Markt Index Prestaties: Totaal geannualiseerd Rendement in Euro

Een uitgebreid overzicht met de gemiddelde rendementen voor verschillende wereldwijde indices (MSCI, FTSE, Citigroup, etc.) Bepaalde indices kunnen gebruikt worden als benchmark voor de Portefeuille Manager tool.×
IndexYTD Return%1 Year Return %3 Year Anlsd %5 Year Anlsd %Date
S&P Global Clean Energy TR USD12,34132,6651,9131,4520-01-2021
MSCI World/Information Tech NR USD3,0627,0425,7226,5220-01-2021
Morningstar US Growth TR EUR4,5930,2024,4322,0220-01-2021
Morningstar US Mid Growth TR EUR5,4533,4424,3922,1620-01-2021
MSCI Taiwan NR USD13,8143,7122,8724,6420-01-2021
Morningstar US Large Growth TR EUR3,7723,9622,7420,9520-01-2021
Morningstar US Small Growth TR EUR10,7738,7622,3521,6920-01-2021
Russell 1000 Growth TR USD3,2723,5021,8121,1920-01-2021
MSCI ACWI Growth NR USD4,2121,1717,0617,6920-01-2021
EMIX Global Mining Global Gold TR USD-0,6714,0916,7022,0319-01-2021
MSCI Sweden Small Cap NR SEK1,4428,5116,0615,6720-01-2021
DJ Islamic World TR USD4,4917,2015,7016,6120-01-2021
Refinitiv Global CB TR USD5,1025,2715,4111,9220-01-2021
Morningstar US Large Cap TR EUR3,4310,4414,9516,3620-01-2021
MSCI Denmark NR DKK1,6029,3214,9412,4220-01-2021
NASDAQ Biotechnology TR USD10,2424,9014,789,9320-01-2021
Russell 1000 TR USD4,0710,4814,4216,1020-01-2021
Morningstar US Market TR EUR4,3610,9014,3516,1120-01-2021
Morningstar US Market TR GBP4,3711,0614,3516,1120-01-2021
Morningstar US Market TR USD4,3610,7714,3516,1120-01-2021
Russell 3000 TR USD4,4910,9514,2716,0820-01-2021
S&P Global Water TR5,818,3013,8914,8320-01-2021
S&P 500 TR USD3,737,8513,6115,5520-01-2021
Tel Aviv SE Yeter- Rest of shares TR ILS7,3518,8313,5916,9420-01-2021
Refinitiv Global Hgd CB TR EUR4,1533,2813,4912,3020-01-2021
MSCI World/Comm Services NR USD3,2110,3213,349,2420-01-2021
Morningstar US Mid Cap TR EUR5,8210,4812,9715,4920-01-2021
MSCI Nordic Countries Small Cap NR USD2,5523,9412,8715,5720-01-2021
Morningstar US Large Core TR EUR2,417,0512,6815,3120-01-2021
MSCI World/Health Care NR USD5,135,3912,6410,2820-01-2021
Russell 2000 TR USD10,6117,9312,4715,8420-01-2021
NASDAQ OMX Copenhagen 20 PR DKK1,2526,1212,3110,5420-01-2021
Morningstar US Core TR EUR3,347,0512,2814,9720-01-2021
MSCI Golden Dragon NR USD12,8326,0612,2119,0720-01-2021
Russell Mid Cap TR USD5,809,2112,1914,5620-01-2021
MSCI World/Utilities NR USD2,30-6,0310,928,3720-01-2021
MSCI Korea NR USD8,5435,7410,8717,1520-01-2021
Morningstar US Small Cap TR EUR9,1612,9410,6814,5120-01-2021
Cat 50%MSCI Wld/CD NR&50%MSCI Wld/CS NR0,328,9510,5610,6819-01-2021
Morningstar US Mid Core TR EUR5,055,5210,3813,3620-01-2021
MSCI China NR USD13,2826,8210,2619,3220-01-2021
FTSE EPRA Nareit Switzerland TR EUR-0,98-15,2110,149,7920-01-2021
MSCI World NR USD3,816,3710,1012,8620-01-2021
MSCI Switzerland NR CHF1,870,7910,019,5120-01-2021
