Markt Index Prestaties: Totaal geannualiseerd Rendement in Euro

Een uitgebreid overzicht met de gemiddelde rendementen voor verschillende wereldwijde indices (MSCI, FTSE, Citigroup, etc.) Bepaalde indices kunnen gebruikt worden als benchmark voor de Portefeuille Manager tool.×
IndexYTD Return%1 Year Return %3 Year Anlsd %5 Year Anlsd %Date
Morningstar Turkey TME NR EUR17,8414,5626,2610,9426-02-2024
Athens Exchange Athex Composite TR9,5031,1124,6218,5926-02-2024
Morningstar Denmark TME NR USD13,4537,5924,4224,0026-02-2024
Morningstar Global Enrg TME NR USD3,765,8223,287,7626-02-2024
NASDAQ OMX Copenhagen 20 PR DKK12,9133,6021,8521,2726-02-2024
Morningstar Gbl Tech TME NR USD10,8947,7317,8723,5726-02-2024
Morningstar India TME NR USD7,4933,1717,7015,2926-02-2024
Morningstar US Lrg Core TR EUR9,8824,5016,7516,3326-02-2024
FTSE Italia AllShare TR EUR7,2924,4416,4813,2226-02-2024
Morningstar US Lrg TR EUR9,6031,0516,2116,3826-02-2024
S&P 500 TR USD8,4326,0515,9515,6226-02-2024
Morningstar EM Americas TME NR USD-2,9220,1215,883,4526-02-2024
Morningstar Brazil TME NR USD-3,3724,4815,692,2626-02-2024
Morningstar US Core TR EUR8,3419,6715,3315,1326-02-2024
Morningstar US Lrg Val TR EUR5,1911,7015,1210,8326-02-2024
Morningstar Poland TME NR EUR8,0960,0814,783,5126-02-2024
Morningstar US TME NR USD8,2825,9114,5214,9526-02-2024
Morningstar US Val TR EUR4,079,5714,3210,3926-02-2024
Morningstar US LM NR USD8,4225,6914,2614,8326-02-2024
Morningstar US Market TR GBP8,0324,9814,1114,9426-02-2024
Morningstar US Market TR EUR8,0324,9814,1114,9426-02-2024
Morningstar US Market TR USD8,0324,9814,1114,9426-02-2024
Morningstar US LM Brd Val NR USD5,8513,4114,0511,4626-02-2024
Morningstar France TME NR EUR5,1712,0613,6110,7226-02-2024
Morningstar US LM Brd Growth NR USD10,8838,4113,5917,3926-02-2024
Morningstar DM Eur 100 GR EUR4,8814,8413,5010,4626-02-2024
Morningstar US Market Ext NR USD7,7923,8713,2714,2326-02-2024
Morningstar Ezn 50 GR EUR7,7420,9913,0711,4926-02-2024
Morningstar US High Div Yld NR USD4,586,3512,789,3126-02-2024
Morningstar US Mid Val TR EUR2,324,8012,499,2526-02-2024
Euronext Paris SBF 120 NR EUR4,6311,3612,289,8226-02-2024
Morningstar Gbl Val TME NR USD4,2811,9912,029,3226-02-2024
Fideuram Azionari Italia TR EUR4,4214,8811,819,1722-02-2024
Morningstar Gbl Fin Svc TME NR USD6,0412,6411,549,1826-02-2024
Fideuram Azionari America TR EUR9,0825,9311,5312,3022-02-2024
Morningstar Gbl Upstm Nat Res NR USD-4,81-8,7711,388,6526-02-2024
Morningstar Canada TME NR USD1,978,0111,279,5026-02-2024
