Er zijn technische problemen, we zijn dit aan het oplossen en vragen uw geduld.

Markt Index Prestaties: Totaal geannualiseerd Rendement in Euro

Een uitgebreid overzicht met de gemiddelde rendementen voor verschillende wereldwijde indices (MSCI, FTSE, Citigroup, etc.) Bepaalde indices kunnen gebruikt worden als benchmark voor de Portefeuille Manager tool.×
IndexYTD Return%1 Year Return %3 Year Anlsd %5 Year Anlsd %Date
S&P Global Clean Energy TR USD-10,438,0640,9224,9707-12-2021
MSCI World/Information Tech NR USD40,3144,0038,7828,7407-12-2021
MSCI Taiwan NR USD33,4037,5333,9620,9407-12-2021
Morningstar US Growth TR EUR36,9738,8733,6124,9907-12-2021
Russell 1000 Growth TR USD37,9240,4832,5324,0307-12-2021
Morningstar US Mid Growth TR EUR24,9928,7030,4421,2107-12-2021
Morningstar US Large Growth TR EUR32,5332,3630,1123,8807-12-2021
MSCI Sweden Small Cap NR SEK24,3533,1628,5317,1707-12-2021
MSCI Denmark NR DKK25,2033,4827,5719,0907-12-2021
MSCI ACWI Growth NR USD26,9229,5726,4318,8207-12-2021
S&P Global Water TR40,6944,8426,1517,4507-12-2021
NASDAQ OMX Copenhagen 20 PR DKK24,2631,9025,5016,8807-12-2021
Morningstar US Large Cap TR EUR36,1937,5324,7917,9707-12-2021
DJ Islamic World TR USD28,5830,8024,6817,6107-12-2021
Morningstar US Large Core TR EUR36,7039,7624,3316,7407-12-2021
MSCI China A Onshore NR CNY12,7815,9924,327,7707-12-2021
Red Rocks Gbl Listed Private Eqty TR USD38,5144,8024,0415,1507-12-2021
Russell 1000 TR USD35,4337,0424,0316,9907-12-2021
S&P 500 TR USD37,5738,9223,8617,0307-12-2021
Tel Aviv SE Yeter- Rest of shares TR ILS30,7332,7623,8613,3507-12-2021
Morningstar US Market TR GBP34,8636,5423,7416,7307-12-2021
Morningstar US Market TR EUR34,8636,5323,7416,7307-12-2021
Morningstar US Market TR USD34,8636,5423,7416,7307-12-2021
Russell 3000 TR USD34,7336,5423,6116,5607-12-2021
Morningstar US Core TR EUR36,1739,2423,5015,7607-12-2021
MSCI Nordic Countries Small Cap NR USD21,2429,7422,8314,4307-12-2021
Morningstar US Mid Cap TR EUR32,8334,6621,8414,3707-12-2021
Morningstar US Mid Core TR EUR36,5237,9321,3513,6007-12-2021
MSCI Sweden NR SEK27,8928,9421,1312,1707-12-2021
Russell Mid Cap TR USD31,4833,3320,7913,4707-12-2021
Morningstar US Small Growth TR EUR9,0315,3320,4015,1207-12-2021
MSCI World/Comm Services NR USD23,8823,8520,3410,8907-12-2021
MSCI Nordic Countries NR EUR25,4829,0420,3313,5007-12-2021
MSCI Europe Growth NR EUR26,3929,6920,0113,5407-12-2021
Morningstar China Large Cap CNY11,9114,9519,939,0607-12-2021
Cat 50%MSCI WldFree NR&50%MSCI Sweden NR26,2027,6719,6312,7406-12-2021
Morningstar US Mid Core PR EUR35,0436,2719,4711,7707-12-2021
MSCI Europe ex UK Small Cap NR EUR22,3727,4819,3113,2807-12-2021
EMIX Global Mining Global Gold TR USD-3,47-5,4718,949,3507-12-2021