Morningstar Metals Cmdty TR USD0,0911,539,937,8920-01-2021
MSCI ACWI NR USD4,597,459,8313,1620-01-2021
DJ Global TR USD4,677,719,7913,3320-01-2021
MSCI AC Asia Ex Japan NR USD10,7121,239,7016,1920-01-2021
Fideuram Azionari America TR EUR2,796,209,6511,2418-01-2021
Morningstar China 50/50 NR USD6,8912,059,5611,3220-01-2021
MSCI AC Asia Pac Ex JPN NR USD9,8217,809,4415,4720-01-2021
MSCI Nordic Countries NR EUR3,5516,749,4010,9520-01-2021
MSCI China A Onshore NR CNY7,3229,639,217,8620-01-2021
Cat 25%Barclays US Agg TR&75%FTSE Wld TR2,164,319,1610,2419-01-2021
FTSE EMU GBI 10+ Yr EUR-0,629,609,146,3820-01-2021
NASDAQ OMX Helsinki Benchmark Cap GR EUR4,3311,899,1213,8220-01-2021
Red Rocks Gbl Listed Private Eqty TR USD3,333,769,1214,4920-01-2021
Cat 50%MSCI WldFree NR&50%MSCI Sweden NR2,999,688,9411,0719-01-2021
MSCI Russia NR USD7,59-19,818,5620,1820-01-2021
Morningstar US Mid Core PR EUR5,033,798,5411,4120-01-2021
Tel Aviv SE TA 125 TR ILS6,55-1,988,528,4020-01-2021
Morningstar Asia 50/50 NR USD4,908,068,529,5120-01-2021
MSCI Sweden NR SEK4,7615,678,4910,9320-01-2021
MSCI BRIC NR USD10,5613,738,3918,1420-01-2021
Cat 50%Barclays US Agg TR&50%FTSE Wld TR1,522,308,237,5419-01-2021
MSCI ACWI SMID NR USD5,788,988,1912,5720-01-2021
MSCI Europe Growth NR EUR2,104,608,179,7520-01-2021
Morningstar China Large Cap CNY6,7125,498,069,0620-01-2021
Cat 25%Tel Aviv Bd&75%Tel Aviv SE TA 254,1820,818,006,5109-02-2020
MSCI AC Asia Pacific NR USD7,7614,267,9913,1420-01-2021
Morningstar US Small Core TR EUR8,392,667,5412,3120-01-2021
BBgBarc US Corp Bond TR USD0,17-1,037,444,2820-01-2021
Cat 40%Citi SwissGBI&60%MSCI Wld Free NR1,373,077,247,3519-01-2021
MSCI EM NR USD9,6814,327,2115,3920-01-2021
MSCI Portugal NR EUR3,713,817,1611,4220-01-2021
Euronext AEX All Share TR EUR5,549,467,1312,8820-01-2021
MSCI World/Materials NR USD5,4015,077,1016,2020-01-2021
Morningstar EU Agg Gbl Tgt Alloc NR EUR3,404,927,0910,0520-01-2021
Cat 75%Barclays US Agg TR&25%FTSE Wld TR0,87-0,087,084,7519-01-2021
BBgBarc Gbl Agg Corp 0901 TR Hdg USD0,55-2,126,803,9120-01-2021
Cat 75%Tel Aviv Bd&25%Tel Aviv SE TA 253,8519,146,796,3609-02-2020
MSCI Australia NR USD4,73-0,286,6711,3820-01-2021
MSCI Germany Small Cap NR EUR4,9119,346,6115,9720-01-2021
BBgBarc US Corporate High Yield TR USD1,72-2,016,597,3720-01-2021
Cat 50%Citi SwissGBI&50%MSCI Wld Free NR1,082,426,576,1319-01-2021
BBgBarc Gbl Agg Corp TR Hdg CHF-0,284,806,563,6820-01-2021
BBgBarc Gbl Infl Linked US TIPS TR USD1,161,216,542,8420-01-2021
Morningstar UK Adv Tgt Alloc NR GBP4,322,066,469,6820-01-2021
MSCI Europe ex UK Small Cap NR EUR3,9413,506,4312,8720-01-2021
Cat 90%Tel Aviv Bd&10% Tel Aviv SE TA 253,7618,606,386,2509-02-2020
Russell 1000 Value TR USD4,92-3,676,3710,5420-01-2021
S&P Global Agribusiness Equity TR USD8,057,716,3710,4220-01-2021