Morningstar Austria TME NR EUR-0,633,3711,216,5626-02-2024
Morningstar Gbl Health TME NR USD8,0911,0011,1910,3426-02-2024
Morningstar Spain TME NR EUR1,0914,3211,194,9626-02-2024
Morningstar Gbl High Div Yld NR USD3,337,9611,148,1426-02-2024
Morningstar US Mid Core TR EUR3,435,6910,9311,2426-02-2024
Morningstar Gbl TME NR USD6,4919,6010,8611,3826-02-2024
Morningstar MEA NR USD1,454,7010,705,9526-02-2024
DJ Islamic World TR USD7,5425,1110,6713,8026-02-2024
Morningstar US Sml Val TR EUR-1,120,9210,658,3926-02-2024
Morningstar DM Eur Div Yld >2.5% NR EUR0,196,1610,406,4326-02-2024
DJ Global TR USD6,1818,8110,3611,2026-02-2024
MSCI Europe Value NR EUR-0,386,5310,245,6726-02-2024
Morningstar DM Eur TME NR EUR3,8411,6510,208,5426-02-2024
Morningstar DM Eur xUK TME NR EUR4,6613,9510,079,6526-02-2024
Morningstar Nordic TME NR EUR5,4516,8910,0612,2626-02-2024
S&P Global Water TR1,576,669,9811,8026-02-2024
Morningstar Gbl All Cap TME NR USD5,9918,139,9710,8926-02-2024
FTSE/JSE SA Listed Property TR ZAR1,089,789,88-5,3226-02-2024
Morningstar DM Ezn TME NR EUR5,6214,109,808,8426-02-2024
Morningstar US Lrg Growth TR EUR12,3344,899,7615,1926-02-2024
Morningstar US Mid TR EUR4,7110,179,7511,7326-02-2024
Morningstar Switzerland TME NR CHF-0,126,649,749,4626-02-2024
MSCI Europe Growth NR EUR7,5915,979,6710,5326-02-2024
STOXX Europe 600 NR EUR3,6311,189,628,4626-02-2024
Fideuram Azionari Internazionale TR EUR6,5718,779,589,4822-02-2024
Euronext AEX All Share TR EUR8,3116,079,5710,1826-02-2024
Morningstar US Mid Core PR EUR3,243,829,229,4626-02-2024
Morningstar US Mid NR USD4,659,589,2111,1826-02-2024
Morningstar Gbl Growth TME NR USD8,6027,609,2012,8426-02-2024
S&P Global Infrastructure TR USD-2,13-2,159,145,2226-02-2024
Cat 50%MSCI Wld/CD NR&50%MSCI Wld/CS NR5,5813,199,0210,4325-02-2024
Morningstar EAA USD Agg Tgt Alloc NR USD4,9614,688,869,1926-02-2024
Morningstar UK Adv Tgt Alloc NR GBP4,4014,238,778,5026-02-2024
Morningstar US Sml Core TR EUR3,3610,008,739,6026-02-2024
Cat 40%Citi SwissGBI&60%MSCI Wld Free NR2,7117,818,698,2025-02-2024
Morningstar UK All Cap TME NR GBP0,644,058,694,6026-02-2024
Morningstar US Growth TR EUR7,5229,978,5415,4826-02-2024
FTSE AllSh TR GBP0,734,528,525,0426-02-2024
Cat 50%MSCI WldFree NR&50%MSCI Sweden NR4,9317,298,4711,3425-02-2024
MSCI EAFE NR USD4,3412,268,457,7126-02-2024
Morningstar US Mod Tgt Alloc NR USD4,5113,458,268,8026-02-2024
MSCI Australia NR USD-0,774,888,117,9526-02-2024
Morningstar EU Agg Gbl Tgt Alloc NR EUR4,3914,548,028,5926-02-2024