MSCI ACWI NR USD27,2229,0218,8313,1207-12-2021
Tel Aviv SE TA 125 TR ILS42,7048,5418,8113,0807-12-2021
MSCI World/Materials NR USD22,6624,6518,7310,8507-12-2021
DJ Global TR USD26,8028,7318,6813,0707-12-2021
MSCI Germany Small Cap NR EUR15,2020,9818,5615,1407-12-2021
MSCI Switzerland NR CHF24,0427,8518,1812,9507-12-2021
Russell 2000 TR USD25,2629,8317,8811,0207-12-2021
NASDAQ OMX Helsinki Benchmark Cap GR EUR22,6224,2817,7512,7007-12-2021
Cat 50%MSCI Wld/CD NR&50%MSCI Wld/CS NR21,4023,8117,5812,8606-12-2021
MSCI Europe Small Cap NR EUR21,4727,1517,4511,7407-12-2021
Euronext AEX All Share TR EUR25,3926,7717,3112,8207-12-2021
Fideuram Azionari America TR EUR30,9631,4417,3012,8702-12-2021
MSCI ACWI SMID NR USD24,9328,1917,2211,1607-12-2021
MSCI Canada NR USD36,2634,9617,158,9407-12-2021
MSCI AC Asia Ex JPN Small NR USD28,3532,3817,1410,4007-12-2021
MSCI Europe SMID NR EUR20,5225,5416,9011,2107-12-2021
Morningstar US Small Cap TR EUR25,7829,8116,8610,1407-12-2021
MSCI India NR USD33,2139,6716,8513,4307-12-2021
FTSE Small Cap Ex Invest Trust TR GBP35,0940,7016,799,7407-12-2021
MSCI EMU Small Cap NR EUR21,9025,4016,7812,0907-12-2021
FTSE Italia AllShare TR EUR26,9727,9716,6712,0307-12-2021
Refinitiv Global CB TR USD9,9512,6516,5810,6607-12-2021
Euronext Paris CAC 40 NR EUR29,4328,9715,8310,7607-12-2021
Morningstar Eurozone 50 GR EUR24,3025,2815,679,7607-12-2021
Morningstar US Small Core TR EUR29,3631,2715,618,6707-12-2021
MSCI Europe Ex UK NR EUR22,6624,8015,6010,4207-12-2021
Vietnam VN Index42,6351,8815,5915,8307-12-2021
MSCI World/Health Care NR USD23,4524,4915,5813,8907-12-2021
Cat 25%Barclays US Agg TR&75%FTSE Wld TR21,5522,7515,5211,0506-12-2021
S&P Global Agribusiness Equity TR USD30,3232,1515,249,2307-12-2021
MSCI Russia NR USD32,8835,2715,1211,8707-12-2021
Morningstar US Mod Tgt Alloc NR USD21,2622,0614,9110,0607-12-2021
Russell 1000 Value TR USD32,6533,3014,919,5907-12-2021
MSCI EMU SMID NR EUR17,6821,3614,8910,6307-12-2021
Morningstar EU Agg Gbl Tgt Alloc NR EUR20,8022,4814,8210,2807-12-2021
Refinitiv Global Hgd CB TR EUR2,365,4514,789,9307-12-2021
Euronext Paris SBF 120 NR EUR26,7826,3914,7610,3307-12-2021
Morningstar UK Adv Tgt Alloc NR GBP23,1325,0514,6710,0507-12-2021
MSCI World/Financials NR USD38,2639,8714,668,3907-12-2021
MSCI Korea NR USD0,064,8114,4610,6707-12-2021
Morningstar DM Europe 100 GR EUR25,2526,2614,439,1907-12-2021
STOXX Europe 600 NR EUR22,9224,9414,339,4107-12-2021
Athens Exchange Athex Composite TR12,4415,6714,239,4407-12-2021
NASDAQ Biotechnology TR USD8,059,8814,1810,6607-12-2021
NASDAQ OMX Helsinki 25 PR EUR20,3620,7713,969,1007-12-2021
MSCI EMU NR EUR21,3622,6413,759,0507-12-2021
Morningstar US Small Val TR EUR42,0043,9113,726,2107-12-2021
MSCI Europe NR EUR23,2124,9113,649,0107-12-2021
