860,603,49-0,3229-10-2020
NASDAQ OMX Helsinki Benchmark Cap GR EUR-0,642,333,448,4729-10-2020
BBgBarc Pan Euro Agg TR EUR2,822,253,402,2529-10-2020
Cat 50%CitiSwGBI&25%MSCISw&25%MSCIWd2,0912,333,373,2209-02-2020
Tel Aviv SE Gen Bond CPI Linked TR ILS-4,74-3,403,303,6429-10-2020
BBgBarc Euro Agg Bond TR EUR3,662,593,302,7029-10-2020
JPM EMBI Global Diversified TR USD-4,07-3,263,304,2929-10-2020
MSCI Nordic Countries NR EUR2,217,623,295,0429-10-2020
BBgBarc Gbl Agg Corp 0901 TR Hdg EUR4,354,983,283,4029-10-2020
BBgBarc Global Aggregate TR Hdg GBP-2,32-0,702,90-1,4729-10-2020
FTSE Swiss GBI CHF1,833,072,850,0629-10-2020
Morningstar Shrt-Only Cmdty TR USD8,324,392,85-0,3329-10-2020
ICE BofA Sterling HY TR GBP-6,75-2,862,731,0529-10-2020
BBgBarc Global Aggregate TR Hdg EUR3,643,402,612,1629-10-2020
FTSE Polish GBI PLN-1,92-1,712,602,4829-10-2020
BBgBarc US Aggregate 1-3 Yr TR USD-0,97-1,512,550,8129-10-2020
MSCI EM NR USD-1,404,612,506,9629-10-2020
Cat 50%JPM EMBI Plus TR&50%MSCI EM NR-2,401,442,445,2328-10-2020
MSCI World/Materials NR USD-3,071,032,387,6529-10-2020
Russell 2000 TR USD-8,89-4,242,356,2029-10-2020
JPM CEMBI Broad Diversified Hdg TR EUR1,692,732,253,6829-10-2020
BBgBarc Euro Infln Lkd TR EUR1,090,412,241,9529-10-2020
Cat 40%CitiSwGBI&30%MSCISw&30%MSCIWd-0,472,732,183,1128-10-2020
Vietnam VN Index-7,94-11,922,126,5929-10-2020
BBgBarc Euro Agg Corps TR EUR1,641,532,082,7029-10-2020
Morningstar US Small Cap TR EUR-9,92-6,132,085,5729-10-2020
FTSE Swiss GBI 1-3 Yr CHF1,322,651,98-0,4729-10-2020
FTSE CHF EuroDep 1 Mon CHF1,042,511,78-0,6129-10-2020
Fideuram Obbl Eur Govt M/L Temn TR EUR2,861,981,761,1727-10-2020
ICE BofA USD 3M Dep OR CM TR USD-2,70-3,321,750,2629-10-2020
MSCI Russia NR USD-35,97-31,861,706,7429-10-2020
FTSE USD EuroDep 3 Mon USD-3,01-3,641,630,2329-10-2020
MSCI ACWI Small NR USD-8,73-3,891,625,3329-10-2020
Russell 1000 Value TR USD-15,87-12,041,594,4629-10-2020
ICE BofA Gbl HY Constnd TR HGBP-6,99-3,651,580,2429-10-2020
ICE BofA Gbl HY Constnd TR HEUR-0,960,701,514,1229-10-2020
BBgBarc Pan Euro HY Euro TR EUR-2,40-0,561,423,7629-10-2020
Fideuram Azionari Internazionale TR EUR-7,79-2,951,383,8627-10-2020
Red Rocks Gbl Listed Private Eqty TR USD-14,31-8,351,355,5029-10-2020
Fideuram Obbl Misti TR EUR0,770,511,221,1927-10-2020
JPM GBI-EM Global Diversified TR USD-9,47-8,671,122,7829-10-2020
Morningstar US Large Val TR EUR-18,81-15,611,084,8729-10-2020