Morningstar Gbl Biotechnology NR USD8,5419,777,9011,4826-02-2024
Tel Aviv SE TA 125 TR ILS5,4013,267,737,3826-02-2024
Morningstar EU Agg Tgt Alloc NR EUR3,2411,717,717,6426-02-2024
Cat 50%Citi SwissGBI&50%MSCI Wld Free NR1,5116,777,687,0525-02-2024
Markit iBoxx ALBI Indonesia TR IDR1,422,037,607,4826-02-2024
Morningstar Taiwan TME NR USD5,9518,807,4717,2526-02-2024
Fideuram Azionari Area Euro TR EUR4,8210,277,287,7522-02-2024
Red Rocks Gbl Listed Private Eqty TR USD4,7625,647,2710,5326-02-2024
MSCI AC Asia Pacific ex Japan HDY NR USD2,2810,316,835,1126-02-2024
MSCI AC Asia Ex JPN Small Cap NR USD2,6614,436,829,3326-02-2024
FTSE EPRA Nareit Switzerland TR EUR-5,8814,296,677,5826-02-2024
Morningstar Japan TME NR JPY8,8922,826,557,5526-02-2024
Morningstar USD 1M Cash TR USD2,682,326,452,9526-02-2024
Morningstar EAA USD Mod Tgt Alloc NR USD3,449,786,366,3326-02-2024
FTSE 100 PR GBP0,650,656,351,5126-02-2024
ICE BofA USD 3M Dep OR CM TR USD2,642,316,313,0326-02-2024
Morningstar Gbl SMID NR USD2,848,436,308,2826-02-2024
Morningstar Gbl Util TME NR USD-2,67-2,236,254,3126-02-2024
Morningstar UK Mod Adv Tgt Alloc NR GBP3,2512,196,256,2426-02-2024
Morningstar US 0-1 Core exYnk TR USD2,522,296,102,9726-02-2024
Morningstar US HY Bd TR USD2,138,365,805,1626-02-2024
Morningstar Global Bas Mat TME NR USD-3,430,815,768,9426-02-2024
Morningstar Germany TME NR EUR3,7912,725,666,5826-02-2024
Morningstar Indonesia NR IDR2,632,185,531,2326-02-2024
Morningstar US Sml TR EUR1,978,175,338,4126-02-2024
Morningstar Gbl Agricul Inputs NR USD0,41-24,125,305,7626-02-2024
Markit iBoxx ALBI China Onshore TR CNY1,73-0,405,273,7926-02-2024
Morningstar Sweden TME NR EUR2,4912,185,1810,0626-02-2024
Morningstar US Real Est NR USD-2,96-1,105,183,2826-02-2024
Cat 75%Citi SwissGBI&25%MSCI Wld Free NR-1,4414,145,134,1325-02-2024
Morningstar CHF 1M Cash GR CHF-2,455,224,933,2726-02-2024
MSCI Switzerland Small Cap NR CHF-0,553,744,919,9726-02-2024
Morningstar ASEAN TME NR USD0,45-2,704,861,2326-02-2024
Morningstar Gbl HY Bd GR USD1,978,994,704,6426-02-2024
Morningstar Norway TME NR USD-6,05-1,304,602,9226-02-2024
Morningstar US Mid Growth TR EUR8,1920,864,5412,8426-02-2024
Bloomberg US Corp 1-3 Yr TR USD1,962,394,472,9226-02-2024
MSCI Frontier Markets GR USD4,679,584,453,7326-02-2024
Morningstar EM SMID TME NR USD2,6811,124,345,9626-02-2024
MSCI Frontier Markets NR USD4,669,054,053,3826-02-2024
Morningstar US Con Tgt Alloc NR USD2,096,034,054,3026-02-2024
Morningstar Gbl HY Bd GR Hdg CHF-2,6810,843,995,1526-02-2024