FSE DAX TR EUR15,2719,1613,607,5607-12-2021
Morningstar EU Agg Tgt Alloc NR EUR19,5921,3713,369,1407-12-2021
Tel Aviv SE Gov Bond - CPI Linked TR ILS20,2722,2413,287,2207-12-2021
FTSE 250 Ex Investment Trust TR GBP23,2729,4513,047,7007-12-2021
MSCI Golden Dragon NR USD-0,321,6912,9310,5607-12-2021
MSCI Emerging Markets SMID NR USD20,3523,8112,788,9607-12-2021
Morningstar US Mid Val TR EUR37,4936,5512,607,6007-12-2021
Morningstar US Value TR EUR31,0730,8512,598,4907-12-2021
Morningstar US Large Value TR EUR27,9627,7212,428,8907-12-2021
FTSE EPRA Nareit United States TR USD48,4348,0812,408,3007-12-2021
FTSE/JSE All Share TR ZAR28,5531,1812,387,1507-12-2021
Cat 50%Barclays US Agg TR&50%FTSE Wld TR16,6317,3512,368,3406-12-2021
MSCI EAFE NR USD18,9321,0712,348,3707-12-2021
MSCI Austria NR EUR49,4056,8212,3210,5307-12-2021
S&P Global Natural Resources TR USD33,2233,3412,237,9107-12-2021
Tel Aviv SE Gen Bond CPI Linked TR ILS19,6121,5312,207,1207-12-2021
MSCI AC Asia Ex Japan NR USD3,946,5512,199,9307-12-2021
Cat 40%CitiSwGBI&30%MSCISw&30%MSCIWd14,1415,9012,177,7706-12-2021
Morningstar UK Mod Adv Tgt Alloc NR GBP18,9720,9812,168,0507-12-2021
MSCI AC Asia Pac Ex JPN NR USD5,377,8512,159,4307-12-2021
Fideuram Azionari Internazionale TR EUR23,8624,9012,149,1602-12-2021
Cat 40%Citi SwissGBI&60%MSCI Wld Free NR16,8317,7012,078,2906-12-2021
MSCI Portugal NR EUR8,8315,3311,808,2907-12-2021
MSCI Australia NR USD15,1616,8811,787,4607-12-2021
OSE Oslo Børs Mutual Fund TR NOK24,5031,8311,719,8107-12-2021
MSCI Frontier Markets GR USD29,1532,4411,689,0007-12-2021
MSCI AC Asia Pacific NR USD7,279,9311,538,6707-12-2021
FTSE EPRA Nareit Switzerland TR EUR6,3213,4411,398,4607-12-2021
MSCI Frontier Markets NR USD28,7832,0511,388,7007-12-2021
Tel Aviv SE All Gov Bond TR ILS14,7316,1611,166,1707-12-2021
Euronext Paris CAC Mid&Small NR EUR16,8118,9811,168,0107-12-2021
Tel Aviv SE All Bond16,0317,4711,056,4307-12-2021
MSCI ACWI Value NR USD27,1028,0510,967,2607-12-2021
MSCI EM NR USD6,138,6210,958,8707-12-2021
Fideuram Azionari Italia TR EUR20,6422,7710,799,9602-12-2021
Cat 50%Citi SwissGBI&50%MSCI Wld Free NR14,2714,9910,446,9906-12-2021
Morningstar UK Mod Tgt Alloc NR GBP14,6516,8110,356,6307-12-2021
MSCI World High Dividend Yield NR USD21,3921,8010,257,7507-12-2021
Euronext BEL 20 NR EUR18,9616,5510,246,0007-12-2021
Fideuram Azionari Area Euro TR EUR15,0616,8210,217,0802-12-2021
Morningstar Asia 50/50 NR USD6,217,4710,156,7507-12-2021
Morningstar EU Mod Gbl Tgt Alloc NR EUR11,5812,599,906,8007-12-2021
MSCI World/Utilities NR USD14,6116,099,789,0407-12-2021
TOPIX TR JPY11,1013,949,777,4007-12-2021
FTSE EPRA Nareit Developed Europe TR EUR17,8621,779,768,6707-12-2021