Cat 50%Citi ESBI Indo&50%MSCI Indo NR0,8410,236,365,4902-02-2020
ICE BofA AsianDollar HYCp CN Is TR USD0,22-2,446,345,3420-01-2021
JPM CEMBI Broad Diversified TR USD0,87-3,266,265,1020-01-2021
BBgBarc Gbl Infl Linked TR Hdg USD-0,18-2,336,063,5920-01-2021
Cat 92.5%TA SE GC TR&7.5%TA SE GConv TR3,3717,475,957,1509-02-2020
BBgBarc Gbl Agg Corp TR USD0,280,005,943,8520-01-2021
ICE BofA Gbl HY Constnd TR USD1,28-1,725,937,0320-01-2021
Cat 40%CitiSwGBI&30%MSCISw&30%MSCIWd1,378,335,906,6419-01-2021
JPM Asia Credit TR USD0,82-3,755,863,2720-01-2021
MSCI India NR USD5,978,735,8010,6120-01-2021
Cat 75%BofAML Twn Gvt TR&25%MSCI Twn NR1,8615,845,806,5009-02-2020
BBgBarc US Agg Bond TR USD0,44-2,695,791,9220-01-2021
Markit iBoxx ALBI TR USD0,72-0,705,764,1020-01-2021
Cat 50%JPM EMBI Plus TR&50%MSCI EM NR3,403,895,759,2119-01-2021
BBgBarc Global Aggregate TR Hdg USD0,65-4,185,532,0520-01-2021
FTSE US GBI USD0,05-2,635,531,0320-01-2021
NASDAQ OMX Helsinki 25 PR EUR4,669,175,479,6820-01-2021
Morningstar US Large Val TR EUR4,22-6,365,4710,3020-01-2021
Morningstar EU Mod Gbl Tgt Alloc NR EUR1,914,475,426,8520-01-2021
BBgBarc Global Aggregate TR Hdg CHF-0,182,695,351,8820-01-2021
MSCI Europe SMID NR EUR3,206,215,3310,2020-01-2021
OSE Oslo Børs Mutual Fund TR NOK4,304,125,3213,2320-01-2021
Morningstar UK Mod Adv Tgt Alloc NR GBP3,270,365,277,0120-01-2021
MSCI Pacific Ex Japan NR USD5,74-1,285,2510,9020-01-2021
Tel Aviv SE Gov Bond - CPI Linked TR ILS0,31-2,235,214,9320-01-2021
FTSE EPRA Nareit United States TR USD2,32-18,005,193,5020-01-2021
ICE BofA Sterling HY TR GBP1,740,545,164,1920-01-2021
MSCI Europe Small Cap NR EUR3,507,025,1310,7220-01-2021
Markit iBoxx ALBI China Offshore TR CNH2,381,005,103,3020-01-2021
Markit iBoxx ALBI Hong Kong TR HKD0,97-2,505,051,5620-01-2021
Morningstar UK Mod Tgt Alloc NR GBP2,350,655,035,2120-01-2021
BBgBarc Sterling Agg TR GBP-0,590,744,932,0320-01-2021
JPM EMBI Global Diversified TR USD-0,31-5,814,925,0220-01-2021
BBgBarc Gbl Infl Linked TR USD-0,511,174,903,2120-01-2021
Markit iBoxx ALBI Singapore TR SGD-0,38-1,024,883,6320-01-2021
Fideuram Azionari Internazionale TR EUR3,671,494,878,7518-01-2021
Morningstar EU Agg Tgt Alloc NR EUR2,831,784,828,2520-01-2021
Morningstar US Value TR EUR5,13-6,434,8210,2120-01-2021
JPM ACI Non Investment Grade TR USD1,13-5,254,814,3320-01-2021
FTSE Act UK Cnvt Gilts All Stocks TR GBP-0,780,604,801,5820-01-2021
BBgBarc Global Aggregate TR USD0,40-0,514,802,2920-01-2021
Tel Aviv SE All Gov Bond TR ILS-0,36-2,364,794,5420-01-2021
Tel Aviv SE Gen Bond CPI Linked TR ILS0,38-2,444,785,4120-01-2021
Cat 75%Citi SwissGBI&25%MSCI Wld Free NR0,350,584,763,0319-01-2021
Markit iBoxx GBP NonGilts TR0,161,034,732,6220-01-2021
BBgBarc Gbl Agg Corp TR Hdg GBP0,261,724,731,8920-01-2021
MSCI Canada NR USD5,26-2,104,7011,7920-01-2021
Tel Aviv SE All Bond-0,07-2,484,514,9620-01-2021