Morningstar Portugal TME NR EUR-11,99-6,823,864,1026-02-2024
Morningstar US 1-3Y Core Bd TR USD1,751,583,742,2126-02-2024
Morningstar EAA USD Cau Tgt Alloc NR USD1,894,813,723,3026-02-2024
Morningstar US 1-3 Yr Govt Bd TR USD1,641,233,702,0926-02-2024
FTSE Swiss GBI 1-3 Yr CHF-2,634,773,682,5726-02-2024
Morningstar US Sml Ext NR USD1,716,363,667,5626-02-2024
Morningstar UK Mod Tgt Alloc NR GBP2,3510,863,654,3926-02-2024
Morningstar DM APAC xJpn TME NR USD-1,67-1,833,464,5226-02-2024
Morningstar UK HY Bd GR GBP3,8817,333,444,9626-02-2024
Morningstar EU Mod Gbl Tgt Alloc NR EUR2,2210,133,404,7726-02-2024
FTSE/JSE All Share TR ZAR-7,63-7,883,343,4426-02-2024
Cat 75%BofAML Twn Gvt TR&25%MSCI Twn NR-2,957,133,344,4429-03-2020
Morningstar Gbl Com Svc TME NR USD8,8333,783,288,7526-02-2024
Morningstar Gbl Renew Enrg NR USD-2,52-2,103,188,0026-02-2024
Morningstar EU Mod Tgt Alloc NR EUR1,528,823,154,2426-02-2024
JPM CEMBI Broad Diversified TR USD3,015,753,073,6226-02-2024
Vietnam VN Index8,4610,343,024,0726-02-2024
Markit iBoxx ALBI China Offshore TR CNH1,40-2,423,022,7826-02-2024
Morningstar Japan Sml NR JPY0,418,483,002,9026-02-2024
Markit iBoxx ALBI Hong Kong TR HKD0,582,662,842,1826-02-2024
Morningstar US TIPS TR USD0,72-0,332,823,3126-02-2024
Morningstar GBP 1M Cash GR GBP2,138,292,761,5626-02-2024
Cat 40%CitiSwGBI&30%MSCISw&30%MSCIWd2,0511,482,585,7925-02-2024
Morningstar Dev Eur SMID TME NR EUR0,997,382,505,7826-02-2024
MSCI Europe ex UK Small Cap NR EUR-0,272,702,447,5026-02-2024
FTSE/JSE All Bond TR ZAR-4,20-0,802,361,5826-02-2024
Morningstar Swzld Core Bd GR CHF-3,559,752,272,3226-02-2024
Morningstar DM Ezn SMID TME NR EUR1,224,142,255,0726-02-2024
Markit iBoxx ALBI TR USD-0,08-0,022,232,6126-02-2024
FTSE/JSE ALB 1-3 Yr TR ZAR-3,010,842,201,5326-02-2024
Tel Aviv SE Makams T-Bill TR ILS1,352,392,121,7826-02-2024
FTSE EPRA Nareit Global TR USD-3,28-2,252,090,7426-02-2024
Markit iBoxx ALBI Singapore TR SGD-1,342,162,052,1426-02-2024
Euronext Paris CAC Mid&Small NR EUR1,60-2,942,053,9826-02-2024
Bloomberg Global Aggregate TR Hdg USD0,742,361,981,8226-02-2024
Morningstar Gbl HY Bd GR Hdg GBP1,9114,591,893,3326-02-2024
Morningstar UK SMID Cap TME NR GBP-0,079,941,853,2926-02-2024
Fideuram Bilanciati TR EUR1,948,081,713,2022-02-2024
S&P Pan Africa TR-6,51-3,601,710,3326-02-2024
Morningstar Gbl Corp Bd GR Hdg USD0,493,781,572,4526-02-2024
Morningstar DM Ezn Sml TME NR EUR0,052,551,415,3226-02-2024
Euronext BEL 20 NR EUR-0,53-2,271,412,5426-02-2024