S&P Mid-East and Africa BMI TR USD32,1233,249,655,7407-12-2021
FTSE AllSh TR GBP23,6625,309,546,0607-12-2021
Morningstar EU Mod Tgt Alloc NR EUR11,1412,189,216,2707-12-2021
Bloomberg Gbl Infl Linked TR Hdg GBP13,2015,919,094,9107-12-2021
Cat 75%Barclays US Agg TR&25%FTSE Wld TR11,8412,109,065,5406-12-2021
MSCI Pacific Ex Japan NR USD12,0814,068,986,6607-12-2021
MSCI EM Europe NR EUR25,6428,858,947,3507-12-2021
ICE BofA Sterling HY TR GBP9,2711,688,915,8107-12-2021
MSCI Europe High Div Yld NR EUR15,0417,238,905,9607-12-2021
MSCI BRIC NR USD-2,010,098,798,7007-12-2021
FTSE EPRA Nareit Global TR USD30,0330,728,707,0407-12-2021
Bloomberg Gbl Infl Linked US TIPS TR USD14,6814,808,684,2607-12-2021
Morningstar US Con Tgt Alloc NR USD12,5312,478,665,2607-12-2021
Bloomberg Gbl Infl Linked TR Hdg USD17,0216,818,614,9307-12-2021
S&P Global Infrastructure TR USD18,2118,468,496,5807-12-2021
Bloomberg US Corp Bond TR USD7,857,688,374,4507-12-2021
Bloomberg US Corporate High Yield TR USD13,8113,938,345,4207-12-2021
Bloomberg Gbl Infl Linked TR USD12,9113,958,284,6407-12-2021
Morningstar UK Mod Caut Tgt Alloc NR GBP10,2812,558,174,9307-12-2021
Cat 50%JPM EMBI Plus TR&50%MSCI EM NR3,925,698,135,7206-12-2021
Cat 25%Tel Aviv Bd&75%Tel Aviv SE TA 254,1820,818,006,5109-02-2020
MSCI China NR USD-12,20-10,817,928,3407-12-2021
ICE BofA Gbl HY Constnd TR HGBP7,9310,827,814,7307-12-2021
Bloomberg Euro Agg Govt 10+ Yr TR EUR-3,12-2,877,765,0407-12-2021
Bloomberg Gbl Agg Corp TR Hdg GBP4,687,077,573,9007-12-2021
JPM CEMBI Broad Diversified TR USD9,569,717,444,4807-12-2021
Bloomberg Gbl Agg Corp TR Hdg CHF2,222,377,443,2807-12-2021
Fideuram Azionari Paesi Emergenti TR EUR4,858,097,416,2002-12-2021
ICE BofA Gbl HY Constnd TR USD9,579,927,374,8407-12-2021
Markit iBoxx ALBI China Onshore TR CNY17,0117,177,364,2306-12-2021
Markit iBoxx ALBI China Offshore TR CNH13,7013,327,324,6806-12-2021
Bloomberg Gbl Agg Corp 0901 TR Hdg USD8,257,937,314,0707-12-2021
Markit iBoxx GBP NonGilts TR4,127,067,054,0707-12-2021
Morningstar China 50/50 NR USD-5,48-4,666,975,5107-12-2021
MSCI AC Asia Pacific ex Japan HDY NR USD13,5714,956,915,2607-12-2021
MSCI Europe Value NR EUR19,6519,946,854,2407-12-2021
Cat 75%Tel Aviv Bd&25%Tel Aviv SE TA 253,8519,146,796,3609-02-2020
Bloomberg Gbl Agg Corp TR USD5,595,646,763,7307-12-2021
Fideuram Bilanciati TR EUR9,5210,526,744,5202-12-2021
Tel Aviv SE Makams T-Bill TR ILS11,6312,216,673,1607-12-2021
Bloomberg Sterling Agg TR GBP4,007,286,643,8607-12-2021
JPM EMBI Global Diversified TR USD6,947,236,613,8807-12-2021
MSCI Japan Small Cap NR JPY8,6511,856,466,2107-12-2021
Cat 90%Tel Aviv Bd&10% Tel Aviv SE TA 253,7618,606,386,2509-02-2020
Cat 50%Citi ESBI Indo&50%MSCI Indo NR0,8410,236,365,4902-02-2020
Morningstar UK Cau Tgt Alloc NR GBP6,338,746,353,5107-12-2021