Tel Aviv SE Makams T-Bill TR ILS-2,69-1,611,061,3929-10-2020
MSCI Sweden NR SEK-1,313,570,983,8329-10-2020
JPM EMBI Global Diversified Hedge TR EUR-1,75-0,450,903,3029-10-2020
Fideuram Obbl Euro Corp IG TR EUR0,440,390,831,6027-10-2020
Euronext AEX All Share TR EUR-9,08-5,500,815,0029-10-2020
Cat 75%CitiSwGBI&12.5%MSCISw&12.5%MSCIWd1,343,700,690,8828-10-2020
Morningstar Shrt/Flt Cmdty TR USD1,650,080,59-1,7029-10-2020
BBgBarc Euro Agg Corp 1-3 Yr TR EUR0,380,430,420,7429-10-2020
Fideuram Bilanciati TR EUR-4,10-1,830,401,1727-10-2020
MSCI World High Dividend Yield NR USD-16,49-13,480,383,1229-10-2020
BBgBarc Sterling Agg 1-3 Yr TR GBP-5,03-3,240,34-3,5229-10-2020
Refinitiv Europe CB TR EUR-1,350,290,250,6829-10-2020
Fideuram Obbl Eur Govt Breve Temn TR EUR0,060,050,230,0227-10-2020
FTSE Danish GBI 3-5 Yr DKK0,39-0,370,210,5029-10-2020
MSCI Portugal NR EUR-13,11-9,680,213,4729-10-2020
Fideuram Bilanciati Obblig TR EUR-2,38-1,510,141,0227-10-2020
BBgBarc Euro Agg 1-3 Yr TR EUR0,180,070,090,2029-10-2020
Morningstar US Small Core TR EUR-16,74-13,960,084,2229-10-2020
BBgBarc Euro Agg Govt 1-3 Yr TR EUR0,11-0,040,010,0729-10-2020
Fideuram Azionari Pacifico TR EUR-4,060,47-0,082,8027-10-2020
Morningstar US Value TR EUR-20,01-16,93-0,094,2229-10-2020
FTSE GBP EuroDep 3 Mon GBP-5,96-4,25-0,13-3,9929-10-2020
MSCI Pacific Ex Japan NR USD-14,35-13,03-0,333,9929-10-2020
NASDAQ OMX Helsinki 25 PR EUR-4,38-2,01-0,344,3129-10-2020
Fideuram Azionari Paesi Emergenti TR EUR-4,222,39-0,373,7127-10-2020
S&P Global Agribusiness Equity TR USD-11,40-7,15-0,383,2029-10-2020
MSCI Europe ex UK Small Cap NR EUR-9,27-2,46-0,405,1329-10-2020
EONIA Capitalisé 360j TR EUR-0,39-0,47-0,40-0,3728-10-2020
FTSE EUR EuroDep 3 Mon EUR-0,39-0,47-0,45-0,4129-10-2020
MSCI Canada NR USD-13,69-10,27-0,452,9029-10-2020
MSCI Germany Small Cap NR EUR-9,09-1,87-0,477,1229-10-2020
FTSE Danish GBI 1-3 Yr DKK-0,13-0,42-0,50-0,3429-10-2020
MSCI AC Asia Ex JPN Small NR USD3,236,29-0,602,3729-10-2020
FTSE Swedish GBI SEK2,173,95-0,62-0,6929-10-2020
MSCI Europe SMID NR EUR-13,17-7,10-0,902,7429-10-2020
FTSE EPRA Nareit Developed Europe TR EUR-23,78-19,06-1,01-1,2329-10-2020
MSCI EAFE NR USD-13,65-10,58-1,081,8429-10-2020
MSCI Europe Ex UK NR EUR-12,74-9,24-1,082,0429-10-2020
Hang Seng HSI GR HKD-12,98-8,64-1,423,9029-10-2020
BBgBarc Global Aggregate TR Hdg NOK-7,80-3,90-1,450,0729-10-2020
FTSE EPRA Nareit United States TR USD-24,55-26,76-1,50-0,2329-10-2020