Morningstar Agriculture Cmdty TR USD5,2314,244,44-0,8220-01-2021
MSCI Europe Ex UK NR EUR2,431,734,418,7620-01-2021
FTSE WBIG Eastern Europe EUR0,491,294,414,1520-01-2021
Morningstar UK Mod Caut Tgt Alloc NR GBP1,460,194,393,1020-01-2021
MSCI World High Dividend Yield NR USD3,29-7,284,368,1820-01-2021
Morningstar EU Mod Tgt Alloc NR EUR1,632,704,245,8820-01-2021
BBgBarc Gbl Infl Linked TR Hdg GBP-0,471,764,201,7820-01-2021
ICE BofA Gbl HY Constnd TR HGBP1,210,254,114,8120-01-2021
Cat 50%Citi NorwegianGBI&50%FTSE Wld TR0,8810,904,104,0009-02-2020
TOPIX TR JPY2,745,244,089,2520-01-2021
FTSE EMU GBI EUR-0,344,304,072,9620-01-2021
Morningstar UK Cau Tgt Alloc NR GBP0,510,023,981,3920-01-2021
BBgBarc Gbl Agg Corp 0901 TR Hdg EUR-0,585,463,943,8620-01-2021
MSCI EAFE NR USD3,540,143,788,3520-01-2021
MSCI EMU Small Cap NR EUR4,678,323,7711,3620-01-2021
Fideuram Azionari Paesi Emergenti TR EUR7,699,123,6611,3218-01-2021
BBgBarc Global Aggregate TR Hdg GBP0,36-0,073,640,1820-01-2021
Cat 50%Citi PolishGBI&50%MSCI Poland NR-0,90-1,633,641,3109-02-2020
BBgBarc Pan Euro Agg TR EUR-0,252,763,562,5320-01-2021
MSCI AC Asia Ex JPN Small NR USD5,9118,453,558,7020-01-2021
Morningstar EU Cau Gbl Tgt Alloc NR EUR0,353,353,533,5720-01-2021
STOXX Europe 600 NR EUR3,01-1,043,507,8420-01-2021
ICE BofA Gbl HY Constnd TR HEUR0,384,133,476,9420-01-2021
MSCI EMU SMID NR EUR3,565,963,4210,6220-01-2021
BBgBarc Euro Agg Bond TR EUR-0,213,453,412,7320-01-2021
Morningstar US Mid Val TR EUR6,96-7,873,4010,1920-01-2021
JPM CEMBI Broad Diversified Hdg TR EUR-0,264,133,395,0620-01-2021
Morningstar DM Europe 100 GR EUR3,15-3,563,387,3220-01-2021
Fideuram Azionari Pacifico TR EUR6,156,643,388,1318-01-2021
Cat 50%CitiSwGBI&25%MSCISw&25%MSCIWd2,0912,333,373,2209-02-2020
BBgBarc US Aggregate 1-3 Yr TR USD1,11-5,713,32-0,0320-01-2021
BBgBarc Gbl Infl Linked TR Hdg EUR-1,305,323,313,6220-01-2021
FTSE Japanese GBI JPY0,47-3,513,301,2720-01-2021
S&P Global Infrastructure TR USD2,69-14,473,287,8720-01-2021
Morningstar EU Cau Tgt Alloc NR EUR0,352,913,243,3720-01-2021
BBgBarc Pan Euro HY Euro TR EUR0,682,363,105,7920-01-2021
Refinitiv Europe CB TR EUR1,253,573,073,5420-01-2021
MSCI Europe NR EUR3,09-2,332,937,5820-01-2021
Cat 75%CitiSwGBI&12.5%MSCISw&12.5%MSCIWd-0,046,572,932,6519-01-2021
Morningstar Eurozone 50 GR EUR2,37-0,952,918,3320-01-2021
BBgBarc Euro Infln Lkd TR EUR0,603,172,842,9120-01-2021
FTSE Swiss GBI CHF-0,37-1,632,78-0,1520-01-2021
MSCI Emerging Markets SMID NR USD5,416,422,789,8720-01-2021
BBgBarc Global Aggregate TR Hdg EUR-0,473,392,782,0820-01-2021
Euronext Paris CAC 40 NR EUR1,50-5,842,758,8120-01-2021
MSCI Europe High Div Yld NR EUR3,23-7,772,736,4120-01-2021
FTSE/JSE ALB 1-3 Yr TR ZAR0,10-0,582,6510,0620-01-2021
FTSE EPRA Nareit Global TR USD2,09-17,102,645,0220-01-2021