STeFI Composite ZAR-2,370,721,400,2627-02-2024
Morningstar Gbl Core Bd GR Hdg USD0,752,111,371,4026-02-2024
Morningstar ZAR 1M Cash GR ZAR-2,360,471,26-0,2026-02-2024
Morningstar EZN HY Bd GR EUR1,2310,261,262,8826-02-2024
Tel Aviv SE Gen Bond CPI Linked TR ILS1,072,421,172,5726-02-2024
MSCI Singapore NR SGD-1,37-2,771,17-0,0926-02-2024
Morningstar EM Sov Bd GR USD0,215,021,121,4926-02-2024
FTSE EUR EuroDep 3 Mon EUR0,623,571,100,4626-02-2024
Morningstar EUR 1M Cash GR EUR0,623,501,050,4126-02-2024
Morningstar APAC TME NR USD4,099,501,015,3226-02-2024
Morningstar UK Mod Caut Tgt Alloc NR GBP1,329,280,992,3126-02-2024
Morningstar US Corp Bd TR USD0,163,190,982,5426-02-2024
JPM GBI-EM Global Diversified TR USD-0,675,850,980,6826-02-2024
Morningstar Gbl Trsy Inf-Lnkd GR Hdg USD-0,90-1,350,891,5726-02-2024
Cat 90%Tel Aviv Bd&10% Tel Aviv SE TA 25-8,940,970,842,4102-04-2020
FTSE Polish GBI PLN1,0521,750,581,3026-02-2024
Morningstar US Core Bd TR USD-0,010,390,511,3326-02-2024
Tel Aviv SE All Bond0,992,750,502,0826-02-2024
NASDAQ OMX Helsinki Benchmark Cap GR EUR-1,38-5,320,465,0826-02-2024
Tel Aviv SE Yeter- Rest of shares TR ILS7,4319,430,416,3026-02-2024
Morningstar Dev Eur Sml TME NR EUR-0,663,800,364,7126-02-2024
Morningstar US Govt Bd TR USD0,09-0,600,350,9826-02-2024
Morningstar UK 1-3Y Core Bd GR GBP0,946,740,320,3926-02-2024
Fideuram Bilanciati Obblig TR EUR0,485,300,301,6922-02-2024
Morningstar Gbl HY Bd GR Hdg EUR0,409,480,292,3126-02-2024
Morningstar Asia USD Brd Mkt GR USD1,612,830,241,6926-02-2024
Morningstar EZN Trsy Inf-Lnkd GR EUR-2,111,720,211,8026-02-2024
Cat 75%Tel Aviv Bd&25%Tel Aviv SE TA 25-11,97-2,010,161,5002-04-2020
MSCI AC Asia Pacific NR USD3,938,340,114,8726-02-2024
Bloomberg Euro Agg Corp 1-3 Yr TR EUR-0,044,550,030,3326-02-2024
Bloomberg Global Aggregate TR Hdg CHF-4,324,55-0,061,6826-02-2024
Markit iBoxx GBP NonGilts 1-5 TR0,918,55-0,080,8326-02-2024
Tel Aviv SE Gov Bond - CPI Linked TR ILS0,43-2,62-0,381,8626-02-2024
Morningstar Asia 50/50 NR USD1,623,31-0,423,4026-02-2024
Fideuram Obbl Eur Govt Breve Temn TR EUR0,082,44-0,430,4422-02-2024
Morningstar Gbl Corp Bd GR USD-0,304,02-0,441,4326-02-2024
MSCI Nordic Countries Small Cap NR USD0,472,92-0,617,2126-02-2024
Morningstar Gbl Corp Bd GR Hdg CHF-4,615,73-0,652,1726-02-2024
Refinitiv Global CB TR USD0,884,35-0,676,8726-02-2024
Morningstar EZN 1-3Y Core Bd GR EUR-0,433,38-0,70-0,3726-02-2024
Morningstar Gbl Core Bd GR Hdg CHF-4,364,17-0,711,2326-02-2024
Cat 92.5%TA SE GC TR&7.5%TA SE GConv TR-12,20-3,97-0,762,7802-04-2020