MSCI Europe Small Cap NR EUR-15,05-7,71-1,592,8429-10-2020
Morningstar US Mid Val TR EUR-21,61-18,96-1,613,5129-10-2020
FTSE EPRA Nareit Developed Asia TR USD-23,52-24,44-1,640,7729-10-2020
MSCI Emerging Markets SMID NR USD-8,67-4,11-1,722,4129-10-2020
FTSE EPRA Nareit Global TR USD-24,71-24,51-1,790,3629-10-2020
Morningstar Lng/Flt Cmdty TR USD-9,03-7,39-1,84-3,6329-10-2020
S&P Global Infrastructure TR USD-21,70-19,35-1,892,2029-10-2020
STOXX Europe 600 NR EUR-16,22-12,35-2,040,8029-10-2020
MSCI Frontier Markets GR USD-11,46-7,19-2,102,2229-10-2020
MSCI Frontier Markets NR USD-11,65-7,38-2,341,8929-10-2020
BBgBarc Gbl Infl Linked Sweden TR USD-1,95-0,27-2,37-1,0429-10-2020
MSCI Europe NR EUR-17,25-13,64-2,570,5029-10-2020
MSCI EMU SMID NR EUR-13,89-10,12-2,583,0829-10-2020
MSCI ACWI Value NR USD-19,52-16,38-2,601,6929-10-2020
FTSE SEK EuroDep 3 Mon SEK0,753,51-2,69-2,5329-10-2020
FTSE EPRA Nareit Eurozone TR EUR-21,80-19,72-2,700,5629-10-2020
MSCI AC Asia Pacific ex Japan HDY NR USD-16,58-12,94-2,711,9129-10-2020
FTSE Swedish GBI 1-3 Yr SEK0,643,18-2,85-2,4729-10-2020
Morningstar Lng/Shrt Cmdty TR USD-12,41-11,71-2,98-5,0429-10-2020
MSCI EMU Small Cap NR EUR-15,52-10,85-3,313,1329-10-2020
Morningstar Agriculture Cmdty TR USD-2,311,25-3,56-4,8029-10-2020
Fideuram Azionari Area Euro TR EUR-12,70-9,01-3,76-0,5027-10-2020
MSCI Europe High Div Yld NR EUR-24,04-21,18-3,85-0,9829-10-2020
Euronext Paris CAC 40 NR EUR-22,36-19,05-3,960,9029-10-2020
MSCI EMU NR EUR-17,15-14,34-3,970,7029-10-2020
Euronext Paris SBF 120 NR EUR-21,80-18,73-4,121,0729-10-2020
FSE DAX TR EUR-12,46-10,37-4,261,4329-10-2020
S&P Mid-East and Africa BMI TR USD-18,07-13,38-4,27-1,8729-10-2020
Morningstar Lng/Shrt Cmdty ER USD-12,82-12,37-4,47-6,1029-10-2020
S&P Global Natural Resources TR USD-23,39-19,29-4,722,6629-10-2020
Morningstar Lng-Only Cmdty TR USD-23,20-20,58-5,39-4,9129-10-2020
Fideuram Azionari Italia TR EUR-21,33-18,27-5,61-1,5027-10-2020
Athens Exchange Athex Composite TR-36,58-33,33-6,01-2,2829-10-2020
MSCI World/Financials NR USD-25,59-22,46-6,010,4029-10-2020
Morningstar US Small Val TR EUR-24,43-21,11-6,92-0,2129-10-2020
MSCI EM Europe NR EUR-37,19-34,13-7,06-0,4529-10-2020
Cat 50%FTSE/JSE SC TR&50%FTSE/JSE MC TR-7,34-5,02-7,29-3,3110-02-2020
S&P Pan Africa TR-24,74-20,55-7,34-3,2629-10-2020
Euronext BEL 20 NR EUR-22,43-18,24-7,45-0,9429-10-2020
Euronext Paris CAC Mid&Small NR EUR-19,46-15,99-7,801,3729-10-2020