BBgBarc Euro Agg Corps TR EUR0,092,502,543,0820-01-2021
Fideuram Bilanciati TR EUR1,491,372,473,8018-01-2021
MSCI ACWI Value NR USD4,96-6,092,458,4020-01-2021
Euronext Paris SBF 120 NR EUR1,82-5,112,428,8020-01-2021
FTSE Polish GBI PLN0,910,862,414,1520-01-2021
S&P Global Natural Resources TR USD9,480,302,2413,8420-01-2021
ICE BofA USD 3M Dep OR CM TR USD1,09-7,562,23-0,6120-01-2021
FTSE EPRA Nareit Developed Europe TR EUR-1,50-12,232,235,3120-01-2021
JPM GBI-EM Global Diversified TR USD0,64-6,202,195,2520-01-2021
Markit iBoxx GBP NonGilts 1-5 TR0,82-1,532,15-0,4520-01-2021
FTSE Swiss GBI 1-3 Yr CHF0,28-0,872,13-0,5520-01-2021
FTSE USD EuroDep 3 Mon USD1,08-7,862,08-0,6620-01-2021
Morningstar US Small Val TR EUR8,60-1,182,059,1720-01-2021
MSCI EMU NR EUR2,39-0,712,058,1020-01-2021
FTSE CHF EuroDep 1 Mon CHF0,27-1,112,03-0,6420-01-2021
Vietnam VN Index3,946,602,0213,3920-01-2021
Tel Aviv SE Makams T-Bill TR ILS-0,68-3,062,021,9620-01-2021
Fideuram Obbl Misti TR EUR0,192,442,002,0818-01-2021
JPM EMBI Global Diversified Hedge TR EUR-1,441,211,974,8820-01-2021
FTSE/JSE All Bond TR ZAR0,07-3,411,9710,7320-01-2021
Fideuram Obbl Eur Govt M/L Temn TR EUR-0,323,091,941,4618-01-2021
MSCI AC Asia Pacific ex Japan HDY NR USD6,07-3,901,869,6220-01-2021
BBgBarc Global Aggregate TR Hdg NOK1,360,291,852,3120-01-2021
Fideuram Bilanciati Obblig TR EUR0,751,331,662,8118-01-2021
FTSE Small Cap Ex Invest Trust TR GBP4,780,661,625,8020-01-2021
Hang Seng HSI GR HKD11,25-1,461,5811,5220-01-2021
FTSE Italia AllShare TR EUR2,18-3,811,288,3020-01-2021
Fideuram Azionari Area Euro TR EUR1,611,441,275,1418-01-2021
Fideuram Obbl Euro Corp IG TR EUR0,051,271,262,1818-01-2021
FTSE 250 Ex Investment Trust TR GBP2,88-9,761,214,4720-01-2021
FSE DAX TR EUR1,482,751,198,1920-01-2021
BBgBarc Sterling Agg 1-3 Yr TR GBP0,76-2,781,00-1,8920-01-2021
Fideuram Obbl Eur Govt Breve Temn TR EUR-0,171,390,750,3718-01-2021
Athens Exchange Athex Composite TR-1,02-12,640,7211,4520-01-2021
FTSE Swedish GBI SEK-0,835,160,72-0,1920-01-2021
FTSE EPRA Nareit Developed Asia TR USD2,07-17,290,725,3020-01-2021
BBgBarc Euro Agg Corp 1-3 Yr TR EUR0,040,710,580,8320-01-2021
FTSE GBP EuroDep 3 Mon GBP0,80-3,660,42-2,3220-01-2021
FTSE Danish GBI 3-5 Yr DKK0,030,090,390,4120-01-2021
MSCI World/Financials NR USD5,47-7,640,308,6720-01-2021
BBgBarc Euro Agg 1-3 Yr TR EUR-0,050,150,150,1820-01-2021
MSCI EM Europe NR EUR5,94-19,570,1111,3720-01-2021
Morningstar Lng/Flt Cmdty TR USD4,62-3,660,10-2,5620-01-2021
FTSE EPRA Nareit Eurozone TR EUR-2,82-11,260,066,4820-01-2021
BBgBarc Euro Agg Govt 1-3 Yr TR EUR-0,10-0,020,030,0120-01-2021
FTSE AllSh TR GBP4,75-11,100,014,9520-01-2021
STeFI Composite ZAR-0,71-6,72-0,077,3120-01-2021
FTSE Danish GBI 1-3 Yr DKK0,07-0,19-0,41-0,3220-01-2021
EONIA Capitalisé 360j TR EUR-0,02-0,47-0,41-0,3918-01-2021
FTSE EUR EuroDep 3 Mon EUR-0,03-0,50-0,46-0,4320-01-2021