Morningstar EZN 1-3 Yr Tsy Bd GR EUR-0,523,05-0,82-0,5026-02-2024
Morningstar EU Cau Gbl Tgt Alloc NR EUR0,075,91-1,050,9426-02-2024
FTSE Danish GBI 1-3 Yr DKK-0,402,72-1,07-0,8826-02-2024
Markit iBoxx EUR Corp Subordinated TR0,278,34-1,121,2026-02-2024
Tel Aviv SE All Gov Bond TR ILS0,43-0,77-1,251,0426-02-2024
Morningstar Thailand TME NR USD-5,87-16,69-1,30-2,3126-02-2024
Morningstar EU Cau Tgt Alloc NR EUR-0,195,77-1,300,7026-02-2024
Morningstar EM TME NR USD2,125,94-1,393,3926-02-2024
Refinitiv Europe CB TR EUR1,374,20-1,420,9426-02-2024
FTSE SEK EuroDep 3 Mon SEK0,302,65-1,60-0,2826-02-2024
Morningstar UK Cau Tgt Alloc NR GBP0,517,70-1,660,3526-02-2024
Morningstar Gbl Gold NR USD-15,27-7,85-1,785,1726-02-2024
Bloomberg Global Aggregate TR USD-1,000,25-1,97-0,2026-02-2024
Bloomberg Global Aggregate TR Hdg GBP0,208,02-1,970,1426-02-2024
Bloomberg Gbl Infl Linked Sweden TR USD-1,661,71-2,04-0,6826-02-2024
Fideuram Azionari Pacifico TR EUR5,539,76-2,152,8322-02-2024
FTSE Danish GBI 3-5 Yr DKK-1,303,66-2,25-1,4826-02-2024
Cat 50%Citi NorwegianGBI&50%FTSE Wld TR-16,77-11,47-2,33-0,3529-03-2020
Morningstar Gbl Trsy Inf-Lnkd GR USD-1,82-0,38-2,340,0726-02-2024
Cat 25%Tel Aviv Bd&75%Tel Aviv SE TA 25-21,63-11,75-2,36-1,7502-04-2020
Cat 50%CitiSwGBI&25%MSCISw&25%MSCIWd-13,19-7,49-2,40-1,0129-03-2020
Morningstar UK Small Cap TME NR GBP-2,381,01-2,400,3826-02-2024
Fideuram Obbl Misti TR EUR-0,394,04-2,420,0722-02-2024
Cat 75%CitiSwGBI&12.5%MSCISw&12.5%MSCIWd-0,446,51-2,510,8625-02-2024
Morningstar Gbl Corp Bd GR Hdg GBP-0,069,40-2,520,5926-02-2024
Cat 50%JPM EMBI Plus TR&50%MSCI EM NR2,176,35-2,531,0625-02-2024
Morningstar Gbl Core Bd GR Hdg GBP0,207,73-2,57-0,2726-02-2024
JPM CEMBI Broad Diversified Hdg TR EUR0,966,70-2,580,6726-02-2024
JPM ACI Non Investment Grade TR USD6,811,49-2,64-0,3526-02-2024
NASDAQ OMX Helsinki 25 PR EUR-2,01-10,93-2,651,3726-02-2024
Morningstar Gbl Core Bd GR USD-1,00-0,03-2,77-0,8426-02-2024
Morningstar Finland TME NR EUR-2,59-10,99-2,901,1726-02-2024
Morningstar EZN Corp Bd GR EUR-0,935,92-2,99-0,7026-02-2024
Morningstar US Sml Grt TR EUR3,6614,28-3,116,4126-02-2024
Morningstar Gbl Trsy Inf-Lnkd GR Hdg GBP-1,444,01-3,13-0,1526-02-2024
Fideuram Obbl Euro Corp IG TR EUR-0,705,18-3,30-1,0822-02-2024
FTSE Swedish GBI 1-3 Yr SEK-0,812,11-3,42-1,5726-02-2024
Morningstar Asia xJpn TME NR USD2,182,91-3,483,3726-02-2024
Bloomberg Global Aggregate TR Hdg EUR-1,273,22-3,57-0,9926-02-2024
MSCI Sweden Small Cap NR SEK-2,822,29-3,987,0026-02-2024