Bloomberg Gbl Infl Linked TR Hdg EUR6,827,416,333,8207-12-2021
Cat 75%Citi SwissGBI&25%MSCI Wld Free NR8,038,416,313,6906-12-2021
Fideuram Azionari Pacifico TR EUR4,606,636,244,6102-12-2021
FTSE Act UK Cnvt Gilts All Stocks TR GBP3,827,186,183,5907-12-2021
Cat 92.5%TA SE GC TR&7.5%TA SE GConv TR3,3717,475,957,1509-02-2020
Cat 75%BofAML Twn Gvt TR&25%MSCI Twn NR1,8615,845,806,5009-02-2020
Bloomberg Pan Euro HY Euro TR EUR3,223,315,644,1407-12-2021
JPM Asia Credit TR USD6,065,905,622,9606-12-2021
Cat 75%CitiSwGBI&12.5%MSCISw&12.5%MSCIWd4,356,325,623,3006-12-2021
Bloomberg US Agg Bond TR USD7,206,755,612,6707-12-2021
Markit iBoxx ALBI TR USD4,364,545,413,5506-12-2021
Bloomberg Global Aggregate TR Hdg GBP4,296,505,372,5807-12-2021
Bloomberg Euro Infln Lkd TR EUR6,977,025,373,5307-12-2021
S&P Pan Africa TR18,1421,205,353,4207-12-2021
FTSE/JSE All Bond TR ZAR7,9412,525,354,4707-12-2021
ICE BofA Gbl HY Constnd TR HEUR1,842,705,333,8107-12-2021
Refinitiv Europe CB TR EUR3,254,665,333,1007-12-2021
Bloomberg Global Aggregate TR Hdg CHF1,851,845,141,9207-12-2021
JPM CEMBI Broad Diversified Hdg TR EUR-0,090,755,053,2907-12-2021
Morningstar EU Cau Gbl Tgt Alloc NR EUR3,123,534,973,2907-12-2021
Bloomberg US Government TR USD6,505,934,962,1607-12-2021
Bloomberg Global Aggregate TR Hdg USD7,817,324,952,6407-12-2021
Bloomberg Gbl Agg Corp 0901 TR Hdg EUR-1,29-0,854,942,8807-12-2021
Morningstar EU Cau Tgt Alloc NR EUR2,893,294,743,1707-12-2021
Bloomberg Global Aggregate TR USD3,933,994,522,3007-12-2021
FTSE 100 PR GBP19,6820,064,401,3307-12-2021
MSCI Singapore NR SGD15,6517,014,304,8107-12-2021
Fideuram Bilanciati Obblig TR EUR3,814,404,272,6902-12-2021
Markit iBoxx ALBI Hong Kong TR HKD7,056,534,201,6906-12-2021
JPM EMBI Global Diversified Hedge TR EUR-2,61-1,664,112,6007-12-2021
Cat 50%Citi NorwegianGBI&50%FTSE Wld TR0,8810,904,104,0009-02-2020
FTSE/JSE ALB 1-3 Yr TR ZAR4,697,444,074,0207-12-2021
Markit iBoxx GBP NonGilts 1-5 TR4,877,013,901,8007-12-2021
Markit iBoxx ALBI Singapore TR SGD0,711,033,692,7606-12-2021
Cat 50%Citi PolishGBI&50%MSCI Poland NR-0,90-1,633,641,3109-02-2020
FTSE EPRA Nareit Eurozone TR EUR4,537,663,646,0107-12-2021
Bloomberg US Corp 1-3 Yr TR USD8,457,723,531,5407-12-2021
Bloomberg Pan Euro Agg TR EUR-0,480,073,492,2607-12-2021
Cat 50%CitiSwGBI&25%MSCISw&25%MSCIWd2,0912,333,373,2209-02-2020
Fideuram Obbl Misti TR EUR0,530,913,351,8102-12-2021
Bloomberg Euro Agg Govt TR EUR-1,55-1,483,302,2207-12-2021
Bloomberg Euro Agg Bond TR EUR-1,32-1,263,022,0607-12-2021
Bloomberg Euro Corp TR EUR-0,28-0,333,002,1307-12-2021
FTSE EPRA Nareit Developed Asia TR USD12,7913,732,913,5307-12-2021
FTSE WBIG Eastern Europe EUR-2,28-2,572,812,9507-12-2021