MSCI Europe Value NR EUR-28,83-26,54-9,23-3,5029-10-2020
MSCI Brazil NR USD-43,09-40,00-9,896,1529-10-2020
MSCI EM Latin America NR USD-38,24-36,07-11,29-0,1429-10-2020
BME IBEX 35 NR EUR-31,43-29,71-11,62-6,2729-10-2020
Morningstar Livestock Cmdty TR USD-27,63-26,60-13,27-8,5629-10-2020
Morningstar Energy Cmdty TR USD-52,42-49,34-15,42-12,2029-10-2020
MSCI Poland NR EUR-37,51-39,86-17,86-7,0929-10-2020
MSCI Austria NR EUR-38,08-38,92-18,11-2,2729-10-2020
MSCI World/Energy NR USD-51,12-49,49-20,10-11,8029-10-2020
MSCI Turkey NR EUR-39,51-35,33-24,28-15,0629-10-2020
FTSE 100 PR GBP-----
FTSE 250 Ex Investment Trust TR GBP-----
FTSE Act UK Cnvt Gilts All Stocks TR GBP-----
FTSE AllSh TR GBP-----
FTSE Italia AllShare TR EUR-----
FTSE Small Cap Ex Invest Trust TR GBP-----
FTSE/JSE ALB 1-3 Yr TR ZAR-----
FTSE/JSE All Bond TR ZAR-----
FTSE/JSE All Share TR ZAR-----
FTSE/JSE SA Listed Property TR ZAR-----
JPM ACI Non Investment Grade TR USD-----
JPM Asia Credit TR USD-----
Markit iBoxx ALBI China Offshore TR CNH-----
Markit iBoxx ALBI Hong Kong TR HKD-----
Markit iBoxx ALBI Singapore TR SGD-----
Markit iBoxx ALBI TR USD-----
Morningstar China Large Cap CNY-----
MSCI AC ASEAN NR USD-----
MSCI Australia NR USD-----
MSCI China A Onshore NR CNY-----
MSCI India NR USD-----
MSCI Indonesia NR IDR-----
MSCI Korea NR USD-----
MSCI Singapore NR SGD-----
MSCI Taiwan NR USD-----
MSCI Thailand NR THB-----
OSE Oslo Børs Mutual Fund TR NOK-----
OSE Statsobligasjonsind 0.25-----
OSE Statsobligasjonsind 1.00-----
OSE Statsobligasjonsind 3.00-----
STeFI 3 Month NCD ZAR-----
STeFI Composite ZAR-----
Tel Aviv SE All Bond-----
Tel Aviv SE TA 125 TR ILS-----
TOPIX TR JPY-----
Morningstar DM Europe 100 GR EUR-----
Morningstar Eurozone 50 GR EUR-----

Een uitgebreide lijst van indices. Voor elke marktindex wordt het rendement over 1, 3 en 5 jaar gegeven. De belangrijkste indexen worden vermeld: MSCI, FTSE, Citigroup, Lehman Brothers en JP Morgan.

Bevestiging bezoeker


Onze website maakt gebruik van cookies en andere technologieën om een op u afgestemde ervaring te kunnen leveren, en te begrijpen hoe u en andere bezoekers onze website gebruiken. Zie 'cookie opties' voor verdere details.

  • Andere Morningstar websites
© Copyright 2018 Morningstar, Inc. Alle rechten voorbehouden.      Gebruiksvoorwaardenen      Privacybeleid.    Cookie toestemming
© Copyright 2020 Morningstar, Inc. Alle rechten voorbehouden.

Voorwaarden        Privacybeleid        Cookies