Morningstar Gbl Corp Bd GR Hdg EUR-1,544,51-4,11-0,5026-02-2024
Morningstar APAC xJpn TME NR USD1,683,11-4,112,9626-02-2024
Morningstar Gbl Core Bd GR Hdg EUR-1,292,91-4,17-1,4126-02-2024
Morningstar Korea TME NR USD-1,978,80-4,254,2126-02-2024
Morningstar UK Corp Bd GR GBP-0,599,27-4,33-0,4326-02-2024
Morningstar Sweden Core Bd GR SEK-1,573,45-4,39-1,7226-02-2024
Refinitiv Global Hgd CB TR EUR-0,375,95-4,464,9926-02-2024
Morningstar Gbl Trsy Inf-Lnkd GR Hdg EUR-2,92-0,69-4,64-1,2626-02-2024
MSCI Germany Small Cap NR EUR-4,94-5,24-4,674,0226-02-2024
Morningstar EM Sov Bd GR Hdg EUR-1,845,57-4,73-1,6426-02-2024
Morningstar EZN Core Bd GR EUR-1,624,75-4,85-1,6326-02-2024
Bloomberg Pan Euro Agg TR EUR-1,635,03-4,95-1,7626-02-2024
Fideuram Obbl Eur Govt M/L Temn TR EUR-1,963,28-5,03-1,8322-02-2024
Morningstar APAC Real Est TME NR USD-1,08-4,93-5,30-4,0026-02-2024
Morningstar EZN Trsy Bd GR EUR-1,844,45-5,32-1,6826-02-2024
Cat 50%Citi PolishGBI&50%MSCI Poland NR-21,06-21,27-5,43-3,8529-03-2020
Fideuram Azionari Paesi Emergenti TR EUR2,553,32-5,540,8722-02-2024
Morningstar DM Eur Real Est NR EUR-8,081,18-5,82-2,9426-02-2024
Morningstar Gbl Core Bd GR Hdg NOK-2,88-0,60-6,10-3,3926-02-2024
Morningstar BRIC TME NR USD2,332,69-6,410,4226-02-2024
Morningstar China Large Cap CNY4,36-10,91-6,492,3327-02-2024
Morningstar UK Core Bd GR GBP-2,164,29-7,10-3,1426-02-2024
Morningstar UK Gilt Bd GR GBP-2,703,08-8,14-3,9226-02-2024
Morningstar Jpn Core Bd GR JPY-4,89-12,10-8,85-6,1226-02-2024
FTSE EPRA Nareit Eurozone TR EUR-9,98-0,53-9,04-5,8826-02-2024
Morningstar China 50/50 NR USD0,71-8,41-9,67-1,9226-02-2024
MSCI Golden Dragon NR USD1,32-7,31-10,300,2526-02-2024
Morningstar EZN 10+Y Core Bd GR EUR-3,035,65-10,74-3,3326-02-2024
MSCI China A Onshore NR CNY-0,94-20,99-10,890,8726-02-2024
Morningstar UK Trsy Inf-Lnkd GR GBP-5,65-1,51-10,93-5,4126-02-2024
Hang Seng HSI GR HKD-0,86-15,83-11,12-6,5026-02-2024
Morningstar China TME NR USD-0,43-15,96-16,69-4,4526-02-2024
Morningstar EM Eur TME NR EUR11,3118,92-21,87-13,5026-02-2024
Cat 50%FTSE/JSE SC TR&50%FTSE/JSE MC TR-47,42-42,60-24,18-13,7129-03-2020
ICE BofA AsianDollar HYCp CN Is TR USD7,80-23,55-24,94-14,0926-02-2024

Een uitgebreide lijst van indices. Voor elke marktindex wordt het rendement over 1, 3 en 5 jaar gegeven. De belangrijkste indexen worden vermeld: MSCI, FTSE, Citigroup, Lehman Brothers en JP Morgan.

© Copyright 2024 Morningstar, Inc. Alle rechten voorbehouden.

Voorwaarden        Privacybeleid        Cookie Settings        Beleidsdocumenten