Bloomberg US Aggregate 1-3 Yr TR USD8,187,422,790,9107-12-2021
Bloomberg Global Aggregate TR Hdg EUR-1,64-1,362,711,5307-12-2021
Bloomberg Sterling Agg 1-3 Yr TR GBP4,806,812,560,7207-12-2021
JPM GBI-EM Global Diversified TR USD-1,55-1,022,531,7307-12-2021
Bloomberg Global Aggregate TR Hdg NOK2,323,812,300,3807-12-2021
JPM ACI Non Investment Grade TR USD-3,46-2,792,280,8006-12-2021
FTSE Swiss GBI CHF2,241,922,260,4007-12-2021
Fideuram Obbl Eur Govt M/L Temn TR EUR-1,73-1,372,250,9802-12-2021
FTSE GBP EuroDep 3 Mon GBP5,377,262,100,5607-12-2021
FTSE Swiss GBI 1-3 Yr CHF3,072,681,970,0107-12-2021
FTSE CHF EuroDep 1 Mon CHF3,042,701,89-0,0907-12-2021
BME IBEX 35 NR EUR8,256,021,871,9807-12-2021
Fideuram Obbl Euro Corp IG TR EUR-1,21-1,001,841,0802-12-2021
MSCI Indonesia NR IDR12,1710,791,792,3707-12-2021
ICE BofA USD 3M Dep OR CM TR USD8,968,071,770,5307-12-2021
STeFI Composite ZAR3,986,471,701,9707-12-2021
FTSE USD EuroDep 3 Mon USD8,877,971,550,4407-12-2021
STeFI 3 Month NCD ZAR3,756,201,311,5907-12-2021
Bloomberg Gbl Infl Linked Sweden TR USD3,274,751,170,3607-12-2021
FTSE Swedish GBI SEK-2,11-0,931,13-0,0407-12-2021
Fideuram Obbl Eur Govt Breve Temn TR EUR-0,79-0,561,000,3102-12-2021
Hang Seng HSI GR HKD-2,22-0,430,843,4207-12-2021
Bloomberg Euro Agg Corp 1-3 Yr TR EUR0,110,040,760,5307-12-2021
Bloomberg Japanese Aggregate TR JPY-1,15-1,250,62-0,5607-12-2021
MSCI World/Energy NR USD54,7948,420,54-1,4507-12-2021
MSCI AC ASEAN NR USD7,447,010,282,3607-12-2021
Bloomberg Euro Agg 1-3 Yr TR EUR-0,36-0,430,130,0307-12-2021
FTSE Danish GBI 3-5 Yr DKK-0,89-1,02-0,020,0507-12-2021
Bloomberg Euro Agg Govt 1-3 Yr TR EUR-0,49-0,56-0,02-0,0907-12-2021
FTSE SEK EuroDep 3 Mon SEK-2,22-0,97-0,12-1,3507-12-2021
FTSE Swedish GBI 1-3 Yr SEK-2,43-1,19-0,40-1,4807-12-2021
FTSE Danish GBI 1-3 Yr DKK-0,39-0,47-0,41-0,4707-12-2021
EONIA Capitalisé 360j TR EUR-0,45-0,49-0,45-0,4103-12-2021
FTSE EUR EuroDep 3 Mon EUR-0,57-0,61-0,51-0,4807-12-2021
FTSE Polish GBI PLN-8,94-10,36-1,291,5907-12-2021
MSCI EM Latin America NR USD-1,130,95-2,480,5507-12-2021
MSCI Thailand NR THB3,371,61-3,692,4307-12-2021
MSCI Poland NR EUR14,7612,86-3,752,8907-12-2021
ICE BofA AsianDollar HYCp CN Is TR USD-25,56-25,03-4,17-3,1807-12-2021
MSCI Brazil NR USD-8,76-7,05-4,800,7907-12-2021
Cat 50%FTSE/JSE SC TR&50%FTSE/JSE MC TR-7,34-5,02-7,29-3,3110-02-2020
FTSE/JSE SA Listed Property TR ZAR32,1440,85-8,02-8,0907-12-2021
MSCI Turkey NR EUR-18,40-5,90-9,02-10,3107-12-2021

Een uitgebreide lijst van indices. Voor elke marktindex wordt het rendement over 1, 3 en 5 jaar gegeven. De belangrijkste indexen worden vermeld: MSCI, FTSE, Citigroup, Lehman Brothers en JP Morgan.

© Copyright 2021 Morningstar, Inc. Alle rechten voorbehouden.

Voorwaarden        Privacybeleid