STeFI 3 Month NCD ZAR-0,73-7,26-0,486,9020-01-2021
BBgBarc Gbl Infl Linked Sweden TR USD-0,142,50-0,58-0,0320-01-2021
OSE Statsobligasjonsind 3.001,67-0,80-0,660,1320-01-2021
Morningstar Lng-Only Cmdty TR USD5,97-10,39-0,742,7520-01-2021
MSCI Frontier Markets GR USD2,91-7,00-0,847,1320-01-2021
MSCI Frontier Markets NR USD2,90-7,21-1,096,7820-01-2021
MSCI Singapore NR SGD6,24-12,19-1,177,5220-01-2021
FTSE SEK EuroDep 3 Mon SEK-0,604,30-1,23-1,9220-01-2021
Euronext BEL 20 NR EUR3,53-5,30-1,265,1620-01-2021
Euronext Paris CAC Mid&Small NR EUR3,501,85-1,338,6620-01-2021
OSE Statsobligasjonsind 1.001,75-2,46-1,36-0,3520-01-2021
MSCI Indonesia NR IDR8,84-12,00-1,376,0320-01-2021
Fideuram Azionari Italia TR EUR0,87-8,41-1,384,9618-01-2021
FTSE Swedish GBI 1-3 Yr SEK-0,644,13-1,39-1,9020-01-2021
Morningstar Lng/Shrt Cmdty TR USD4,65-8,22-1,47-4,6220-01-2021
OSE Statsobligasjonsind 0.251,78-3,26-1,54-0,4920-01-2021
FTSE/JSE All Share TR ZAR6,98-0,69-1,6010,3420-01-2021
MSCI Brazil NR USD0,10-25,49-2,6317,3820-01-2021
MSCI Europe Value NR EUR4,03-10,06-2,645,0820-01-2021
MSCI AC ASEAN NR USD4,24-12,06-2,655,3020-01-2021
Morningstar Lng/Shrt Cmdty ER USD4,65-8,59-2,90-5,6820-01-2021
Morningstar Shrt-Only Cmdty TR USD-4,06-21,16-3,15-10,6420-01-2021
Morningstar Shrt/Flt Cmdty TR USD-0,22-16,50-3,45-5,6720-01-2021
MSCI Thailand NR THB4,48-15,55-3,518,6720-01-2021
S&P Mid-East and Africa BMI TR USD5,88-6,04-3,588,1420-01-2021
MSCI EM Latin America NR USD1,79-20,91-4,009,9720-01-2021
FTSE 100 PR GBP5,16-15,41-4,650,5520-01-2021
BME IBEX 35 NR EUR1,85-12,83-4,942,9920-01-2021
S&P Pan Africa TR5,78-7,93-5,467,6420-01-2021
Cat 50%FTSE/JSE SC TR&50%FTSE/JSE MC TR-7,34-5,02-7,29-3,3110-02-2020
MSCI Austria NR EUR9,14-2,01-7,3110,0620-01-2021
Morningstar Energy Cmdty TR USD9,26-35,82-9,572,8620-01-2021
Morningstar Livestock Cmdty TR USD1,05-26,92-10,72-6,3420-01-2021
MSCI World/Energy NR USD14,18-28,59-11,160,3320-01-2021
MSCI Poland NR EUR0,48-19,64-12,273,1620-01-2021
MSCI Turkey NR EUR4,79-19,35-14,49-5,4420-01-2021
FTSE/JSE SA Listed Property TR ZAR-2,46-41,97-24,02-6,8720-01-2021

Een uitgebreide lijst van indices. Voor elke marktindex wordt het rendement over 1, 3 en 5 jaar gegeven. De belangrijkste indexen worden vermeld: MSCI, FTSE, Citigroup, Lehman Brothers en JP Morgan.

Bevestiging bezoeker


Onze website maakt gebruik van cookies en andere technologieën om een op u afgestemde ervaring te kunnen leveren, en te begrijpen hoe u en andere bezoekers onze website gebruiken. Zie 'cookie opties' voor verdere details.

  • Andere Morningstar websites
© Copyright 2018 Morningstar, Inc. Alle rechten voorbehouden.      Gebruiksvoorwaardenen      Privacybeleid.    Cookie toestemming
© Copyright 2020 Morningstar, Inc. Alle rechten voorbehouden.

Voorwaarden        Privacybeleid        Cookies